| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2008.03.15. 14:04:26 / # 277789 |
|
Nem egyről beszélünk!
A világtalan nem megy a szigetre, mert vagy kiutálják, vagy rájön, hogy a méz valahogy mindig elkerüli! Akikről Te beszélsz, azonak szerintem sincs helye közöttünk, de az előbb írtam éppen, hogy elviselem, ha lesz@rják a véleményem:-))))
Előzmény: #277465 6ker 2008.03.15. 13:58:40 |
| etikás | 2008.03.15. 14:04:26 / # 277800 |
|
Csak akkor hatszázan voltunk és nem kilencszázötvennyolcan.
Előzmény: #277716 6ker 2008.03.15. 14:03:04 |
| 6ker | 2008.03.15. 14:03:04 / # 277716 |
|
Most sem ismerik, éhen is pusztulnának.
Előtte is rengetegen dolgoztunk abból a kerületből, teljesen jól megvoltunk akármennyien voltunk. Az utasok meg kaptak 2 perc alatt autót.
Van egy Máv droszt is a környéken, ami akkor még működött éjjel is. Mindig üres volt éjszaka. Pedig voltak címek rendesen oda.
Előzmény: #277330 Akos1758 2008.03.15. 13:56:55 |
| csogu | 2008.03.15. 14:02:47 / # 277590 |
|
Ákos, nem nyomkodnának azok a környéken, mivel egy onnan dolgozó 3 napja amikor beálltam megkérdezte merre van a Rózsa utca.
Érdekes lenne velük egy felmérés. Olyanokkal, akik onnan dolgoznak kb. 6 hónapja...egy ilyen helyismereti balhé, de csak a nyugati és vonzáskörzetéről...szerintem meglepődnél a hiányosságokon.
Előzmény: #277330 Akos1758 2008.03.15. 13:56:55 |
|
| csogu | 2008.03.15. 13:59:30 / # 277473 |
|
Trubadur állt a nyugati droszton?
Előzmény: #276741 6ker 2008.03.15. 13:54:14 |
|
| 6ker | 2008.03.15. 13:58:40 / # 277465 |
|
Vajh miért lett bevezetve a nyugta leadása a szigeten?
A sok kicsi sokra megy ember, szépen meghúzta az utasokat.
Előzmény: #276781 Nevem senki 2008.03.15. 13:55:39 |
| Bbetyár | 2008.03.15. 13:57:08 / # 277383 |
|
Tessék! aki utálja a drosztot, az ma éjjel 3x álljon meg egy fülkénél és rendeljen, és rendeljen és rendeljen!!
Előzmény: #276741 6ker 2008.03.15. 13:54:14 |
|
| Nevem senki | 2008.03.15. 13:56:57 / # 277353 |
|
Te gazember:-)))))))
Előzmény: #276631 Bbetyár 2008.03.15. 13:52:38 |
| Akos1758 | 2008.03.15. 13:56:55 / # 277330 |
|
Nemtom, én is főként a nyugatiról dolgoztam, mikor belevágtam. Szerencsémtre hamar jött a pörgős november, mikor már kevesebbet álltam be, s januárban azon vettem észre magam, hogy csak akkor fanyarodok oda, ha nagyon tele van a tököm hogy mindenhova dob, csak oda nem, ahol állok, hogy ha mégis, akkor a tutiban is olyan púdert kapok, hogy csak lesek ki a fejemből...
De T. 6ker. A nevedből kiindulva te is a környékről dolgozol (dolgoznál), s úgy tűnik a hozzászólásaidból, nemigen állsz be oda. Te is tudod, hogy ha megy a meló, akkor örülhetsz a drosztnak, mert onnan nem igen nyomkodnak ki, felvehetsz bármit a környéken, ha véletlen nem oda adja vagy kívül esik a határon. Mikor nem megy, akkor is odaköt jó pár embert. Képzeld el, ha megszűnne és mindenki, aki addig onnan dolgozott és csk azt a környéket ismeri onnan dolgozna. Mennyivel menne el egy (ma a drosztra tartozó) cím?! 20 másodperc lenne az első a környéken?!
|
| Nevem senki | 2008.03.15. 13:55:39 / # 276781 |
|
12 vakegér, az több mint félmillió bevétel havonta a Zrt.-nek és nem kell érte sápot fizetni senkinek (illetve kell, csak nekünk: drosztmatrica:-))Ezek az emberek a droszt nélkül nem, vagy nem nálunk fizetnének tagdíjat.
Sok kicsi sokra megy! Ők is kiveszik a részüket abból, hogy az egyik legnagyobb cég vagyunk a városban, ami valljuk be, nem rossz dolog. Ki akarna a legfrekventáltabb szórakozóhelyek előtt minket látni, ha lennénk 150-en, 30 perc alatt tudnánk autót küldeni a belvárosba és pld. Budapest Taxinak hívnának bennünket.
Szóval megvan a véleményem a droszton alvókról, igaz ami igaz, megvan a hasznuk is!
Előzmény: #276467 6ker 2008.03.15. 13:43:45 |
| 6ker | 2008.03.15. 13:54:14 / # 276741 |
|
Most őszintén, pontosan, hogy nem tanul meg. Semmit nemkell figyelnie csak hogy a nyugati első után milyen kiegészítő dolgokat mondanak (dohányzó,kombi,stb).
