Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2008.03.15. 14:04:26 / # 277789
avatar
Nem egyről beszélünk! A világtalan nem megy a szigetre, mert vagy kiutálják, vagy rájön, hogy a méz valahogy mindig elkerüli! Akikről Te beszélsz, azonak szerintem sincs helye közöttünk, de az előbb írtam éppen, hogy elviselem, ha lesz@rják a véleményem:-))))
etikás 2008.03.15. 14:04:26 / # 277800
avatar
Csak akkor hatszázan voltunk és nem kilencszázötvennyolcan.
6ker 2008.03.15. 14:03:04 / # 277716
avatar
Most sem ismerik, éhen is pusztulnának. Előtte is rengetegen dolgoztunk abból a kerületből, teljesen jól megvoltunk akármennyien voltunk. Az utasok meg kaptak 2 perc alatt autót. Van egy Máv droszt is a környéken, ami akkor még működött éjjel is. Mindig üres volt éjszaka. Pedig voltak címek rendesen oda.
csogu 2008.03.15. 14:02:47 / # 277590
Ákos, nem nyomkodnának azok a környéken, mivel egy onnan dolgozó 3 napja amikor beálltam megkérdezte merre van a Rózsa utca. Érdekes lenne velük egy felmérés. Olyanokkal, akik onnan dolgoznak kb. 6 hónapja...egy ilyen helyismereti balhé, de csak a nyugati és vonzáskörzetéről...szerintem meglepődnél a hiányosságokon.
csogu 2008.03.15. 13:59:30 / # 277473
Trubadur állt a nyugati droszton?
6ker 2008.03.15. 13:58:40 / # 277465
avatar
Vajh miért lett bevezetve a nyugta leadása a szigeten? A sok kicsi sokra megy ember, szépen meghúzta az utasokat.
Bbetyár 2008.03.15. 13:57:08 / # 277383
Tessék! aki utálja a drosztot, az ma éjjel 3x álljon meg egy fülkénél és rendeljen, és rendeljen és rendeljen!!
Nevem senki 2008.03.15. 13:56:57 / # 277353
avatar
Te gazember:-)))))))
Akos1758 2008.03.15. 13:56:55 / # 277330
avatar
Nemtom, én is főként a nyugatiról dolgoztam, mikor belevágtam. Szerencsémtre hamar jött a pörgős november, mikor már kevesebbet álltam be, s januárban azon vettem észre magam, hogy csak akkor fanyarodok oda, ha nagyon tele van a tököm hogy mindenhova dob, csak oda nem, ahol állok, hogy ha mégis, akkor a tutiban is olyan púdert kapok, hogy csak lesek ki a fejemből... De T. 6ker. A nevedből kiindulva te is a környékről dolgozol (dolgoznál), s úgy tűnik a hozzászólásaidból, nemigen állsz be oda. Te is tudod, hogy ha megy a meló, akkor örülhetsz a drosztnak, mert onnan nem igen nyomkodnak ki, felvehetsz bármit a környéken, ha véletlen nem oda adja vagy kívül esik a határon. Mikor nem megy, akkor is odaköt jó pár embert. Képzeld el, ha megszűnne és mindenki, aki addig onnan dolgozott és csk azt a környéket ismeri onnan dolgozna. Mennyivel menne el egy (ma a drosztra tartozó) cím?! 20 másodperc lenne az első a környéken?!

Nevem senki 2008.03.15. 13:55:39 / # 276781
avatar
12 vakegér, az több mint félmillió bevétel havonta a Zrt.-nek és nem kell érte sápot fizetni senkinek (illetve kell, csak nekünk: drosztmatrica:-))Ezek az emberek a droszt nélkül nem, vagy nem nálunk fizetnének tagdíjat. Sok kicsi sokra megy! Ők is kiveszik a részüket abból, hogy az egyik legnagyobb cég vagyunk a városban, ami valljuk be, nem rossz dolog. Ki akarna a legfrekventáltabb szórakozóhelyek előtt minket látni, ha lennénk 150-en, 30 perc alatt tudnánk autót küldeni a belvárosba és pld. Budapest Taxinak hívnának bennünket. Szóval megvan a véleményem a droszton alvókról, igaz ami igaz, megvan a hasznuk is!
