Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tesco 2008.03.16. 21:57:23 / # 281667
avatar
na mi van rólad is lehet hallani? bukott etikás:-) nagyon csöndben vagy mostánában,nem nagyon csinálod a seggnyalást mostanában!lila-majom:-)
6ker 2008.03.16. 21:03:03 / # 281639
avatar
fel le sétáltattak minket a GI joe-k újpest központtól a reac pályáig majd vissza. Vicces volt pár elvtársad, ahogy a 7.ről kiabált lefele..
kolbász 2008.03.16. 20:15:32 / # 281627
avatar
" A fizetésem nem éri el a nettó százezret, úgyhogy nen mondhatod, hogy az anyagi helyzetemet féltem...." (bemondó) Ilyen fizetés mellett teljes tagdíj mellett dolgozhatott az utcán a szabadnapjain!!!!! Mondtam is neki, hogy tiszta hülye! Hogy értsétek: 15 napot dolgozott a központban 30 ezer forintért, és bebizonyították neki, hogy a bent dolgozott 15 nap után 28 napot dolgozott kint!!!! Tehát van olyan hónap ami 43 napos!!! Főtaxis anomália!
kolbász 2008.03.16. 19:59:50 / # 281609
avatar
Kívülállóként, ezek örökös és visszatérő "főtaxis" problémák! Van egy barátom aki bent dolgozott a központban felhívta az illetékesek figyelmét ezekre a dolgokra majd csodálkozott, hogy ellehetetlenítették a munkáját aztán egy nap munkakezdés előtt azonnali hatállyal kirúgták!!!!! A főtaxinál "MEGÁLLT AZ IDŐ"! De ilyen vezetéssel? Ne csodálkozzatok!
Fox 2008.03.16. 17:36:51 / # 281585
avatar
Gondolom megnézted már mennyi van belőle ;-)
nemkar 2008.03.16. 17:32:37 / # 281583
avatar
Bocs! Ha akarom.-:))) Kicsi a kép ahhoz, hogy jól lehessen látni.-:)) De miért ne idegeljem?-:)
Fox 2008.03.16. 17:28:30 / # 281577
avatar
Nem, az a disztártcsa
nemkar 2008.03.16. 16:59:39 / # 281554
avatar
csogu! Jól látom, hogy ez most pisil?
nemkar 2008.03.16. 16:11:14 / # 281498
avatar
Elnézést, hogy kívülállóként, és nem FŐTAXI-sként bele vau, de pár szót, ha megengedtek a droszt, vagy nem drosztról. Beszéljünk először is a lakóhelyünkről. Ki hol lakik, honnan kezd el dolgozni. Amelyik csapatnál Én dolgozom, ott a környék 80%-a drosztos. Ergo, ha nem akarok 2-3ó-t várni arra, hogy fel tudjak venni egy nem drosztos címet, akkor kocsiba be, és irány a legközelebbi droszt. Na már most, mivel belvárosi vagyok, és nekem is, mint minden taxisnak, akkor rentábilis a bevételem, ha minél jobb gurulóval dolgozom, tehát nem fogok 10-15km-t autókázni, hogy Lőrincen, Imrén, Erzsébeten, Lilapesten, vagy Picipesten, vegyek fel címet. Előre bocsátom, nem vagyok drosztpárti, de ellenes sem. Csak az élet bele kényszerít bizonyos helyzetekbe. Mint az éremnek ennek is két oldala van. A soroknak fuvarkényszer helyzetük van. 6. ker kolléga írta, hogy a Szív u.-i tutiból arra a címre nyomtak, amire jónak látták. Nahát ilyen a sorból nincs. Képzeljétek el, hány 6-700ft-os fuvar van, mondjuk a Szív u. környékére? Na most, ha nem lenne sor, 6. ker, és kollégái nyomnának ezekre a címekre? A diszi, meddig könyörögne autóért? Ki menne? Viszont, ha van sor, akkor a sorelső duzzogva, de elvinné a címet. És ez csak egy példa. Vegyük ugyanezt a fuvart előrendelés címen! A diszi tudja, hogy dugig van az a sor, mégis 20’-cel korábban küldi a sorelsőt a 600m távolságra lévő címre. Csak, azt csodálom, hogy az Ó oldalukról egyetlen egy beírás sincs. Az Ő véleményük is érdekes lenne. Kedves Betyár! Jót derültem a beírásodon, és elmondom, hogy nem Te találtad fel a spanyolviaszt. 95’-96’ táján pont a FŐTAXI létesített sort, a Szigony u. Baross u. kereszteződésnél található droszton. Megmondom őszintén, akkor még mezítlábasként / nem HIÉNA-ként / dolgoztam mellékállásban. Nekünk szerencsénk volt, mert nem kellett telefonfülkét keresnünk, mivel az egyik havernak, ár akkor volt mobiltelefonja. Szépen megszámoltuk, hány FŐTAXI-s volt a sorban, és annyit rendeltünk a Horváth M. téri templomhoz, egy esküvőhöz. Máskor meg különböző címekre. Mit gondolsz, meddig volt ott sora a FŐTAXI-nak? Sok az amire gondolsz.-:)))

