Hozzászólások száma: 155
Ugrás a hírhez Oldalszám: 8
Témakörök > Hírek fórumai > Összevertek, és kiraboltak egy T4-es kollégát hajnalban A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
fitos 2011.05.04. 22:22:28 / # 114777
tévedsz....sem taxis, sem utas nem vagyok...és nem azt mondtam hogy nincs sok mindenben igazad!! Csak azt nem értem hogy miért kell állandóan a másikat köpködni...minden ember külön életutat választ és jár....szerencsés vagy okos voltál hogy TE a jót választottad. Sajnos a kolléga nem volt olyan rutinos és belement az adott szituba..remélem hamarosan jobban lssz...a bűnösök pedig bűnhődjenek...nem kicsit!!!!
Taxiboy 2011.05.04. 21:25:35 / # 114776
avatar
Nem szoktam végigolvasni általában Hiénakutya végtelennek tűnő monológjait, de ez felettébb tényszerű és tanulságos. Soraid azt súgják, hogy nem taxis, hanem utas vagy, abból is a rosszabb fajta. Beül, a taxist egyből letegezi, köszönés helyett a kedvezményes tarifa számát mondja és keresztbe rakja a jobb lábát az első ülésen, hogy a redvás talpát minden sebesség váltáskor megérinti a vezető. Ez egyáltalán nem zavarja, miközben löki a sutyerák, arcoskodó "rengeteg pénzem van és nem tudom hol befektetni, mert ez a szemét kormány a kamatadóval tönkreteszi a megtakarításokat, és a szegény cigányokat megfélemlítik a gárdisták" szöveget. Amennyiben véletlenül a taxis ellent mond, ugyanebben a stílusban nemtettszését fejezi ki, és másnap felhívja a társaság rögtönítélő bíróságát, hogy rasszista, rendszerellenes a taxisuk, és ezt a magyar alkotmány tíltja. Tudja, hogy a cég jó hírneve érdekében úgy is neki adnak igazat, és este kielégülve dől hátra, mert megmutatta a taxisnak, hogy mekkora ember, mert csak egy telefon és már esetleg nincs is munkája. Több mint húsz éve taxizom, és sajnos szinte mindegyik felsorolt szituációról hallottam, egyeseket sajnos át is éltem. Amennyiben taxis (nem kolléga) vagy akkor gyakorolj az utcán egy kicsit és rádöbbensz, hogy ez a Kutyagyerek nem is írt olyan nagy baromságokat!
hiénakutya 2011.05.04. 18:43:13 / # 114775
Ez volt az utolsó mondata annak, amire reagáltál: "Fenti soraimnak a legutóbbi esethez nincs köze, az csupán a sajnálatos apropót adta ahhoz, hogy ezeket elugassam."
hiénakutya 2011.05.04. 18:34:55 / # 114774
Hú, te nagyon magadra ismerhettél... Biztos a brifkó az oka. Hol tartod? Két ülés között? :-Dp
tomajer 2011.05.04. 18:14:04 / # 114773
Mindennek megvan a maga helye. Itt nem politizálunk, mert széthullik atomjaira a lap. Egy hely van erre... ott lehet. Khmmm..... ott se korlátlanul:-)))
tomajer 2011.05.04. 18:11:59 / # 114772
[b]Őrizetben az egyik támadó - FRISSÍTVE: mindkét támadót elfogtuk! (BRFK) A BRFK kevesebb, mint 24 óra alatt elfogta a taxisofőr egyik bántalmazóját, néhány órával később társát is.[/b] Mint arról korábban hírt adtunk, 2011. május 3-án éjjel két fiatal férfi Kőbányán intett le egy taxi gépkocsit és egy VIII., Kis Fuvaros utcai címet adtak meg úti célként. A taxis a kért lakóházhoz szállította utasait, akik közölték, hogy a viteldíjat nem tudják kifizetni, azt kérték, hogy menjen velük, és a lakásukban átadják a szállítás költségét. A lakótömb lépcsőházában a két, akkor még ismeretlen férfi hirtelen rátámadt a taxisra, akit oly mértékben bántalmaztak, hogy életveszélyes sérülést szenvedett. A támadók elvették a sértett autójának kulcsát, majd a taxival elmenekültek a helyszínről. A járművet később egy XV. kerületi parkolóban hátrahagyták. A BRFK munkatársai széleskörű adatgyűjtést végeztek, amelynek során az Életvédelmi Osztály nyomozói a bűncselekménytől számított 24 órán belül beazonosították a feltételezett tetteseket. Az egyik támadót erzsébetvárosi lakásán fogták el 2011. május 3-án este. Az elfogott és őrizetbe vett F. Oszkárt a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, amelynek során tagadta a terhére rótt bűncselekmény elkövetését. A 25 éves férfi előzetes letartóztatásának indítványozására a BRFK Életvédelmi Osztálya javaslattal él az illetékes ügyészség felé. Társát, a 21 éves F. Lászlót 2011. május 4-én kora délután egy józsefvárosi benzinkút közelében - igazoltatását követően - fogták el a BRFK motoros járőrei. Elfogását követően előállították, gyanúsítotti kihallgatása megkezdődött. A további eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Főosztály Életvédelmi Osztálya folytatja le. BRFK KOMMUNIKÁCIÓS OSZTÁLY

