Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2008.03.15. 13:26:06 / # 275826
avatar
Szerintem, ha a Bandi a pénzét nézné, ész nélkül rohanna ki a központból az utcára. Nincs az a januári savanyúság, amiben ne járna jobban anyagilag, mint ezzel. Nem fogok számokat írni, de nyugodtan adj össze mindent, járulékokat egyebeket és számolj egy kicsit. Dolgozik 10-15 napot bent. Pihenni kell előtte, utánna, mivel 12 óra bent az nem semmi:-)) Szerinted mennyi ideje marad az utcán dolgozni??? Hallgasd egy kicsit a rádiót, alig hallod a kódját! Számomra megfejthetetlen rejtély, miért választja ezt, akinek megvan a lehetősége utcán dolgozni( és tud is:-)) Pénzért nem, az biztos:-)))
6ker 2008.03.15. 13:25:50 / # 275825
avatar
Szüntessük meg a nyugati drosztot, én azt mondom nektek. Tisztább, szárazabb érzés lenne.

Nevem senki 2008.03.15. 13:14:30 / # 275728
avatar
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Azt hiszem te vagy alulinformált:-) Elmondom sokadszorra: Rohadjak meg, ha mégegyszer elválalok bármilyen posztot, megbizatást ennél, vagy más cégnél! ALKALMATLAN VAGYOK RÁ!!!!! sem most, sem máskor nem vagyok hajlandó kiszolgálni más, vagy mások érdekeit(cégekét). Megtettem, sajnálom, azt hittem én jobb, szebb, okosabb leszek másoknál. Nem voltam!! Ma már látom, akkor nem láttam. Talán ezért értem meg nálad jobban az emberi gyengeséget. Nem fogadom el, azért ugatok, de megértem. Ezt értékelik sokan úgy, hogy:" volt etikás, savanyú a szőlő" Hát nem az:-)))))))
sziami 2008.03.15. 12:05:22 / # 275576
avatar
Hála az Ördögnek abbahagyta:) Nem hiszed el mit olvas épp!!A POKOL szinei cimü könyvet!!!!!!DDD
csogu 2008.03.15. 11:32:37 / # 275568
Még mindig nem találja a köztes hangot?
sziami 2008.03.15. 11:26:46 / # 275564
avatar
Küldtem. Állitólag gyakorol a szerepére.Ez alapján: bukás lesz...:D
csogu 2008.03.15. 11:11:38 / # 275562
csogu@hallotaxi.hu Ördög miatt részvétem:-)
sziami 2008.03.15. 11:10:48 / # 275549
avatar
Csogu!e-mailedet megkaphatom?Küldenék vmi nagyon aktuálisat. Egyébként az Ördög itt kornyikál a fürdőmben...:)Szörnyü!:)

csogu 2008.03.15. 10:29:30 / # 275548
Free, nem az a baj, hogy kifogásolod egyesek korrektségét, hiszen ez a világon mindenhol előfordul, minden szakmában. A gond az, ahogy a válaszokra reagálsz. Ez nem beszélgetés, ez nem érvellés, ez nem tapasztalatok megvitatása, hanem csak sima személyeskedés. Nem kell felfedned magad, de azokat, akik ezt megteszik, tartsd annyira tiszteletben eme tettüket, hogy nem a személyeskedésbe fulladsz bele, hanem érvekkel próbálod a kijelentéseid alátámasztani. Na persze csak akkor, ha azt akarod, hogy beírásaidat komolyan vegyék. Most itt hirtelen megbántottál vagy 5-6 embert, köztük azokat is, akik válaszra méltattak.

free 2008.03.15. 10:00:21 / # 275575
avatar
Hiába próbálkozol, nincs helyed az E.B- ban. Bár alulinformált vagy , azért most jó irányba nyalakodsz.
free 2008.03.15. 09:54:29 / # 275569
avatar
Ez a feltételes mód... Kinek köszönheted , hogy a központban dolgozhatsz? Megértem , hogy ovatos vagy , a pénzed múlik ezen.
Nevem senki 2008.03.15. 08:31:13 / # 275488
avatar
Március 16-án Petőfi bemegy a Pilvaxba. Odaszól a pincérnek: -Józsikám, tölts nekem egy felnőtt adagot a szokásosból! Mire a pincér: -Ne csinálja Sándor! Látja tegnap is mi lett belőle!!!!

