Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2008.03.21. 07:24:08 / # 284757
avatar
Lesz sirás!!!
kasu 2008.03.21. 07:15:50 / # 284525
avatar
ej te Zoli Zoli csak felveszed a kesztyüt!?!

cbtaxi 2008.03.21. 06:48:29 / # 284280
avatar
Ez csak a te véleményed.És ez az ami nem érdekel senkit!
lilazoli 2008.03.21. 06:41:43 / # 284274
avatar
Ez igaz ! Én megválogatom a barátaimat,a tőbbi a slepp!
lilazoli 2008.03.21. 06:39:46 / # 284247
avatar
Én szájhős??Majd amikor szemtől szemben leszűnk ,és térdelsz a cipőmőn ,akkor vissza kérdezlek! Kőcsög kurva!!!
csogu 2008.03.21. 02:04:27 / # 284221
Semmi gond, biztos dolga akadt, vagy megint csajozni volt:-)
csogu 2008.03.21. 02:01:00 / # 284209
Ok:-)) Csak magamra vettem:-)) Tudod, a sebzett vad érzékenyebb:-)
MCCCXCII 2008.03.20. 23:09:47 / # 283083
Nem neked céloztam a mondatot. Csak pár napot kihagytam az olvasásban, és itt úgy szeretik az emberek egymást, hogy könnyek szöktek őzike barna szemeimbe. (:-(((
sziami 2008.03.20. 21:50:11 / # 282653
avatar
Jajj csogu!Folyamatban ám...csak kicsit lassan halad...:( "Forgalmi akadály" állt fel...tudod,a szokásos , unalmas vagy elkeserítő "forgalmi korlátozás"...:(
csogu 2008.03.20. 19:33:38 / # 281696
Érdekel, csak a videók összefűzése kicsit meghaladja a képességem...nem csak nekem, de holnap reggelre lett ígérve a megoldás és közben Ákostól még nem kaptam meg a képeket, miközben nyakig vagyok egy lakásfelújításban költözésben, miközben dolgoznom is kell még...
free 2008.03.20. 17:21:36 / # 281586
avatar
Azt sem tudod mi a barátság!!!!!!SZÁJHŐS!!!!!!
kolbász 2008.03.20. 17:07:26 / # 281575
avatar
Nem voltam a Te barátaid közt soha, hogy ez szerencse vagy nem, majd az idő eldönti, a barátaimat mindig én választottam, de sosem érdekből!
lilazoli 2008.03.20. 16:54:24 / # 281555
avatar
?????????????????????????,,
lilazoli 2008.03.20. 16:51:56 / # 281547
avatar
Akkoriban teis barátok kőzt voltál??
kolbász 2008.03.20. 16:50:24 / # 281531
avatar
Én még az IKV-tól ismerem! Akkor is jártunk disznót vágni, csak nem Nyíregyházára!
lilazoli 2008.03.20. 16:46:02 / # 281529
avatar
A GM nem aszfaltozó!!
lilazoli 2008.03.20. 16:44:34 / # 281523
avatar
Igen a kőzértből!!
kolbász 2008.03.20. 16:42:02 / # 281521
avatar
Ezt komolyan kérezted? vagy törzsvásárlód volt a közértben? Onnan a nagy "barátság"?
lilazoli 2008.03.20. 16:41:44 / # 281517
avatar
Ők is a barátaim!!!
lilazoli 2008.03.20. 16:40:51 / # 281510
avatar
Cib bank!
Oldalszám: 1757