| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2008.03.22. 09:06:01 / # 286926 |
|
Beszélgetünk, mert ismerjük egymást, És ő is pontosan tudja, mik az én gyenge pontjaim. Neked is vannak, csak te biztos fedezékből kiabálsz, így nem marad más lehetőség, mint a fenyegetés, mert az ugyan olyan személytelen, mint te:-(
|
| Nevem senki | 2008.03.22. 09:03:37 / # 286925 |
|
Lehülyéz ő is v. elküld a toszba, de nem fenyeget
|
| Nevem senki | 2008.03.22. 09:02:48 / # 286923 |
|
Nézd meg free, mit fog erre Zoli válaszolni
|
| Nevem senki | 2008.03.22. 09:02:04 / # 286916 |
|
Mindketten sík hülyék vagytok!
Free te azért, mert a testi épségeddel játszol, te Zoli meg azért, mert hagyod magad cukkolni.
Előzmény: #286908 lilazoli 2008.03.22. 08:59:12 |
| lilazoli | 2008.03.22. 08:59:12 / # 286908 |
|
De nállad befogom váltani!!!
Előzmény: #286740 free 2008.03.22. 08:13:06 |
| lilazoli | 2008.03.22. 08:57:56 / # 286904 |
|
Megyek mert a fiaim ma megmérkőznek az Őrbottyáni San Siróba!!:)
Előzmény: #286870 Nevem senki 2008.03.22. 08:50:26 |
| lilazoli | 2008.03.22. 08:55:24 / # 286876 |
|
Hól laksz a Tátrába??:))
Előzmény: #286870 Nevem senki 2008.03.22. 08:50:26 |
| Nevem senki | 2008.03.22. 08:50:26 / # 286870 |
|
Eddig az, csak az a nyomorult havas eső ne esne!
Előzmény: #286839 lilazoli 2008.03.22. 08:37:14 |
| lilazoli | 2008.03.22. 08:38:34 / # 286850 |
|
Kűlönben meg jó buli volt!!
Előzmény: #286002 kolbász 2008.03.21. 23:22:41 |
| MCCCXCII | 2008.03.22. 08:37:54 / # 286842 |
|
Örülünk, hogy már levették a gipszet a kezedről. (:-))
Előzmény: #285920 Akos1758 2008.03.22. 00:18:51 |
|
| lilazoli | 2008.03.22. 08:37:14 / # 286839 |
|
Magának is!
Előzmény: #285330 Nevem senki 2008.03.22. 08:31:52 |
| Nevem senki | 2008.03.22. 08:31:52 / # 285330 |
|
Szép napot mindenkinek!
|
| lilazoli | 2008.03.22. 08:26:35 / # 286814 |
|
Meghivotként vettem részt!! Ezzel kőszőnték meg az augusztusig felvállalt melómat!!
Előzmény: #286002 kolbász 2008.03.21. 23:22:41 |
| lilazoli | 2008.03.22. 08:24:45 / # 286807 |
|
pl?? De konkrétan!! Ne azt amit hallottál!!!
Előzmény: #286740 free 2008.03.22. 08:13:06 |
| free | 2008.03.22. 08:13:06 / # 286740 |
|
SZÁJHŐS! Vizsgáld meg a be nem váltott igéreteidet amiket a "barátaidnak" tettél már sokszor! Te tudod milyen más cipőjén térdelni , folyton azt csinálod DDDDDDD !
Előzmény: #284247 lilazoli 2008.03.21. 06:39:46 |
| free | 2008.03.22. 08:05:04 / # 286722 |
|
"Te is kevés vagy"
önkritika...nekem is van olyan , de az nem jelenti azt , hogy mások bénázását nem jegyezhetem meg . Lehet , hogy az alkohol beszélt, írt belőled? Vagy központban dolgozol? Azért ez a finom megfogalmazás?
Előzmény: #286664 falcon 2008.03.22. 05:08:54 |
| falcon | 2008.03.22. 05:08:54 / # 286664 |
|
tc.free ha a kőzpontal problémád van a legjób megoldási javaslatom van. jelentkezz a szatirinál , mútasd meg mit túdsz..a legjób azért igy irva mert te is kevés vagy , mint maci satban sajt
|
| Akos1758 | 2008.03.22. 00:18:51 / # 285920 |
|
Én már mosom kezeimet :DDD
Előzmény: #281696 csogu 2008.03.20. 19:33:38 |
| kolbász | 2008.03.21. 23:22:41 / # 286002 |
|
A "slepp" kifejezés a szlengben azt a személyt vagy személyeket jelenti akik nem tartoznak egy bizonyos körbe, de minden vágyuk, hogy odakerüljenek! Megnéztem a képeket a karácsonyi etikás-ellenőr buliról..... Akarsz róla beszélni?
Előzmény: #284274 lilazoli 2008.03.21. 06:41:43 |
| kolbász | 2008.03.21. 23:15:56 / # 285998 |
|
Itt nincs moderátor? Miért kell ilyen útsztéli stílusban kommunikálni?
Előzmény: #284247 lilazoli 2008.03.21. 06:39:46 |