Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
6ker 2008.03.18. 09:27:52 / # 274786
avatar
lilamajom létezik, én láttam:P
taxis23 2008.03.18. 09:15:08 / # 274771
avatar
Kolbász ! Száz szónak is egy a vége. Te egy Hurka vagy.

Nevem senki 2008.03.18. 08:41:33 / # 274649
avatar
Fontos dolog a kommunikáció, és valahogy el kell kezdeni! Emlékezz! Először le ipari hülyéztelek a sorozatos bakikért. Te válaszoltál, részben saját véleményt írtál, részben amit diktáltak. Csipkedtél, személyeskedtél dühödben. Eljutottun máig, amikor beszélgetünk, a bakikon csak mosolygok (tetszik, hogy vállalod és nem akarod másra hárítani, ettől emberibb lettél) és mint pár napja írtam, tudok veled jó hangulatban dolgozni! Ez az utolsó beírásod meg igazi telitalálat! Gratulálok hozzá, nem tudok egyebet hozzátenni:-))
bemondó 2008.03.18. 08:29:23 / # 274644
avatar
Hátt itt vagyunk megint...Taxis kontra központ. Taxisként én is felszisszenek egy-egy címnél, /Váci út a tesco, DUNA felőli kijárat/ központosként egy-egy kérdésnél / gellért szálló fő----házszámot tudna mondani??/ Sötétség? Miért vádoljuk egymást? Mennyivel vagyunk különbek a másiknál? egyik szép, a másik csúnya, okos-buta, koszos-tiszta, drosztos-nagypályás stb...stb. Mehetek tovább is, jobbos-balos, fideszes-maszopos, orbán-gyurcsány...soroljam? Nem lehetne ÁRNYALNI néha? Fennhéjázó, öntelt beírások, sommás letorkolló megjegyzések, mindenki a szakmája királya, csakhát az a sok balfék ott benn/kinn. Ilyenek lennénk mi taxisok, ilyenek lennénk mi magyarok? Szedjük már össze magunkat.

bemondó 2008.03.18. 07:58:15 / # 274631
avatar
Az túlzás, hogy "ócsárolt" engem free kolléga, inkább csak a véleményét formázta meg egyedi stílusban. Az zavar, hogy ismeretlenül teszi ezt, mert lehet ő ismer engem--legalábbis a "csőről" biztosan,-- de én nem tudok mit kezdeni egy nickel. Lehet egy sör mellett jól elbeszélgetnénk, és sok dologban egyezne a véleményünk. Így viszont csak az jön le, hogy egy gyáva, megalkuvó emberke vagyok, aki érdekei szerint köt barátságokat, és elvtelenül védi "gazdáit". Visszaolvasva a történetet, szerintem elmondtam mindent, amit el akartam mondani a témával kapcsolatban, viszont hiányolom free alternatíváit. Mit és hogyan kéne másképp csinálni?

cbtaxi 2008.03.18. 07:35:24 / # 274628
avatar
Nos,rég nem olvastam már ennyire ellenséges írást ebben a témában.Nem ismerlek, így lehet, hogy olyan tudás birtokában vagy, ami feljogosít arra, hogy "teljes sötétség" jelzővel illeted a központosokat. A te elvárásaid szerint,egy központosnak 100%-ig ismernie kellene a főváros összes utcáját."Nem az utasnak kellene ismernie a várost hanem annak aki SZOLGÁLTATNI akar....." Mivel te is szolgáltatsz és ilyen kritikus vagy, nyílván való a számomra, hogy te nem jössz zavarba, ha mondjuk a az utas a III.ker Kert sort adja meg uticélnak.Bólintasz,és GPS és térkép nélkül odatalálsz Valószínüleg kikéred magadnak ha netán az Akadémia telep 528. utca és 530. utca sarkot adja meg,hisz te kapásból tudod,hogy azok nem találkoznak. Csak írigyelni tudlak ezért a hatalmas tudásért! Remélem 1 X én is eljutok erre a szintre. Nagyon igyexem,hidd el!

