Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
kolbász 2008.03.17. 23:30:03 / # 288618
avatar
Arról van szó, hogy rutinból nem kéne felvenni nem létező címet, inkább visszakérdezni, hogy biztos jól tudja-e, mert ha törlik a rendelést akkor kevesebb a cím, kevesebb a munka az utcán, kevesebb a pénz..... Arról nem beszélve, hogy aki ezt a rendelést leadta az azóta várja a főtaxit... Vagy már mással utazik
nemkar 2008.03.17. 23:29:25 / # 288519
avatar
Na látod! Így már értem. De miiért nem lehetett volna, rögtön így beírni? Nem kellett volna 2x körmölnöd.-:))
Akos1758 2008.03.17. 23:21:16 / # 288266
avatar
Kis korrigálás: Amennyiben beolvasáskor kiderül, hogy nem jó a cím, a diszi visszahívatja a kedves utast, legyen szíves győződjön meg róla, hol is van, tehát nem buktuk a megrendelőt. Valamint azthiszem semmivel nem nagyobb a sötétség, mint az utcán. A központban a teljes várost (és külterületeket)kéne ismerni tökéletesen -ami valljuk be, taxisok közt se jellemző, sőt...-, hogy ilyen hiba ne fordulhasson elő, míg kint "csak" a kályha környékét -és részemről is tisztelet a kivételnek...
Fox 2008.03.17. 23:20:39 / # 288047
avatar
Tehát azt mondod nem a MEGRENDELŐNEK kell ismernie illetve tudnia hogy hol van? Érdekes meglátás.
kolbász 2008.03.17. 23:12:08 / # 288020
avatar
Telefonos kisasszony felveszi a rendelést a nem létező sarokra, diszpécsernéni közli vele ,hogy ilyen nincs hallgassuk vissza; visszahallgatás után kiderül tényleg ezt mondta a rendelő; nincs mit tenni töröljük a rendelést mondja a diszpécser a telefonos kisasszonynak! egy rendelés ugrott! Nem az utasnak kellene ismernie a várost hanem annak aki SZOLGÁLTATNI akar...... Nagy a sötétség a központotokban! Elnézést a kivételektől. Nem sok van......
Akos1758 2008.03.17. 23:09:07 / # 287985
avatar
Mondjuk ha nem is ilyen erős esetben, de nyilván előfordul. Előfordul, mert emberek vagyunk, dolgozunk, hát előfordul hogy hibázunk. Mint ahogy előfordul kint az utcán is velem, veled, mindenkivel, úgy előfordul a központban is. Van ami szankcionálva van, van ami nem. Azthiszem nyugodt szívvel mondhatom, ez is igaz az utcára, hisz tedd a szívedre a kezed, hányszor fordult elő, hogy nem emlékeztél a névre, a pontos házszámra s visszakérdezéskor mégse kaptál pontot. Ugyanígy működik ez bent is. Ha valaki egy kicsit bakizik, azt nem fogják azonnal szankcionálni, ha ez többször vagy nagyobb mértékben teszi meglesz az eredménye. (mint ahogy bele is szaladtam ma én is) Azthiszem egyetlen nagy különbség van: Míg a taxisnak beolvassák csövön, mindenki hallja, addig a diszi/telefonos büntetéséről csak a központban tudnak...
nemkar 2008.03.17. 23:00:55 / # 287849
avatar
Ezt valahogy nem igazán értem.-:)) Ki mondott kinek, és mit?
kolbász 2008.03.17. 22:45:42 / # 287689
avatar
Már aki szankcionálva van..... Van aki felveszi a rendelőtől az Andrássy-István utca "sarkot"!!!!!!!!!! Aztán mikor közli vele a diszi, hogy ilyen mintha nem lenne, akkor visszahallgatás; "az utas ezt mondta" ; akkor jól csináltad, mondja a szintén nem egy hét gyakorlattal rendelkező diszinéni! Az utcán meg várhatják, hogy több cím legyen!!!
