Hozzászólások száma: 530
Ugrás a hírhez Oldalszám: 27
Témakörök > Hírek fórumai > Alig volt magánál a részeg taxis A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.10.31. 13:40:57 / # 59961
:-DDDDDDDDD Attus is elfogja ismerni (addig taposom), csak kicsit jobban át kell gondolnia:-))
szega 2008.10.31. 13:30:52 / # 59960
avatar
Szinte fáj leírnom: csogunak tökéletesen igaza van! Az utolsó betűig! Csogu! Ilyet jó sokáig nem fogsz tőlem olvasni.:))
csogu 2008.10.31. 13:24:43 / # 59959
Továbbá még sosem hallottam olyan hírt, amiben "egy részeg taxis okozott balesetet", viszont nem egy olyat, amiben részeg autós... Yuri! Ne akasszál már hasba, hiszen csak én betettem ide vagy 3-4...6 linket, ahol "halálos áldozatot" követelő balesetekről szól, amit ittas taxisok okoztak! Kattints már rá az írásaimban azokra a kiemelt részekre, amik ilyen más színnel vannak jelölve:-) MInt pl. ez is
csogu 2008.10.31. 13:21:39 / # 59958
Málna, értem, de ha azt benyeled, hogy etikátlan címmegközelítés miatt tiltanak, ha azt benyeled, hogy amíg tiltva vagy tagdíjat kell fizetni azokra a napokra is, amikor nem dolgozol, ha azt benyeled, hogy pénzbüntetésre ítéljenek...és ehhez egyikhez sincs jogi alapjuk, akkor miért PONT azt a ****** szondát nem fújnád meg??? Ezt nem értem!!! Érted?:-)
Yuri 2008.10.31. 10:59:06 / # 59957
avatar
Nem akarom védeni alkoholos befolyásoltság alatt álló kollégámat, mert nem is ismerem, és magam sem iszom soha. De azért vegyétek figyelembe azt, hogy nap mint nap ülnek "nem taxis" emberek hasonló állapotban volán mögé, csak az nem derül ki. Továbbá még sosem hallottam olyan hírt, amiben "egy részeg taxis okozott balesetet", viszont nem egy olyat, amiben részeg autós... Szerencsére úgy néz ki, nem jellemző ez a taxisokra, így én a magam részéről nem osztom az etikusok általi szondáztatás ötletét. Ha valaki pedig mégis így ül be taxijába, azt nem etikásnak kell "lekapcsolni". Minden taxisnak kötelessége fellépni ez ellen, társaságtól, lakhelytől és mindentől függetlenül!

málna 2008.10.31. 10:49:59 / # 59956
avatar
Egy picit védeném az Attust...No nem csak azért,mert a barátom,hanem azért egy kicsit igaza is van. Mivel a piázás olyan mint a kötelező biztosítás,tehát a saját felelősséged,ezért a közlekedési szabályok elbírálójára,a rendőrségre hárul ennek ellenőrzése!Én találkoztam a központban olyan taxis hölggyel(!),vagy valami hasonlóval,akinek borvirágos tekintetén kívűl a piaszaga és a piros bőre volt árulkodóbb!Nem tehetsz semmit és a taxis cégek sem!Nincs rá törvényi felhatalmazása!Ennyi! Megértelek Téged is,hiszen felháborító ez a fajta felelőtlen viselkedés!De ha egy pék vagy egy kohász balasetet okoz,akkor a foglalkozását hozzáteszik a híradóban?Ugye érted,hogy mire gondolok?