6ker 2008.03.15. 13:54:14 / # 276741
avatar
Most őszintén, pontosan, hogy nem tanul meg. Semmit nemkell figyelnie csak hogy a nyugati első után milyen kiegészítő dolgokat mondanak (dohányzó,kombi,stb). Te azért mentél el mert a sok új világtalan állandóan a Podmaig áll sorban és nincs kedved 27.iknek beállni. Én meg azért jöttem el az Oktogonról többek között mert nemmaradt melóm ezek miatt. Beálltam még az elején, rögvest az első címnél perpatvarba kerültem Trubadurral:))
Bbetyár 2008.03.15. 13:52:38 / # 276631
Ruházz be! pár száz forint! 4-5 telefonfülke a környéken, megállsz rendelsz, 2 kocsit ide, 3 kocsit oda, lepörög a droszt, ha elég céltudatosan és sokáig csinálod lehet megunják az odaállást! :D egy kis átmozgató edzés sosem árt
csogu 2008.03.15. 13:46:05 / # 276513
Rég jártál a nyugati felé:-)) az a 10-12 az már 25-30....és ami az érdekes, a régiek kezdenek új helyet keresni, mert szép lassan kiszorúlnak. ..és valahol a drosztoknak ez a lényege a cég szemében. Jön a kezdő, megtanul egy kicsit (na jó, nagyon kicsit) taxizni, majd amikor jön az újabb kezdő, akkor ő máshonnan kezd dolgozni, átadva a helyét a másiknak. Te is így tettél, te sem az Oktogonról nyomod már...és én is igen ritka vendég vagyok a nyugatiban.
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.15. 13:45:10 / # 276476
avatar
Érdekes faj. Ez minden cégnél így van! :(
6ker 2008.03.15. 13:43:45 / # 276467
avatar
Ugyan azt a 10-12 vakegeret tartja el nap mint nap. Azokat akik 19:15-től ott állnak már 6-an, akik visszafele autózva a drosztra előzgetik a kollégákat, könyöröghet eléjük a diszi a címmel nemveszik fel, másodikként parkolnak szinte a krt-on, rendre eljátszák, hogy nemképesek úgy megállni, hogy a rádio vétele rendben legyen...stb stb stb sorolhatnank. Ezek után gyakran 3-4szer van nekik könyörögve, ugyan nyomjon már...
csogu 2008.03.15. 13:42:47 / # 276419
Amikor megkapod a 12. púdered, akkor néha az ember a biztosra megy.
Nevem senki 2008.03.15. 13:40:51 / # 276372
avatar
Lehet észt osztani, egymást hülyíteni, míg várják, hogy a szájukba tolják a falatot. Nem szeretnék senkit megbántani, de csak a teljesen világtalan, életképtelen egyedek állnak be a sorba, szerintem! Viszont kiváló módszer az atomrádiók ellen, még ellenőrizni sem kell. Ki fog 300 wattal nyomkodni a droszton?:-))))))
Nevem senki 2008.03.15. 13:36:59 / # 276259
avatar
Meg kell védenem free szaktársat:-) Nem bántott meg, Ricsi!! Elmondta a véleményét és így lehetőséget adott nekem, hogy én is elmondjam a véleményemet. Ezt hívják vitának, nem összekeverendő a veszekedéssel! Ő elmondta, hogy nyalok, én elmondtam, hogy nem. Az, hogy elhiszi, elfogadja-e a válaszom, már az Ő problémája. Elmondtam párszor, miként viszonyulok más véleményéhez olyan dolgokban, amiben van sajátom! Lesz@rom, viszont tiszteletben tartom a jogát, hogy Ő is ezt tegye az enyémmel:-))) Szóval, részemről nincs harag. Szívesen beszélgetek bárkivel, bármiről, akár a saját viselt dolgaimról is! Ha nincs jobb témája.......:-)))))
Bbetyár 2008.03.15. 13:31:37 / # 276015
Tegnap éjjel elnéztem a podmaniczkybe bekanyarodó sort, én nem értem: Nem értem mi visz rá valakit, hogy oda beálljon. Szoktam figyelni a csogut, néha 3-4 fuvart is csinálok mig az élre kerül. Más a 6-700 forintos fuvar is Felvéve (hamar megvagy vele), mint a drosztról végig seggelt órák utáni 600-700 forint, majd vissza a sor végére. Legyen kedves Gyözzön meg valaki mi a jó benne!
Nevem senki 2008.03.15. 13:27:48 / # 275846
avatar
Mindig csodáltam, ha valaki következetes! DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Oldalszám: 1757