Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bátyó 2020.04.03. 22:06:42 / # 351275
avatar
Mit is lopott a Viktor pereputtya??? Sorold Komcsi...bocs Tomcsi!
anyahajókabinajtóhajtogató 2020.04.03. 21:58:46 / # 351274
avatar
Lassan több, mint 4 órája nem tudsz válaszolsz a kérdésemre, ami nem is gond, ugyanis a hallgatásod sokkal beszédesebb. 

Ami a "hierarchiát" illeti, itt egyáltalán nem erről van szó. Biztos hallottad már azt a mondást, hogy "a nagy hatalom, nagy felelősséggel jár". A liberalista Viktornak szerinted mekkora hatalma van? Egyelőre még nem történt semmiféle taxi-rendelet módosítás, pedig ha jól rémlik, már jó pár hónapja borzolja a taxis idegeket Szabadai szabad szája.
Már a kérdésed is hazugság, te azt kéred számon rajtunk(?), hogy Szabadainak miért előlegeztük meg a bizalmat, OV-nak meg miért nem. Pontosan ki előlegezett meg, milyen bizalmat, és kinek? Ember, te végig gondoltad, hogy miket irkálsz? Szerinted Szabadainak ugyan akkora hatalma és felelőssége van, mint OV-nek? 
Ha nagyon bántja az igazságérzeted az "egyenrangú" kifejezés, akkor mondom máshogy: más súlycsoport a két ember. 
Szabadai részére senkinek sem kellett bizalmat előlegezni, mert nincs szava semmilyen ügyben. Persze, a borsodnádasdi Lakatos Tibikét is számon lehet kérni, hogy 2014 augusztusában miért írta ki a twitterre, hogy "mindenki b@zi, aki nem bírja lehúzni egyben a betyár körte pálinkát", de remélem ott még nem tartunk, hogy Lakatos Tibikét is beemeled a vitába, csak hogy a "mi(?)" vélt következetlenségünket bizonyítsd. 
Már jó hogy nem a 80 éves kommunista Gizi néninek a taxisokról lesújtó véleményét kéred számon rajtunk, csak mert ő is ellenzéki szavazó. 

És igazad van, nagyon nagy szerencsém van, hogy az ostobaság nem fáj, hiszen nem akarom, hogy rossz legyen neked. 


donkihóte 2020.04.03. 20:10:34 / Módosítva / # 351273
avatar
Ne hülyéskedj már, még közvetlenül a járvány előtt is téma volt a rendelet módosítása.
És ne megint a részletekben vesszél el, azt mondd meg, melyik érint jobban, közvetlenebbül? És ennek tükrében van e értelme egyenrangúságról elmélkedni?
tomajer 2020.04.03. 19:37:34 / # 351271
Nemnem.  Ezt a faszt, még a városházán se vették komolyan.
És ezt akkor is mondtam, most meg teljességgel biztosan állíthatom.

