| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| tesco | 2008.03.16. 21:57:23 / # 281667 |
|
na mi van rólad is lehet hallani? bukott etikás:-) nagyon csöndben vagy mostánában,nem nagyon csinálod a seggnyalást mostanában!lila-majom:-)
Előzmény: #281407 lilazoli 2008.03.16. 11:42:49 |
| 6ker | 2008.03.16. 21:03:03 / # 281639 |
|
fel le sétáltattak minket a GI joe-k újpest központtól a reac pályáig majd vissza.
Vicces volt pár elvtársad, ahogy a 7.ről kiabált lefele..
Előzmény: #281407 lilazoli 2008.03.16. 11:42:49 |
| kolbász | 2008.03.16. 20:15:32 / # 281627 |
|
" A fizetésem nem éri el a nettó százezret, úgyhogy nen mondhatod, hogy az anyagi helyzetemet féltem...." (bemondó)
Ilyen fizetés mellett teljes tagdíj mellett dolgozhatott az utcán a szabadnapjain!!!!! Mondtam is neki, hogy tiszta hülye! Hogy értsétek: 15 napot dolgozott a központban 30 ezer forintért, és bebizonyították neki, hogy a bent dolgozott 15 nap után 28 napot dolgozott kint!!!! Tehát van olyan hónap ami 43 napos!!! Főtaxis anomália!
Előzmény: #281007 bemondó 2008.03.16. 07:27:16 |
| kolbász | 2008.03.16. 19:59:50 / # 281609 |
|
Kívülállóként, ezek örökös és visszatérő "főtaxis" problémák! Van egy barátom aki bent dolgozott a központban felhívta az illetékesek figyelmét ezekre a dolgokra majd csodálkozott, hogy ellehetetlenítették a munkáját aztán egy nap munkakezdés előtt azonnali hatállyal kirúgták!!!!! A főtaxinál "MEGÁLLT AZ IDŐ"! De ilyen vezetéssel? Ne csodálkozzatok!
Előzmény: #279773 tesco 2008.03.15. 16:39:27 |
| Fox | 2008.03.16. 17:36:51 / # 281585 |
|
Gondolom megnézted már mennyi van belőle ;-)
Előzmény: #281583 nemkar 2008.03.16. 17:32:37 |
| nemkar | 2008.03.16. 17:32:37 / # 281583 |
|
Bocs!
Ha akarom.-:)))
Kicsi a kép ahhoz, hogy jól lehessen látni.-:))
De miért ne idegeljem?-:)
Előzmény: #281577 Fox 2008.03.16. 17:28:30 |
| Fox | 2008.03.16. 17:28:30 / # 281577 |
|
Nem, az a disztártcsa
Előzmény: #281554 nemkar 2008.03.16. 16:59:39 |
| nemkar | 2008.03.16. 16:59:39 / # 281554 |
|
csogu!
Jól látom, hogy ez most pisil?
Előzmény: #281478 csogu 2008.03.16. 12:19:20 |
| nemkar | 2008.03.16. 16:11:14 / # 281498 |
|
Elnézést, hogy kívülállóként, és nem FŐTAXI-sként bele vau, de pár szót, ha megengedtek a droszt, vagy nem drosztról.
Beszéljünk először is a lakóhelyünkről.
Ki hol lakik, honnan kezd el dolgozni.
Amelyik csapatnál Én dolgozom, ott a környék 80%-a drosztos.
Ergo, ha nem akarok 2-3ó-t várni arra, hogy fel tudjak venni egy nem drosztos címet, akkor kocsiba be, és irány a legközelebbi droszt.
Na már most, mivel belvárosi vagyok, és nekem is, mint minden taxisnak, akkor rentábilis a bevételem, ha minél jobb gurulóval dolgozom, tehát nem fogok 10-15km-t autókázni, hogy Lőrincen, Imrén, Erzsébeten, Lilapesten, vagy Picipesten, vegyek fel címet.
Előre bocsátom, nem vagyok drosztpárti, de ellenes sem.
Csak az élet bele kényszerít bizonyos helyzetekbe.
Mint az éremnek ennek is két oldala van.
A soroknak fuvarkényszer helyzetük van.
6. ker kolléga írta, hogy a Szív u.-i tutiból arra a címre nyomtak, amire jónak látták.
Nahát ilyen a sorból nincs.
Képzeljétek el, hány 6-700ft-os fuvar van, mondjuk a Szív u. környékére?
Na most, ha nem lenne sor, 6. ker, és kollégái nyomnának ezekre a címekre?
A diszi, meddig könyörögne autóért?
Ki menne?
Viszont, ha van sor, akkor a sorelső duzzogva, de elvinné a címet.
És ez csak egy példa.
Vegyük ugyanezt a fuvart előrendelés címen!
A diszi tudja, hogy dugig van az a sor, mégis 20’-cel korábban küldi a sorelsőt a 600m távolságra lévő címre.
Csak, azt csodálom, hogy az Ó oldalukról egyetlen egy beírás sincs.
Az Ő véleményük is érdekes lenne.
