Hozzászólások száma: 155
Ugrás a hírhez Oldalszám: 8
Témakörök > Hírek fórumai > Összevertek, és kiraboltak egy T4-es kollégát hajnalban A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
hiénakutya 2011.05.05. 17:19:02 / # 114798
Ez itt barátom, Rudi, közismertebb nevén rúdelemlámpa. Semmi sem tiltja, hogy elemlámpát tartsunk magunknál. :-) Fontos, hogy a 3 db. góliátelem mindig legyen benne. Élesben még nem próbáltam, de biztos, hogy brutálisat lehet ütni vele. Sokkal nagyobb az átmérője, mint a kormányzárnak, ezért a becsapódás energiája nagyobb felületen oszlik el, így fejre is alkalmazható, a kopanya beszakításának kockázata nélkül. Bedrogozott személy esetében sajnos muszáj fejre ütni, mert az egyéb testfelületekre leadott ütések gyakran hatástalanok. Módosult tudatállapotban a fájdalomküszöb is módosul, ezért, ha biztosra akarsz menni, akkor le kell ütni, így a fej kell legyen a célpont. Az eszköz egyetlen hátránya, hogy a beszerzése jelentős anyagi forrásokat igényel. De elég egyszer megvenni. :-)

hiénakutya 2011.05.05. 17:05:54 / # 114797
Na kérem... Hasznos tárgyak, melyek nem minősülnek közbiztonságra veszélyes eszköznek. Kezdem én, és aki gondolja, csatlakozzon, álljon elő további ötletekkel! Ez itt egy kormányzár betétjének látszó CÜKK. (Űző Kézi Készülék, a C jelentését mindenki találja ki!) Speciális ötvözetből készült, fizikai hatásoknak kiválóan ellenáll. A két részből álló kormányzár ezen részét az ülés mellett, a padlólemezen tartottam, a másik része a csomagtartóban pihent. Az autó tartozékának tekinthető; sok kifogást a legkekecebb rendőr sem emelhet ellene. Két ízben teszteltem, de ebbe most nem mennék bele... :-))) Nagyon jó hatásfokkal alkalmazható, de használata közben ügyelni kell arra, hogy fejre semmiképp ne üssünk vele, feltéve, hogy nem akarunk halált okozó súlyos testi sértésért 8 évet ülni. Nagyon komoly fegyver, majdnem vipera. A második bevetése után megijedtem a hatásától és egy szelídebb eszközre váltottam. :-)

