Név Majercsik Tamás
Becenév tomajer
Honlap http://hallotaxi.hu
Taxitársaság: Plus Taxi

Felhasználó hozzászólásai

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2022.06.05 22:28

A koránra pont ugyanúgy igaz.
És ott jobban is látszik, mert vannak olyan irányzatai, akik be is akarják tartatni a betarthatatlan törvényeiket.  (Tálibok)
A Zsidó-Keresztány egyházak, próbálnak annyiban haladni a korral, hogy ugyan nem mondják ki, hogy bizonyos dolgok már érvénytelenek, a bibliában, de nem követelik meg a betartását.
Habár mint tudjuk, mindkettőnek vannak fundamentalista fanatikus irányzatai.  Zsidóéknál, a hászid, pajeszos, kalapos, nyáron is fekete kaftános, szombaton nem veszem fel a vajaskenyeret a földről, ha leesett. Keresztényéknél, meg a mormonok, vagy kik, akik még villanyt se használnak, és lovaskocsival közlekednek.

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2022.06.04 20:51

Nagyon egyszerű.
Ma képtelenség úgy élni, hogy a zsidó - keresztény dogmáknak megfelelj.
Egyszerűen lehetetlen.
Ha használod a mindennapi technikai eszközöket,  (Mobiltelefon, televízió, elektromosság ... amik lássuk be, az ördögtől valók)  akkor máris megcáfoltál egy csomó bibliai evidenciát.
A tudomány mai állása, nem egyeztethető össze a bibliával.
Ha nem tetszik, akkor se.
Csak a Lánchidas részhez.
Van lobbizva, a Bkk sávok miatt is, a Dohány, Wesselényi, Vértanúk tere  áthaladás miatt is, és persze ha ...  akkor a lánchíd miatt is.
Logikusan, mindenkinek ez az érdeke.

Legyen neked igazad!
Milyen, milyen?
Mint itt minden potentát....
Függő :-(

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2022.05.24 20:43

Bátyó!
Hinni szép, és hasznos dolog.  A kereszténység eredeti alapjai a maguk idejében előremutató és vállalható elvek voltak.
Az azt követő majd kétezer évben, vállalhatatlan diktatórikus hatalmi rendszerré vált!!!
A 21. században, már csak egy kedves mese....  merthogy normális társadalmakban, nem jut hatalomhoz, és nincs beleszólása a társadalom életébe.  Ott ahol hatalomhoz jut, ma is mérhetetlenül káros és veszélyes!!!
A mindennapi életben, te magad is ezerszer cáfolod meg, a keresztény vallás dogmáit....   az inkvizíció alatt, tuti máglyára kerülnél :-P

Ha nem tudsz róla, az csak a te hibád :-)

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2022.05.23 21:38

Másba nem tudott belekötni :-(
HP elfelejti az írásaiban megemlíteni, hogy a 15 év, a most futó autókra vonatkozna csak. 
A majdan újként behozottakra már nem ....
Ha egyáltalán a kormány napirendre veszi a kérdést.
Sajnos simán lehetséges.
Remélem, amíg én nyugdíjba megyek,   (kb 10 év), addig már nem következik be.
MINDKÉT HELYRE LEVÉLBEN IS ELKÜLDTEMTISZTELT MINISZTER ÚR! TISZTELT PALKOVICS ÚR !Mint azt Ön is bizonyára tudja, közel három év után a Fővárosi Önkormányzat Közgyűlése, az összes budapesti taxitársaság és taxis érdekképviselet egyező kérelme alapján végre rendezte a budapesti taxi tarifát. Több kérést megfogalmaztunk a hosszas érdekegyeztetésen, és abban megállapodtunk, hogy ha és amennyiben elfogadjuk a Főváros kéréseit, a változtatáshoz fűződő viszont igényét, akkor minden kérésünkben segít a megoldásban. A Fővárosi Közgyűlésnek két dologban volt kompetenciája: a tarifa rendezés, és egy a taxi gépkocsik színéhez kapcsolódó mérési tűréshatár. Természetesen minden taxis tárgyaló fél elfogadta a felénk irányított kérést azzal, hogy a Főváros és ezen belül a kijelölt tárgyaló delegáció továbbítja a budapesti és az országban tevékenykedő taxisok változtatási kérelmét, ami jelenleg a KORMÁNY kompetenciája. Már külön is kértük Öntől, Önöktől, de eddig erre nem érkezett válasz. A nekünk szóló ígéret az volt, hogy mindent elkövetnek, hogy a 2022. május 9-i MAGYAR KÖZLÖNYBEN a kormány megjelenteti, hogy a taxi gépkocsik életkorát 10-évről -15-évre emelik, valamint az úgynevezett frissítő Kresz-vizsgát- amit 5 évente kell megtenni- tanfolyammá és nem fizetőssé tetetik. Kéréssel fordultunk abban az ügyben is a Kormányhoz, hogy a taxi gépkocsik KÖTELEZŐ GÉPJÁRMŰ FELELŐSSÉG BIZTOSÍTÁS /KGFB/ mértékét vizsgálják felül, tekintettel arra, hogy nagyságrendekkel fizetünk többet a nagyságrendekkel kisebb kárérték okozás ellenére is. Kérjük ebben a három kérdésben a gyors döntésre, hiszen jön az a dátum, amikor a jelenleg az országban taxi szolgáltató mintegy 30-40 %-a rákényszerül a kocsi cserére, ami a mai helyzetben szinte lehetetlen. Szükségünk van a gyors segítségre, különben sok-sok vállalkozó kollégánk kényszerül feladni a 20-30 éve folytatott személyszállító vállalkozását. KÖSZÖNETTEL HORVÁTH PÁL 2022.05.11. FUVAROZÓK ORSZÁGOS DEMOKRATIKUS SZÖVETSÉGE elnök