Hozzászólások száma: 897
Ugrás a hírhez Oldalszám: 45
Témakörök > Hírek fórumai > Valami elkezdődött A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2009.11.22. 17:41:18 / # 148225
avatar
Javasolj Te valamit ami kivitelezhető. Olyan kiváncsi vagyok az ötleteidre. A hibát mindíg mindenkiben megtalálod és a Te gondolataidat akarod másra eröltetni. Neked taxisnak miért nem mindegy, hogy a fuvarszerveződ mire költi a tagdíjjat? Ha neked megéri befizeted ha nem akkor keresel olyat ahol tetszik az összeg. Ilyen egyszerű. Amúgy a málna cikk alján odaírta a nevét a tiedet még nem láttuk sehol.
cheater 2009.11.22. 17:26:15 / # 148224
Emlékszem, ahogy védte Rádiótaxi 2700 ft-os ocsmányságát Igy van és most is azt mondom ebben a helyzetben ez volt még a legegészségesebb döntés. Semmiböl nem tartott volna kiirni (ahogy más cégek teszik) 10Ft-al alacsonyabb tarifát mint a többiek, csakhogy ez nem megállitotta volna a folyamatot hanem tovább gerjeszti. Valószinüleg (ha a rádótaxi nem ezt a lépés választja) most nem felülröl nyaldosnánk a 150Ft-t, hanem bőven alulról. Sajnos ez a döntés sem állitotta meg véglegesen az árcsökkentést, csak lassitotta. Ez a folyamat most zajlik a szemünk előtt és még egyáltalán nincs vége. És ha te nem vagy harcolni bármilyen módon a munkádért (akár árcsökkentéssel is) és hagyod hogy egy napja alakult cégek, egy napja taxizó vállakozók, vidékröl felmenekült munkanélküliek kicsavarják a megélhetést a kezedböl akkor azt ajánlom ezt a véleményt tartsd magadban és ne terjeszd, mert óriásit hibázol ezzel a hozzáállással. De ezt a témát itt (ebben a topicban) fejezzük is be. Nincs jogunk összeszemetelni málna topicját, ha válaszolni szeretnél vagy rávilágitani miben tévedek én, tedd meg a rádiótaxis topicban, ott ahol ez a téma elkezdödött. Gondolom tele lenne a nadrág, ha nem szerezhetnének gusztustalan aláígéréssel újabb fuvarokat Számlát ír, központ fizet. <-- szerinted ez mit takar valójában? És ez még csak egy megoldás a sok ezer közül amivel ki lehet játszani a minimálárat. Igy 0 értelme van kiharcolni.
tomajer 2009.11.22. 16:25:44 / # 148223
Kéretik engemet kihagyni:-)
hobbytaxis 2009.11.22. 16:04:54 / # 148222
avatar
Márépp ideje vót hogy valaki csinájon valamit. Gyalázat hogy iten a taxinégybe már alig lehet negyvenezret csinálni egy nap korekt hatos tarifával. Le a százötven forintos taxisokal le a lenyomt transzferekel. Mikor lessz a tüntetés?

mb210 2009.11.22. 15:59:25 / # 148221
avatar
Akinek pedig igy jó ahogy jelenleg müködik ez a szakma az egy primitiv együgyü hülye.

mb210 2009.11.22. 15:56:04 / # 148220
avatar
Egyéni vélemény ! Akkor mért van maximálva a tarifa ? A TAXISok sajnos nem érdemlik meg , hogy képviseljék öket . A saját zsebükbe és szájukba szarnak .

alelölülő 2009.11.22. 15:52:16 / # 148219
Ebből következően ott fúrnak téged, ahol csak tudnak.
alelölülő 2009.11.22. 15:51:23 / # 148218
Sziasztok, új vagyok itt, üdvözlök mindenkit. Régóta olvasom a lapot, de csak pár napja regisztráltam. Málna, ne várd, hogy cheaternek tetsszen a dolog, neki úgy jó, ahogy van. Emlékszem, ahogy védte Rádiótaxi 2700 ft-os ocsmányságát. Nem véletlenül azonosították őt a Horváth-csemetével. Gondolom tele lenne a nadrág, ha nem szerezhetnének gusztustalan aláígéréssel újabb fuvarokat.

málna 2009.11.22. 15:35:50 / # 148217
avatar
Egyértelmű számomra is,hogy ha többségében vannak azok a kijelentések,hogy ez így ebben a formában nem jó és ne csináljam,akkor nem teszek semmit a továbbiakban.Elvégre ez mindannyiunk érdeke lenne,nem csak az én személyemé.Ezek egyenlőre sematikák,javaslatok voltak,amelyeket közszemlére tettem.Így is lehet hagyni(hogy jó ez így ahogy van,ne boncolgassuk),vagy tovább lehet vinni,akár a Ti ötleteitekkel!
smokie09 2009.11.22. 15:34:32 / # 148216
avatar
Kedves málna! Most egy nagyon nagy tudás birtokába foglak juttatni: Te is fuvarozol olyan áron, ami nem szerepel a tarifatábládon. Sőt,,, csak olyan áron fuvarozol, ha nem utcait, vagy magánmegrendelőt viszel. Ezt hívják úgy, hogy visszpörgetés. Amit a tagdíjadból, és másokéból finanszíroznak. Ha sikerül vér verejtékkel a számítógép elött ülve újabb ilyen cégeket szerezni az aktuális fuvarszervezőidnek, akkor szokták kompenzálni a bevételüket egy újabb tagdíjemeléssel, amit ugyancsak Te és a kollégák fizetnek ki. Sok-sok éve taxizol ugye.! Hogy nincsen fogalmad ezekről? Ha nekem nem hiszel, kérdezd meg bátran a főnökeidet.
málna 2009.11.22. 15:30:11 / # 148215
avatar
Akkor jól értettem.Te most olyan tarifával szolgáltatsz,amely nincs kiírva láthatóan? Áruld már el légyszi,hogy milyen cégnél dolgozol és melyik összegről írtál.
Rocktaxi 2009.11.22. 15:28:30 / # 148214
:-DDDD!!!
Kempes 2009.11.22. 15:25:24 / # 148213
avatar
Tisztelt Wintermantel Úr! Maga azért nem kap újpestre csak negyed órával autót, mert a taxisok valószínűleg utálják. Vagy azért mert kötözködik, vagy azért mert bevarrtzsebű, vagy mindkettő. Például tomajer kályhájának ön az 5 perces körzetében lakik, mégse megy magáért sose.