fitos 2011.05.05. 14:36:22 / # 114796
"Ők ugyanúgy ismerik a sok retkes taxist"...erre a mondatodra is gondolhattam..... de nem akarok a szavakon lovagolni hisz Te is tudod miről beszélek. Van Neked egy véleményed és van nekem is véleményem....nem kell hogy egyezzen, hisz szerencsére mások vagyunk!!! A jó szándékot mindenki elismeri.....nekem sokszor a stílus nem tetszik....ennyi. ui: és ne nénizz mert meghúzom a ...füled, nem sokkal vagyok idősebb Nálad :-))
hiénakutya 2011.05.05. 14:14:43 / # 114795
Két oka van. Az egyik társadalmi-szociológiai. Felnőtt egy generáció a romáknál, akiknek az élete annyit sem ér, mint egy teleszart, eldobható nadrágpelenka. Ha volna is igényük a normális életre, esélyük akkor se'. Ezt ők is pontosan tudják magukról, ezért aztán semminek nincs tétje számukra. Drogoznak, gépeznek, leszarnak mindent és mindenkit. Habozás nélkül belédvágják a kést, vagy szétverik a fejed egy viperával. Nem érdekli őket semmilyen következmény, mert nem tesznek kockára semmit. Nincs mit kockára tenniük. A másik ok ennél sokkal banálisabb. Nem tudnak elmenni BKV-val. Az éjszakai járatok tele vannak biztonsági őrökkel, akik nem engednek fölszállni olyanokat, akiknek nincs jegye, vagy bérlete. Marad a taxi. Sokan vagyunk, nagy az éhség, ami tompítja az érzékszerveket. Valami verebet mindig találnak maguknak.
Taxiboy 2011.05.05. 14:06:53 / # 114794
avatar
Na ez f@sz@ lesz. Jó előre tudni, hogy ott írásban kell kérnem az adataim titkosítását.Kösz hogy szóltál, nem gondoltam volna, hogy ennyit ér az adatvédelem ebben az országban. Elgondolkodom rajta, hogy miért van az, ha a cigány okoz valamilyen kárt már csak úgy kell hozzá állni, hogy "Cigány volt? Akkor annak bottal ütheted a nyomát!"? Mennyivel különbek ezek mint Mi? Neki miért nem kell a kárt megtéríteni? Más ember munkáját milyen joggal teszik tönkre és okoznak bosszúságot, mert olyan kedvük van. Még normális büntetéstől se kell tartaniuk és röhögnek a markukban. Nem szegény, csak ezek az emberi szemetek. A házból kijövet egyből tudták a szabadság jogaikat, hogy nem lehet korlátozni. Térfigyelő kamera és rendőr sehol, de amikor megállsz kitenni az utast 30.000-ért egyből látják. Megjegyezném, hogy a rendőrségen nagyon korrektül álltak a dologhoz.
hiénakutya 2011.05.05. 13:56:12 / # 114793
Na, jó… „de azt gondolom hogy ez sem feltétlen jogosít fel arra hogy mindenkit le retkesezz!!!” Nem retkeseztem le mindenkit. Ha most azt kérném, hogy idézd azt a mondatot, amelyben mindenkit leretkesezek, akkor egy meglehetősen komoly kihívás elé állítanálak. „miért retkes taxis az aki nem húzza le az utasokat és nem nyúlja le a kolegái elől a fuvart????” Írtam ilyet? Írtam olyat, hogy retkes az a taxis, aki nem húzza le az utasokat és nem nyúlja le a kollégái elől a fuvart? Hol, melyik mondatban? „miért retkes utas az akinek az olcsóbb taxira van pénze???” Nem tudom. Ilyet sem írtam. Ezt a kérdést tedd föl annak, aki ezt állítja! Én annyit írtam, hogy „ma már minden ruppótlan csöves, szarrágó, fogtechnikus senkiházi telefonon rendel valami fost, és azt boldogítja”. A kérdésedet akkor tehetnéd föl nekem, ha ezt írtam volna: „ruppótlan, csöves, szarrágó mindenki, aki telefonon rendel magának valami fost.” De nem ezt írtam. „ebből számomra az jön át hogy TE egy nagyképű,öntelt, önelégült faxkalap lehetsz!" Ez igaz, de ettől még lehet igazam, mint ahogy igazam is van. „de úgy érzem lehetett volna kicsit lightesebben is” Nem, nem lehetett volna. Az élet nem lightos, és az a verbális pofonosztás, amit időnként rendezek, kiskutya f@sza ahhoz képest, amikor szétverik valaki fejét egy nyolcadik kerületi kapualjban, ahova önként sétál be. De mit is kérsz rajtam számon a kezdő mondatod