| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2008.03.15. 13:26:06 / # 275826 |
|
Szerintem, ha a Bandi a pénzét nézné, ész nélkül rohanna ki a központból az utcára. Nincs az a januári savanyúság, amiben ne járna jobban anyagilag, mint ezzel. Nem fogok számokat írni, de nyugodtan adj össze mindent, járulékokat egyebeket és számolj egy kicsit. Dolgozik 10-15 napot bent. Pihenni kell előtte, utánna, mivel 12 óra bent az nem semmi:-))
Szerinted mennyi ideje marad az utcán dolgozni??? Hallgasd egy kicsit a rádiót, alig hallod a kódját!
Számomra megfejthetetlen rejtély, miért választja ezt, akinek megvan a lehetősége utcán dolgozni( és tud is:-))
Pénzért nem, az biztos:-)))
Előzmény: #275569 free 2008.03.15. 09:54:29 |
| 6ker | 2008.03.15. 13:25:50 / # 275825 |
|
Szüntessük meg a nyugati drosztot, én azt mondom nektek.
Tisztább, szárazabb érzés lenne.
|
| Nevem senki | 2008.03.15. 13:14:30 / # 275728 |
|
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Azt hiszem te vagy alulinformált:-)
Elmondom sokadszorra: Rohadjak meg, ha mégegyszer elválalok bármilyen posztot, megbizatást ennél, vagy más cégnél!
ALKALMATLAN VAGYOK RÁ!!!!!
sem most, sem máskor nem vagyok hajlandó kiszolgálni más, vagy mások érdekeit(cégekét).
Megtettem, sajnálom, azt hittem én jobb, szebb, okosabb leszek másoknál.
Nem voltam!! Ma már látom, akkor nem láttam.
Talán ezért értem meg nálad jobban az emberi gyengeséget. Nem fogadom el, azért ugatok, de megértem.
Ezt értékelik sokan úgy, hogy:" volt etikás, savanyú a szőlő"
Hát nem az:-)))))))
Előzmény: #275575 free 2008.03.15. 10:00:21 |
| sziami | 2008.03.15. 12:05:22 / # 275576 |
|
Hála az Ördögnek abbahagyta:)
Nem hiszed el mit olvas épp!!A POKOL szinei cimü könyvet!!!!!!DDD
Előzmény: #275568 csogu 2008.03.15. 11:32:37 |
| csogu | 2008.03.15. 11:32:37 / # 275568 |
|
Még mindig nem találja a köztes hangot?
Előzmény: #275564 sziami 2008.03.15. 11:26:46 |
|
| sziami | 2008.03.15. 11:26:46 / # 275564 |
|
Küldtem.
Állitólag gyakorol a szerepére.Ez alapján: bukás lesz...:D
Előzmény: #275562 csogu 2008.03.15. 11:11:38 |
| csogu | 2008.03.15. 11:11:38 / # 275562 |
|
csogu@hallotaxi.hu
Ördög miatt részvétem:-)
Előzmény: #275549 sziami 2008.03.15. 11:10:48 |
|
| sziami | 2008.03.15. 11:10:48 / # 275549 |
|
Csogu!e-mailedet megkaphatom?Küldenék vmi nagyon aktuálisat.
Egyébként az Ördög itt kornyikál a fürdőmben...:)Szörnyü!:)
|
| csogu | 2008.03.15. 10:29:30 / # 275548 |
|
Free, nem az a baj, hogy kifogásolod egyesek korrektségét, hiszen ez a világon mindenhol előfordul, minden szakmában. A gond az, ahogy a válaszokra reagálsz. Ez nem beszélgetés, ez nem érvellés, ez nem tapasztalatok megvitatása, hanem csak sima személyeskedés.
Nem kell felfedned magad, de azokat, akik ezt megteszik, tartsd annyira tiszteletben eme tettüket, hogy nem a személyeskedésbe fulladsz bele, hanem érvekkel próbálod a kijelentéseid alátámasztani. Na persze csak akkor, ha azt akarod, hogy beírásaidat komolyan vegyék.
Most itt hirtelen megbántottál vagy 5-6 embert, köztük azokat is, akik válaszra méltattak.
|
|
| free | 2008.03.15. 10:00:21 / # 275575 |
|
Hiába próbálkozol, nincs helyed az E.B- ban.
Bár alulinformált vagy , azért most jó irányba nyalakodsz.
Előzmény: #275422 Nevem senki 2008.03.15. 07:39:21 |
| free | 2008.03.15. 09:54:29 / # 275569 |
|
Ez a feltételes mód... Kinek köszönheted , hogy a központban dolgozhatsz? Megértem , hogy ovatos vagy , a pénzed múlik ezen.