cheater 2009.11.22. 15:18:38 / # 148212
A képen Wintermantel Zsolt úr szerepel Ja, azt hittem ő a málna, nézegettem hogy ismerem e, de nem. Akkor ezért nem. Viszont akkor még az is lehet hogy a három málna becenevü ismerösöm egyikével társalgok, de mint irtam nincs jelentösége itt most a személyének, a javaslatokkal van baj.
smokie09 2009.11.22. 15:16:55 / # 148211
avatar
MERT OLYAN SZEGÉNYEK MÉG SOSE VOLTUNK,HOGY ÍGÉRNI NE TUDJUNK!
smokie09 2009.11.22. 15:14:16 / # 148210
avatar
A képen Wintermantel Zsolt úr szerepel, akihez minden hónap akárhanyadikán, bárki bármivel bemehet. Ez a dolga, ezért kapja a fizetését, hogy leültessen és meghallgasson, megkínál egy kávéval, mindenre bólogat, és a beszélgetés befejeztével, mindent megígér, hogy megtesz minden tőle telhetőt, hogy neked-nektek jobb legyen. Aztán mikor kilépsz, fúj egyet, hogy nna, ezen is túl vagyunk.... ennyi:)
smokie09 2009.11.22. 15:02:40 / # 148209
avatar
De jól beszéééélsz!!!
cheater 2009.11.22. 15:02:28 / # 148208
most jelenleg Te olyan áron fuvarozol,amely nem szerepel a tarifatábládon??? Igen. Ha ezzel sem vagy tisztában akkor hogyan akarsz minket képviselni? Nem a személyed fontos értsd meg, az amit képviselsz. Ezt is leirtam egyértelmüen, olyan dolgokat képviselsz ami nem a mi érdekünk, érdekeink ellen tennél javaslatokat (sőt, már tettél is ha jól vettem ki a mi nevünkben). Ha ennek az ellenkezője lenne a felállás én lennék az első aki még a széltől is óv, de sajnos nem igy van, nem állhatok melléd sem egy fórumon sem sehol és ennek semmi köze a személyedhez. Konkrétan sejtelmem sincs ki vagy, van vagy 3db^ málna becenevü taxis ismerösöm, kép alapján te egy negyedik vagy. Tehát nem tudom ki vagy igy nem sok értelme lenne támadni a személyedet, annyit tudok amit ide leirtál. Ezek között pedig nem találok olyat amiböl nekem mint taxis elönyöm származna. És a javaslataid/szavaid pedig nem kiforgatom, hanem kerek-perec leirtam hol hibásak.
dokumentumok 2009.11.22. 14:41:38 / # 148207
avatar
-A minimálár minket védne.Ez alatt nem lehetne fuvaroznod(feltételezem Te is taxis vagy). És mondd csak, Te taxis vagy? Magyarországon? Budapesten? 2009-ben? régen találkoztam a naivitás ilyetén mértékével :((((
málna 2009.11.22. 14:40:46 / # 148206
avatar
Úgy látszik,Te lennél az a típus,akire készültem..A kákán is csomót keresel.De sebaj,ezért vagyunk itt,hogy megbeszéljük. Tisztázzuk a pénzen kívül akkor azt is,hogy pozíciót sem kérek!Sem kuratóriumban,sem a kamarában!Megvan már nekem a pozicióm itthon is és a munka terén is,nem vágyom többre!Az én személyemben nem kell hasonlóságot találnod a Horváth Paliéval..Egyszer sem mondtam,hogy szavazz rám,vagy támogass!Azt is kihangsúlyoztam,hogy nem kérünk a jelenlegi anyagi és erkölcsi támogatásban részesülő, pozicionált önkényes érdekvédőkből.El kell távolítani őket,hiszen semmit sem tettek értünk!Tehát,az én szerepem maximum közvetítő,állásfoglaló. Nem értem...most jelenleg Te olyan áron fuvarozol,amely nem szerepel a tarifatábládon??? Szerintem elbeszélünk egymás mellett.. Nem kell egyetértenünk.Sőt!Azért van a topik,hogy javasoljatok más megvalósítható ötletet is.Bár ez idáig inkább csak az én személyem volt a fontos,remélhetőleg érkeznek ennél sokkal értelmesebb gondolatok is!:) Szóval kedves cheater! Ha akarod,ízekre szedheted,kiforgathatod az írásom minden szavát,akkor sem fogsz rámtenni olyan bélyeget,amelyet nem kívántam és nem is fogok magamra égetni! A kritika lehet negatív is,erre készültem..De szívesen olvasnám a Te ötleteléseidet is,hátha jobbat kínálsz mindannyiunknál...:)
Oldalszám: 45