| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| bemondó | 2008.03.16. 07:27:16 / # 281007 |
|
Hát ez így megint kapufa, mert nem a HVG-ben megjelent keretes hirdetésre jelentkeztem, és nem 143 jelentkező közül választottak ki, hanem egy bólingverseny alkalmával beszélgettem el a Szatírral, és ő mondta, hogy próbáljam meg éppen van 5-6 szabad hely. Vajon miért, szerinted?
Én szerettem volna megismerni a taxizásnak ezt a szegmensét is, a központban dolgozókat, az ottani körülményeket, mindenből tanul az ember.
A fizetésem nem éri el a nettó százezret, úgyhogy nem mondhatod, hogy anyagi helyzetemet féltem.....
Hogy kapcsolatot építek? Hát persze, hiszen elsősorban emberek vagyunk, kollégák, miegymás.
Elvtelen barátságot nem kötök, mindenkinek megadom a tiszteletet, aki az én értékrendem szerint megérdemli, meghallgatom mindenki véleményét, tanácsát. Ha hiszed, ha nem, ezzel semmilyen előnyhöz nem jutok sem "odabenn", sem kinn az utcán.
Nem értek egyet azzal a mentalitással, hogy a taxis magányos farkas, csak magára számíthat, és a lényeg mindig a brifkóban van, és mindenki hagyjon békén. Az ilyen taxis hamar megkeseredik, családi, magánéleti problémái lesznek, egyszerűen azért, mert nem mer, vagy nem akar nyitni az emberek felé, eszébe sem jut segíteni másokon, hisz rajta sem segít a kutya sem. Na ezen próbálok én a magam gyerekes eszközeivel változtatni, de látom hozzád nehezen ér el a "hangom".
Előzmény: #275569 free 2008.03.15. 09:54:29 |
| tesco | 2008.03.15. 18:34:13 / # 280152 |
|
Igen ,jól látod. Normális Főtaxis kolegát nem fogsz ott látni,az tuti! azok ugyan úgy kályházni fognak, az is tuti,vagy ha még is oda merészkedik a drosztra,jön majd a kósta!
|
| free | 2008.03.15. 18:19:03 / # 280073 |
|
Bocsánat , nem voltam egyértelmű. Amikor az állására céloztam , az érdekkapcsolatok kiépitésére gondoltam. Hosszútávon kifizetődőbb , de ő is kimondta kiket célzott meg.
Előzmény: #275826 Nevem senki 2008.03.15. 13:26:06 |
| free | 2008.03.15. 18:15:41 / # 280039 |
|
Tehát ha valaki jobbnak, szebbnek , okosabbnak érzi magát másoknál , hajlandó kiszolgálni mások érdekeit - és szerintem nem csak a cég érdekeit- alkalmassá válik arra , hogy hatalmat-mert az ilyen ember szemében ez nem a megbizatás felé mutat- adjanak a kezébe? Ezektől a tulajdonságoktól válik emberileg alkalmassá arra , hogy elembertelenedjen?
Persze máskülönben nem lenne irányítható.
Egy magát hibátlannak vélő embert, akit a pénz és a hatalom motivál , a bukástól való félelmével lehet a legjobban irányítani. Bármire képes , hogy a pozicióját megvédje...
Előzmény: #275728 Nevem senki 2008.03.15. 13:14:30 |
| chill of fear | 2008.03.15. 16:46:26 / # 279961 |
|
Jól mondod. Nemsokára megindul hozzánk a vándorlás a rió és más hasonló szórakoztatókomplexumok miatt. Jönnek kaszálni és októberben egy lepusztított céget hagynak maguk mögött. A magánmegrendelők elpártolnak tőlünk és nem lesz munkánk.
Előzmény: #279773 tesco 2008.03.15. 16:39:27 |
| tesco | 2008.03.15. 16:39:27 / # 279773 |
|
én meg pont nem így látom, ahogy ti!nem a kályhásokkal van baj,azok csak szeretnének taxizni élni meg ilyesmi,a sziget meg társai, ezeken a helyeken történnek a nagy dolgok,és ezen embereknek az a jó ha a kályházással vagyunk elfoglalva! a Főtaxi vezetése bekötött szem vagy valami ilyesmi(pénz,többtaxi,pénz,többtaxi,pénz,többtaxi,pénz,többtaxi,pénz,többtaxi):-(
|
| tesco | 2008.03.15. 16:22:21 / # 279692 |
|
szerintetek a szigeten minden rendben van? (ellenőrzések) vajon miért ha minden rendben van? no meg a többi helyen majd májusban,nézzétek meg milyen taxik álnak meg ott,no meg a vezetőik is:-( csodálkoztok hogy nincs fuvar!
|
| tesco | 2008.03.15. 16:12:42 / # 279690 |
|
na és a Rail-fuvarok azok hogy mennek?
Előzmény: #279638 TOMLA 2008.03.15. 15:19:45 |
| tesco | 2008.03.15. 16:08:51 / # 279685 |
|
Hi all. ki az a trubadur?
|
| TOMLA | 2008.03.15. 15:49:47 / # 279665 |
|
No megájjá csak!/Vascső,csákány,stb/;-)))))
Előzmény: #279639 etikás 2008.03.15. 15:24:03 |
| etikás | 2008.03.15. 15:24:03 / # 279639 |
|
Kevesebb nyugdíjas lenne talán nem kellene visszarohangálni.
Előzmény: #279638 TOMLA 2008.03.15. 15:19:45 |
| TOMLA | 2008.03.15. 15:19:45 / # 279638 |
|
Örülök, hogy ilyen jól mozog ez a topic. Mindenesetre ritka szar lehet mindenhonnan visszarohanni a kályhához.
|
| TOMLA | 2008.03.15. 15:14:34 / # 279627 |
|
Mé nem kérdeztél kistestvérem. :-)))
Előzmény: #275728 Nevem senki 2008.03.15. 13:14:30 |
| csogu | 2008.03.15. 14:51:08 / # 278291 |
|
Lehet pont ezért nem tiltakoztam?
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.15. 14:49:21 / # 278283 |
|
Azért tiltakozhattál volna a rádiósok nevében,hiszen te bizalmi pozícióban is voltál!
(etikás volt a mester!!)
:D
Előzmény: #278063 csogu 2008.03.15. 14:15:44 |
| Nevem senki | 2008.03.15. 14:29:20 / # 278281 |
|
Bocs, inkább szójáték
Előzmény: #278279 Nevem senki 2008.03.15. 14:28:45 |
| Nevem senki | 2008.03.15. 14:28:45 / # 278279 |
|
Az ország jobb és bal oldala elzárva egymástól!
Micsoda találó metafóra:-))))))))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.15. 14:21:42 / # 278257 |
|
Akár most is!
Hidak lezárva!
Az ország jobb és bal oldala elzárva egymástól!
Stb...
:)
Előzmény: #278206 Nevem senki 2008.03.15. 14:20:00 |
| Nevem senki | 2008.03.15. 14:20:00 / # 278206 |
|
Sz'asz Bao!
Holnap tudósítasz, mi volt ma a városban??
Én lehet, hogy be se megyek:-(
|
| Nevem senki | 2008.03.15. 14:18:19 / # 278159 |
|
"Régi dicsőségünk, hol késel az éji homályban?"
DDDDDDDDDD
Előzmény: #278076 6ker 2008.03.15. 14:15:54 |