Hozzászólások száma: 323
Ugrás a hírhez Oldalszám: 17
Témakörök > Hírek fórumai > Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2020.09.10. 20:21:14 / # 351774
Ezt ugye nem tudhatjuk :-)
Mert ha a nagyinak lett volna áramszedője, ő lett volna a villamos ...  vagy a trolibusz   talán ...  nem tudom :-P
10 év nagy idő.  10 éve ők kormányoznak teljhatalommal.  Nem tudjuk, más hogy csinálta volna.  sose fogjuk megtudni. 
Csináltak ezalatt természetesen okos jó dolgokat is.
donkihóte 2020.09.10. 20:09:36 / # 351773
avatar
Inkább fordítva. Ha a tieid lennének mindenütt, nem lenne Kata, nem lett volna felfüggesztve, és nem kaptál volna 8 misit. És még lehetne a másik topikban sorolni napestig. Erre mérget vehetsz.
tomajer 2020.09.10. 19:55:37 / # 351772
Nyugi, ha ők lennének ott is hatalmon, eszükbe se jutott volna ilyesmi :-(
donkihóte 2020.09.10. 16:31:22 / # 351770
avatar

tomajer 2020.09.09. 20:07:59 / # 351765

Úgy tűnik, készülnek megint az onlány szemlézésre ...  Érdemes elmenteni ....



Fotó 2020.09.08. 19:24:59 / # 351761
avatar

Ezek szerint nincsen senki aki tudna információt a kérdésről , akkor jön a lassú éhhalál ....senkit nem hagynak az út szélén ....csak berúgják az árokba jó mélyre hogy a hangjukat se hallják.

Fotó 2020.09.06. 11:52:12 / # 351755
avatar

Sajnos még mindig nem tudtuk meg hogy lesznek könnyítések Pl KATA vagy más mivel a határokat lezárták így 0 turista üzletember jön szeretett hazánkba és bizony sokakat érint méghozzá nagyon szarul ! Azért kérdeztem a Orbán fun-kat gondoltam biztos ők tudják jól értesültek, de látom hogy csak támadás lett a kérdés vége  ahogyan eddig is megszokhattuk . Minden érdekeltnek jó éhenhalást és szép napot ha még lesz .....azért azon egy kicsit mosolyogtam, libernyákozó is éhen fog dögleni csak még nem tudja szerencsétlen !

Kérdések 2020.09.05. 13:52:31 / # 351748
avatar
Lehet hogy  Mozaik utcában történt műszaki vizsgán vizsgázott BOLT taxinak látszó eset meg van filmen is ?
Lehet hogy az utcán az ellenőrök be vannak fenyegetve vagy csak egyszerűen le vannak fizetve  és azért nem büntetik a BOLT szabad jelző használatát ami teljesen szabály és törvény ellenes?
Lehet hogy ez a rendelet szövege :A személytaxit fel kell szerelni a kizárólag a „taxi” szót tartalmazó, borostyánsárga alapszínű, szemből és hátulról legalább 410x171 mm felülettel látszó, oldalról legalább 5 mm széles, LED fényforrással megvilágítható berendezéssel (a továbbiakban: szabadjelző), amelyen a „taxi” feliraton kívül más felirat, egyéb jel vagy jelzés nem helyezhető el. Lehet hogy nem csak a fejemhez csaptam és megkérdeztem ezt az anomáliát akkor most hogy is van ez ?
Kérdések 2020.09.05. 13:41:08 / # 351747
avatar

Lehet hogy politika mentesen valaki benne van a buliban BOLT-éknál én úgy hallottam hogy igen benne van az aki azt mondta hogy paraszt gyerek vagyok mikor repkedett és megbukott mint Rottenbiller ?

Lehet hogy ezt a taxistáknak kellene kiabálni és nem nekem én csak láttam  műszaki vizsgán és  gyomrom felfordult utálom nem egyenes dolgokat és ha szopatják a becsületeseket ?

Lehet hogy ez is olyan mint az ország csak kicsiben mindent lehet egyeseknek és kettős mérce van itt is jó reggelt kívánok ?

donkihóte 2020.09.05. 10:09:29 / Módosítva / # 351746
avatar
Tökéletesen igazad van. Rettenetesen felháborító ez a kivételezés. Ha igazak a pletykák és hihetek a szememnek, (most bevédem magam ) lehet, hogy Taxify szabadjelzővel ( talán még ajtómatricák nélkül is ) minősítik őket az asztalosban, a szemük előtt cserélgetik? Ezek szerint a műszaki vizsgán is? Míg tőlem, vagy sokezer másik taxistól simán visszavonják a droszthasználati engedélyt, ha cégváltáskor nem minősített újra jópénzért, és az utcán megfogják. Lehet, hogy valakinek a bolt közelében igen messzire elér a keze, ez tény?
Kérdések 2020.09.05. 08:48:22 / # 351745
avatar