MCCCXCII 2008.10.31. 07:20:35 / # 59954
"Jaaaa...alaptalanul... Az a megoldás, hogy a bevádolt kollégát is meg kell hallgatni. Esetleg a múltját is figyelembe lehet venni. Ezek figyelembevételével pedig lehet ítélkezni. A mindenféle utas panaszokat pedig nem arra használni, hogy rettegésben tartsanak embereket. Az eset: Utast viszek. Utas természetesen siet, mert nekem kell behozni az általa elfecsérelt időt. Az egyik már piros lámpánál megállok. — Most minek állt meg. Nem érti hogy sietek? — Uram a piros lámpa alól nincs felmentésem. — Persze maga is olyan árdrágítós taxis, aki azért áll meg a lámpánál, hogy lekaszálja az utast. Majd betelefonálok aztán jól kirúgják! — Uram megkérhetném, hogy szálljon ki a kocsiból. Az eddigi útra pedig a vendégem volt. Persze mondanom sem kell nem szállt ki a kocsiból. A végén fizetett, de azt hozzá tette, hogy nehogy azt higgyem, hogy nem fog betelefonálni, és kirúgatni. Még nem rúgtak ki. Lehet mégse telefonált? Vagy, ami késik, az nem múlik? (:-))
csogu 2008.10.31. 04:25:19 / # 59953
Gondoljunk az alaptalanul megvádolt emberekre, akiket ártatlanul ítéltek el. OSZLASSUK FEL A BÍRÓSÁGOT, ENGEDJÜK SZÉLNEK A RENDŐRÖKET! Jaaaa...alaptalanul... Képzeld el, rám meg azt mondták, hogy nem vagyok sovány:-)
csogu 2008.10.31. 04:20:06 / # 59952
...hogy én miért nem lepődöm meg... Erre szolgál kedves nemkar a szonda!
nemkar 2008.10.31. 03:59:51 / # 59951
avatar
Uraim! Eddig olvastalak benneteket, de most már kinyílt a bicska! Miért nem gondolkozttok az alaptalanul megvádolt kollégák iránt is? Saját eset: A kedves sokalta a számlát, majd reklamált, hogy részeg vagyok. Ez a megoldás??

csogu 2008.10.31. 03:24:36 / # 59950
Attus!!! Vagy 4x néztem meg a hozzászóláshoz tartozó nicket, hogy jól látok-e?!!! Igen, mind a 4x ezt láttam: attus Komolyan mondom döbbenet. Az, hogy egy pillanatra elállt a lélegzetem, majd nem is tudom, keserűség, csalódottság, amit éreztem...nem tudom... Amit utána éreztem, abban viszont tuti vagyok: Düh! Figyelj rám, és kérlek, próbálj meg nem besértődni…én meg megpróbálok visszafogottan fogalmazni. Egy ezeréves taxis vagy, akit több mint egy évtizede évről-évre jobban és jobban igába hajtanak! Belekényszerítenek egy irreálisan drága autóba, olyan öltözetbe, amiben nem érzed jól magad, olyan szabályok közé, amivel nem tudsz egyetérteni, olyan finanszírozási feltételekbe, amikor Te fizeted meg másnak a vállalkozását, hogy utána belőled tudjon profitálni. Időmérőket szabadítanak a nyakadba, etikásoknak tartozol elszámolási kötelezettséggel. Csekkekkel fizethetnek nálad, miközben nevetséges transzferek elől menekülsz. …és amikor valaki, az ellen emeli fel a szavát, hogy részeg taxisok ne dolgozhassanak az utakon, ne gyilkoljanak, ne rontsák tovább a megtépázott, ezer sebből vérző becsületünket, akkor Te…TE ezt írod: Egy a többi senkiházi közül akinek hatalmat adtak a kezébe! Engem biztos nem fog egy ilyen megszondáztatni, ezt felejtsd is el! Majd kimész az utcára és a „ többi senkiházi" játékszabályai szerint öltözködsz, viselkedsz, szolgáltatsz! TE, akinek 3 gyermekes apa létére, tűzzel-vassal irtania kellene azokat, akik veszélyeztetik a többi embert az utakon, téged, feleséged, GYERMEKEID!!! TE