Hozzászólások száma: 141
Ugrás a hírhez Oldalszám: 8
Témakörök > Hírek fórumai > A taxis megpróbált leköpni, lökdösődni kezdett, üvöltött velünk... A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.06.01. 15:49:04 / # 33147
Idézet, az alább említett hozzászólásokból: Igaz tortenet ; /*Background info : a ball vállam tobbszor kiugrott,- az esemenyek időpontjaban a bal kezemet váll magasság fölé nem tudtam emelni. */ A Móricz Zsigmond körter McDonald's elött a Villanyira fordulva elöttem egy taxis megáll. Rámtolat . Visszatolom egy egesz sort. Türelemmel varom ,hogy beparkoljon a taxik közé. Több perces kisérletezés utan ez a művelet sikerül is neki. Leengedem az ablakot kiszóltam "Legalabb megköszönhetted volna.." A taxis erre eltorzult arccal , prüszkölve,-a nyál fröcsögött a szájából,- ordit,- " Mit köszöntem volna meg neked te GYÖKÉR!!!!! Kiszállok ,ő is kiszáll,- a két kocsi egyszintben van..a kocsimat hátulrol megkerülve állok és széttart karokkal mosolygok.. "minek kell igy viselkedni??" ,-kérdeztem.. A kocsi ajtóhoz ugrik és annak rekeszében túr valami után.. megtalálta .. valami fekete hengeres tárgy ..azt kezében fogva "na most gyere !" kiáltással elindul felém.. Jobb kezemmel vállba ütöm .. karja lendül.. megelőzve ütését gyorsan jobb kézzel arcon csapom.. keze megint lendül... ismételten jobb kézzel arcon csapom.. Nem ütöttem gyengét arcát láttam eltorzulva mint valami lassitott felvételen. Kocsiba ugrik elővesz egy jegyzetfüzetet, rámnéz és elkezdi irni a személyleirásomat.. Ott állok és nézem ezt a hihetetlen jellemtelen alakot verekedni akart én csak az egyik kezemet tudtam hasznalni most meg azt irja ,h nézek ki ,h feljelentsen. Legyintve elmegyek ..gondolkodom ..latom a tükörben ,h mögöttem jon ugyanaz a Nissan Micra aki beengedett maga elé amit én megkoszonve nyugtáztam kozvetlenül az incidens elött es aki vegig mögöttem volt. Megállok megáll odaadja a névjegykartyaját. Bemegyek a rednőrségre feljelentést teszek. Késöbb halottam a tanu azt hitte haverok vagyunk latva ,h széttárt karral mosolygok..elmondta ,h megütöttem.. Én vagyok a gyanúsított mert megütöttem. Jelenleg garázdaság vétsége miatt folyik ellenem eljárás. Most éppen ügyvédet keresek.

csogu 2008.06.01. 15:35:16 / # 33146
Ez ugyanaz a cikk, csak van itt 178 hozzászólás... Csak azok olvassák el, akiknek a vérnyomásával minden rendben van. Van itt kérem minden, mint a búcsúban....

csogu 2008.06.01. 15:23:37 / # 33145

csogu 2008.06.01. 14:12:19 / # 33149
workoholic · http://www.non-workoholic.blog.hu 2008.05.29. 20:34:33 sok taxist ismerek, a legtöbb elég sokszor ittasan megy dolgozni, mondván, nem állítja meg őket a rendőr. Komolyan félek tőle, hogy egyszer valamelyik ismerősöm találkozik az egyikkel. Mert hiába tartjuk be a szabályokat, az autó erősebb a bringával szemben.

MCCCXCII 2008.05.31. 09:32:33 / # 33143
VHAH! Már bocs hogy ugatok. Évekkel ezelőtt (15-20) említettem illetékesnek, hogy miért nem tesznek valamit azért, hogy a „klónozott” taxik eltűnjenek a városból. A legtöbbnek csak a járda felöli oldala van valamelyik cég logojára mintázva. Két érdekes választ kaptam: 1. Bizonyításnak le kéne fényképezni. (Ez megoldhatatlan probléma. A fényképezőgép feltalálása a jövő századra várható, de már vannak kezdeti sikeres kísérletek. Addig meg talán jól le kéne rajzolni őket. Nem?) 2. Ha nincs meg a 18 darab kockapár, akkor nem tehetünk semmit, mert más a jelzése a kocsinak. (Ez azt jelenti valójában, hogy ha minden jelzés egyezik ugyan, de egy kockapárral kevesebbet tesz ki az ajtóra, akkor nyugodtan „dolgozhat”, hiszen „teljesen” más jelzést használ. HMM?)
attus 2008.05.30. 19:35:04 / # 33140
avatar
Ááááá, már nem nikéznek, meg adiosoznak, most már az eredeti névvel hamisítanak! Úgysem kapják el őket, ha meg mégis addigra már bőven megérte nekik.
mimóza 2008.05.30. 18:04:47 / # 33142
avatar
ja ! a brutálisos állatosos kockásososok :)))
partizán 2008.05.30. 15:57:45 / # 33141
avatar
168.húúúúúúúút minősíti, hogy meg se kérdezi az érintetteket, csak egyoldalúan megjelenteti a levelet. Aztán mire kiderül, hogy valamelyik felforrt agyú hiéna emberkedett pirosfehér kockákkal az már a kutyát se fogja érdekelni. Aki a levelet elolvasta és nem taxista abban meg az marad, hogy a kockások brutális állatok.