bemondó 2008.03.15. 08:22:40 / # 275485
avatar
Na jó, a végére egy Petőfi a Nemzeti ünnep okán: TISZTELJÉTEK A KÖZKATONÁKAT! Tiszt vagyok... ha lát a közlegénység, Tisztelkedve megyen el mellettem; Én pirúlok, gondolván magamban: Nincs igazság, nincs igazság ebben. Nekünk kéne köszönteni őket, Mert minálunk sokkal többet érnek. - Tiszteljétek a közkatonákat, Nagyobbak ők, mint a hadvezérek. Velök állunk a csaták tüzében, De mi tudjuk, hogy miért csatázunk, Mert van, ami győzelemre buzdít, Vagyon elvünk, van tán gazdaságunk, S von előre csábító varázsa A dicsőség ragyogó szemének. - Tiszteljétek a közkatonákat, Nagyobbak ők, mint a hadvezérek. Ők az elvet hirből sem ismérik, És a haza? kemény mostohájok, Izzadásuk díjában nekik csak Kenyeret vet s rongyokat dob rájok, S zászlajához hogyha odaállnak, Nyomorért csak új nyomort cserélnek. - Tiszteljétek a közkatonákat, Nagyobbak ők, mint a hadvezérek. S mit tudják ők, mi az a dicsőség? S ha tudnák is, mi hasznuk van benne? Nincsen lap a történet könyvében, Ahol nevök följegyezve lenne. Ki is győzné mind fölírni, akik Tömegestül el-elvérezének? - Tiszteljétek a közkatonákat, Nagyobbak ők, mint a hadvezérek. Ha megtérnek csonkán a csatákból, Koldusbotot ád a haza nékik, S ha elesnek, a felejtés árja Foly sírjukon s neveiken végig. És ők mégis nekimennek bátran Az ellenség kardjának, tüzének! - Tiszteljétek a közkatonákat, Nagyobbak ők, mint a hadvezérek. Debrecen, 1848. október-november

Nevem senki 2008.03.15. 08:13:07 / # 275475
avatar
Hívj nyugodtan Keresztapu-nak:-)))))
bemondó 2008.03.15. 08:11:01 / # 275472
avatar
:DDDDD Picit fáradt vagy már te is látom...:)
Nevem senki 2008.03.15. 08:10:36 / # 275470
avatar
Na , ha már ilyen jól beszélgetünk, március 15-e tiszteletére mától "vén g..i"- nek foglak hívni:-))) Bem ondó:-))))))
Nevem senki 2008.03.15. 07:57:28 / # 275458
avatar
Ülésedet:-)))
Nevem senki 2008.03.15. 07:54:33 / # 275442
avatar
Nem is említettem Nevem senki kartársat, akinek minden jó hárommal Zuglóban:) Na ja, ha te csak ezt hallod! Amire 5 vagy 10 perccel nyomok, arról levernek:-((( Minden bokorban ül 3 főtaxis:-))))
bemondó 2008.03.15. 07:53:31 / # 275436
avatar
Ja, és ha az állásomat félteném, akkor mondjuk a Szatír vagy a Miklós barátságát keresném, ugyanis Ők a munkaadóim... Úgyhogy ne terelj.
napster 2008.03.15. 07:44:12 / # 275435
avatar
Kb egy hete valamelyikőtök mondtahoyg hozzátok ne mennyek majd taxizni mert annyian vagytok mint állat és mióta figyelem a taxisokat akkor látom hogy kb 8-szor többen vagytok!Pl.: a suli utána jövők le délinél ott is állnak egypáran és Fő TAxi-sok Amúgy zsép reggelt mindenkinek!

Oldalszám: 1757