jössz itt ezzel az önérzetes dumával, hogy TE itt nem alkalmazott vagy és téged ne szondáztasson senki. Ha nem lennék ennyire visszafogott, akkor most azt írnám, hogy hááát a f@szom eldurran rajtad…de nem írom, mert… Menj oda ehhez az utashoz, aki jóhiszeműen rendelt egy taxit, és mondd meg neki, a családjának, hogy TE ezt (pont EZT!!!) már nem hagyod! Vagy ennek az 5 áldozatnak a családjához, hogy TE, akit már több mint egy évtizede úgy szabályoznak, ahogy akarnak, most ellentmondasz. Annak a közel féltucat árvának, akiknek apa nélkül kell egy barom miatt felnőniük, akik sosem bújhatnak már oda védelmezőjükhöz, mert egy fasza taxis megölte őt! Mondd nekik, hogy TE nem vagy alkalmazott, és neked elveid vannak. ÁÁÁáááááá, nem folytatom, mert olyat találok írni, amit magam is megbánok. Igazad van Attus, ne is engedd, nehogy már ilyen szégyenletes dolgot műveljenek veled, mert hová lesz akkor a becsületed, hogy fogsz tudni akkor a gyermekeid szemébe nézni. Na mind1, alszom egyet, azt lenyugszom…TE nem alkalmazott…
rosszqtya 2008.10.30. 21:18:35 / # 59948
avatar
nem kell elhinni, győrködni meg nem foglak.. én tudom, más hitetlenségére meg szarok, azt ennyi teljesen felesleges cinikuskodnod...
micimackó 2008.10.30. 19:01:04 / # 59947
avatar
A night clubban meg minden nő pultos és a férje várja otthon!
A Sírköves 2008.10.30. 18:58:03 / # 59946
avatar
ja! Azé vette most egy 600nm-es raktárat már nincs hova tenni a sok cuccot. felteszem januárba a nullás gumit oszt májusra kinől rajta a barázda, ja.
attus 2008.10.30. 18:51:13 / # 59937
avatar
Azért nem veszel új autót se, mert mi lenne azzal a sok alkatrésszel ami a futamidő végére pluszba lesz!:D Taxit nem kell javíttatni, termeli az üzemanyagot, és nincs értékvesztése, csak nyereséggel adható tovább!:-) Ezek neked újdonságok? Ja, és a taxis még 60 évesen, fogak nélkül is bármilyen nőt feltud szedni!:-) Persze vagyunk páran lúzerek akiknek ezek nem sikerülnek!

A Sírköves 2008.10.30. 18:32:22 / # 59945
avatar
én olyan klímát rakattam be ami előzésnél pl rásegít a motorra, mikor bekapcsolom a klimát olyasmi hatása van, mintha turbós lenne, vagy nitrót nyomnék neki palackból.
A Sírköves 2008.10.30. 18:29:11 / # 59944
avatar
ha megyek egy műszakban 200 kilométert, akkor tiz litert reggel eltudok adni a kúton. a multkor elfelejtettem nem figyeltem oda és meló végére bugyogott ki a nyál a tanksapka alól.
attus 2008.10.30. 18:21:20 / # 59943
avatar
Kirúgnak? Ezt kellene már felfognunk, ez nem egy munkahely! Van egy szerződés, egy al és egy fövállalkozóval, max. ezt lehet felmondani! Én pl. egy üveg sör után sem ülök be, de akinek nincs rá jogosultsága az ne piszkáljon! Na leírtam ugyanazt mégegyszer máshogy!:DDD
rosszqtya 2008.10.30. 18:12:24 / # 59942
avatar
ha nem hát nem.. max kirúgnak... ez a dolog gyakorlati fele... ettől függetlenül teljes mértékben egyetértek veled!
attus 2008.10.30. 18:09:15 / # 59941
avatar
A BKV-nál az ellenőr és a sofőr is alkalmazott!! Nálunk? Egy a többi senkiházi közül akinek hatalmat adtak a kezébe! Engem biztos nem fog egy ilyen megszondáztatni, ezt felejtsd is el! Mondom ezt úgy, hogy gyűlölöm az alkoholista sofőröket, ha taxis az illető még jobban!
Oldalszám: 27