Hozzászólások száma: 162
Ugrás a hírhez Oldalszám: 9
Témakörök > Hírek fórumai > Rettegjünk, vagy repessünk? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
alelölülő 2010.12.16. 12:45:01 / # 102151
Sodródnak
alelölülő 2010.12.16. 12:44:28 / # 102150
Ez is csak egy összeesküvés-elmélet. Nincs ezeknek annyi eszük, hogy évekre tervezzenek. Sodrónak az árral és evickélnek, ahogy tudnak. Persze szerintem.
szálka 2010.12.16. 12:33:16 / # 102149
avatar
Csak mi lesz, ha kihalunk? :-)
hiénakutya 2010.12.16. 12:24:12 / # 102148
Lehetünk kb. ötvenen, akik ezt felfogjuk. Úgyhogy ezt nem lehet elégszer elemezni.
tomajer 2010.12.16. 12:19:42 / # 102147
Szépen, magyarosan, megpuccsolták:-)
szálka 2010.12.16. 12:19:05 / # 102146
avatar
Én már annyi "borút láttam" ezeken az oldalakon, hogy tulajdonképp magamat is utálom, de Hcs-ről és a környezetéről lehet tudni, hogy a " minden tekintetben le kell menni kutyába" állapotot képviselik. És amikor már hírmondó se marad a vállalkozó taxisból...na akkor asztalra dobják a nyerőlapjukat. De ezt már sokszor elemeztük.:-(
hiénakutya 2010.12.16. 12:17:56 / # 102144
Tudják a döntéshozók, hogy ez nem egy taxis szervezet, ezért lett csinálva az OTSZ.
hiénakutya 2010.12.16. 12:15:39 / # 102143
De miért, tisztújítás van, vagy T. M. lemondott?
alelölülő 2010.12.16. 12:01:32 / # 102142
Pontosan. Ez az egylet 10-12 ember érdekvédelmi szervezete. Hogy nyomatékot adjanak (vagy legalább megpróbáljanak nyomatékot adni) szervezetüknek, azokra az ezrekre hivatkoznak, akiknek teljesen más az érdekük. Kb. ezt kellene a döntéshozók tudomására hozni, mert szvsz fogalmuk sincs róla, és ha lenne, kiröhögnék ezt a farkamtudjamicsoda nyavalyát. A teszkós példából nekem az jön le, hogy hajlandók értelmes döntésekre, ha rávezetik őket.
tomajer 2010.12.16. 12:01:12 / # 102141
Az még nem dőlt el. Ha kiderül kijja főnök, akkor beszélgetünk vele.
hiénakutya 2010.12.16. 11:53:40 / # 102140
De miért, most mi van? H. Cs. lett a TFTSZ elnöke?
pupák 2010.12.16. 11:44:12 / # 102139
avatar
Lehet, hogy nem ide illik teljesen, de ha már más szakmák üzletpolitikájába való beleszólásról volt szó, akkor érdekes lehet, hogy ma reggel a patikában azt mondták, hogy vásároljam le a törzsvásárlói kártya pontjaimat, mert napirenden van, hogy jövőre megszüntessék és megtiltsák a gyógyszertárak kedvezményes árengedményekkel való vevőcsábításait. Hejj ha egyszer én se látnék több arany-törzsutas-ilyenolyan kártyát... De persze úgy, hogy egyformán semelyik cégnél se legyen! Na jó, inkább felébredek és kihúzom a biliből a kezem...
alelölülő 2010.12.16. 10:11:28 / # 102138
Tök mindegy, ki vezeti ezt a gittegyletet, fuvarszervezői érdekképviselet sose pótol egy taxis-érdekképviseletet. Ami nincs. Ezért ne őket hibáztassuk, hanem magunkat. Csak ennyit kéne elérni ebben a szakmában is: Megszűnhet a Tesco-kenyér Több ponton szigorítanák vagy pontosítanák a jelenlegi üzletlánctörvényt: például még a saját gyártású élelmiszerek esetében is tiltanák az „önköltség alatti” forgalmazást.
tomajer 2010.12.16. 09:31:52 / # 102137
Hááát... eddig tartott.... a fórum címe már nem aktuális. Tudjuk a választ:-( A TFTSZ sok eredményt nem tudott felmutatni, (legalábbis taxis szemmel értékelhetőt) de néhány értelmes nyilatkozatra futotta. Igaz nem a TFTSZ-nek, hanem konkrétan Tamás Miklósnak köszönhetően. De majd most! Szotyikoalíció puncsot csinált, és átvette a hatalmat. Kíváncsian várjuk milyen lesz, amikor majd a sikert sikerre halmozó Horváth Csaba lesz az elnök, és fog fáradtságos kemény munkával mindent megtenni szakmánk felemeléséért!!!