Előzmény: #275436 bemondó 2008.03.15. 07:53:31 |
| Nevem senki | 2008.03.15. 08:31:13 / # 275488 |
|
Március 16-án Petőfi bemegy a Pilvaxba.
Odaszól a pincérnek:
-Józsikám, tölts nekem egy felnőtt adagot a szokásosból!
Mire a pincér:
-Ne csinálja Sándor! Látja tegnap is mi lett belőle!!!!
|
| bemondó | 2008.03.15. 08:22:40 / # 275485 |
|
Na jó, a végére egy Petőfi a Nemzeti ünnep okán:
TISZTELJÉTEK A KÖZKATONÁKAT!
Tiszt vagyok... ha lát a közlegénység,
Tisztelkedve megyen el mellettem;
Én pirúlok, gondolván magamban:
Nincs igazság, nincs igazság ebben.
Nekünk kéne köszönteni őket,
Mert minálunk sokkal többet érnek. -
Tiszteljétek a közkatonákat,
Nagyobbak ők, mint a hadvezérek.
Velök állunk a csaták tüzében,
De mi tudjuk, hogy miért csatázunk,
Mert van, ami győzelemre buzdít,
Vagyon elvünk, van tán gazdaságunk,
S von előre csábító varázsa
A dicsőség ragyogó szemének. -
Tiszteljétek a közkatonákat,
Nagyobbak ők, mint a hadvezérek.
Ők az elvet hirből sem ismérik,
És a haza? kemény mostohájok,
Izzadásuk díjában nekik csak
Kenyeret vet s rongyokat dob rájok,
S zászlajához hogyha odaállnak,
Nyomorért csak új nyomort cserélnek. -
Tiszteljétek a közkatonákat,
Nagyobbak ők, mint a hadvezérek.
S mit tudják ők, mi az a dicsőség?
S ha tudnák is, mi hasznuk van benne?
Nincsen lap a történet könyvében,
Ahol nevök följegyezve lenne.
Ki is győzné mind fölírni, akik
Tömegestül el-elvérezének? -
Tiszteljétek a közkatonákat,
Nagyobbak ők, mint a hadvezérek.
Ha megtérnek csonkán a csatákból,
Koldusbotot ád a haza nékik,
S ha elesnek, a felejtés árja
Foly sírjukon s neveiken végig.
És ők mégis nekimennek bátran
Az ellenség kardjának, tüzének! -
Tiszteljétek a közkatonákat,
Nagyobbak ők, mint a hadvezérek.
Debrecen, 1848. október-november
|
| Nevem senki | 2008.03.15. 08:13:07 / # 275475 |
|
Hívj nyugodtan Keresztapu-nak:-)))))
Előzmény: #275472 bemondó 2008.03.15. 08:11:01 |
| bemondó | 2008.03.15. 08:11:01 / # 275472 |
|
:DDDDD
Picit fáradt vagy már te is látom...:)
Előzmény: #275458 Nevem senki 2008.03.15. 07:57:28 |
| Nevem senki | 2008.03.15. 08:10:36 / # 275470 |
|
Na , ha már ilyen jól beszélgetünk, március 15-e tiszteletére mától "vén g..i"- nek foglak hívni:-)))
Bem ondó:-))))))
Előzmény: #275458 Nevem senki 2008.03.15. 07:57:28 |
| Nevem senki | 2008.03.15. 07:57:28 / # 275458 |
|
Ülésedet:-)))
Előzmény: #275436 bemondó 2008.03.15. 07:53:31 |
| Nevem senki | 2008.03.15. 07:54:33 / # 275442 |
|
Nem is említettem Nevem senki kartársat, akinek minden jó hárommal Zuglóban:)
Na ja, ha te csak ezt hallod! Amire 5 vagy 10 perccel nyomok, arról levernek:-((( Minden bokorban ül 3 főtaxis:-))))
Előzmény: #275401 bemondó 2008.03.15. 07:24:07 |
| bemondó | 2008.03.15. 07:53:31 / # 275436 |
|
Ja, és ha az állásomat félteném, akkor mondjuk a Szatír vagy a Miklós barátságát keresném, ugyanis Ők a munkaadóim...
Úgyhogy ne terelj.
Előzmény: #275419 bemondó 2008.03.15. 07:38:23 |
| napster | 2008.03.15. 07:44:12 / # 275435 |
|
Kb egy hete valamelyikőtök mondtahoyg hozzátok ne mennyek majd taxizni mert annyian vagytok mint állat és mióta figyelem a taxisokat akkor látom hogy kb 8-szor többen vagytok!Pl.: a suli utána jövők le délinél ott is állnak egypáran és Fő TAxi-sok Amúgy zsép reggelt mindenkinek!
|