Hozzászólások száma: 247
Oldalszám: 13
Témakörök > Droszt Híradó > Taxisok a flaszterről. A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
hiénakutya 2011.01.20. 18:59:05 / # 33437
Nem, szerintem a büdös életben nem találkoztunk, bár egyszer megfenyegettél, hogy odajössz, de, ha ennyi ideig gyűjtöd a bátorságot, akkor inkább ne is gyere! :-Dp (21:00-22:00-ig tudunk kávézni, aztán éjfélig nem érek rá, éjféltől meg már nincs kávé.) :-)
hiénakutya 2011.01.20. 18:56:09 / # 33436
Milyen provokáció??? Cui prodest? (Csak, hogy a latinos műveltségem is fitogtassam.) :-DDD
Csumi 2011.01.20. 18:41:44 / # 33435
avatar
Rakosgatom a puzle darabjait, és azt hiszem mégis csak ismerjük egymást... Jól gondolom? ;-)
tudomis(kibic) 2011.01.20. 18:28:09 / # 33434
avatar
"a f@szszopó politikusokra várni" Ezt írtad... Nézz nagyot júniusban. Csak ők tudják megváltoztatni a 8 tarifás világunkat! Az egy visszaütés volt a sztrájkért, és a -már régen kidöglött- hiénák miatt tart itt a szakma. A telefontulajdonos csak ráült a hullámra, és meglovagolta. Mi pedig a kaszagépeknek köszönhetően várunk a hívásokra... Hátrébb az agyarakkal. Szabadáras volt nem?! 1992-ben megépítette egy -ma már nem taxizó "úr"- a villáját.
attus 2011.01.20. 18:25:00 / # 33433
avatar
Nem. De te például adtad a neved. Legalább annyit mondana, hogy álljatok mellém, idővel megtudjátok ki vagyok. Addig akár provokációnak is hihetik! A mai világban... De én mellette vagyok, annyira nem vagyok URH függő, hogy nagyon sokáig bírom mellőzni még a hallgatását is!:D
tudomis(kibic) 2011.01.20. 18:17:18 / # 33432
avatar
Azt gondolom, hogy egy kezdeményezést "lefikázni" nem okos dolog... Javaslom, hogy a szutyok tarifákra kényszerülő társaságokon belül mutassatok példát, mint ahogy a T4-nél tettük! Plussz, T2000, minimiasz@r, maximiasz@r, és még az abnormál... Tessék! Cselekedjetek! Azért érdekes. Mi van, ha egy Centrálos hiéna szeretne még több prédát? Így anoním csak szurkolni tudok Nektek, részt venni nem! Sorry!
hiénakutya 2011.01.20. 17:55:14 / # 33431
Egyébként, aki nekiugrott ennek a flaszteres csávónak, abban tudatosult, hogy milyen üzenete van annak, amit csinált? Kikódoljam? Így akarjál te bármit is tenni; azok esnek majd elsőként neked, akikért tenni akartál valamit! Kell ez? Csírájában elfojtani bármit, mielőtt egyáltalán elindulhatna? Kedvét szegni mindenkinek, aki nem akar a csodára, meg a f@szszopó politikusokra várni?

