Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.15. 14:17:17 / # 278152
avatar
De igyekszem!! :)
Nevem senki 2008.03.15. 14:16:52 / # 278148
avatar
9 év??? KEZDŐ:-)))))))))))))
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.15. 14:16:23 / # 278098
avatar
Nyomorult rádiósnak azért megmaradt pl.:bbetyár. :)
6ker 2008.03.15. 14:15:54 / # 278076
avatar
Hát amikor nemvolt sziget, meg a többi, akkor is remekül lehetett dolgozni. Akár a szigettel szembeni parkolóból. Olyan árat mondtak bent nekik, hogy amikor kijött a kedves meg se próbált alkudni. Aztán ha elfogytak, fanyalogva felvettem valamit Óbudán...
csogu 2008.03.15. 14:15:44 / # 278063
Ez is igaz.
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.15. 14:15:17 / # 277973
avatar
3 hónap nem töröl el 9 évet.
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.15. 14:14:52 / # 277966
avatar
Tehát te rádiós voltál és nem önszántadból távoznod kellett és most haragszol?
csogu 2008.03.15. 14:14:29 / # 277965
Ez mellé ment, Bao Taxi2000-nél van:-)
etikás 2008.03.15. 14:13:31 / # 277963
avatar
Felvennék a nyomorult rádiósokat akkor ez meg is történne.
csogu 2008.03.15. 14:12:10 / # 277960
...és szerinted azok a taxisok, akik ott nyomulnak, azok visszamennének péknek?:-)
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.15. 14:12:09 / # 277942
avatar
Mi lenne ha az elavult öreg főtaxit nyírnák inkább ki?
csogu 2008.03.15. 14:11:32 / # 277940
Na látod, anno te is droszt párti voltál, amikor a te kezedben volt a szervezés. Nem véletlenül, gondolom:-)
Nevem senki 2008.03.15. 14:11:18 / # 277937
avatar
Erről beszéltem az előbb. A bevétel egy részéból, pedig nekünk lesz újra meló:-) Leben und leben lassen- mondja a művelt angol, márha beszél németül:-))))))
etikás 2008.03.15. 14:09:53 / # 277933
avatar
Ki kell nyírni a kiscégeket. Azzal több munkánk lenne és elférnénk egymás mellett. Mi szükség van egy Taxi4-re vagy 2 fajta rádiótaxira? Pusztuljanak.
Bbetyár 2008.03.15. 14:09:42 / # 277930
Drosztot mindenhova! Érdemes lenne egy csapatnak ráálni a drosztimádó taxisokra! oda mehetne mind aki ezt imádja. felosztanád 50 körzetre a várost, minden drosztos lenne. Valahol a gépemen megvan lehet a Mobiltaxi régi körzetrendszere, alapnak megfelelő lenne.
6ker 2008.03.15. 14:07:24 / # 277909
avatar
Ez az ami ütközik úgy is mindig. A cégnek bevétel kell (ezekből), nekünk meg meló.
Akos1758 2008.03.15. 14:07:15 / # 277906
avatar
Ebben az esetben pedig nem értem, miért helyrajzi kérdés, hogy megy-e egy droszt?! Miért van az, hogy a MÁV nál nem ment az éjszaka, a Nyugatiban őrültek háza van. Lehet nem az a probléma, hogy hol van a droszt, hanem hogy mikor MÁV volt éjjel voltatok 600-650en, most vagyunk... ...hányan is? nem tudom pontosan, de sztem olyan 850 és 900 között lehet.
Nevem senki 2008.03.15. 14:06:19 / # 277879
avatar
Ahogy mondod! Inkább a Szív tutiban álltak, mert akkor eldönthették, mire nyomnak, mire nem:-))
csogu 2008.03.15. 14:06:08 / # 277867
Pont ezért lenne jó külterületeken drosztokat létesíteni. Ha mi hordjuk be az utast, akkor nagy eséllyel mi is visszük haza, nem?
6ker 2008.03.15. 14:04:52 / # 277327
avatar
Bezony, a legelején.

Oldalszám: 1757