Hozzászólások száma: 94
Ugrás a hírhez Oldalszám: 5
Témakörök > Hírek fórumai > Búcsúzz el a családodtól, mert lehet halni mész! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.19. 11:32:44 / # 30382
avatar
Így érzed?? csalódtam!
csogu 2007.10.19. 11:29:24 / # 30381
1:1 :-)))
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.19. 10:27:17 / # 30380
avatar
Itt már nem is a címre gondolunk.
törölt felh. 2007.10.19. 10:25:09 / # 30379
avatar
Ez a "halni mész"-cím sajna nagyon blikkesre sikeredett. :-(

utolsó senki 2007.10.19. 10:23:26 / # 30378
avatar
Skacok,az a szomorú,hogy ilyen témákról egyáltalán oldalt nyitunk...

Bao, a FŐNÖK! 2007.10.19. 10:09:47 / # 30373
avatar
Elég szegényes a lelkivilágod,ha csak egy ártalmatlan bohócnak ismerted meg a mestert eddig! :(

Bao, a FŐNÖK! 2007.10.19. 10:08:24 / # 30377
avatar
Lesz elég provokátor,ha csak egy kődobás lesz az ok..
nemkar 2007.10.19. 08:11:01 / # 30376
avatar
Na most olyanokat írtok, amiről nekem fogalmam sem volt! Tavaly emberek haltak meg? Hol, mikor, mert ezt sehol nem publikálták. Egyetlen TV, egyetlen újság sem hozta le. csogu! Tisztellek, becsüllek, de szerintem most egy kicsit túl lősz a célon. Van egy olyan érzésem, hogy azért támadod az „embert”, / Nedudgi / mert a cikkedet véded. Te találtad, a Tied, és mindenképpen ragaszkodsz az abban megjelentekkel. Ha jól emlékszem, Te tavaly direkt kerested a bajt. Mindenhová odamentél, csakhogy a Halló Taxi internetes újságra a napi eseményeket feltedd. Te nem véletlen, vétlen áldozat voltál, hanem riporter. Én a Blahán, a sorban ragadtam akkor, és imádkoztam, hogy ez a felbőszült csöcselék, nehogy leamortizálja a munkaeszközömet. Nem vagyok droid, tehát a kárt nekem kellett volna állni. Nem tudom érted-e? Olyan hirtelen robbant ki az egész, hogy hazafutni se volt időm. Plusz még dolgozni se tudtam, mert nem tudtam merre menni. Címfelvétel? Ugyanmár! Nekem csak az jött le, hogy nem vittem haza a lét, mivel kiesett egy csomó munkaidő. Semmi forradalmi hangulat nem volt a téren! Csak rombolás, és erőszak! Egyetlen egy jelszó, hazát éltető megnyilvánulás nem volt. Anyázás trágár szavak, az igen. Legjobb emlékezetem szerint, a történelemben nem ilyen volt egyetlen forradalom sem. Egyetlen forradalom se a rongálásra, és a szemetelésre épült. Mert itt az volt. 3 napig takarítottak a Blahán, mire a sok szemetet eltüntették! De azért Én köszönetet tudok mondani a rendőröknek, az aznapi munkájukért, mivel ingyen lemosták a kocsim.-)) Bocsi, ugye nem haragszol, ha 23.-án szabadnapot tartok?