sullivan 2011.05.04. 18:09:01 / # 114771
avatar
Főnök!! Ne légy ilyen szigorú!!!:-))
tomajer 2011.05.04. 18:07:43 / # 114770
Politikával, hess a politikába!
ftkptk 2011.05.04. 18:01:12 / # 114769
avatar
Elfogták a budapesti taxisofőr másik bántalmazóját is, a férfi szerda délután került rendőrkézre; társával keddre virradó éjszaka életveszélyes sérüléseket okoztak a taxisnak, majd az autóját ellopva menekültek el a helyszínről. http://www.fn.hu/baleset_bunugy/20110504/elfogtak_taxis_masik_bantalmazojat/

sullivan 2011.05.04. 17:42:58 / # 114768
avatar
ha ezt egy gárdista követte volna el min.életfogytiglan ...... főleg,ha azt vesszük alapul,hogy 3 évet kaphat aki egyenruhában sétálgat és nem tetszik valamelyik retkes IQ hiányos söpredéknek.... kíváncsian várom,hogy hány évet fog kapni ez a Pintér-Orbán közös gyerek.... Ilyenkor adná az a magaslatokban székelő Bibliai mindenható, hogy mondjuk mi ...taxisok találjuk meg ezt a tetves patkányt....mondjuk csak ketten legyen mi is egy-egy viperával.... átrendezném a mocskos kisebbségi pofáját... ezeket védik a 2/3 -al és itt gratulálok minden narancsos szavazónak illetve a LMP-s baromnak. ez kell a nagy tolerancia. adnék nekik toleranciát... Nálam a tolerancia= a kivégzés előtti 1 mp (maximum ennyi toleranciát tudok elfogadni) Soha a büdös életben nem fizetett adót csak a mi befizetett adóinkból járulékainkból tengetik az életüket...úgy,hogy mi 7 napból 7 dolgozunk ezek a retkes talpú, koszos majom ivadékok meg 7 napból 7 mulatnak és utána meg magyart vernek a saját országunkban...???? és ne legyünk rasszisták?? forr a vérem ....

bebe 2011.05.04. 17:42:13 / # 114767
avatar
Még az sem tudja, hogy indult, aki bent volt nála a kórházban, a srác semmire sem emlékszik...De az írásod annyira megszívlelendő, annyira jó, neked kellene taxistanfolyamot tartani!
kuraftumuj 2011.05.04. 17:34:22 / # 114766
avatar
"lightesebben is " :)))))))))))) Apukám:D
fitos 2011.05.04. 17:21:30 / # 114765
Ennyi eszed, rutinod és tapasztalatod van és még taxizol???..... de azt gondolom hogy ez sem feltétlen jogosít fel arra hogy mindenkit le retkesezz!!! Miért retkes taxis az aki nem húzza le az utasokat és nem nyúlja le a kolegái elől a fuvart???? miért retkes utas az akinek az olcsóbb taxira van pénze???.....persze vannak kivételek!!! de az írásod alapján rajtad kívül mindenki az!!!! ebből számomra az jön át hogy TE egy nagyképű,öntelt, önelégült faxkalap lehetsz! ..persze tudom hogy ez senkit nem érdekel! ....a segítő szándékot persze köszönik a srácok...de úgy érzem lehetett volna kicsit lightesebben is :-)) bocs hogy bele ugattam!!
Zsuzska 2011.05.04. 16:20:55 / # 114764
avatar
Te úristen ezt hány feles után irtad le! Cigányt nem lehet a kocsitokba felvenni semmi pénzért ennyi!
hiénakutya 2011.05.04. 13:57:34 / # 114763
Taxiboy 2011.05.04. 13:24:07 / # 114762
avatar
Méghogy ez rühedék nem cigány??? Nekem is van történetem a közelmúltból. Szkenelem és közreadom. Napalm kellene ezeknek, mert a gránáttól csak szaporodnak. A kollégának jobbulást kívánok, és remélem, hogy ez életében csak egy rossz emlék lesz, nem pedig maradandó sérülés!!!
hiénakutya 2011.05.04. 13:20:08 / # 114761
A Keletiből dolgozom 24 éve... :-) Köszönöm szépen!
Rocktaxi 2011.05.04. 13:19:32 / # 114760
Odaadom a felét, de 1 doboz cigit nem veszel belőle. :-DD Ez persze a szotyi tarifával mérve. :-( Az éjszakaival is annyi, amennyit adott.
Pepe 2011.05.04. 13:17:03 / # 114759
avatar
Te a "nyócba" nőttél fel vagy 80 éve taxizol? RESPECT
hiénakutya 2011.05.04. 13:02:27 / # 114758
Nem elég, hogy Te mész el arról a buszról, amit ÉN várok, még kötözködsz is? A hírre értettem, hogy íme! :-Dp
Oldalszám: 8