A mai (tegnapi) történésekről már beszámoltam.  Egy óra alatt lehetett megváltoztatni a véleményét az embernek.
Szóval.
Viktor?
Szerinted egy óra alatt megváltoztatom a véleményét, bármiről észérvekkel? :-P
donkihóte 2020.04.03. 19:26:44 / # 351270
avatar
Miért lenne jogos kérdés? Miért kellene a következetességet a társadalmi vagy vezetői hierarchiához kötni? Egyébként sem csak egy nímand fészbúkos agymenéséről van szó, elég komolyan vették már az általatok hatalomba segített gyurcsányisták a városházán. Amúgy pedig melyik érint közelebbről, ha megint szarér'-hugyér' kéne járnod, vagy, hogy a "bandzsa nő" mit kap? Ne legyél már nevetséges! Na ugye. Itt is látszik, hogy minden megnyilvánulás a részetekről csak gáncsoskodás meg aknamunka.
tomajer 2020.04.03. 19:13:54 / # 351268
Pedig jogos a kérdés.
Tényleg egyenrangúak?
Mert ha igen, akkor kezdek fosni a Szabadaitól :-P
Ha meg nem, akkor talán érthető, hogy másképp kezeljük amit mondanak és tesznek.
donkihóte 2020.04.03. 18:59:54 / # 351267
avatar
Azért tudod, hogy nagy szerencséd van? Mármint azért, hogy az ostobaság nem fáj ( legalábbis nem az ostobáknak ).
anyahajókabinajtóhajtogató 2020.04.03. 18:24:12 / Módosítva / # 351266
avatar
Sejtettem, hogy nem fogsz tudni érdemben válaszolni arra a kérdésemre, hogy ha a fidesz logikája szerint az ellenzék hazaáruló, akkor fidesz miért nem, de hogy most hogy jön ide a kettős mérce, azt fel nem tudom fogni...
Ezek szerint egy Szabadai Viktor facebookos kiírásának ugyan akkora hordereje van, mint egy kormányrendeletnek? 
Ezek szerint nálad Orbán Viktor, és Szabadai Viktor egyenrangú fél...még a végén kiderül, hogy te vagy a legnagyobb ballibsi itt a fórumon. 
donkihóte 2020.04.03. 18:18:06 / # 351265
avatar
Többször is volt szó róla régebben, nemzetközi jogászok szerint olyan nem létezik, hogy kivágnak az eu-ból. Még a néppárt sem meri meglépni egy tagpárttal, gondolkodj már egy kicsit.
donkihóte 2020.04.03. 18:15:25 / # 351264
avatar
"miért izgat jobban az ország miniszterelnökének a rendelete, mint egy 0,1%-os párt senkiházi tagjának a kutyát nem érdeklő facebookos elmélkedése a taxi törvényről? "
Tipikus ballib mentalitás, úgy vagytok a kettős mércével, mint borsó meg a héja.
tomajer 2020.04.03. 17:59:44 / # 351263
Köszönöm, hogy ezt nekem nem kell már leírnom! :-)

Hígagyúak!
Már akik annak drukkolnak, hogy kivágjanak minket az unióból.
Ha nem lesz mit ellopnia a Viktorotok pereputtyának, akkor nagyon nagy bajok lesznek itt.
Kisgömböc, nem maradhat kaja nélkül!
Unió nélkül, itt már kő kövön nem lenne.
anyahajókabinajtóhajtogató 2020.04.03. 17:50:04 / # 351262
avatar
Ebbe semmi csűrés-csavarás nincs, a szavazás előtt 1 héttel láttam a TV-ben egy Szabó Tímeás felvételt, ott még 90 napról beszélt, de később úgy tudom, hogy már 120 napról volt szó. Ha OV beleteszi a 90 napot, és utána továbbra is hőbörög az ellenzék, nyugodtan mutogathatott volna a papírra, hogy márpedig ti kértetek 90 napot. Úgyhogy lehet itt "blablabla meg vavau"-zni, de a tények kib@szott makacs dolgok: egy kérése volt az ellenzéknek, de a Fidesz inkább bedobta az "ellenzék a vírus pártjára állt" kártyát.

Inkább az az érdekes kérdés, hogyha a fidesz szerint tényleg akkora veszély volt az az egy hét az ellenzék miatt (ugye már olyanokat is lehetett olvasni, hogy az ellenzék magyar embereik millióit veszélyezteti), akkor miért volt fontosabb a fidesznek a propaganda, mint beletenni egy 120 napos klauzulát a rendeletbe? Tehát akármennyire sz@rházi az ellenzék, végső soron a fidesznek is fontosabb volt a rendeletük, mint a magyar emberek millió. Ezt mivel magyarázod? Azt előre leszögezem: az nem válasz, hogy az "ellenzék hazaáruló", mert nem az volt a kérdés, hogy az ellenzék hazaáruló-e, hanem hogy a fidesz miért az (mert ugye ha szigorúan követjük a logikájukat, akkor a fidesz is hazaáruló).

Egyébként az most komoly kérdés a részedről, vagy csak áprilisi tréfa, hogy miért izgat jobban az ország miniszterelnökének a rendelete, mint egy 0,1%-os párt senkiházi tagjának a kutyát nem érdeklő facebookos elmélkedése a taxi törvényről? 

