Hozzászólások száma: 140
Ugrás a hírhez Oldalszám: 7
Témakörök > Hírek fórumai > A BKK interneten kérdezi az utasokat a taxiszolgáltatásról A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
69 2012.01.19. 19:05:41 / # 32327
avatar
Fizet-e a BKV Budakeszi Önkormányzatnak Iparüzèsi Adót,mikor kimegy a 22-es busz!

baupexim1 2012.01.19. 17:33:18 / # 32326
avatar
2 van. remélem a Zsolti nem a profilosba írta:)
alelölülő 2012.01.19. 17:18:58 / # 32325
Az első mondatból ki kellene, hogy derüljön, hogy a békávéről van szó. Használjátok-e utasként a BKV-t... satöbbi
hiénakutya 2012.01.19. 16:55:53 / # 32324
Hát, ezt valahogy nem ártana megoldani a TGFSZ profilján is. Feltételezem, hogy beállítás kérdése, de soha nem faszbukoltam, így nem tudom.
szálka 2012.01.19. 16:52:35 / # 32323
avatar
A BKK-ra már egy kattintás után lehet írni.

szálka 2012.01.19. 16:50:17 / # 32322
avatar
Oké, nincs vita. Csak azért írtam, hogy tudjátok, így egy kicsit nehézkesebb. De reméljük a hógolyóból lavina lesz. :)
hiénakutya 2012.01.19. 16:41:59 / # 32321
Jó, én nem vágom ezt az egész faszbukot, ugynakkor vérlázítónak tartom a BKK tendenciózus kérdéseit, valamint magát a tényt, hogy köszpénzből fizetett hivatalnokok, érdemi szakmai munka helyett, ilyen baromságokkal szórakoznak. A BKK által megfogalmazott, ostoba kérdéseket bárki, bármilyen témakörben föl tudja tenni, csupán néhány szót kell megváltoztatni. Azt gondolom, hogy ennek illusztrálására megfelelő a TGFSZ közvélemény-kutatása, függetlenül attól, hogy hányan szólnak hozzá. Az eredmény is borítékolható, hiszen egy ilyen kérdéssor elsősorban olyanok mozgósítására alkalmas, akik eleve nem rokonszenveznek a BKK-val, vagy a BKV-val. Persze ezzel együtt jó lenne, ha minél többen reagálhatnának, köztük olyanok is, akik nem ismerősei a TGFSZ-nek.
tomajer 2012.01.19. 16:28:57 / # 32320
Tényleg? Nna akkor majd bejelöli a TGFSZ-t :-)
szálka 2012.01.19. 16:24:11 / # 32319
avatar
Az a gond a facebookos oldallal, hogy csak az az ember tud hozzászólást írni, aki ismerőse a TGFSZ-nek, Külsős így nem tud.
hiénakutya 2012.01.19. 16:05:24 / # 32318
Zsír.
Apuka 2012.01.19. 16:02:14 / # 32317
hiénakutya 2012.01.19. 15:50:55 / # 32316
Na most, ez az első indulatból írt szöveg. Amit a 66-ban írtam, azt kellene berakni. Abban helyesírási hiba sem van.
Apuka 2012.01.19. 15:40:20 / # 32315
Taxi Gépkocsivezetők Független Szakszervezete A Taxi Gépkocsivezetők Független Szakszervezete kíváncsi a Budapesti utasok véleményérére: -Ha használjátok, utasként mi zavar titeket legjobban a budapesti tömegközlekedésben? -Min változtatnátok leginkább? -Túl magas az ár vagy csak az a baj, hogy kiszámíthatatlan? -Zavar, hogy azonos áron régi, új, kicsi és nagy jármű is jöhet? Bosszant, hogy miközben a BKK vezetője milliós fizetést vesz föl, napi szinten hír, hogy mekkora a baj a BKV-nál ? -Zavar-e, hogy a meghibásodott buszokat bontott alkatrészekkel szervízelik? -Fizetnél bankkártyával, de a BKV-n még mindig nem tudsz? -Szívesen megnéznéd az okostelefonodon, hogy a járat, amivel utaznál, éppen hol jár? - Vagy esetleg minden rendben és elégedettek vagytok a budapesti tömegközlekedéssel? Kíváncsiak vagyunk a véleményetekre! Nem tetszik · · Megosztás · pár másodperce, Budapest Tetszik.
málna 2012.01.19. 14:29:20 / # 32314
avatar
Lájkolom, de nagyon!:) Szeretem a masszív offenzívát! Csináljuk. :) Apropó...még mindig betöltetlen az "arculattervezési és megvalósítási tanácsadó" tisztség.:)
hiénakutya 2012.01.19. 13:56:08 / # 32313
Semmi extra, Géza. Ha ez a túlmozgásos, beltenyésztett kis káderivadék és csapata megteheti, hogy 6000 család megélhetésével és egzisztenciájával játszadozzon a faszbukon, akkor egy civil szervezet is joggal szórakozhat valami hasonló felméréssel. A feladat roppant egyszerű: A TGFSZ a saját faszbukos profilján közvélemény-kutatást indít az alábbi szöveggel: „Ha használjátok utasként, mi zavar titeket legjobban a budapesti tömegközlekedésben? Min változtatnátok leginkább? Túl magas az ár, vagy csak az a baj, hogy megbízhatatlan? Zavar, hogy azonos áron régi, új, kicsi és nagy jármű is jöhet? Bosszantanak-e a BKK-nál és a BKV-nál kifizetésre kerülő, milliós menedzserbérek, vagy látjátok a teljesítményt a fizetések mögött? Zavar-e, hogy a meghibásodott buszokat bontott alkatrészekkel szervízelik? Fizetnél bankkártyával, de a BKV-járatokon még mindig nem tudsz? Szívesen megnéznéd okostelefonon, hogy a járat, amire épp vársz, merre jár? Vagy esetleg minden rendben és elégedettek vagytok a budapesti tömegközlekedéssel? Kíváncsiak vagyunk a véleményetekre!” Ha készen van, akkor kell körülötte csapni egy kis hírverést, akár még a Málna is szétküldheti a sajtónak, hogy „a TGFSZ kíváncsi a tömegközlekedők véleményére”, aztán hadd jöjjenek az emberek és nyilvánítsanak véleményt! A BKK felmérése viszonylag gyorsan kifulladt és túl sok okoskodó beírásra Kis Levente, valamint Berta Krisztina bejegyzése után én már nem számítok. Azok után ugyanis már nagyon vastag arcbőr kellene ahhoz, hogy valaki hitelkártyák, egységes autók és okostelefonos alkalmazások fontossága mellett érveljen… Úgyhogy, ha a TGFSZ felmérése eléri a 200 hozzászólást, akkor indulhat a következő játék. Mivel a BKK látja el a fővárosi tulajdonú közútkezelő szolgáltató cégek tulajdonosi felügyeletét is, ezért bátran ki lehet írni a „Főváros legrosszabb állapotú főútja” szavazást is. Ezt addig megszövegezem. Játsszadozzunk! Ha ez kell, akkor legyen ez!
baupexim1 2012.01.18. 22:35:05 / # 32312
avatar
Gyuri, küldd el mail-ben, mit szeretnél, megcsinálom:)
bebe 2012.01.18. 19:44:40 / # 32311
avatar
Én mégis gratulálok annak, aki ezt kitalálta.Gondoljátok el, több mint 100-an "dolgoznak" a BKK-ban.Munkájuk semmi, mivel akik alájuk tartoznak, mindenhol meg van a maga vezetőség, beosztottakkal együtt, ezért egész nap unatkoznak,a 2-400 ezerért bérelt 12db superB /db/ árválkodik a bérelt irodaház udvarán, a 6 millióért vásárolt üzemanyag kártyával az ablakban.Mit tud csinálni ilyenkor az ember, így legálisan tud FB-ni. Szerintem el kellene gondolkozni azon, minden megyeszékhelynek kellene egy közlekedési központ!Szüntessük meg az átkosból itt maradt Budapest központságot, egyeduralmat!Bízom benne, minden városnak meg van a maga Dávidkája, csináljunk nekik is munkahelyet!Országos szinten ez legalább 1200-1500 új munkahelyet teremtene, apénz is forogna, mert lehetne bérelni irodákat, autókat, lehetne szervezni továbbképzéseket, a lehetőségek tárháza szinte védtelen!És engem az sem vigasztal, hogy erre már nem csak az én droszt pénzemet, adómat költik, hanem például egy szegedi doktorét, vagy egy miskolci tanárét...Azt kellene megkérdezni a Budapesten élőktől: tartsuk fent ezt a teljesen felesleges BKK irodát, vagy vegyük az erre szánt éves költségvetésből évente 10 új BKV buszt, mivel az ár egyezik!!!

