Hozzászólások száma: 168
Oldalszám: 9
Témakörök > Droszt Híradó > Hármas brék A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2018.11.07. 11:38:25 / # 349310
Igen.  Nekem is feltűnt.  Azért tettem be az utolsó képet, amin egyértelműen látszik a fehér rendszám.
alelölülő 2018.11.07. 10:07:30 / Módosítva / # 349309
Civil kocsi, nem taxi. Valaha az lehetett, csak nem húzták le a fóliát. 
Három Gyöngyös-környéki munkás tartott Budapest felé munkába.
tomajer 2018.11.07. 09:11:18 / # 349308

Így nézett ki Béla mészárszékké változtatott kocsija - fotókkal!

Döbbenetes felvételek birtokába jutott a Bors: a pesterzsébeti taxistámadás után még az utastér tetejét is vér borította.

Még saját maga is nehezen hiszi el, de mindössze három hónap alatt szinte teljesen sikerült felépülnie annak a nyugdíj előtt álló 64 éves taxisnak, akit még májusban kaszabolt össze az egyik utasa. Mint megírtuk: N. Béla a Nagyvárad téren vette fel a középkorú G. Richárdot, aki Pesterzsébetre vitette magát, ahol egy váratlan pillanatban támadásba lendült. Csaknem harmincszor szúrta meg késével Bélát, akinek az életéért órákig küzdöttek. A támadót még aznap este elfogták. A rutinos sofőr azóta már vissza is ült a volán mögé, a taxizás afféle terápiaként szolgálja a felépülését.



A taxis kis híján az egyik ujját is elvesztette, négy órán át műtötték, sokáig mindkét keze gipszben volt


– A kezem még kissé nehezen mozog, de rendben vagyok – mondta a Borsnak Béla. – A gyógyulás három hónapig tartott, a gyógytornát pedig nem- rég hagyhattam abba, így augusztus végén már vissza is tértem dolgozni. A család maximálisan mellettem áll, a kollégák is megünnepeltek. A sebeim gyönyörűen beforrtak, szerencsére sikerült megúsznom mentális és lelki bajok nélkül is, nincsenek rossz érzéseim. Teszteltem önmagam és még az út szélén integető embereket is felvettem, akiket korábban elkerültem. De nincs bennem félelem és szorongás sem. Könnyebben éltem meg a szörnyű időszakot, mint azt az emberek elképzelik – tette hozzá a taxisofőr.



Véres volt a tető is

A tragikus napon az autó valóságos mészárszékké változott, a vezető mögött ülő, késsel hadonászó férfi Béla mellett a kocsit is teljesen szétvagdosta. A sofőr most megmutatta a Borsnak azokat a döbbenetes felvételeket, amelyek a támadás után készültek.

– Nyolc napig kellett takarítani az autót belülről, de már sosem lesz az igazi. A vágásnyomok még látszanak az ülésen – magyarázta a férfi.



Váratlanul megfogta az ingem, és elkezdte hátulról szurkálni a nyakamat és a fejemet – idézte fel a szörnyű pillanatokat Béla. Az utasteret (balra) mindenhol vér borította

tomajer 2018.11.07. 06:25:00 / Módosítva / # 349306

Halálos baleset az M3-ason Gödöllőnél


Összeütközött egy fém alkatrészeket szállító kamion és egy kocsi kedd reggel az M3-as autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 32-es kilométernél. Két ember a helyszínen meghalt.

Forrás: MTI/Mihádák Zoltán

Az Origo információi szerint a taxinak felforrt a hűtővíze, emiatt húzodott le a szabadnapos taxis az út szélére az autópályának azon a részén, ahol nincs leállósáv. A két áldozat egy felhajtónál lévő gyorsítósávban, a ronccsá tört autó közelében tartózkodott a baleset pillanatában. Úgy tudjuk, elsodorta őket az autó, így haltak meg.

Egy túlsúlyos férfit a szakadékból emeltek ki a tűzoltók.    

Forrás: Origo

A mentési munkálatok idejére a sztráda Budapest felé vezető oldalának érintett szakaszát félpályán lezárták.

alelölülő 2018.07.20. 08:36:51 / # 348954
Örülünk, várunk!
luxbela 2018.07.19. 23:55:18 / # 348952

Barátaim, kollégáim, mindenki!
Köszönök mindent, amit Tőletek kaptam, anyagi segítséget, aggódást, érdeklődést, szeretetet!
Jól vagyok, -tényleg!- nemsokára talán már jöhetek is dolgozni!
Nagy nagy ölelés mindenkinek!

tomajer 2018.06.05. 06:45:12 / # 348828

Döb­be­ne­tes amit az össze­szur­kált taxis el­mon­dott a tá­ma­dó­já­ról

A 64 éves ta­xist nyug­dí­ja­zása után öt nap­pal érte a tá­ma­dás, a férfi har­minc­szor már­totta belé a kést...

N. Bélának, csaknem 30 késszúrást kellett kiállnia, 10 napig kezelték kórházban, ahol órákig küzdöttek az életéért, most már otthonában lábadozik tovább.

- A férfi beült a taximba, teljesen váratlanul megfogta az ingemet és elkezdte szurkálni a nyakamat meg a fejemet. Az egyik kezemmel megpróbáltam védekezni, miközben a másik kezemmel tovább vezettem. Azt hajtogatta, hogy álljak meg, de nem tettem, hiszen az autó volt az egyetlen fegyverem - árulta el a Borsnak Béla, aki megpróbált egy forgalmas helyre eljutni.

