Felhasználó hozzászólásai
Téma: CNG töltőállomás a reptérnél
Hozzáadva: 2019.01.10 19:50
CNG töltőállomás a reptérnél
Magyarországon a gázzal autózásnak egészen hosszú múltja van. Az autósok már 4-5 évtizeddel ezelőtt felfedezték, hogy a palackból átfejtett PB-gázzal sokkal gazdaságosabb és takarékosabb az élet. Mellesleg tisztább is, hiszen a gáz égetésekor sokkal kevesebb a füst és a korom. A szocialista autókba egyszerű és olcsó volt gázreduktort szerelni, és ha hozzáértő szerelő végezte a munkát, még üzembiztos is volt a jármű
Aztán kisebb csoda történt: 1993-ban Szegeden megnyitott az első nyilvános magyar CNG töltőállomás. Egy fecske viszont nem csinált még nyarat, évtizedeknek kellett eltelnie, mire a kúthálózat elérte a mostani állapotát: Budapesten és környékén nem kevesebb, mint 8 helyen lehet földgázt tankolni. Ez még mindig nem túlzottan sok, de szerencsére elmúltak azok az idők, amikor egy órát kellett sorban állni a Mázsa téri (kicsit nehezen működő) CNG kútoszlophoz.
És most már egy szép új CNG kútoszlop is várja a CNG-vel járó taxisokat a reptérnél, az Üllői út végén, az AVIA töltőállomáson. Alig pár száz méterre a reptér bejáratától. És hogy még jobb legyen: az üzemanyag ára a nyitási akció keretében csak 305 Ft / kg. És még ennél is lehet kedvezőbb: AVIA taxis okos kártya kiváltása esetén (a kúton díjmentesen igényelhető) csak 299 Ft a gáz kilója.
(x)
Téma: Hogy mik vannak...!?
Hozzáadva: 2019.01.08 06:14
Fontos gazdasági és kulturális központja megyénknek Mátészalka és
Kisvárda is. Hosszú évek óta azonban egyik helyen sem volt taxiállomás. A
fejlődés azonban azt követelte, hogy újra állítsák vissza mindkét
járásközpontban a taxiforgalmat. Mátészalkán egy Warszawa típusú gép
„vert tanyát”. Kisvárda is megkapta már, és sokak örömére ott is
felhangzik a városias „Halló, taxi!” kiáltás.Hatvan éve írtuk
1959. január 10., szombat
Taxit kapott Mátészalka és Kisvárda is
Téma: Már Budapesten is szolgálnak elektromos taxik
Hozzáadva: 2019.01.04 19:20
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2019.01.03 21:29
Téma: BOLDOGABB ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!
Hozzáadva: 2019.01.01 09:20
Téma: Taxim
Hozzáadva: 2018.12.20 21:30
Téma: Taxim
Hozzáadva: 2018.12.19 16:07
Szólunk a Metálnak:-P
Téma: Taxim
Hozzáadva: 2018.12.19 12:46
Kíváncsi leszek, a Bkk mikor lép?!?
Gondolom egy nyilatkozat kevés hozzá, a gyakorlatban is működnie kell.
Persze ha nem így lesz, akkor meg a kamu reklámért lehetne beperelni ...














