Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cheater 2020.04.02. 18:57:53 / Módosítva / # 351246
Dehogy akarta, másról szól.  Dobott egy nagy csontot az ellenzéknek, amin rágódhatnak.  És ők meg is ették:-D  Közben meg a sok kics csont között ott figyel a Liget-projekt...   mire eszükbe jut elővenni, addigra már lerágott csont lesz :-D 
 Szerintem zseniális :-)  

Szeretném jelezni, hogy nem politizálok, úgyhogy nekem ne is írjatok semmit itt.  Ha egy taxi rendeleten tudtunk 8 évet vitázni, akkor a politikai vitának kb. sose lesz vége.
tomajer 2020.04.02. 18:43:01 / # 351244
Őőőő ...  te elolvastad, a tegnap előtt éjfélkor benyújtott javaslatot?
Neeem?
Akkor tedd meg.
Már azonnal ki akarta nyírni az önkormányzatokat.
Valaki az orrára koppintott, mert visszavonta ....

És a világ, nem olyan könnyen félrevezethető.
Pont hat hét évvel vannak lemaradva arról, hogy helyretegyék Viktorodat.
Szerintem most fogják.  vagyis lehet, hogy megis tették, hiszen ő nem szokott egy törvényjavaslatot fél nap alatt visszavonatni ....
donkihóte 2020.04.02. 17:40:33 / Módosítva / # 351242
avatar

Mi ez a hiszti a ballib világban, tudja valaki? Szegény Viktor, még nem is élt a hatalmával. Nem is értem, szégyenkeznie kéne a sokadik kétharmad miatt? Mit kellene tennie, tartson távol mindig néhány képviselőt, hogy kétharmad alá menjenek? És ti sirtok, hogy el vagytok nyomva, sajtóstúl meg szabadságostúl, miközben olyan hangosak vagytok, hogy fellármázzátok, félrevezetitek és felizgatjátok az egész világot. 

Undorító!

anyahajókabinajtóhajtogató 2020.04.02. 15:33:45 / # 351239
avatar
Egyébként ha jól rémlik, hogy online sz@rdobálsát te kezdted az irányomba, még régebben. Tudod: amilyen az adjonisten'...

Persze ha van türelmed visszakeresni, és bizonyítani, hogy ez nem így volt, ígérem, hogy bocsánatot kérek. 
anyahajókabinajtóhajtogató 2020.04.02. 15:30:13 / # 351238
avatar
Pontosan milyen dolgokat írtam, amihez nem lenne merszem vállalni a nevemet? 
A "sunyi, elborult elmét" meg javaslom, hogy gondold át, nem én vagyok az, aki minden nap kényszert érez, hogy leírja a "tomajerajtóbaleölülő"-s baromságát. Tudod, az elmebetegek általában nincsenek tudatában a problémájuknak, és előszeretettel mutogatnak másra....
tomajer 2020.04.02. 09:31:28 / # 351234
Mert én az elemzőcskével készült teljes beszélgetést idelinkeltem két ellenkező pártállású portálról.
Te viszont csak egy a szövegkörnyezetből kiemelt mondatot hoztál a volt pártelnöktől.  (akit akkor sem kedveltem amikor pártelnök volt., azóta meg még jó nagyot csalódtam is benne.... )
Bao 2020.04.02. 03:52:15 / Módosítva / # 351233
avatar
Mit hittél amúgy, most lebuktattál vagy mi?
Még a hallotaxi indulásánál sokan bemutatkoztunk, tehát nem volt titok, ki is vagyok.
Na és téged, hogy szólíthatunk?
Gyanítom nem tudjuk meg mostanában, hiszen írtál te mindenféle olyan dolgot,
amihez gyanítom nem lennél elég merész a neved vállalásához...
Hja, egy sunyi, elborult elméjű, maradék lyobbikostól, aki ballibbé vált, mit is lehet várni?
Bao 2020.04.02. 03:45:22 / # 351232
avatar
Az érdekesebb, hogy te meg miért hallgattsz egy elemzőcskére, aki eddig a sárba taposott tieket és miért nem hallgatsz kedvenc pártod egykori elnökére?
Bátyó 2020.04.01. 16:07:42 / # 351216
avatar

Ezt a sok történészt,meg politológust !Csoda,hogy taxisok.

alelölülő 2020.04.01. 01:48:15 / # 351204

Az utóbbi megállapítással egyetértek.