Lehet hogy megkérdezem politika mentesen ,: napokban vizsgáztattam a Mozaik utcai állomáson előttem egy taxi szabad jelzővel sárga taxi állt a soron mikor kinyittatták a csomagtartóját kivet belőle egy BOLT szabad jelzőt majd az üres csomagtartót lefényképezték utána vissza rakta a BOLT szabad jelzőnek látszó történetet amikor ezt megkérdeztem taxi ismerősöktől elmondták ugyan ez van taxivizsgáztatáson . A BOLT szabad jelzővel nem vizsgáztatható le a taxi gépjármű de közúti forgalomban munkavégzés alatt azt használják , kérdésem ez teljesen legális és jól van ez így a többi taxi taxi feliratú szabad jelzővel dolgozik és vannak kivételek mert valaki valakik állnak mögöttük de tényleg politika mentesen ?

Lehet hogy a tavalyi év feljelentési hullámaiból ez kimaradt főleg a kedves City és Főtaksi  feljelentő brigádnál , vagy esetleg volt ok okozat ezen a téren is ?


tomajer 2020.09.05. 08:08:00 / # 351743

Viszont lehet, hogy tényleg vissza kéne venni a politikából!
Van bajunk elég ....

Egér 2020.09.04. 09:33:52 / # 351740
avatar

.. sok az o.v...pribék már  itt is !   de miért ?

Kérdések 2020.09.04. 08:28:28 / # 351739
avatar
Lehet hogy megint nem kell fizetni KATA -t?
Lehet hogy itt sokan tönkre fognak menni akik még nem és ez fáj egyeseknek akik nyalogatták idáig a hátsót és most jön a pofára eséses megvilágosulás?
Kérdések 2020.09.04. 08:25:48 / # 351738
avatar

Lehet hogy a tömeges nép hülyítés elérte a célját kérdésre rögtön libernyákoznak egyesek illetve a sötétek mert a politikát egyből bele kell vinni úgy a legegyszerűbb ?

Lehet hogy itt senki nem libernyák ha már nézet oldalt nézünk , vannak olyanok is akik kiábrándultak mindenből O1G ből is ?

Lehet hogy migránsozni vagy Sorozozni kellene vagy az már lejárt lemez lett ?

Lehet hogy a határon ürge lyukból jött a kérdező és egy migráns akit Soros bérelt fel igaz nem biztos hogy ő Soros ösztöndíjjal rendelkezett mint oly sokan ?

Lehet hogy a Kínai kommunista párt is üdvözletét küldi?

donkihóte 2020.09.04. 05:34:40 / # 351737
avatar
A fene azt a nagy liberális látásmódodat.  Egy többségünket érintő kérdést mi a fenének kell ilyen provokatív módon feltenni? Minek egy ilyen cinikus megszólítás? Miért nem ebbe kötsz bele, ha már van külön "csak itt" topik is? Nem az a baj, hogy ő nem Orbán fan, hanem az, hogy egy fontos kérdést nem tud normálisan feltenni anélkül, hogy ne vigyen bele politikát, gyűlöletet és megvetést.
tomajer 2020.09.03. 20:17:24 / # 351736
Csak megkérdezte, nektek mi a véleményetek.
Azt mondtad, a kérdés jogos.
Akkor mi a baj?
Vannak Fidesz szavazók, és a többiek.
A Fidesz szavazók, ilyenkor bajban vannak.  De ez nem kell, hogy azt jelentse, hogy nekimennek a nemfidesszavazóknak.

Szerintem különben már az is nagy dolog, hogy x hónapig nem kellett fizetnünk.

Fotó 2020.09.03. 19:09:12 / # 351734
avatar
Nem kell figyelembe venni egy seggnyaló birkát  aki a hősök terén sorba állna ha Vitya letolná a gatyeszt csaholva lógó nyelvvel szárazra nyalná  ,félre beszél és nem a kérdésre válaszol ,ha már böfög valamit hagyjuk a pécs -várába . Olyan hülye ha tudná hogy a föld forog kapaszkodna ...... a többi taxistát sajnálom, de az ilyen megérdemli lefőtt a kávé azt mehet amerre lát ha tud ..... Többiek vigyázzanak magukra szép vírus menetes napot
Kérdések 2020.09.03. 17:18:50 / # 351733
avatar
Lehet hogy azért egy kis több kultúrát kellene bele vinni a válaszba ha már válaszolunk és kevesebb libernyákolást mert nem láttam hogy az ukrán menekültről írt volna a hozzászóló ? Lehet hogy egyes üljön le ?
donkihóte 2020.09.03. 16:57:38 / # 351732
avatar
A kérdés jogos, csak ez a cinikus megjegyzésed nem hiányzik a kutyának sem! A mi pénzünkből fenntartott felsőfokú intézményben az ingyenélő kmk libernyák növendékek hisztijéről is remélem megvan a véleményed.
Oldalszám: 17