Kedves Betyár!
Jót derültem a beírásodon, és elmondom, hogy nem Te találtad fel a spanyolviaszt.
95’-96’ táján pont a FŐTAXI létesített sort, a Szigony u. Baross u. kereszteződésnél található droszton.
Megmondom őszintén, akkor még mezítlábasként / nem HIÉNA-ként / dolgoztam mellékállásban.
Nekünk szerencsénk volt, mert nem kellett telefonfülkét keresnünk, mivel az egyik havernak, ár akkor volt mobiltelefonja.
Szépen megszámoltuk, hány FŐTAXI-s volt a sorban, és annyit rendeltünk a Horváth M. téri templomhoz, egy esküvőhöz.
Máskor meg különböző címekre.
Mit gondolsz, meddig volt ott sora a FŐTAXI-nak?
Sok az amire gondolsz.-:)))
|
| newave | 2008.03.16. 15:52:04 / # 281494 |
|
Egyszerű utas volt,csak kiszállt egy kicsit masszírozni,mert begörcsölt a combja....
Előzmény: #281478 csogu 2008.03.16. 12:19:20 |
| sziami | 2008.03.16. 13:00:21 / # 281488 |
|
06-90...:DDDD
DRÁGA ez a lány:DDDD
Előzmény: #281478 csogu 2008.03.16. 12:19:20 |
| csogu | 2008.03.16. 12:19:20 / # 281478 |
|
...aki tudja a hölgy telefonszámot...olyan ismerős:-)))
|
|
| csogu | 2008.03.16. 12:18:45 / # 281473 |
|
Keresném azt az A kategóriás kolégát, aki...
|
|
| Nevem senki | 2008.03.16. 11:51:41 / # 281441 |
|
Szia Zoli!
Ne szerénykedj!
Te vagy a legrosszabb:-))))
Előzmény: #281433 lilazoli 2008.03.16. 11:47:43 |
| lilazoli | 2008.03.16. 11:47:43 / # 281433 |
|
Annak idején amikor kiestem anyuból ,a magam 5,30 dk-ával és 62 centiével , már lektoráltam a Budapesti taxisok térképét! Majd őssze futottam a Sanyival és rájőttem ez nem az a város!a Széna térre jártam kályházni 2 Volán taxi" Majd lassan megtanultam a várost ! 18 év után az ország 5. legrosszabb taxisa vagyok !! De fejlődők !!
|
| lilazoli | 2008.03.16. 11:42:49 / # 281407 |
|
Hi all. hoppá!!
Előzmény: #279685 tesco 2008.03.15. 16:08:51 |
| Nevem senki | 2008.03.16. 08:04:23 / # 281059 |
|
Hezitáltam, hogy melyik a helyes, a metafora vagy a szójáték:-))
Előzmény: #281008 bemondó 2008.03.16. 07:42:31 |
| Nevem senki | 2008.03.16. 08:02:33 / # 281049 |
|
Te most a politikusokról beszélsz , nem az etikásokról:-))
Miféle hatalom van a kezükben?? Tán arra gondolsz, hogy némelyik úgy érzi kedvére packázhat bárkivel az utcán, eltúlozva, felnagyítva pitiáner dolgokat, csak hogy lássa mindenki, hogy ő dolgozik??? Van ilyen!
Bármire képes, hogy a pozicióját megvédje?
Igen , ilyen is van, de hála Istennek ezek olyan nevetségesen apró dolgok, mint maga az ember.
Bosszúságot okozhat, de komoly kárt nem, ha egy kicsit is előrelátóak vagyunk. Nem kell alkalmat adni rá, hogy eredményesen beléd tudjon kötni!
Szerencsére, ezek a rosszindulatú, hatalmukkal visszaélő emberek nem a sok eszükről híresek!
Perc emberkék (Ady után szabadon), jönnek- mennek.
A hatalomnak, irányítóknak, cégvezetőknek (nevezd ahogy akarod), mindig szüksége lesz ilyen emberekre. Addig örülj, amíg ilyenekből válogat.
Nnna, megint szereztem néhány "barátot" magamnak :-)))))))
Előzmény: #280039 free 2008.03.15. 18:15:41 |
| Fox | 2008.03.16. 07:46:23 / # 281010 |
|
Ott merted hagyni az Ákost a központba? Huhu.. mi lesz itt ;) készüljetek a nappali csöndekre ;-)))
Előzmény: #281008 bemondó 2008.03.16. 07:42:31 |
| bemondó | 2008.03.16. 07:42:31 / # 281008 |
|
"A metafora (elterjedtebb, de helytelen formában metafóra) (ógörög: μεταφορά – átvitel) összevont, egybecsúsztatott hasonlat, két fogalom, tulajdonság tartalmi-hangulati kapcsolatán alapuló szókép. Két szerkezeti eleme van, az azonosító és az azonosítandó. A hasonlattól formailag annyiban tér el, hogy nincs benne részként a mint szócska."
Wikipédia
;)
Előzmény: #278279 Nevem senki 2008.03.15. 14:28:45 |