Név Majercsik Tamás
Becenév tomajer
Honlap http://hallotaxi.hu
Taxitársaság: Plus Taxi

Felhasználó hozzászólásai

Téma: CNG töltőállomás a reptérnél

Hozzáadva: 2019.01.10 19:50

CNG töltőállomás a reptérnél

Magyarországon a gázzal autózásnak egészen hosszú múltja van. Az autósok már 4-5 évtizeddel ezelőtt felfedezték, hogy a palackból átfejtett PB-gázzal sokkal gazdaságosabb és takarékosabb az élet. Mellesleg tisztább is, hiszen a gáz égetésekor sokkal kevesebb a füst és a korom. A szocialista autókba egyszerű és olcsó volt gázreduktort szerelni, és ha hozzáértő szerelő végezte a munkát, még üzembiztos is volt a jármű

Aztán kisebb csoda történt: 1993-ban Szegeden megnyitott az első nyilvános magyar CNG töltőállomás. Egy fecske viszont nem csinált még nyarat, évtizedeknek kellett eltelnie, mire a kúthálózat elérte a mostani állapotát: Budapesten és környékén nem kevesebb, mint 8 helyen lehet földgázt tankolni. Ez még mindig nem túlzottan sok, de szerencsére elmúltak azok az idők, amikor egy órát kellett sorban állni a Mázsa téri (kicsit nehezen működő) CNG kútoszlophoz.

És most már egy szép új CNG kútoszlop is várja a CNG-vel járó taxisokat a reptérnél, az Üllői út végén, az AVIA töltőállomáson. Alig pár száz méterre a reptér bejáratától. És hogy még jobb legyen: az üzemanyag ára a nyitási akció keretében csak 305 Ft / kg. És még ennél is lehet kedvezőbb: AVIA taxis okos kártya kiváltása esetén (a kúton díjmentesen igényelhető) csak 299 Ft a gáz kilója.

(x)

Téma: Hogy mik vannak...!?

Hozzáadva: 2019.01.08 06:14

Hatvan éve írtuk

1959. január 10., szombat

Taxit kapott Mátészalka és Kisvárda is

Fontos gazdasági és kulturális központja megyénknek Mátészalka és Kisvárda is. Hosszú évek óta azonban egyik helyen sem volt taxiállomás. A fejlődés azonban azt követelte, hogy újra állítsák vissza mindkét járásközpontban a taxiforgalmat. Mátészalkán egy Warszawa típusú gép „vert tanyát”. Kisvárda is megkapta már, és sokak örömére ott is felhangzik a városias „Halló, taxi!” kiáltás.

Téma: Már Budapesten is szolgálnak elektromos taxik

Hozzáadva: 2019.01.04 19:20

Részletes, szakszerű cikk! :-)

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2019.01.03 21:29

Baót ilyesmi nem zavarja :-)

Téma: BOLDOGABB ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!

Hozzáadva: 2019.01.01 09:20

Téma: Taxim

Hozzáadva: 2018.12.20 21:30

Oszt mit kezdenél vele? :-P

Téma: Taxim

Hozzáadva: 2018.12.19 16:07

Majd  a helyükre lesznek téve.

Szólunk a Metálnak:-P

Téma: Taxim

Hozzáadva: 2018.12.19 12:46

Jó magasra dobták a labdát, ez tuti :-)
Kíváncsi leszek, a Bkk mikor lép?!?
Gondolom egy nyilatkozat kevés hozzá, a gyakorlatban is működnie kell.
Persze ha nem így lesz, akkor meg a kamu reklámért lehetne beperelni ...

Téma: Taxim

Hozzáadva: 2018.12.19 06:14

To'm, nekem is mesélték a kúton ...   miközben három rugóért tankolt :-P

Téma: Taxim

Hozzáadva: 2018.12.18 22:02

Háát, őőő..   én még nem találkoztam velük, nem tudom mennyivel lettek jobb fejek, mint eddig :-)