Hozzászólások száma: 159
Oldalszám: 8
Témakörök > Droszt Híradó > Hármas brék A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
alelölülő 2020.04.30. 10:30:13 / Módosítva / # 351401
Jövőre lesz 50 éve, hogy bevonultam. Ma is utálom minden pillanatát, elb***tak két évet az életemből.  
Az eredeti hozzászólásban a "kotona szökevények" a szövegkörnyezetből adódóan inkább kotonszökevényeket jelenthetett, mint katonaszökevényeket.
Bátyó 2020.04.30. 00:34:37 / # 351400
Bravó,akkor tudod,hogy miről elmélkedem.
tudomis(kibic) 2020.04.29. 14:30:59 / # 351398
Mellé! Csak (!) 14 éves koromban kezdtem az egri Katonai Kollégiumban, majd a Kilián Szolnokon...
Bátyó 2020.04.28. 20:21:46 / # 351397
Nem szökevények,mert a jelenlegi törvény sajnos nem tartalmazza a sorkatonai kötelezettséget az arra alkalmasok körében. Pedig hasznos lenne.Tán te sem voltál!
anyahajókabinajtóhajtogató 2020.04.28. 15:57:12 / # 351396
Mondjuk én nem feltétlenül a fiatalokra gondolok, múltkor egy 45 körüli C kategóriás állampolgárt kellett kirángatnom az autóból, mert úgy gondolta, hogy jogában áll üvöltözni velem, amiért a rövidebb úton (!) mentem, nem pedig a hosszabban, aztán persze nem akart kiszállni, a sokadik kérésemre sem, mert neki jogában áll utazni, na ezután pattant el a cérna nálam, és gyalog kellett tovább mennie. 
Csak mondjuk 4-5 éve kéthetente futottam bele ilyenbe, mostanában heti többször. 

tudomis(kibic) 2020.04.26. 18:45:10 / # 351394
Ezek a kotona szökevények...
Bátyó 2020.04.26. 15:40:35 / # 351393
Igen,mert az érett korosztály aki már tud,illetve tanulta a szüleitől a viselkedési normákat kevésbé mozdul ki otthonról.Sajnos tele vagyunk éretlen,neveletlen fiatalokkal, akiknek csak buli a világ.Nekik ne "szóljon" senki se be.Kellene a sorkatonai szolgálat, mondjuk nem két évre mint mi csináltuk, de min. 4-5 hónap.Akkor talán megtanulnák,hogy mi a fegyelem,az összetartozás, a feljebbvalók és a társak tisztelete és az elvárások teljesítése!
anyahajókabinajtóhajtogató 2020.04.24. 16:17:56 / # 351392
Inkább folytatódik...én amúgy is úgy vettem észre, hogy az utasok minősége az elmúlt pár évben gyors tempóban romlik. 
tomajer 2020.04.24. 06:20:42 / # 351391

Kezdődik??? :-(

Kiraboltak egy taxist a Nagyszombat utcában, a rendőrök gyorsan elfogták a rablókat

Április 18-án egy taxis jelentette be, hogy kirabolták a Nagyszombat utcában – írja a police.hu.

Három férfi szállt be egy taxiba és a Nagyszombat utcába vitették magukat. Ott az egyik utas elemelte a taxis telefonját és kiszállt a kocsiból. A taxis észrevette a lopást és kérdőre vonta az utast. Társa megütötte a taxist, majd még két mobilt elvettek a taxiból és elmenekültek. A tartalom a hirdetés után folytatódik

A taxis jelentette a rendőrségen a történteket. A kamerafelvételek alapján a rendőrség egy Bécsi úti közértben beazonosított a rablók közül kettőt, akik az üzletből elloptak két üveg sört, majd mikor az eladók a lopást észlelve utánuk mentek, az egyik sört feléjük dobták. A felvétel alapján a rendőrök az egyik rablót a lakásán elfogta, a másik férfi önként jelentkezett a rendőrségen.

Harmadik társukat egy másik eset kapcsán fogták el: a Búvár utcában egy üzlet kirakatát törte be a férfi. Mindhárom férfit őrizetbe vette a rendőrség.

Forrás: 3.kerulet.ittlakunk.hu

tudomis(kibic) 2020.02.08. 10:15:33 / # 350850
Béla,Béla! Túlélsz egy gyilkossági kisérletet, erre öngyilkos leszel?!
szabadataxi 2020.02.06. 23:14:33 / # 350847
Kívánom, hogy az önvezető autók budapesti teljes elterjedéséig tudj eredményesen dolgozni, tehát kb. beláthatatlan ideig. És soká éljen az ifjú pár! 
tomajer 2020.02.06. 06:13:49 / # 350843
Sok sok boldogságot!!!
luxbela 2020.02.05. 23:45:47 / Módosítva / # 350842

Szia, üdvözöllek!És mindenkit I

Igen, találkoztam vele a tárgyalásokon, és az elsőn bocsánatot kért tőlem. "bocsánatot kérek, nem így akartam, de olyan állapotban voltam" 

Ennyit mondott. 