Neduddgi 2007.10.19. 07:11:31 / # 30375
avatar
"Tudom Neduddgi, hogy te lehet még fedezékül is használtad volna élettelen testüket, de elfogadom, te más vagy, neked más az értékrended..." Eddig csak egy ártalmatlan bohócnak tartottalak, de ettől a mondattól hánynom kell! :-( Pont te vagy az, aki képtelen elviselni, hogy másnak más véleménye van. Olyan lehengerlő bunkó paraszt stílusban esel neki bárkinek, aki mer veled vitába szállni, vagy egyáltalán csak más véleményen lenni, hogy örökre elmegy a kedve tőle. Tehát ne verd itt a melled!
Csumi 2007.10.19. 05:22:22 / # 30374
avatar
"Annak a lehetősége, hogy bevessenek ilyen eszközöket? Szerinted játszásiból majd elkezdik durrogtatni? Az ad majd lehetőséget ennek a sz.rnak a használatára, aki követ dob a rendőrsorfalra, aki felgyújtja majd a kukát.." Nos ne érts félre, nem értek egyet a randalírozókkal, kődobálókkal, kuka gyújtogatókkal.. De az elégedetlenkedőkkel, a becsapottakkal, a nemtetszésüknek hangot adni merőkkel IGEN! Ám nem hinném, hogy akár a kődobáló, akár a kuka gyújtogató megérdemelné, hogy ilyen módon nyírják ki ( úgy tudom már nincs halálos ítélet egy jó ideje. Ehhez a bíróságnak sincs joga, nemhogy a rendőrségnek! ...ítélet nélkül!) És akkor a Csogu álltal említett "ártatlanok"-ról még nem is beszéltünk......
csogu 2007.10.19. 03:59:02 / # 30372
...és őket is fogják csak eltalálni vele? Most engedd meg, hogy idézzelek! Tudod hogy szívtam eleget. Miért Szasza, te is dobáltál??..vagy csak esetleg belekerültél a szórásba úgy, mint sok másik ezer ember a 3 nap alatt? Hmmm...???
szAsza 2007.10.19. 03:37:35 / # 30371
avatar
Annak a lehetősége, hogy bevessenek ilyen eszközöket? Szerinted játszásiból majd elkezdik durrogtatni? Az ad majd lehetőséget ennek a sz.rnak a használatára, aki követ dob a rendőrsorfalra, aki felgyújtja majd a kukát..
csogu 2007.10.19. 02:47:25 / # 30370
...és mi itt a gond? Úgy érzed én azok mellé álltam, akik a köveket dobálták azzal, hogy felháborít még annak a lehetősége is, hogy ilyen eszközöket bevessenek a lakó és munkahelyem környezetében??
csogu 2007.10.19. 02:45:58 / # 30369
Nem bántalak én téged, nem bántalak. Kettőnk között annyi a különbség, hogy én általában tiszteletben tartom a mások véleményét és elfogadom, ha nem úgy gondolkodnak, mint én. Hiszen nem vagyunk egyformák. Azt is elfogadom, hogy ezzel nem mindenki van így, a másik emberre akarja erőltetni a saját véleményét, elveit, életfilozófiáját. De már ne haragudjon meg rám a világ, sosem bírtam elfogadni az ártatlan emberek kiszolgáltatottságát. Vonatkozik ez orvosokra, rendőrökre, katonákra és sajnos, igen, a politikusokra is, hiszen ők hozzák azokat a döntéseket, amik erre lehetőséget adnak. Tudom, ha régebben éltem volna, akkor hamar kardélre hánytak volna, vagy egy golyóval a fejemben végzem, mert nem bírtam volna végignézni tétlenül, hogy vérbeborult gyerekek szenvedjenek és valószínűleg a saját nyüves bőrömnél többre értékeltem volna az ő kicsi életüket. Tudom Neduddgi, hogy te lehet még fedezékül is használtad volna élettelen testüket, de elfogadom, te más vagy, neked más az értékrended, de engedd meg, hogy ebben az egy esetben, amikor (nem győzöm hangsúlyozni) ártatlan emberekről van szó, akkor felmenjen bennem a pumpa és ennek hangot is adjak. Lehet, hogy értelmetlen dolog, de nekem ez fontos.
Nevem senki 2007.10.19. 02:36:08 / # 30368
avatar
Bocsi, de muszály vau.... Csogu! Ha én kimegyek a nyugatihoz és a sorban 3-4 kollégát úgy fejbe somok egy léccel, hogy a Dunáig támolyognak, akkor szerinted elfogadják, hogy nem felhergelni akartam őket, hanem csak figyelmeztetni, hogy milyen veszélyes szakma is ez??? Én aztán utálom az erőből való érvelést, de most sztem az Admin jól beszélt. Nnna, lehet megkövezni!
szAsza 2007.10.18. 20:57:24 / # 30367
avatar
Tudod hogy szívtam eleget. Ott voltam, szinte mindenütt. De azt is tudod, hogy mi a véleményem erről az egészről. És amikor az első követ eldobták a Szabadság téren, nálam onnantól kezdve.... Ennyi. Nem vagyok hajlandó toleránsnak lenni.
Csumi 2007.10.18. 20:45:44 / # 30365
avatar
Azt hiszem a következő hozzászólásomnak semmi köze a politikához: Álltalam igen "tisztelt" Neduddki! Ilyet tőlem még senki (így Te sem ) hallhattál ezeken az oldalakon, így vedd olyan komolyan, amilyen komolyan írom: Te egy BAROM VAGY!!!!! Nem fogom megindokolni miért jutottam erre a megállapításra, megalapoztad Te saját magad.... A fenti "tiszteletről": Az indiánok is tisztelték az őrülteket....

bonifac 2007.10.18. 19:24:54 / # 30366
avatar
Beijedtek a fiúk:) http://www.police.hu/nyitooldal/cikkek/orf_071018_04.html

csogu 2007.10.18. 17:25:16 / # 30364
Erőből, azaz...
cubix 2007.10.18. 17:21:13 / # 30363
avatar
Számtalan taxis ragadt be a Blaha és az Astoria közé a tűzvonalba. A akkor 19-én amit lőttek teljesen más volt a 23-án lőtt gázhoz képest. Ha gondolod Megkeresem a kettő közötti mi nem volt egyező. Emlékeim szerint semmi ,egy a tuti 4 napig 23-tól számitva 40 fokos volt a lázam!! Jelzem dolgoztam és nem mindig a többet kaptam belöle.Ja és nem volt hangom.
Oldalszám: 5