Te azért mentél el mert a sok új világtalan állandóan a Podmaig áll sorban és nincs kedved 27.iknek beállni.
Én meg azért jöttem el az Oktogonról többek között mert nemmaradt melóm ezek miatt.
Beálltam még az elején, rögvest az első címnél perpatvarba kerültem Trubadurral:))
Előzmény: #276513 csogu 2008.03.15. 13:46:05 |
| Bbetyár | 2008.03.15. 13:52:38 / # 276631 |
|
Ruházz be! pár száz forint!
4-5 telefonfülke a környéken, megállsz rendelsz, 2 kocsit ide, 3 kocsit oda, lepörög a droszt, ha elég céltudatosan és sokáig csinálod lehet megunják az odaállást! :D
egy kis átmozgató edzés sosem árt
Előzmény: #276467 6ker 2008.03.15. 13:43:45 |
|
| csogu | 2008.03.15. 13:46:05 / # 276513 |
|
Rég jártál a nyugati felé:-))
az a 10-12 az már 25-30....és ami az érdekes, a régiek kezdenek új helyet keresni, mert szép lassan kiszorúlnak.
..és valahol a drosztoknak ez a lényege a cég szemében. Jön a kezdő, megtanul egy kicsit (na jó, nagyon kicsit) taxizni, majd amikor jön az újabb kezdő, akkor ő máshonnan kezd dolgozni, átadva a helyét a másiknak.
Te is így tettél, te sem az Oktogonról nyomod már...és én is igen ritka vendég vagyok a nyugatiban.
Előzmény: #276467 6ker 2008.03.15. 13:43:45 |
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.15. 13:45:10 / # 276476 |
|
Érdekes faj.
Ez minden cégnél így van!
:(
Előzmény: #276467 6ker 2008.03.15. 13:43:45 |
| 6ker | 2008.03.15. 13:43:45 / # 276467 |
|
Ugyan azt a 10-12 vakegeret tartja el nap mint nap.
Azokat akik 19:15-től ott állnak már 6-an, akik visszafele autózva a drosztra előzgetik a kollégákat, könyöröghet eléjük a diszi a címmel nemveszik fel, másodikként parkolnak szinte a krt-on, rendre eljátszák, hogy nemképesek úgy megállni, hogy a rádio vétele rendben legyen...stb stb stb sorolhatnank.
Ezek után gyakran 3-4szer van nekik könyörögve, ugyan nyomjon már...
Előzmény: #276015 Bbetyár 2008.03.15. 13:31:37 |
| csogu | 2008.03.15. 13:42:47 / # 276419 |
|
Amikor megkapod a 12. púdered, akkor néha az ember a biztosra megy.
Előzmény: #276015 Bbetyár 2008.03.15. 13:31:37 |
|
| Nevem senki | 2008.03.15. 13:40:51 / # 276372 |
|
Lehet észt osztani, egymást hülyíteni, míg várják, hogy a szájukba tolják a falatot.
Nem szeretnék senkit megbántani, de csak a teljesen világtalan, életképtelen egyedek állnak be a sorba, szerintem!
Viszont kiváló módszer az atomrádiók ellen, még ellenőrizni sem kell. Ki fog 300 wattal nyomkodni a droszton?:-))))))
Előzmény: #276015 Bbetyár 2008.03.15. 13:31:37 |
| Nevem senki | 2008.03.15. 13:36:59 / # 276259 |
|
Meg kell védenem free szaktársat:-)
Nem bántott meg, Ricsi!!
Elmondta a véleményét és így lehetőséget adott nekem, hogy én is elmondjam a véleményemet.
Ezt hívják vitának, nem összekeverendő a veszekedéssel!
Ő elmondta, hogy nyalok, én elmondtam, hogy nem.
Az, hogy elhiszi, elfogadja-e a válaszom, már az Ő problémája. Elmondtam párszor, miként viszonyulok más véleményéhez olyan dolgokban, amiben van sajátom! Lesz@rom, viszont tiszteletben tartom a jogát, hogy Ő is ezt tegye az enyémmel:-)))
Szóval, részemről nincs harag. Szívesen beszélgetek bárkivel, bármiről, akár a saját viselt dolgaimról is!
Ha nincs jobb témája.......:-)))))
Előzmény: #275548 csogu 2008.03.15. 10:29:30 |
| Bbetyár | 2008.03.15. 13:31:37 / # 276015 |
|
Tegnap éjjel elnéztem a podmaniczkybe bekanyarodó sort, én nem értem:
Nem értem mi visz rá valakit, hogy oda beálljon.
Szoktam figyelni a csogut, néha 3-4 fuvart is csinálok mig az élre kerül.
Más a 6-700 forintos fuvar is Felvéve (hamar megvagy vele), mint a drosztról végig seggelt órák utáni 600-700 forint, majd vissza a sor végére.
Legyen kedves Gyözzön meg valaki mi a jó benne!
Előzmény: #275825 6ker 2008.03.15. 13:25:50 |
|
| Nevem senki | 2008.03.15. 13:27:48 / # 275846 |
|
Mindig csodáltam, ha valaki következetes!
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: #275825 6ker 2008.03.15. 13:25:50 |