Hozzászólások száma: 94
Ugrás a hírhez Oldalszám: 5
Témakörök > Hírek fórumai > Búcsúzz el a családodtól, mert lehet halni mész! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.10.18. 16:46:10 / # 30342
Kénytelen vagyok simán lehülyézni, mert ez a legfinomabb jelző, amit most hírtelen találtam szegényes szókincsemben. 1000-ret teszek 1 ellen, hogy te a balhé ideje alatt (éjszaka. 23 óra és 03 óra között) az otthon melegében edződtél. Tudod, mi éjszakás taxisok nem vagyunk annyira elengedve lével, hogy 5-6 napot a jó kereső feleségünk szoknyája mellett osszuk az észt, majd amikor véleményütköztetésre kerül a sor, akkor úgy reflektáljak erre, hogy degradáló módon elbagatellizáljam azt, amit csak azon emberek tesznek, akik még életükben nem voltak tűzközelben. A legbiztosabb jelen annak, hogy egy puhapöcsű, a szobája melegében edződő, általa felvilágosult emberrel vitatkozol, amikor azt mondja. HOGY AKKOR NEM KÖLL ODA MENNI. Hova te szerencsétlen? Az utcára? A V-VI-VII-VIII-IX-XI. kerületbe? Mert ellenben attól, amit te a TV-ben láthattál, ezekben a kerültekben is mind terjenget a könnygáz. Az úgynevezett műveleti zónáktól jó 4-5 kilométerre is. Amikor elgázosították a Blaha Lujza teret, akkor még a Nyugatiban is attól köpködtünk. Az általad ünnepelt parancsnokok, felelős szervek, meg olyan kitűnő kiképzést adtak a tehenek mellől elszakított vidéki rendőröknek, hogy azok a szálloda ablakán is simán belőttek a könnygáz-gránáttal. Jahhhh olyanról nem hallottak még, hogy ha fúúú a szél, akkor kicsit rá kell számolni, de sebaj, a fasznak jöttek hozzánk a turisták, igaz? Na meg azok a civilek, akiknek belőttek az ablakukon, ahol gyerekek is aludtak. Azok is mind bekaphatják. 1, Minek ott vettek lakást. 2, Minek nemzettek gyereket. Nagy igazságod van populistán, manipulatívan!!! Azt a hozzád hasonlóak bagatellizálták azt is el, hogy embereket vertek széjjel…jaa, a francnak mentek akkor ki az utcára! Igazad van! Igaz, te másnap nem zabáltál volna, ha akkor egyesek, akik éjszakai műszakban dolgoznak azon, hogy reggel amikor te felébredsz, akkor a közértekben legyen mit venned. Vagy szerinted azt a jó tündér varázsolja oda a friss kenyérrel együtt? Meg minek járkált az az orvos is ott, akit szétvertek a felbőszült rendőrök? Halasztotta volna el a műtétet, amit előtte végzett, vagy várta volna meg ott amíg elmúlik a veszély. Van neked nagy igazságod…van… Az viszont tény, hogy ahol ezt a gázt tömegoszlatásra bevetették, ott holtan estek össze az emberek. Populistán, manipulatívan megpusztultak. De hát hagy hulljon csak a férgese igaz? Azok a taxisok is, akik azokon a napokon nem vesznek ki szabadnapot, pusztuljon csak, akkor több jut majd neked, neked, aki bátran végig nézte a híreket, majd véleményt alkotott. Gratula!!!
Neduddgi 2007.10.18. 16:44:59 / # 30341
avatar
Alig több mint két év múlva itt vannak a választások. Ott kell véleményt nyílvánítani!
Neduddgi 2007.10.18. 16:43:27 / # 30340
avatar
Kezdhetjük előlről persze, de egyszerűbb lenne elolvasni a tavalyi vitát! Azthiszem tavaly is valami ilyesmit írtam, hogy: Bla-bla-bla! :-) Nem kezdeném részletesen szétcincálni, mert minek? Aki nem megy oda, nem lehet áldozat. Ha meg ott laksz, ablak becsuk, függönyt behúz, nem nézelődik, nem kukucskál. Más. Tavaly szintén többször le lett írva. Amerikában, ha csak felemelsz egy követ, botot a rendőrökre, azonnal lelőnek! Nem vitáznak azon, milyen könnygázzal is próbáljanak jobb belátásra téríteni. Aki megtámadja a rendőrt, az egész társadalmat támadja meg!
