| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| kolbász | 2008.03.17. 23:30:03 / # 288618 |
|
Arról van szó, hogy rutinból nem kéne felvenni nem létező címet, inkább visszakérdezni, hogy biztos jól tudja-e, mert ha törlik a rendelést akkor kevesebb a cím, kevesebb a munka az utcán, kevesebb a pénz..... Arról nem beszélve, hogy aki ezt a rendelést leadta az azóta várja a főtaxit... Vagy már mással utazik
Előzmény: #288047 Fox 2008.03.17. 23:20:39 |
| nemkar | 2008.03.17. 23:29:25 / # 288519 |
|
Na látod!
Így már értem.
De miiért nem lehetett volna, rögtön így beírni?
Nem kellett volna 2x körmölnöd.-:))
Előzmény: #288020 kolbász 2008.03.17. 23:12:08 |
| Akos1758 | 2008.03.17. 23:21:16 / # 288266 |
|
Kis korrigálás:
Amennyiben beolvasáskor kiderül, hogy nem jó a cím, a diszi visszahívatja a kedves utast, legyen szíves győződjön meg róla, hol is van, tehát nem buktuk a megrendelőt. Valamint azthiszem semmivel nem nagyobb a sötétség, mint az utcán. A központban a teljes várost (és külterületeket)kéne ismerni tökéletesen -ami valljuk be, taxisok közt se jellemző, sőt...-, hogy ilyen hiba ne fordulhasson elő, míg kint "csak" a kályha környékét -és részemről is tisztelet a kivételnek...
Előzmény: #288020 kolbász 2008.03.17. 23:12:08 |
| Fox | 2008.03.17. 23:20:39 / # 288047 |
|
Tehát azt mondod nem a MEGRENDELŐNEK kell ismernie illetve tudnia hogy hol van? Érdekes meglátás.
Előzmény: #288020 kolbász 2008.03.17. 23:12:08 |
| kolbász | 2008.03.17. 23:12:08 / # 288020 |
|
Telefonos kisasszony felveszi a rendelést a nem létező sarokra, diszpécsernéni közli vele ,hogy ilyen nincs hallgassuk vissza; visszahallgatás után kiderül tényleg ezt mondta a rendelő; nincs mit tenni töröljük a rendelést mondja a diszpécser a telefonos kisasszonynak! egy rendelés ugrott! Nem az utasnak kellene ismernie a várost hanem annak aki SZOLGÁLTATNI akar...... Nagy a sötétség a központotokban! Elnézést a kivételektől. Nem sok van......
Előzmény: #287849 nemkar 2008.03.17. 23:00:55 |
| Akos1758 | 2008.03.17. 23:09:07 / # 287985 |
|
Mondjuk ha nem is ilyen erős esetben, de nyilván előfordul. Előfordul, mert emberek vagyunk, dolgozunk, hát előfordul hogy hibázunk. Mint ahogy előfordul kint az utcán is velem, veled, mindenkivel, úgy előfordul a központban is.
Van ami szankcionálva van, van ami nem. Azthiszem nyugodt szívvel mondhatom, ez is igaz az utcára, hisz tedd a szívedre a kezed, hányszor fordult elő, hogy nem emlékeztél a névre, a pontos házszámra s visszakérdezéskor mégse kaptál pontot.
Ugyanígy működik ez bent is. Ha valaki egy kicsit bakizik, azt nem fogják azonnal szankcionálni, ha ez többször vagy nagyobb mértékben teszi meglesz az eredménye. (mint ahogy bele is szaladtam ma én is)
Azthiszem egyetlen nagy különbség van: Míg a taxisnak beolvassák csövön, mindenki hallja, addig a diszi/telefonos büntetéséről csak a központban tudnak...
Előzmény: #287689 kolbász 2008.03.17. 22:45:42 |
| nemkar | 2008.03.17. 23:00:55 / # 287849 |
|
Ezt valahogy nem igazán értem.-:))
Ki mondott kinek, és mit?
Előzmény: #287689 kolbász 2008.03.17. 22:45:42 |
| kolbász | 2008.03.17. 22:45:42 / # 287689 |
|
Már aki szankcionálva van..... Van aki felveszi a rendelőtől az Andrássy-István utca "sarkot"!!!!!!!!!! Aztán mikor közli vele a diszi, hogy ilyen mintha nem lenne, akkor visszahallgatás; "az utas ezt mondta" ; akkor jól csináltad, mondja a szintén nem egy hét gyakorlattal rendelkező diszinéni! Az utcán meg várhatják, hogy több cím legyen!!!
Előzmény: #287171 Akos1758 2008.03.17. 19:58:21 |
| Nevem senki | 2008.03.17. 22:13:38 / # 287427 |
|
30 napot semmiért nem osztogatnak, azért már csinálni kell valamit:-))))
Előzmény: #282017 free 2008.03.17. 00:25:06 |
| Akos1758 | 2008.03.17. 20:11:35 / # 286931 |
|
Jogos, erősen járt is az agyam, hogy beírjak e, de aztán úgy gondoltam ezzel a hozzászólásával engem is erősen ócsárolt, miért ne írhatnám le a véleményem?! Anyukám meg már úgyis rég megtanított, hogy a szellemektől nem kell félni :-DDD
|
| csogu | 2008.03.17. 20:01:02 / # 287180 |
|
Háááááááát, aki kesztyűt dob, az ne csodálkozzék majd, ha visszakapja:-))
Előzmény: #287171 Akos1758 2008.03.17. 19:58:21 |
|
| Akos1758 | 2008.03.17. 19:58:21 / # 287171 |
|
Drága free!