Lenne még egy kérdésem, Colombo után szabadon: pontosan kit árultam el, meg kik azok a "mi"? Én soha nem mondtam olyat, hogy semmi sem jó, amit OV csinál, én mindig elismerem azt az évenkénti 2 értelmes gondolatát, amit megejt néha. 
donkihóte 2020.04.03. 16:15:46 / # 351261
avatar
Bla-bla-bla, vagy inkább vau-vau. Marha jól tudjátok csűrni a szavakat. Ha lenne benne konkrét időkorlát, akkor találnátok más kivetnivalót. Nektek nem az baj, hogy mit tesznek, hanem, hogy ki teszi. Az eleve nem lehet jó és demokratikus, amit OV tesz/mond/kérdez.  Amúgy meg élénken emlékszem tomajer mondataira, amikor az árulásotokat követően a moslékkoalíció egyből a taxirendelet piszkálta volna. Mit mondott tomajer? Na mit? Várjuk meg a végét, aztán ha tényleg ellenünk döntenek, majd odab@szunk. Most miért nem tudtok ilyen nyugalmat magatokra erőltetni, és némán bizalmat előlegezni? Még nem csináltak semmit, miért kell máris a világot ellenünk hangolni? Csak úgy tudnak kib@szni velük, ha velünk és veletek is kiszabnak, nem jöttetek még rá?
Bátyó 2020.04.03. 15:31:31 / # 351257
avatar
Tökéletes a meglátásod.A Viktor elleni gyűlöletük miatt az országot, a nemzetet odadobnák.Nem látnak az orruknál tovább.Sajnos,de szerencsére nálam is kb. három éve hullott le a hályog. Még tán időben.
anyahajókabinajtóhajtogató 2020.04.03. 14:05:15 / # 351255
avatar
Azért azt rögtön az elején tisztázzuk, hogy a legjobb tudomásom szerint (és ha a külföldi nyelvismereteim nem csalnak), nem a "járványügyi intézkedések miatt" indult a körlevél, hanem a határidő hiánya miatt. Még a buzgómócsing, számomra elképesztően irritáló Szabó Tímea is 90 vagy 120 napot javasolt (ennyi idő alatt bőven lett volna idő az ideiglenes online parlament kiépítésére, ha esetleg valaki azzal jönne, hogy nem biztos, hogy 120 nap múlva vége a fertőzésnek), ez azért bőven kompromisszum kész javaslat volt, ha józanul végig gondoljuk. 
Ha április 1. lenne, azt hinném, hogy csak viccből írta az újságíró a cikkbe, hogy az országgyűlés bármikor visszavonhatja a felhatalmazást...

A cikk másik érdekes vonala, a többi ország "töketlen" vezetőinek a kritizálása. Na most, én nem tudom naprakészen, hogy melyik országban ki és milyen intézkedéseket hozott, meg mennyire léptek későn vagy éppen korán, de azért erős túlzás apokalipszisről írni. Nyilván a nagy népsűrűségű és turistaforgalmú országokban nehezebb kezelni egy járványt, mint ahol ezek nem jellemzőek (vagy kevésbé jellemzőek), sőt, ahol nagyobb a lakosság száma, ott törvényszerűen több beteg és több halott lesz.
Amit a cikk szerzője leírt, az jelenleg Olaszországra és Spanyolországra igaz, de belegondolni sem merek, hogy mi lett volna, ha nem az olaszoknál kezdődik a járvány, hanem Közép-Európában...Ugye itt március közepén (több, mint egy hónappal az első beteg olasz után) 1,2 millió maszkunk volt...szerintem mindenki összeteheti a kezét, és nem OV miatt, hanem Isten kegyelme miatt. 
donkihóte 2020.04.03. 07:30:40 / # 351254
avatar

anyahajókabinajtóhajtogató 2020.04.02. 20:18:32 / # 351250
avatar
Azt el kell ismerni, hogy tud a csávó, mondjuk a háttér stábját is dicséret illeti ilyen szempontból, akikkel évek óta együtt dolgozik. 
tomajer 2020.04.02. 20:16:44 / # 351249
Senki nem állította, hogy hülye lenne.
Csak egy aljas rabló.
Okos aljas rabló :-P
tomajer 2020.04.02. 20:16:03 / # 351248
Háát, meg valami kétmilliárdos támogatás, a vejének, meg két budai ingatlan a bandzsa asszonynak. .... (bocs, nem ugrik be a neve)
donkihóte 2020.04.02. 19:53:37 / Módosítva / # 351247
avatar
Mikor látjátok már be, hogy ő egy zseni, egy géniusz?
Oldalszám: 1785