bemondó 2008.03.18. 07:22:12 / # 274515
avatar
Khm.. Figyelmedbe ajánlom a következőket: "Cercopithecus" "(állat) a keskenyorru, óvilági majmok (Catarrhini) családjába tartozó nem, nyulánk, csinos testtel, vékony végtagokkal, keskeny rövid kezekkel, hosszu hüvelykujjal és farkkal, tágas pofazsebekkel és nagy ülőgumókkal. Fajai már a XVI. sz. óta ismeretesek Európában «tengeri macska» név alatt, amely nevet a macskához való hasonlóságtól nyerték. Fajai a forró Afrika őserdeinek lakói a keleti partoktól a nyugatiakig, hol nagy társaságokban élnek, majdnem kizárólag a fákon tartózkodnak; igen élénkek, szelid természetüek, könnyen szelidíthetők s az állatkertekben és állatseregletekben gyakran láthatók. Fogságban is szaporítanak. Számos fajai között a legrégebben ismert a zöld majom (Cercop. sabeus Cuv.), melynek hazája K.-Afrika, Abisszinia egészen a Nilus Ny-i folyásáig; 50 cm. hosszu, ugyanily hosszu farka is, háta sötét szürkészöld, végtagjai szürkék, fülei és kezei feketék, alul fehérek. Arca világos barna. Már a régi egyiptomiak is szelidítették. Ide tartozó fajok még a diánnamajom (C. dianna Erxl.); a barát-majom (C. mona Erxl.); a nyakörves mángábé (C. ethiops Geoffr.); a pátáz-majom (C. ruber Cuv.)." Forrás: Pallas Nagylexikon Hát lilamajmot nem látok itt...zöldet viszont....:))
tesco 2008.03.18. 04:13:09 / # 274445
avatar
Hi all. tele lett a nadrágom,vazze, lilamajommal,hehehe:-) te most is sírsz!

tesco 2008.03.18. 04:04:22 / # 274441
avatar
most ha lehetne tapsolnék,egyetértek veled:-)
free 2008.03.18. 03:12:05 / # 274418
avatar
" most , hogy kezdek mélyebben belelátni a központ munkájába..." Hát... Hány hete, vagy napja vagy a központban? Hány éve taxizol? Tudom , hogy ezek a tényezők mennyire számítanak , vagy nem számítanak adott esetben, de azért kicsit "tacskó" vagy még ahoz , hogy szakmai vitába bocsátkozz. Hogy bizonyos emberek mellett állást foglalsz azt megértem, hiszen sokan fogják a kezed , nehogy még nagyobbat hibázz. Bocs . Nem is ragadnám ki több gondolatod , annál is inkább , mert semmiféle személyes tapasztalatodat nem lehet érzékelni mögötte. Sablonos közhelyek sorozata. Nem akarlak megbántani, van elég problémád amúgy is.

Akos1758 2008.03.18. 00:57:31 / # 274240
avatar
Valóban mulatságos, bár igen tanulságos kis tanmese, hogy az ember átérezze, a T. utas nem csak akkor tud sok(k) lenni, mikor beül a kocsiba...
csogu 2008.03.18. 00:06:15 / # 274134
Ezért tetszett pl. cbtaxi írása. Némelyik sztorinál hangosan röhögtem, majd belegondoltam, ha rossz napomon kapok ki egy ilyet akkor nem biztos, hogy vidáman fogadom. Érdemes elolvasni, ajánlom figyelmetekbe.
Akos1758 2008.03.18. 00:00:36 / # 274053
avatar
Ez teljesen jogos, elvárható kérés, bár nem hiszem, hogy ez lenne az alapvető felfogás. Inkább hangulat függő. Tudod, ha jó napod volt és megnyered magadnak 195 éves kovács nénit járókeret + tolókocsival, aki mint1 73 perc alatt ül be a kocsiba akkor tán még kedvesen mosolyogsz is és segítesz neki, de ha 4 órát álltál érte a tutiban és egy 600ftos kanyar alatt teszi ezt, szíved szerint kirúgnád a vén banyáját. Ugyan ez a helyzet bent is. Mindíg próbáld meg lefordítani egy ember reakcióit a saját életszitudra. (én is most jöttem rá erre, mióta beülhettem)
kolbász 2008.03.17. 23:52:36 / # 273966
avatar
Nyilván csak az nem hibázik aki nem dolgozik! De mindig úgy kéne dolgozni, hogy érdekeljen amit csinálsz és utána járj, esetleg képezd magad, nem konkrétan neked címzem ezt, hanem pl. aki ilyen címet felvesz és utána csak az marad meg benne, hogy: hülye utas, azt sem tudja hol van.

csogu 2008.03.17. 23:50:13 / # 273390
Hááát, te sem vagy kint, szóval lehet:-))
527 2008.03.17. 23:49:21 / # 273278
avatar
ja a duracellnyuszi effektus??? fertőző a betegség?
csogu 2008.03.17. 23:45:16 / # 273187
Nem, ez nem most volt:-) Most csak kicsit 2 oldali munkaundor és a meló kicsit megcsappant... ...tudod...majd holnaptól belehúzunk:-))

527 2008.03.17. 23:42:04 / # 288810
avatar
és rögtön hazaküldtek?
csogu 2008.03.17. 23:40:06 / # 288807
Hááááát, az igazság az, hogy szívesen mondanám, hogy hülye telefonos, de nem rég sikerült felkapnom a XIII. kerületben 2 párhuzamos utcát, így jobb ha befogom:-))
Akos1758 2008.03.17. 23:32:29 / # 288664
avatar
erre ismételten csak az utolsó beírásomat tudnám reagálni...
Oldalszám: 1757