Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
bemondó 2008.03.16. 07:27:16 / # 281007
avatar
Hát ez így megint kapufa, mert nem a HVG-ben megjelent keretes hirdetésre jelentkeztem, és nem 143 jelentkező közül választottak ki, hanem egy bólingverseny alkalmával beszélgettem el a Szatírral, és ő mondta, hogy próbáljam meg éppen van 5-6 szabad hely. Vajon miért, szerinted? Én szerettem volna megismerni a taxizásnak ezt a szegmensét is, a központban dolgozókat, az ottani körülményeket, mindenből tanul az ember. A fizetésem nem éri el a nettó százezret, úgyhogy nem mondhatod, hogy anyagi helyzetemet féltem..... Hogy kapcsolatot építek? Hát persze, hiszen elsősorban emberek vagyunk, kollégák, miegymás. Elvtelen barátságot nem kötök, mindenkinek megadom a tiszteletet, aki az én értékrendem szerint megérdemli, meghallgatom mindenki véleményét, tanácsát. Ha hiszed, ha nem, ezzel semmilyen előnyhöz nem jutok sem "odabenn", sem kinn az utcán. Nem értek egyet azzal a mentalitással, hogy a taxis magányos farkas, csak magára számíthat, és a lényeg mindig a brifkóban van, és mindenki hagyjon békén. Az ilyen taxis hamar megkeseredik, családi, magánéleti problémái lesznek, egyszerűen azért, mert nem mer, vagy nem akar nyitni az emberek felé, eszébe sem jut segíteni másokon, hisz rajta sem segít a kutya sem. Na ezen próbálok én a magam gyerekes eszközeivel változtatni, de látom hozzád nehezen ér el a "hangom".
tesco 2008.03.15. 18:34:13 / # 280152
avatar
Igen ,jól látod. Normális Főtaxis kolegát nem fogsz ott látni,az tuti! azok ugyan úgy kályházni fognak, az is tuti,vagy ha még is oda merészkedik a drosztra,jön majd a kósta!
free 2008.03.15. 18:19:03 / # 280073
avatar
Bocsánat , nem voltam egyértelmű. Amikor az állására céloztam , az érdekkapcsolatok kiépitésére gondoltam. Hosszútávon kifizetődőbb , de ő is kimondta kiket célzott meg.
free 2008.03.15. 18:15:41 / # 280039
avatar
Tehát ha valaki jobbnak, szebbnek , okosabbnak érzi magát másoknál , hajlandó kiszolgálni mások érdekeit - és szerintem nem csak a cég érdekeit- alkalmassá válik arra , hogy hatalmat-mert az ilyen ember szemében ez nem a megbizatás felé mutat- adjanak a kezébe? Ezektől a tulajdonságoktól válik emberileg alkalmassá arra , hogy elembertelenedjen? Persze máskülönben nem lenne irányítható. Egy magát hibátlannak vélő embert, akit a pénz és a hatalom motivál , a bukástól való félelmével lehet a legjobban irányítani. Bármire képes , hogy a pozicióját megvédje...
chill of fear 2008.03.15. 16:46:26 / # 279961
avatar
Jól mondod. Nemsokára megindul hozzánk a vándorlás a rió és más hasonló szórakoztatókomplexumok miatt. Jönnek kaszálni és októberben egy lepusztított céget hagynak maguk mögött. A magánmegrendelők elpártolnak tőlünk és nem lesz munkánk.
tesco 2008.03.15. 16:39:27 / # 279773
avatar
én meg pont nem így látom, ahogy ti!nem a kályhásokkal van baj,azok csak szeretnének taxizni élni meg ilyesmi,a sziget meg társai, ezeken a helyeken történnek a nagy dolgok,és ezen embereknek az a jó ha a kályházással vagyunk elfoglalva! a Főtaxi vezetése bekötött szem vagy valami ilyesmi(pénz,többtaxi,pénz,többtaxi,pénz,többtaxi,pénz,többtaxi,pénz,többtaxi):-(

tesco 2008.03.15. 16:22:21 / # 279692
avatar
szerintetek a szigeten minden rendben van? (ellenőrzések) vajon miért ha minden rendben van? no meg a többi helyen majd májusban,nézzétek meg milyen taxik álnak meg ott,no meg a vezetőik is:-( csodálkoztok hogy nincs fuvar!

tesco 2008.03.15. 16:12:42 / # 279690
avatar
na és a Rail-fuvarok azok hogy mennek?
tesco 2008.03.15. 16:08:51 / # 279685
avatar
Hi all. ki az a trubadur?

TOMLA 2008.03.15. 15:49:47 / # 279665
avatar
No megájjá csak!/Vascső,csákány,stb/;-)))))
etikás 2008.03.15. 15:24:03 / # 279639
avatar
Kevesebb nyugdíjas lenne talán nem kellene visszarohangálni.
TOMLA 2008.03.15. 15:19:45 / # 279638
avatar
Örülök, hogy ilyen jól mozog ez a topic. Mindenesetre ritka szar lehet mindenhonnan visszarohanni a kályhához.

TOMLA 2008.03.15. 15:14:34 / # 279627
avatar
Mé nem kérdeztél kistestvérem. :-)))
csogu 2008.03.15. 14:51:08 / # 278291
Lehet pont ezért nem tiltakoztam?
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.15. 14:49:21 / # 278283
avatar
Azért tiltakozhattál volna a rádiósok nevében,hiszen te bizalmi pozícióban is voltál! (etikás volt a mester!!) :D
Nevem senki 2008.03.15. 14:29:20 / # 278281
avatar
Bocs, inkább szójáték
Nevem senki 2008.03.15. 14:28:45 / # 278279
avatar
Az ország jobb és bal oldala elzárva egymástól! Micsoda találó metafóra:-))))))))
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.15. 14:21:42 / # 278257
avatar
Akár most is! Hidak lezárva! Az ország jobb és bal oldala elzárva egymástól! Stb... :)
Nevem senki 2008.03.15. 14:20:00 / # 278206
avatar
Sz'asz Bao! Holnap tudósítasz, mi volt ma a városban?? Én lehet, hogy be se megyek:-(
Nevem senki 2008.03.15. 14:18:19 / # 278159
avatar
"Régi dicsőségünk, hol késel az éji homályban?" DDDDDDDDDD
Oldalszám: 1757