Fotó: MTI

Egy hajtűkanyar után az utas átesett az utastér másik oldalára, ám ez nem zavarta meg őt, tovább folytatta a szurkálást. Béla, amikor már több sebből vérzett és támadója azzal fenyegette, hogy megöli, megállt az út szélén. A férfi elvette a pénzét, az idős taxis szemébe nézett és elsétált. G. Richárdot később elfogták, kiderült róla, hogy 8 nappal korábban szabadult a börtönből.

- Az adrenalintól nem éreztem fájdalmat. Azt hittem, hogy csak ütéseket kapok. Amikor segítséget akartam kérni, akkor láttam, hogy mindenem vérben úszik. Halálfélelem tört rám.

A családom sokat segít, mellettem állnak, de éjszaka még mindig újraálmodom ezeket a borzalmas pillanatokat

- árulta el Béla.

tomajer 2018.06.03. 21:38:48 / # 348825

Kizuhant a felborult autóból és meghalt egy sofőr a 86-oson Szilsárkánynál

Eddig tisztázatlan körülmények között letért az autó az útról, majd felborult.
Halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt 2018. június 3-án 6 óra 50 perc körül a 86-os számú főúton Szilsárkány és Csorna között - írja a police.hu.

Eddig tisztázatlan körülmények között egy autó letért az útról, majd felborult. A sofőr a gépkocsiból kizuhant és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.

Az érintett útszakaszon - a helyszínelés és a műszaki mentés idején - rendőri irányítás mellett, félpályán haladt a forgalom. A közlekedés rendje fél 12 után állt helyre.
 

a-kinti 2018.05.30. 18:48:38 / # 348786
avatar

A Plusz6x6-nál is van doboz. Még mielött valaki mást gondolna.

tomajer 2018.05.30. 10:13:58 / Módosítva / # 348783

tomajer 2018.05.29. 06:21:15 / Módosítva / # 348774

tomajer 2018.05.28. 11:05:56 / # 348768

Bélánk ma hazamehet.

Hosszú lesz még az út a gyógyuláshoz, de azt már otthon.

tudomis(kibic) 2018.05.26. 13:38:15 / # 348767
avatar
Azért mi jobban "dolgoztunk" az elkövetőn a 80-as években...
Bátyó 2018.05.26. 11:24:01 / # 348766
avatar

Bravó !!! Köszönjük a gyors elfogást,egyébként én ebben bíztam. Remélem megkapja az /elrettentő/ méltó büntetését.

Agymosógép 2018.05.26. 09:25:04 / Módosítva / # 348765
avatar

Megfogták. Kivételesen jól dolgozott a rendőrség.

A rendőrök péntek este elfogták azt a férfit, aki péntek hajnalban húszszor megszúrt egy taxist a XX. kerületi Ady Endre utcában, majd elvitte a pénzét. A taxist életveszélyes állapotban szállították kórházba.

Bűnügyi helyszínelők dolgoznak a XX. kerületi Ady Endre téren, ahol többször megszúrtak egy taxisofőrt.
Fotó: Mihádák Zoltán/MTI/MTVA

A rablással gyanúsított G. Richárdot Vecsésen fogták el. A 32 éves férfit felfegyverkezve elkövetett rablással gyanúsítják, kezdeményezték előzetes letartóztatását. (police.hu)

tomajer 2018.05.25. 20:49:58 / # 348764
Ok.
Ha minden igaz, lesz valami ...
Apuka 2018.05.25. 14:56:01 / # 348763
Mielőbbi felépülést kívánok neki!

(Tom!
Ha valaki gyűjtést indít a részére , hívj fel. én is segítenék!)
tomajer 2018.05.25. 12:14:50 / # 348762

Kihozták a műtőből.  Állítólag jól van.  Már amennyire ilyenkor jól lehet az ember :-(
Telefonon még nem kommunikál :-(

tomajer 2018.05.25. 10:53:18 / # 348761

Figyelem‼️‼️Segítsetek ‼️‼️‼️‼️

Ma hajnali 3 órakor megkéseltek egy Taxist, a kollégámat az Ady Endre téren (XX. ker.). Feltehetően egy kb. 35-40 éves, 180cm magas, közepes testalkatú, kopasz, kreolbőrű férfi az elkövető. Az eset idején fekete sportruházatot, a lábszárán világos jól látható felirattal, kapucnis felsöt viselt. Az eset után kb. 20-25 perccel Kispesten (XIX. ker.) felbukkant az illető a Zrínyi utca, József Attila utca, Árpád utca, Üllői út, Szigligeti utca útvonalon feltehetőleg menekült, majd nyomát vesztettünk. A XX. Kerületi Rendőrkapitányság nyomoz az ügyben. Megkérném eme kerületek lakosait, ill. bárki aki ezen a környéken látta, látja ezt a személyt, jelentse a hatóságoknak. A kolléga köszönjük szépen jól van, és bízunk benne, hogy miharabb felépül. Köszönöm a segítséget, azt is ha csak megosztod!

alelölülő 2018.05.25. 09:47:15 / Módosítva / # 348760
Oldalszám: 9