| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.15. 14:17:17 / # 278152 |
|
De igyekszem!!
:)
Előzmény: #278148 Nevem senki 2008.03.15. 14:16:52 |
| Nevem senki | 2008.03.15. 14:16:52 / # 278148 |
|
9 év???
KEZDŐ:-)))))))))))))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.15. 14:16:23 / # 278098 |
|
Nyomorult rádiósnak azért megmaradt pl.:bbetyár.
:)
Előzmény: #278063 csogu 2008.03.15. 14:15:44 |
| 6ker | 2008.03.15. 14:15:54 / # 278076 |
|
Hát amikor nemvolt sziget, meg a többi, akkor is remekül lehetett dolgozni. Akár a szigettel szembeni parkolóból. Olyan árat mondtak bent nekik, hogy amikor kijött a kedves meg se próbált alkudni.
Aztán ha elfogytak, fanyalogva felvettem valamit Óbudán...
Előzmény: #277937 Nevem senki 2008.03.15. 14:11:18 |
| csogu | 2008.03.15. 14:15:44 / # 278063 |
|
Ez is igaz.
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.15. 14:15:17 / # 277973 |
|
3 hónap nem töröl el 9 évet.
Előzmény: #277965 csogu 2008.03.15. 14:14:29 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.15. 14:14:52 / # 277966 |
|
Tehát te rádiós voltál és nem önszántadból távoznod kellett és most haragszol?
Előzmény: #277963 etikás 2008.03.15. 14:13:31 |
| csogu | 2008.03.15. 14:14:29 / # 277965 |
|
Ez mellé ment, Bao Taxi2000-nél van:-)
Előzmény: #277963 etikás 2008.03.15. 14:13:31 |
|
| etikás | 2008.03.15. 14:13:31 / # 277963 |
|
Felvennék a nyomorult rádiósokat akkor ez meg is történne.
|
| csogu | 2008.03.15. 14:12:10 / # 277960 |
|
...és szerinted azok a taxisok, akik ott nyomulnak, azok visszamennének péknek?:-)
Előzmény: #277933 etikás 2008.03.15. 14:09:53 |
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.15. 14:12:09 / # 277942 |
|
Mi lenne ha az elavult öreg főtaxit nyírnák inkább ki?
Előzmény: #277933 etikás 2008.03.15. 14:09:53 |
| csogu | 2008.03.15. 14:11:32 / # 277940 |
|
Na látod, anno te is droszt párti voltál, amikor a te kezedben volt a szervezés. Nem véletlenül, gondolom:-)
Előzmény: #277930 Bbetyár 2008.03.15. 14:09:42 |
|
| Nevem senki | 2008.03.15. 14:11:18 / # 277937 |
|
Erről beszéltem az előbb. A bevétel egy részéból, pedig nekünk lesz újra meló:-)
Leben und leben lassen- mondja a művelt angol, márha beszél németül:-))))))
Előzmény: #277909 6ker 2008.03.15. 14:07:24 |
| etikás | 2008.03.15. 14:09:53 / # 277933 |
|
Ki kell nyírni a kiscégeket. Azzal több munkánk lenne és elférnénk egymás mellett. Mi szükség van egy Taxi4-re vagy 2 fajta rádiótaxira?
Pusztuljanak.
Előzmény: #277909 6ker 2008.03.15. 14:07:24 |
| Bbetyár | 2008.03.15. 14:09:42 / # 277930 |
|
Drosztot mindenhova!
Érdemes lenne egy csapatnak ráálni a drosztimádó taxisokra! oda mehetne mind aki ezt imádja. felosztanád 50 körzetre a várost, minden drosztos lenne.
Valahol a gépemen megvan lehet a Mobiltaxi régi körzetrendszere, alapnak megfelelő lenne.
Előzmény: #277867 csogu 2008.03.15. 14:06:08 |
|
| 6ker | 2008.03.15. 14:07:24 / # 277909 |
|
Ez az ami ütközik úgy is mindig.
A cégnek bevétel kell (ezekből), nekünk meg meló.
Előzmény: #277800 etikás 2008.03.15. 14:04:26 |
| Akos1758 | 2008.03.15. 14:07:15 / # 277906 |
|
Ebben az esetben pedig nem értem, miért helyrajzi kérdés, hogy megy-e egy droszt?! Miért van az, hogy a MÁV nál nem ment az éjszaka, a Nyugatiban őrültek háza van. Lehet nem az a probléma, hogy hol van a droszt, hanem hogy mikor MÁV volt éjjel voltatok 600-650en, most vagyunk...
...hányan is? nem tudom pontosan, de sztem olyan 850 és 900 között lehet.
Előzmény: #277716 6ker 2008.03.15. 14:03:04 |
| Nevem senki | 2008.03.15. 14:06:19 / # 277879 |
|
Ahogy mondod! Inkább a Szív tutiban álltak, mert akkor eldönthették, mire nyomnak, mire nem:-))
Előzmény: #277716 6ker 2008.03.15. 14:03:04 |
| csogu | 2008.03.15. 14:06:08 / # 277867 |
|
Pont ezért lenne jó külterületeken drosztokat létesíteni. Ha mi hordjuk be az utast, akkor nagy eséllyel mi is visszük haza, nem?
Előzmény: #276781 Nevem senki 2008.03.15. 13:55:39 |
|
| 6ker | 2008.03.15. 14:04:52 / # 277327 |
|
Bezony, a legelején.
|