attus 2007.10.18. 16:40:54 / # 30339
avatar
Viselje büszkén, a "harcban szerzett sebeit" !!! ...hát drága "barátom", te meg viseld büszkén, hogy szétsz*patnak a komcsik, sőt megkérlek, hogy te azért emeld fel a hangodat, hogy még gázáremelés, még vizitdíj, még tandíj,még, még.... Istenem, ezért tart itt ez az ország, 1,5 millió birka országa, grrrrrrrrrrrrrr!!!
cubix 2007.10.18. 16:31:57 / # 30338
avatar
Komolyan mondom nem hiszem el te így gondolod!! Tudod tavaj kinn voltam mert dolgoztam ,és hidd el számtalan olyan ember volt aki ártatlan volt az egészben és mégis ütötték végták! Söt kis gyerekével ment volna a kórházba mert "véletlen" a lakásába lötték a könnygázt. Azt sem tudták mit csinálnak csak azt hallotta az ember lőjetek mert ez a parancs!Szóval azért vitatkoznék veled!! Meg az idegen egyenruhás palikról akik az Astoriánál voltak 1-2 nappal előtte! Jöttek nyaralni úgye!! Ébresztő!! Azzal egyébként a normális ember nem ért egyet rongálni miért kellett ,de egyben legyél nyugott a rend hős emberei is bevertek ablakokat és rongáltak!!
Neduddgi 2007.10.18. 16:19:55 / # 30337
avatar
[b][i]"Jövő héten több tucat taxis lesz az áldozat? Talán most először vagyok úgy vele, hogy legszívesebben mindegyikőtök mellé leülnék, és addig maradnék ott, amíg végig nem olvassátok ezt a cikket és azt, ami ez mellé mellékelve van, mert túlzás nélkül lehet állítani: MOST A LÉTED A TÉT!!![/b][/i] Erősen populista, manipulatív cikk! Persze emlékszem tavaly is habzó szájjal szidtad a rendőröket, és eszedbe sem jutott, a minden normális polgár szemében evidens megoldás!!! Soha nem lehet ilyen problémám, soha nem találkozhatok ezekkel a dolgokkal testközelből!!! Mert van annyi eszem, hogy nem megyek oda! Tehát, ne dramatizáljunk már, ne csináljunk úgy, mintha valós lenne, hogy ártatlanok százai esnek áldozatul a rendőri brutalitásnak. Amikor a rendőrök azt mondják: Tünés innen! Akkor tessék komolyan venni, és húzni a csíkot. Aki meg játsza a forradalmárt, ne csodálkozzon, hogy hős válik belőlle! Viselje büszkén, a "harcban szerzett sebeit" !!!

törölt felh. 2007.10.18. 15:07:51 / # 30336
avatar
Próbáltam higgadtan hallgatni a telefonokat, de amikor az a picsa lecsapta a kagylót, akkor úgy éreztem engem is szemen köpött. Honnan veszi a bátorságot?
csendes 2007.10.18. 15:01:44 / # 30335
avatar
Az igaz lehet amit ezek az országgal művelnek?
bonifac 2007.10.18. 14:39:23 / # 30334
avatar
Mi másért vették volna meg?
malom 2007.10.18. 14:38:17 / # 30333
avatar
Ha bevetik akkor azok is.
bonifac 2007.10.18. 14:37:10 / # 30332
avatar
Ezt is "az Országos Kémiai Biztonsági Intézet lakossági tájékoztatásában (http://antsz.hu/okk/okbi/tudnivalok/vegyifegyv.html) a terrorszervezetek által potenciálisan alkalmazható vegyi fegyverként említi. Nem alaptalanul: implicite bebizonyítva, hogy a jelenlegi magyar rendőrség bizony-bizony terrorszervezet."
bonifac 2007.10.18. 14:34:38 / # 30331
avatar
Ezt ott olvastam a fórumban "A Magyar Nemzet újságírói tegnap felhívták Bencze József országos főkapitányt, és megkérdezték, milyen gázok állnak rendszerben a rendőrségnél. Azt felelte, fogalma sincs!"
malom 2007.10.18. 14:30:40 / # 30330
avatar
Félek igen.
bonifac 2007.10.18. 14:27:12 / # 30329
avatar
Ez igaz lehet?

Oldalszám: 5