után, amely így hangzik: „Ennyi eszed, rutinod és tapasztalatod van és még taxizol???” Azt vágod, hogy ebben burkoltan az van, hogy csak az eke, rutintalan, tapasztalatlan lúzerek taxiznak? De válaszolok. Jelentkeztem diszpécsernek is, de ahhoz már túl okosnak és túl képzettnek találtak. :-)))ppp „Csak azt nem értem hogy miért kell állandóan a másikat köpködni" Senkit nem köpködtem, néni kérem. A kollégán már nem tudok segíteni, ugyanakkor ez a történet egy állatorvosi ló. Tudja a néni, mi az az állatorvosi ló? Hát, pedig pont most írtam le. Ez a történet az. Én meg a magam öntelt, nagyképü módján állok itt a katedrán és mutogatom az erre járó állatorvos-jelölteknek, hogy itt, meg itt, meg itt. Azért, néni kérem, hogy lehetöség szerint ebböl okuljanak és ne a saját kárukból. Én értem, hogy most gyászolunk (miközben az áldozat egyébként él), és kegyeletsértésnek vesszük azt, ha valaki le meri írni: hülye volt, rábaszott. De a Világ így müködik, és mindig is így müködött, ráadásul holnap is így fog működni. És a szerencsétlenül járton kívül van még 5999 taxis csak Budapesten, akikböl legkevesebb 4000 legalább ennyire hülye, esetleg még hülyébb. Nem tehetnek róla, nincs mit rajtuk számon kérni. Soha, senki nem mutogatta el nekik, hogy ez itt a ló, ilyen a normális állapota, ez meg itt egy beteg ló, ezt ebböl, meg abból látod, ha ránézel. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy az apja, meg a falkatársai oktatgatták, nevelgették és óvták. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy a "már negyvenezernél járok" kezdetü történeteken kívül a "baszd meg, hát ne tudd meg, hogy jártam" kezdetüeket is meosztották vele. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy idöben fölismerte a beteg lovat és tudta kezelni, vagy nem tudta, de megúszta, hogy rosszul nyúlt hozzá. De aki az, az most menjen át siratóasszonyba? Kinek használ vele? Nem hasznosabb esetleg, ha szólok a hülyének, hogy figyelj már, tudsz róla, hogy te is egy hülye, te is egy potenciális áldozat vagy? Hogy ezt esetleg helyenként vérlázító stílusban és hangnemben teszem? Igen, mert ez az, ami hat, ez az, amire odafigyelnek. Itt ez a nyomorult lolkabolka 1971, akit sikerült annyira kihoznom a sodrából, hogy még az autómat is megfenyegette. :-DDD Magára ismert, eljutott hozzá az üzenet. Engem ez érdekel. A fórumozás nem szépirodalom.
thomas 2011.05.05. 11:45:29 / # 114792
"a nő elkezdett fenyegetni,hogy én bántalmaztam a gyereket és menjek csak nyugodtan utána,mert majd jól meg fognak verni,illetve,hogy le fognak ütni." Teljesen életszerű,hogy Te bántalmaztad a gyereket. ?! A fenyegetés viszont valóban az. Gondolom a most történt esetnél is kiderül majd,hogy a kolléga megtámadta utasait a lépcsőházban,akik ezek után önvédelemből viperáztak egyet,majd félelmükben palotáig menekültek a taxival.....
jomeo! 2011.05.05. 11:36:25 / # 114791
avatar
Taxiboy! Én egyszer -és akkor megfogadtam, utoljára-feljelentést tettem nem fizető utasok ügyében, a rendőrök igazoltatták is őket a helyszínen (nem ezeket), felvették az adataikat, majd behívtak minket egyszerre a kerületi önkormányzathoz, tárgyalásra. Ott megbüntették asszem 20.000-re az utast (önkormányzat felé kellett rendeznie), majd kapott egy határozatot, benne a nevemmel, címemmel, hogy rendeznie köteles felém is az elmaradását. Utána vártam a testvéreket a lakásomra (szerencsére nem jöttek), a pénzt sem küldték. Tehát ezzel azt éred el, hogy megfogják tudni a címedet. Ezután a polgármesternek írtam egy levelet, nem lehetne ilyen ügyekben önkormányzatilag behajtani a pénzt és utána ők küldjék nekem tovább az elmaradást, de a polgármester út közölte, nem lehetséges. Gondolom, ilyen törvényeink vannak, azért.