hiénakutya 2011.01.20. 17:42:53 / # 33430
Igen, hát akkor sem annak kell nekiugrani, aki kitalál egy ilyet, hanem annak, aki nem csatlakozik. Én nem feltétlenül rászólásra gondoltam, de megkíméllek attól, hogy moderálnod kelljen. De itt ugye arról van szó, hogy valaki nem vállal valamit, mert az számára kellemetlen helyzetet teremt. Nos, mindenkinél elő lehet idézni olyan állapotot, amely kellemetlenebb annál, mint amit elkerülni szeretne azzal, hogy nem vállal valamit. Nem tudom, érthető vagyok-e. ;-) A Pentás témát szerintem ne erőltessük! Megvan a frekvencia..., de nekem fontos a társulat sikere, mint modellé, úgyhogy nem boncolgatnám. Nem is teszem, ha nem példálózol vele többet.
tomajer 2011.01.20. 17:18:07 / # 33429
Gyuri! A tíz perc se ment. Ugyanebben hittünk.... hogy majd rászólnak az emberre.... Ez itt most reménytelen. Anyukával értek (nnameg Apukávalis) egyet. Itt olyan technika kell, amivel kevesek tudják kikaparni a gesztenyét sokak számára. (Lásd Penta Taxi) Nem tudsz olyan akcióval sikert elérni, ami önkénes lemondással jár. Nincs gerinc, mert nincs tartalék.....
tomajer 2011.01.20. 17:14:35 / # 33428
Beszélj azzal, aki szerkesztette! :-)
Anyuka 2011.01.20. 15:55:01 / # 33426
avatar
Mit kell(ene) tenni :(
hiénakutya 2011.01.20. 15:45:24 / # 33424
Trubadúr nem támadta a Zsoltit. Tökös gyerek tudod, mihez kell? Látni és hallani fogod, kik azok, akik abban a kétszer két órában címet vesznek föl. Folytassam, vagy magadtól is kitalálod, mit kell tenni?
Anyuka 2011.01.20. 15:39:46 / # 33422
avatar
Tisztelt trubadÚR! Elnézést, hogy így kéretlenül, de meg kell védenem (bár nem szorul rá) apukát. Ha mindenki csak annyit tett volna a budapesti taxisokért mint ő, akkor már régen nem lenne itt semmi baj. Feladta. Én is. Jelzőket nem írok, mert megköveznek, de sajnos azon lehet csak segíteni, aki hagyja magát. Sajnos a mai budapesti taxis nem ilyen. Már csak azért sem, mert 1 napi tartalékja nincsen szinte egyiknek sem. Tökös gyerekek kellenének, hogy az elavult technikát megfogják egy két napra, és akkor talán lehetne valamiféle változást ígérő tárgyalásfélét kezdeményezni a burzsujoknál. Amíg ez nincs, addig Te mondjuk nem dolgozol X időben, meg a haverod, három másik meg örül, hogy jaj most milyen jól lehet:)
hiénakutya 2011.01.20. 14:40:14 / # 33411
Sok benne az "addig". Ki kéne venni az egyiket. :-DDD
trubadur 2011.01.20. 13:08:54 / # 33410
avatar
Szia! Nem is tudom , hogy mit írjak pontosan neked , de csodálkozom , hogy egy T4es tesz ilyen észrevételt a helyett , hogy üdvözölné az ötletet. Lehet benne a hibát keresni , de inkább támogatni kellene és az észrevételeid jók csak ne leépítő jellegű hanem inkább építő jellegű legyen talán. Egyébként szerintem vannak jó ötletek csak valóban nincs összetartás. Vajon Te most a hasznára vagy ennek a kezdeményezésnek vagy épp ellene ? Én nem írom ide az illető nevét , tegye meg Ő maga , de talán nem ez a legfontosabb most. Napról napra rosszabbak az esélyek számunkra és még mindig azon kell rágódni , hogy az adott kezdeményezés formailag tartalmaz-e hibát vagy sem? Vedd úgy , hogy ez most pl. a 22:10 folytatása ha még emlékszel rá. És én nem kérdem , hogy Te akkor nyomkodtál-e abban a tíz percben hanem azt kérjük , hogy most te is támogasd ezt a kezdeményezést , mert ez mindannyiunk érdeke most.
tomajer 2011.01.20. 00:14:00 / # 33367
Kedves, háklis olvasóink átalakították a felhívást:-) Köszönjük! Íme:

Fox 2011.01.19. 23:11:05 / # 33365
avatar
Tényleg Zs, kész az autó?
Rocktaxi 2011.01.19. 22:50:34 / # 33364
Hujjj! :-)) Zsolti! :-) Nincs meló vagy nincs autó? ;-) (nekem még nincs egyik sem)
rosszqtya 2011.01.19. 22:41:35 / # 33363
avatar
;-)
Apuka 2011.01.19. 21:56:57 / # 33360
Kedves "taxisok a flaszterről"! engedj meg nekem néhány kérdést: - mióta olvasod a hallo-t? (ugyanis ha régi motoros lennél itt a fórumon, akkor találkozhattál volna már ehhez hasonló felhívással) -hol voltál akkor amikor voltak kezdeményezések? oda álltál-e a többiek mellé, mögé stb.? (vagy akkor még le@rtad mert volt még némi tartalék? vagy te is a címre nyomkodtál ameddig a többiek éppen demonstráltak?) -hol voltál amikor a T4-nélk volt a demonstráció? -Hol voltál amikor a vahot elé vonult néhány tenni akaró kolléga? -hol voltál amikor a 6x6-nál kellett (volna) megjelenni a 165ft elleni bevezetés miatt?? soroljam még?? pedig ezek fél éven belüli események! ha meg nem sértelek, adnék néhány igen hasznos tanácsot ( a teljesség igénye nélkül): -ha valamire szeretnéd rávenni a T.kollégákat, akkor illik az ilyenhez nevet, arcot adni! (különben a kutya sem fog törődni veled!) bocs qtya! ha félsz nyilvánosan vállalni magad akkor ne kampányolj az élen, ne tegyél felhívásokat! (mint említettem, nem hiteles) ha félsz, maradj a háttérben, de állj azok mellé, akik úgy hajlandóak tenni valamit hogy merik vállalni az arcukat! (ebben az esetben több hasznot fogsz tudni hajtani magadnak, mindenkinek) üdvözlettel: taxi4 urh 540 Farkas Zsolt

Oldalszám: 13