Nevem senki 2008.03.17. 22:13:38 / # 287427
avatar
30 napot semmiért nem osztogatnak, azért már csinálni kell valamit:-))))
Akos1758 2008.03.17. 20:11:35 / # 286931
avatar
Jogos, erősen járt is az agyam, hogy beírjak e, de aztán úgy gondoltam ezzel a hozzászólásával engem is erősen ócsárolt, miért ne írhatnám le a véleményem?! Anyukám meg már úgyis rég megtanított, hogy a szellemektől nem kell félni :-DDD

csogu 2008.03.17. 20:01:02 / # 287180
Háááááááát, aki kesztyűt dob, az ne csodálkozzék majd, ha visszakapja:-))
Akos1758 2008.03.17. 19:58:21 / # 287171
avatar
Drága free! Mondd kérlek, te civilben is ennyire unatkozol? Ott is kizárólag köpködni, vádaskodni tudsz, persze mások háta mögött??? Tudtál te már örülni valaminek életed során? csak mert most, hogy kezdek mélyebben belelátni a központ munkájába kicsit mellbe vágott, hogy nekiállsz kritizálni a központban dolgozókkal szembeni mércét. Pár napja ócsároltad Bemondót (aki szubjektív véleményem, hogy a legjobb diszik közé tartozik), most az egész köpontról alkotsz véleményt. Tudod mit? Egyszer életedben légy nagyfiú, s ne csak másokra mutogatós óvodás! Gyere be, próbáld ki magad, a lehetőség adott!!! Pár röpke info odabentről (mindenkinek): -Iszonyatosan tud pörögni a meló odabent -Nem állhatsz félre az első kútnál elszürcsölni egy kávét, ha kezd tele lenni a f... ...izé, hócipőd -s végezetül: központosként is ugyan úgy szankcionálva van ha hibázunk, mint az utcáncsak itt jóval nagyobb az esélyed rá
lilazoli 2008.03.17. 10:09:06 / # 284444
avatar
Te igazi kurva, nem birsz a véreddel???Megéred ,hogy meg kereslek azt sirni fogsz !!Kisfiu!!
nemkar 2008.03.17. 04:18:12 / # 282401
avatar
Köszi, de ezt minden társasági topicba belehetett volna tenni. És a kérdés tényleg aktuális, mit tudnának velünk tenni, ha emelünk a tarifán? Megszünne Bp-en a taxizás?
nemkar 2008.03.17. 04:14:45 / # 282349
avatar
Ezek szerint, nem dolgoztál 15.-én. Akkor mit csináltál volna? 3 híd + a körút le volt zárva. És nem csak 15 percre.-:))
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.17. 04:10:20 / # 282312
avatar
Egyet lehet érteni nemkárral!! :D
Nevem senki 2008.03.17. 03:39:25 / # 282296
avatar
nemkar elgondolkodtató beírása a 6x6 topicból (1972) nemkar (2008.03.15. 12:40:57) Kérdésem a következő! Mi lenne, ha minden társaság önhatalmaalulag felemelné a taifáját 300ft körülire? Ott fennt, mit csinálnának? Mikor vesszük már észre, hogy a zsebünkre megy ki a játék? Ahogy a pékek, a benzinkútasok, meg jó páran...stb emelnek az áraikon, úgy miért nem emelhetünk mi is? Miért is van megkötve a mi kezünk? A mi megélhetésünk, a mi családunk a téma! Miért kell várnunk, egy olyan engedélyre, amit felsőbb szinten elfogadnak? MIÉRT!!! Emelünk, azt kész! Ilyen egyszerű!! Tetszik, nem tetszik, EZ VAN! Mi bajunk lehet? Mától, ennyi a tarifa, azt jó éjszakát! "

cbtaxi 2008.03.17. 01:52:30 / # 282154
avatar
"Örültem" is nektek! Negyedórát álltam a Rózsa-Árpád sarkon, mire átvánszorgott a tisztelt bagázs a kereszteződésen. A rendőrök lezárták a kereszteződést miattatok.:))
free 2008.03.17. 00:53:36 / # 282054
avatar
Hát igen. A központban mindíg magasra tették a lécet , mikor munkaerőt kerestek..... Így megtehetik , hogy nem fizetik meg még az idődet sem . Elvtelen barátságok? Milyen elvek alapján választod meg a barátaid ? Ahol most vagy, te is juthatsz arra a sorsra , hogy 43 napot dolgoztál egy hónapban. Nem az elvek határozzák meg a barátaidat , hanem az idő.
free 2008.03.17. 00:25:06 / # 282017
avatar
Nincs mit hozzáfűznöm, egy véleményen vagyunk.Azon kívül , hogy én az etikásokról beszéltem , nem a politikusokról. De van párhuzam . Mind a kettő szeret mások nyakára lépni. De azért kérdezném tőled , hogy te texizásból élsz? Mondjuk kapnál 30 nap tiltást valamiért, más meg semmit ugyanazért akkor is azt mondanád, hogy csak egy kis bosszúságot okozhat ? Kétlem.
Oldalszám: 1757