Taxiboy 2011.05.05. 08:54:39 / # 114782
avatar
Itt a másik oldal is. Környéken akkor rendőr még hírről se volt, a telefont nagyon nehezen vették fel, de már késő volt.

Taxiboy 2011.05.05. 08:51:28 / # 114790
avatar
Akkor ahogy ígértem egy kis hasonló adalék az ügyhöz. A név: HORVÁTH FANNY volt és rafkósak voltak, mert nem a lakás elé kérték a kocsit, hanem a Józef u. - Lovassy sarokra. Ez egy élő rendelés és bármelyik társaságnál előfordulhatnak. Terjesszétek és vigyázzatok vele!!!

csogu 2011.05.05. 07:43:15 / # 114789
Jelezni a kollégáknak, akik megérkezvén elmagyarázzák a kedvesnek, hogy az ilyet nem illik...
tomajer 2011.05.05. 07:26:53 / # 114788

Rocktaxi 2011.05.05. 03:59:15 / # 114787
te beteg vagy! Orvosnak gyorsan mutasd meg magad! Vagy szedj antibiotikumot, mert megfertőzöd a környezeted!
Aranyospalabácsi 2011.05.05. 03:49:08 / # 114786
avatar
T. lolkabolka1971! Nem tisztem megvédeni Hiénakutya-t, de Te nem félsz,hogy ilyeneket mondasz megtalálnak? Ő nem hiéna, hanem elkéri annak az árát amit csinál.Szolgáltat,méghozzá minőségien. Ő is megvédi (körbehugyozza)a területét,mint mindenki ebben a szakmában. (Tel. szám tulajok és pribékjeik) Te pedig viszed szotyiért az Ő az én utasom. Így megkárosítasz engem, és a többieket. Közben pedig cumikázod a " munkaadódat ", akinek egy minimálbérnyi pénzt fizetsz ki havonta a semmiért. Én is ezt csinálom ( a cumi nélkül ),de nem degradálom le aki nem csinálja ezt. Hát hirtelen ennyi. Takarodj az a...ba , hogy a Te szinteden beszéljek Veled.
művészúr 2011.05.05. 02:39:50 / # 114785
avatar
Ja!Még egy kérdés: Akkor mi a teendő, ha az "üzlet nem üttetik nyélbe" és félő, hogy a "k(r)edves" mondjuk be kívánja rúgni az egyik ajtót?
művészúr 2011.05.05. 02:29:53 / # 114784
avatar
Én a címoldalon - általad - leírtakkal maximálisan egyetértek, minden szavával.(...bár én már március 13 - án kaptam, Tőled egy privát - leckét...) Csak azt nem értem továbbra sem, mi az oka ennek az újabban elszaporodó jelenségnek: Korvaldékat az asztal körül kergette "jóédesanyukájuk'", hogy csak taxival tudnak közlekedni?
törölt felh. 2011.05.05. 00:18:28 / # 114781
avatar
Hát én egy viperával összevert ember emlékezetében eléggé kételkedek.Nagy csoda lenne,ha az elkövetők nem cigók lennének.Minden arra utal.A nyócker,a brutalitás és az oszkár is egy tipikus cigó név.Egyébként,ha nem azok voltak,én akkor se engedek a kocsimba egy rohadékot sem.10-ből 8szor garantált szívás.
lolkabolka1971 2011.05.04. 23:04:21 / # 114780
avatar
Hiénakutya te nem félsz,hogy így beszélsz te mindenkivel, mindenkiről. Te ki a f....nak képzeled magad? Egy csöves kis b..i vagy te k...g, egész nap ott állsz a droszton, hogy valakit levághassál és még ezt tartod te taxizásnak. Vigyázz előbb utóbb meg fognak b...i. A kocsidra meg főleg, tudod autó nélkül nehéz taxizni. Ha nincs autó akkor, pedig éhen fogsz dögleni, de majd adunk neked bérbe, droid kis k....g leszel.
jomeo! 2011.05.04. 23:02:19 / # 114779
avatar
Az én esetemben egy fiatal srác szállt be, aki annyira nem tűnt cigányak, majd kérdeztem hova megyünk... Ő kicsit gondolkodott, majd azt mondta, pillanat, csak jönnek a testvéreim, és a házból még kijött 2 testvére... Mindez éjjel 2-kor a 8-ban. Természetesen nem fizettek. De megjegyzem, egyszer egy árja fehér bőrű hamvas fiatalasszonyt vittem, begipszelt karral, a MOM-ba és ő sem fizetett.

fitos 2011.05.04. 22:38:28 / # 114778
Köszi a megtisztelő titulust és skatulyázást!!!Megjegyzem ne nagyon hallgass a súgónak és a megérzéseidnek!! Ezek szerint az én írásomat sem olvastad figyelmesen végig :-) Nem azt írtam hogy nincs igaza..... az állandó másik köpködése ami már régóta eluralkodott ebben a szakmában is! Egyébként sem taxis sem utas nem vagyok, azért azt gondolom kicsi rálátásom van mindkét oldalra!! A jó taxis tudja hogy a megfelelő kommunikációval általában Ő irányítja a beszélgetést, és az történik amit enged!...sajnos nem mindíg
Oldalszám: 8