newave 2008.03.16. 15:52:04 / # 281494
avatar
Egyszerű utas volt,csak kiszállt egy kicsit masszírozni,mert begörcsölt a combja....
sziami 2008.03.16. 13:00:21 / # 281488
avatar
06-90...:DDDD DRÁGA ez a lány:DDDD
csogu 2008.03.16. 12:19:20 / # 281478
...aki tudja a hölgy telefonszámot...olyan ismerős:-)))

csogu 2008.03.16. 12:18:45 / # 281473
Keresném azt az A kategóriás kolégát, aki...

Nevem senki 2008.03.16. 11:51:41 / # 281441
avatar
Szia Zoli! Ne szerénykedj! Te vagy a legrosszabb:-))))
lilazoli 2008.03.16. 11:47:43 / # 281433
avatar
Annak idején amikor kiestem anyuból ,a magam 5,30 dk-ával és 62 centiével , már lektoráltam a Budapesti taxisok térképét! Majd őssze futottam a Sanyival és rájőttem ez nem az a város!a Széna térre jártam kályházni 2 Volán taxi" Majd lassan megtanultam a várost ! 18 év után az ország 5. legrosszabb taxisa vagyok !! De fejlődők !!

lilazoli 2008.03.16. 11:42:49 / # 281407
avatar
Hi all. hoppá!!
Nevem senki 2008.03.16. 08:04:23 / # 281059
avatar
Hezitáltam, hogy melyik a helyes, a metafora vagy a szójáték:-))
Nevem senki 2008.03.16. 08:02:33 / # 281049
avatar
Te most a politikusokról beszélsz , nem az etikásokról:-)) Miféle hatalom van a kezükben?? Tán arra gondolsz, hogy némelyik úgy érzi kedvére packázhat bárkivel az utcán, eltúlozva, felnagyítva pitiáner dolgokat, csak hogy lássa mindenki, hogy ő dolgozik??? Van ilyen! Bármire képes, hogy a pozicióját megvédje? Igen , ilyen is van, de hála Istennek ezek olyan nevetségesen apró dolgok, mint maga az ember. Bosszúságot okozhat, de komoly kárt nem, ha egy kicsit is előrelátóak vagyunk. Nem kell alkalmat adni rá, hogy eredményesen beléd tudjon kötni! Szerencsére, ezek a rosszindulatú, hatalmukkal visszaélő emberek nem a sok eszükről híresek! Perc emberkék (Ady után szabadon), jönnek- mennek. A hatalomnak, irányítóknak, cégvezetőknek (nevezd ahogy akarod), mindig szüksége lesz ilyen emberekre. Addig örülj, amíg ilyenekből válogat. Nnna, megint szereztem néhány "barátot" magamnak :-)))))))
Fox 2008.03.16. 07:46:23 / # 281010
avatar
Ott merted hagyni az Ákost a központba? Huhu.. mi lesz itt ;) készüljetek a nappali csöndekre ;-)))
bemondó 2008.03.16. 07:42:31 / # 281008
avatar
"A metafora (elterjedtebb, de helytelen formában metafóra) (ógörög: μεταφορά – átvitel) összevont, egybecsúsztatott hasonlat, két fogalom, tulajdonság tartalmi-hangulati kapcsolatán alapuló szókép. Két szerkezeti eleme van, az azonosító és az azonosítandó. A hasonlattól formailag annyiban tér el, hogy nincs benne részként a mint szócska." Wikipédia ;)
Oldalszám: 1757