törölt felh. 2007.02.08. 14:33:03 / # 102135
avatar
-munkaadói érdekvédelem ellátása. Még a végén a munka vállalok mármint mi taxisok megtámadjuk őket? -Fellép a feketemunka és feketegazdaság visszaszorítása érdekében. Aha majd csak egyéni vállalkozókat fognak alkalmazni. Ha bérelni akarsz autót az ő álltaluk biztosított kocsikból választhatsz esetleg lehetsz az ő alkalmazottúk. Innentől ők szabják meg az árakat a napi leadókat. Végül is majdnem olyan mint 80-as évek előtti Főtaxi egyeduralma. -Ajánlásokat fogad el a munkaerő minőségére, munkaerőköltség és biztonság minimumára Te nem vagy jó ezért te nem vagy jó azért te meg amazért. LÉTSZÁM kérdés megoldva. o oktatás, tanfolyamok szervezése, -oktatás, tanfolyamok szervezése, Upssssz még egy bőr a birkákról. -A tagdíjfizetés 3 hónapon túli késedelme előzetes megállapodás, illetve az elnökség írásbeli felszólítását követően, 30 napon belüli kimentés és póthatáridő vállalása nélkül, az alapszabály súlyos megszegésének számít. Én tudom rosszul vagy tényleg a MUNKAVÁLALÓI oldalon ez úgy működik ha nem fizet időben azonnali tiltás kapsz?

csogu 2007.02.07. 14:27:00 / # 102134
Mit beszéljenek? MOst mondtuk, ajánlottuk, hogy türelem. Akkor meg mit csináljanak? Istenítsék, amikor mindenki bizonytalan? Vagy szentségeljenek, amikor türelmet kér mindenki, meg esélyről beszélünk?!!! Nem értem, hogy akkor most miről is kellene írni... Egyél valamit, mert félrebeszélsz:-))
tomajer 2007.02.07. 13:31:56 / # 102133
De úgy látom, a téma nem izgat senkit!:-( Van itt véleménye mindenkinek minden hülyeségről, de az egyetlen komoly dologról, a reptéri tender óta, nem akar beszélgetni senki.

tomajer 2007.02.06. 20:49:32 / # 102132
Mert én már az oviban is szerelmes voltam a dadusba! És viszontszeretett, tudom:-) Nna sz'al... véletlenül, tényleg megbecsülendő, az álláspontod.:-))) Én is azt mondom, várjunk, és figyeljünk. És Nedudginak is igaza van. Ide kell gyűjteni a kérdéseinket, és fél év múlva újra feltenni őket. Egy haszna mindenképpen van ennek a szervezetnek. Van kitől kérdezni!
csogu 2007.02.06. 20:37:44 / # 102131
Tomajer reménytelenül optimista, amikor az általa úgynevezett hatalomról van szó. Nála a hatalom valahogy úgy definiálódik, hogy a gyengébbek, a kiszolgáltatottak védelmére alakult szervezet. Ez szép dolog, de sajnos erre már én az oviban ráébredtem, hogy nem így van, amikor 3 dadus erőszakkal megetette velem a tojáslevest. Csak jelezném, hogy a mai napig ez az az étel, na meg a tökfőzelék (akár csak az illata), amivel a világból ki lehet kergetni. Nem hazudtak - írod. Igen, azonnal eloszlatta Surányi (még mindig nem tudom, hogy urazni vagy tegezni illik, mert erre nem kaptam választ) azokat a hiú ábrándokat, amiket tomajer barátom táplált a TFTSZ felé. De urak, már ez is óriási dolog!!!!!!!! Bele mondák az arcunkba a frankót. Én személyszerint az ilyen "gesztust" többre értékelem, mint a valótlanságot, a hitegetést! Nem akarták előttünk feltüntetni jóként azt, ami sok taxisnak nem lesz az. Én személyszerint ezt értékelem. Igaz, az egyik haver azt mondta, hogy már annyit sem érünk, hogy hazudjanak nekünk. Ennél a beszélgetésnél fogalmazódott meg bennem a kivert kutya esete. Mert ebben a szakmában csak nekünk nincs szavazati jogunk, csak nekünk nincs beleszólásunk. Az őszinteség (még ha néha kegyetlen is) az első jel a másik felé való közelítésre, a kompromisszum készség elfogadására.
Neduddgi 2007.02.06. 20:27:03 / # 102130
avatar
Neked csogu, most véletlenül igazad van. De azért, én többet vártam. Kútba esni látszik tomajer reménye, hogy ezek összefognak, és megoldják azokat az "apró" dolgokat, ami csak nekünk fáj. Nem oldják meg. Még csak nem is ígérik! Habár, ez lehet, hogy jó pont, és azt bizonyítja, hogy legalább hazudni nem hazudnak! Reménykedtem. Már látom, hogy ez a szervezet, legfeljebb hosszú távon hoz valamit a mi konyhánkra is. Pedig milyen szép lett volna!:-( Mindegy. Igazad van. Mit veszíthetünk? De fél év műlva idegyűjtjük az újabb kérdéseinket!
Oldalszám: 9