Mondd kérlek, te civilben is ennyire unatkozol? Ott is kizárólag köpködni, vádaskodni tudsz, persze mások háta mögött??? Tudtál te már örülni valaminek életed során? csak mert most, hogy kezdek mélyebben belelátni a központ munkájába kicsit mellbe vágott, hogy nekiállsz kritizálni a központban dolgozókkal szembeni mércét. Pár napja ócsároltad Bemondót (aki szubjektív véleményem, hogy a legjobb diszik közé tartozik), most az egész köpontról alkotsz véleményt. Tudod mit? Egyszer életedben légy nagyfiú, s ne csak másokra mutogatós óvodás! Gyere be, próbáld ki magad, a lehetőség adott!!!
Pár röpke info odabentről (mindenkinek):
-Iszonyatosan tud pörögni a meló odabent
-Nem állhatsz félre az első kútnál elszürcsölni egy kávét, ha kezd tele lenni a f... ...izé, hócipőd
-s végezetül: központosként is ugyan úgy szankcionálva van ha hibázunk, mint az utcáncsak itt jóval nagyobb az esélyed rá
Előzmény: #282054 free 2008.03.17. 00:53:36 |
| lilazoli | 2008.03.17. 10:09:06 / # 284444 |
|
Te igazi kurva, nem birsz a véreddel???Megéred ,hogy meg kereslek azt sirni fogsz !!Kisfiu!!
Előzmény: #281667 tesco 2008.03.16. 21:57:23 |
| nemkar | 2008.03.17. 04:18:12 / # 282401 |
|
Köszi, de ezt minden társasági topicba belehetett volna tenni.
És a kérdés tényleg aktuális, mit tudnának velünk tenni, ha emelünk a tarifán?
Megszünne Bp-en a taxizás?
Előzmény: #282296 Nevem senki 2008.03.17. 03:39:25 |
| nemkar | 2008.03.17. 04:14:45 / # 282349 |
|
Ezek szerint, nem dolgoztál 15.-én.
Akkor mit csináltál volna?
3 híd + a körút le volt zárva.
És nem csak 15 percre.-:))
Előzmény: #282154 cbtaxi 2008.03.17. 01:52:30 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.17. 04:10:20 / # 282312 |
|
Egyet lehet érteni nemkárral!!
:D
Előzmény: #282296 Nevem senki 2008.03.17. 03:39:25 |
| Nevem senki | 2008.03.17. 03:39:25 / # 282296 |
|
nemkar elgondolkodtató beírása a 6x6 topicból
(1972) nemkar (2008.03.15. 12:40:57)
Kérdésem a következő!
Mi lenne, ha minden társaság önhatalmaalulag felemelné a taifáját 300ft körülire?
Ott fennt, mit csinálnának?
Mikor vesszük már észre, hogy a zsebünkre megy ki a játék?
Ahogy a pékek, a benzinkútasok, meg jó páran...stb emelnek az áraikon, úgy miért nem emelhetünk mi is?
Miért is van megkötve a mi kezünk?
A mi megélhetésünk, a mi családunk a téma!
Miért kell várnunk, egy olyan engedélyre, amit felsőbb szinten elfogadnak?
MIÉRT!!!
Emelünk, azt kész!
Ilyen egyszerű!!
Tetszik, nem tetszik, EZ VAN!
Mi bajunk lehet?
Mától, ennyi a tarifa, azt jó éjszakát!
"
|
| cbtaxi | 2008.03.17. 01:52:30 / # 282154 |
|
"Örültem" is nektek!
Negyedórát álltam a Rózsa-Árpád sarkon, mire átvánszorgott a tisztelt bagázs a kereszteződésen.
A rendőrök lezárták a kereszteződést miattatok.:))
Előzmény: #281639 6ker 2008.03.16. 21:03:03 |
| free | 2008.03.17. 00:53:36 / # 282054 |
|
Hát igen. A központban mindíg magasra tették a lécet , mikor munkaerőt kerestek..... Így megtehetik , hogy nem fizetik meg még az idődet sem .
Elvtelen barátságok? Milyen elvek alapján választod meg a barátaid ? Ahol most vagy, te is juthatsz arra a sorsra , hogy 43 napot dolgoztál egy hónapban.
Nem az elvek határozzák meg a barátaidat , hanem az idő.
Előzmény: #281007 bemondó 2008.03.16. 07:27:16 |
| free | 2008.03.17. 00:25:06 / # 282017 |
|
Nincs mit hozzáfűznöm, egy véleményen vagyunk.Azon kívül , hogy én az etikásokról beszéltem , nem a politikusokról. De van párhuzam . Mind a kettő szeret mások nyakára lépni.
De azért kérdezném tőled , hogy te texizásból élsz? Mondjuk kapnál 30 nap tiltást valamiért, más meg semmit ugyanazért akkor is azt mondanád, hogy csak egy kis bosszúságot okozhat ? Kétlem.
Előzmény: #281049 Nevem senki 2008.03.16. 08:02:33 |