alelölülő 2012.01.18. 17:08:26 / # 32310
Ezeknek a fos-agyúaknak, akik ezt a faszbúkos hülyeséget kitalálták, csak annyit, hogy a kenyérárakról és BKV-jegyekről is tarthatnának közvéleménykutatást. Lehet, a következő szavazást is faszombúkon tartják majd. Lehet majd 5 troll és 15 fizetett kommentelő talpnyalóra hivatkozni, mint széleskörű internetes közvéleménykutatásra.

hiénakutya 2012.01.18. 16:27:13 / # 32309
Ha én lennék a Hallo főszerkesztője, akkor ez az írás a főoldalon landolna. :-)))
hiénakutya 2012.01.18. 16:17:27 / # 32308
Menjetek Berta Krisztinát lájkolni! "Ezt komolyan van merszetek megkérdezni, hogy "mi zavar titeket legjobban a budapesti taxikban", miközben magukat a taxisokat soha egyetlen helyen sem kérdezitek meg, hogy Ők akik napi min. 12 órát dolgoznak, hogy mit is szeretnének, és min változtatnának ? Minket taxisfeleségeket , taxisgyermekeket (az is voltam hajdanán) sem kérdeztek meg arról,hogy mi,hogy viseljük a mai modern kor kizsákmányolását........mikor már semmire sincs pénz, de a tagdíj, az adó, a többi járulékos költség az egeket éri és ehhez mindenki becsukott szemmel,és nyitott marokkal asszisztál. A mi fizetésünket, GYED-ünket, GYES-ünket hordák el a férjeink, azért ,hogy egyáltalán dolgozhassanak!!! Mikor arról mesélek ismerőseimnek, hogy férjeink havi 50-100 ezer forintot fizetnek azért, hogy dolgozhassanak,meglepve állnak előttem ,hogy Ők ezt nem is tudták.....és ezek az EMBEREK,apák,családfők, nem öregszenek meg, és nem játszanak az unokáikkal..... ezek az emberek csendesen meghalnak, a kormányra borulva......így még a minimálbéres nyugdíjukat sem kell a mai generációnak kifizetnie utánuk!"

Oldalszám: 7