Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2008.03.22. 09:06:01 / # 286926
avatar
Beszélgetünk, mert ismerjük egymást, És ő is pontosan tudja, mik az én gyenge pontjaim. Neked is vannak, csak te biztos fedezékből kiabálsz, így nem marad más lehetőség, mint a fenyegetés, mert az ugyan olyan személytelen, mint te:-(

Nevem senki 2008.03.22. 09:03:37 / # 286925
avatar
Lehülyéz ő is v. elküld a toszba, de nem fenyeget

Nevem senki 2008.03.22. 09:02:48 / # 286923
avatar
Nézd meg free, mit fog erre Zoli válaszolni

Nevem senki 2008.03.22. 09:02:04 / # 286916
avatar
Mindketten sík hülyék vagytok! Free te azért, mert a testi épségeddel játszol, te Zoli meg azért, mert hagyod magad cukkolni.
lilazoli 2008.03.22. 08:59:12 / # 286908
avatar
De nállad befogom váltani!!!
lilazoli 2008.03.22. 08:57:56 / # 286904
avatar
Megyek mert a fiaim ma megmérkőznek az Őrbottyáni San Siróba!!:)
lilazoli 2008.03.22. 08:55:24 / # 286876
avatar
Hól laksz a Tátrába??:))
Nevem senki 2008.03.22. 08:50:26 / # 286870
avatar
Eddig az, csak az a nyomorult havas eső ne esne!
lilazoli 2008.03.22. 08:38:34 / # 286850
avatar
Kűlönben meg jó buli volt!!
MCCCXCII 2008.03.22. 08:37:54 / # 286842
Örülünk, hogy már levették a gipszet a kezedről. (:-))
lilazoli 2008.03.22. 08:37:14 / # 286839
avatar
Magának is!
Nevem senki 2008.03.22. 08:31:52 / # 285330
avatar
Szép napot mindenkinek!

lilazoli 2008.03.22. 08:26:35 / # 286814
avatar
Meghivotként vettem részt!! Ezzel kőszőnték meg az augusztusig felvállalt melómat!!
lilazoli 2008.03.22. 08:24:45 / # 286807
avatar
pl?? De konkrétan!! Ne azt amit hallottál!!!
free 2008.03.22. 08:13:06 / # 286740
avatar
SZÁJHŐS! Vizsgáld meg a be nem váltott igéreteidet amiket a "barátaidnak" tettél már sokszor! Te tudod milyen más cipőjén térdelni , folyton azt csinálod DDDDDDD !
free 2008.03.22. 08:05:04 / # 286722
avatar
"Te is kevés vagy" önkritika...nekem is van olyan , de az nem jelenti azt , hogy mások bénázását nem jegyezhetem meg . Lehet , hogy az alkohol beszélt, írt belőled? Vagy központban dolgozol? Azért ez a finom megfogalmazás?
falcon 2008.03.22. 05:08:54 / # 286664
avatar
tc.free ha a kőzpontal problémád van a legjób megoldási javaslatom van. jelentkezz a szatirinál , mútasd meg mit túdsz..a legjób azért igy irva mert te is kevés vagy , mint maci satban sajt

Akos1758 2008.03.22. 00:18:51 / # 285920
avatar
Én már mosom kezeimet :DDD
kolbász 2008.03.21. 23:22:41 / # 286002
avatar
A "slepp" kifejezés a szlengben azt a személyt vagy személyeket jelenti akik nem tartoznak egy bizonyos körbe, de minden vágyuk, hogy odakerüljenek! Megnéztem a képeket a karácsonyi etikás-ellenőr buliról..... Akarsz róla beszélni?
kolbász 2008.03.21. 23:15:56 / # 285998
avatar
Itt nincs moderátor? Miért kell ilyen útsztéli stílusban kommunikálni?
Oldalszám: 1757