Humán hulladék mind.

anyahajókabinajtóhajtogató 2020.03.31. 22:22:47 / # 351203
avatar
Mas interjujaban meg elmondta, hogy a korulmenyekhez kepest jol lavirozott a II. vilaghaboruban...
Nezd, nekem mindegy, hogy ki mit gondol Horthyrol, a velemenyem nem valtozik: a mostani politikusok meg rosszabbak.
alelölülő 2020.03.31. 21:48:41 / # 351202
Eszembe se jut vitatkozni az általam is tisztelt Ungváryval, de "Horthy-rendszer mérlege" című könyvének alcíme: "Diszkrimináció, szociálpolitika és antiszemitizmus Magyarországon", nem tekinthető a Horthy rendszer, hanem  csak az alcímben megfogalmazott szempontok átfogó elemzésének. Könyvéről adott interjúban említi, hogy "Horthy nem volt egy szellemi sasmadár", valamint Wesenmayer német követ is lesújtó jelentést küldött haza H. szellemi állapotáról.Mit gondoljunk Horthy-korszak kezdetéről, amikor hazájának hadserege két fronton harcolt, ő meg Szegeden fúrta a regnáló kormányt. Amelyet jobban utált, mint amennyire hazáját szerette. Aztán várta, hogy az országot végigraboló román hadsereg engedélyezze budapesti bevonulását. Szerintem hányás. De ez is csak egy vélemény.
anyahajókabinajtóhajtogató 2020.03.31. 17:54:30 / # 351199
avatar
Annyit korrigálnék, hogy elvileg nem azt mondta, hogy gócponttá vált, hanem hogy gócponttá válhat. 
anyahajókabinajtóhajtogató 2020.03.31. 17:48:13 / Módosítva / # 351198
avatar
A háborúból való kiugrás elsősorban egy tégla (vagy téglák) miatt hiúsult meg, azt már nem tudjuk meg soha, hogy mi lett volna, ha nincs az áruló. 
Horthy megítélésében sokan abba a hibába esnek, hogy "mai fejjel" próbálják megítélni a cselekedeteit, a mai tudás alapján. 

Nekem több könyvem van Ungváry Krisztiántól, aki eléggé nagy szaktekintély, őt biztos hogy nem lehet "jobboldalisággal" vádolni, mégis úgy nyilatkozik Horthyról, hogy semleges, vagy inkább jó vezetőnek számított, mint kifejezetten rossznak. Ha ő ezt állítja, akkor én neki hiszek. Arról nem beszélve, hogy a mai napig sokan hisznek az ősi dogmáknak, ami szerint Horthy papírtalpú cipőben küldte az orosz télbe a katonákat, meg az ártatlan és szűz Szovjetúniót váratlanul érte a támadás...na most akik még mindig ebben a hitben élnek, ők inkább ne minősítsék Horthyt, mert semennyire sem objektív
De egyébként mindegy, hogy Horthyt jónak, semlegesnek, vagy rossznak tartjuk, biztos vagyok benne, hogy a mostani politikai elit (mind jobb, mind baloldalon) még rosszabb. 
alelölülő 2020.03.31. 15:00:31 / # 351192
Fing János, megélhetési aláíró.
indi50 2020.03.31. 12:58:37 / # 351191

Azért csak előkerült az aláíró és milyen hozzáértően megindokolta.:-(

alelölülő 2020.03.30. 17:49:20 / # 351181
Igaz, Horthy javára kell írni, hogy hadirokkantaknak adott trafikjogot, nem klientúrának.
alelölülő 2020.03.30. 17:43:05 / # 351180

Kis olvasnivaló Baonak

Quercusról, a szerzőről csak annyit, hogy elég sok blogról kitiltják, mert büdösbunkó módon osztja a ballibsi népet. Meg akiket annak hisz. Józan pillanataiban meg ilyen ritka lényeglátásról tesz bizonyságot.

alelölülő 2020.03.30. 17:36:19 / Módosítva / # 351179
A  Koppányos hasonlattal tökéletesen egyetértek. Horthynak voltak érdemei a Trianon utáni gazdasági élet konszolidálásában, de a világháborúban csődöt mondott. Dinasztikus elképzelései nevetségesek voltak. A háborúból való kiugrás meg kimondottan dilettáns volt. Tehetségtelen volt akkora feladathoz.
anyahajókabinajtóhajtogató 2020.03.30. 17:05:56 / # 351177
avatar

Szerintem ne menjünk bele a történelembe, a mostani magyar politikai elit meg Koppány vezér jurtájának a takarítására sem lenne alkalmas, Horthy idején még utcát sem seperhettek volna.

Oldalszám: 1785