Én meg: bírónő, nincs bennem bosszúállási vágy, de szánalom se ezzel az emberrel szemben, de a szavai nekem nem jelentenek semmit, csak üres szavak. 

Akkor nem fogadja el a bocsánat kérését? 

Nem.  

Ennyi volt a vele való kommunikáció mindössze. A tanuvallomásoknál beidézték az anyját is, akit a gyerek korától kérdezték. Talán valamit jelent, hogy az anyja nem kapcsolattatartó vele mióta bent van. Nem hajlandó vele semmi kommunikációra, tőnkre tette az egész családja életét - mondta. Az anya magyar. 

Lényeg, hogy számomra vége, jól vagyok, itt vagyok, dolgozom. Ja, és szombaton nősülök! Teli buxtárcát, szevasztok!

Fotó 2020.02.05. 19:29:41 / Módosítva / # 350839

Fotó 2020.02.05. 19:17:51 / Módosítva / # 350838

Mb Elit főtaxihoz tartozó csinálta a halálos frontális ütközést a gyorson ?

Privátkopó

hiénakutya 2020.02.05. 13:15:46 / # 350834
Ha szerepelne, az lenne csak az igazán nagy baj, mert akkor joggal támadhatnák meg. A taxis ugyanis nem minősül közfeladatot ellátó személynek.
tudomis(kibic) 2020.02.05. 12:23:17 / # 350833
Bizonyára szerepel az itéletben, hogy közfeledatot ellátó személy ellen. Ha nem az baj! Fellbezésnek nincs helye!!!
hiénakutya 2020.02.05. 08:03:30 / # 350832
De mi van a profiloddal a fácsén?
szabadataxi 2020.02.05. 01:36:12 / Módosítva / # 350829
Sokszor láttalak azóta az éjszakában, örülök, hogy jól vagy, legalábbis úgy tűnik felületes külső szemlélőként.
Ez az ítélet szerintem rendben van, bár meglepne, ha a másodfok nem csökkentené az évek számát, illetve legalább a tényleges életfogytot nem mérsékelné feltételesen szabadon bocsáthatóra.
Persze ehhez az ítélethez nyilván kellett valami előélet is, valószínűleg nem azon az éjszakán jött rá, hogy ő a törvények és az emberi alapnormák normák felett áll (szerinte).
Alighanem találkoztál vele azóta nyilván tárgyaláson, szembesítésen, ilyesmi. Erről tudnál valami mondani-írni nekünk? Megbánást mutatott? Bocsánatkérés? Vagy én vagyok a naiv hülye? (Igen)
luxbela 2020.02.04. 17:28:31 / Módosítva / # 350827
2020. 02. 04. 14:36

Szó nélkül késsel támadt a taxisofőrre az utas.

Tényleges életfogytig tartó fegyházra ítélte a Fővárosi Törvényszék azt a férfit, aki összeszurkált egy taxist 2018 májusában Budapesten.

A 34 éves férfi a Nagyvárad térnél intette le a taxit, majd a XX. kerület, Ady Endre térre vitette magát. Amikor a XX. kerület Mártírok útja környékéhez értek, akkor minden előzmény nélkül megragadta a sofőr ingének nyakát, annál fogva hátra húzta őt, majd a másik kezében lévő késsel többször is megszúrta, illetve megvágta.

A sofőr hogy szabaduljon beletaposott a gázba és éles kanyarokat tett a kocsival. A manőverek miatt a hátsó ülésen ülő férfi egyszer eldőlt, azonban felülve tovább szurkálta a sofőrt. A gépkocsi a XX. kerület Ady Endre térnél lefulladt.

A támadó ekkor követelni kezdte a taxistól az értékeit, aki át is adta neki a pénztárcáját. A 34 éves férfi még ellenőrizte, hogy van-e a sofőrön gyűrű, majd az elvett tárcával együtt elmenekült

A Fővárosi Törvényszék bűnösnek mondta ki a férfit nyereségvágyból és különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés kísérletében, és figyelemmel a férfi erőszakos többszörös visszaesői minőségére, életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte, azzal, hogy kizárta a feltételes szabadságra bocsátás lehetőségéből.

Az ítélet ellen a letartóztatásban lévő támadó és védője is fellebbezett, így az nem jogerős.

Oldalszám: 8

Közösségi kapcsolatok

Dugófigyelő

2020.06.04.
www.utv.hu

Utoljára feltöltött képek

Linkcsere

4Dimenzió Fixshuttle
Taxi 314
Szentendre
Rókalyuk
Tokio 170