Bao, a FŐNÖK! 2008.05.30. 11:46:45 / # 33137
avatar
Talán abban az esetben nevezhető szerencsésnek ez az eset,hogy akik a 168 órát olvassák,azok egyre kevesebben vannak hál' istennek! (rohadt komcsik) :)
vazze 2008.05.30. 10:50:28 / # 33139
avatar
Remélem a Garmszegi Miki reagál erre a cikkre a lap hasábjain. A rendszámok ismeretében

vazze 2008.05.30. 10:48:40 / # 33138
avatar
Azért a bicajosok is megérnek egy misét!!! A Lánchíd elé ki van téve a biciklivel behajtani tilos!!! 10 perc alatt minimum 5 bicajos tekert keresztűl rajta. Az Andrássyn van bicikli út mégis az uttesten szlalomoznak. Dunakeszi alsón a lóverseny pálya mellett van bicikli út mégis az uttesten tekernek este sötétben is lámpa nélkül. Ezek csak kiragadott példák.. Tehát akkor??? Ők sem angyalok..

Bao, a FŐNÖK! 2008.05.30. 10:43:30 / # 33135
avatar
Sértődött biciklisták! Biztos egymás mellett mentek az úton és egy taxis rájuk dudált,szemtelen taxisa!! :) Ők meg kreáltak egy "jó" kis taxis lejárató sztorit. Kapják be!! :(

csogu 2008.05.30. 09:39:13 / # 33136
Nem , nem tuti, sőt, mostanra már egyre biztosabb, hogy nem az, de látod, ezért veszélyes az, hogy nincsenek lépések téve az ellen, hogy a kockasort mások is viselhetik. Ez a pár, akiket ez az incidens ért, most tutira megvan győződve arról, hogy a Főtaxisok azok, akik ezt tették. Sőt, azok a civilek (pár ezer), akik a 168 oldalán olvasták ezt a cikket (ismerve azt a negatív szimpátiát ami körül ölel minket) szintén mérget mernének rá venni. Különben nem is értem igazából ezt az egészet. Ha te készítesz egy cipőt, amire azt írod rá, hogy Niké, akkor Nike megtévesztésért, a vásárlók szándékos félrevezetésért, olyan anyagi kártérítést verhet rád, hogy lemész hídba. Itt, nálunk, kis hazánkban, meg 10-20 éve büntetlenül folyik a kockasorral a megtévesztés.
attus 2008.05.30. 06:48:17 / # 33134
avatar
Ezt az irományt nem ide írták be, hanem a 168 óra címü újságba, vagy annak a fórumába! Amúgy teljesen egyetértek, úgy sántít az egész ahogy van.
cbtaxi 2008.05.30. 02:43:25 / # 33133
avatar
Ez az egész iromány már az elejétől sántít. Főtaxisok a kőrtéren a meki előtt???? Na neee...... "Tisztelt" irkálgató! Ha vetted volna a fáradságot, könnyen utána járhattál volna te is, annak aminek én! Tudniillik, hogy az említett rendszám nem Főtaxis autó!!!!!!!!!!!!! Az, hogy nem tudsz megkülönböztetni egy Főtaxit egy mezitlábastól az a te bajod. Hazudozol és rágalmazol egy 95 éves céget! A bocsánatkéréshez és helyreigazításhoz, gondolom már nem lesz bátorságod!

nemkar 2008.05.29. 20:39:41 / # 33132
avatar
Tudom, megint rosszkor írtam.-:))

nemkar 2008.05.29. 20:34:45 / # 33131
avatar
Kedves Beíró! Ön semmilyen adatot nem adott magáról, viszont 2 kolléga engedélyszámát felhasználva írta meg panaszát. Elfogadom, hogy igaza van, de nem gondolja, hogy /ha jól vettem ki / 5 taxis kolléga kelt a kollégám védelmére, akkor valahol igazuk van..nem? Névtelenül, magamat fel nem vállalóan, írni minden féle baromságokat? Ha maguk futamodtak meg, akkor, csak a Taxisoknak volt igazuk. Neeem??!! Amit maga 2m-nek érzékelt, az lehet, hogy csak 20cm volt? Kerékpárról bővül a világ.-:)) Abban sem vagyok biztos, hogy Ön végig nyugodt hangnemben beszélt! Szerintem már az elején elkezdett kiabálni, mert erre szállt ki a kocsijából a többi Taxis. Csak a sofőr rossz tulajdonságait emeli ki, hogy maga hogy viselkedett az incidens alatt, azt nem! Miért??? Tán, nem csak Ön is sáros a dologban??

attus 2008.05.29. 14:59:35 / # 33130
avatar
Aha persze! Képzeld el ugyanezt fordítva: Mi történne? Semmi, mert ő a megrendelő!:-( Na nem mintha védeni akarnám a sofőrt, de lehet ahogy mondod az ő elöadásában már másként hangzana...
mimóza 2008.05.29. 13:21:10 / # 33129
avatar
tuti , hogy főtaxis?
csogu 2008.05.29. 12:16:55 / # 33128
Mondjuk elég ciki, hogy a 168 órában hozták ezt le, ami egy nagy olvasottságú internetes lap a civilek részéről. Elég egy ilyen és máris kevesebb a megrendelő.
Oldalszám: 8