| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2008.03.21. 07:24:08 / # 284757 |
|
Lesz sirás!!!
Előzmény: #284525 kasu 2008.03.21. 07:15:50 |
| kasu | 2008.03.21. 07:15:50 / # 284525 |
|
ej te Zoli Zoli csak felveszed a kesztyüt!?!
|
| cbtaxi | 2008.03.21. 06:48:29 / # 284280 |
|
Ez csak a te véleményed.És ez az ami nem érdekel senkit!
Előzmény: #281216 free 2008.03.20. 15:19:30 |
| lilazoli | 2008.03.21. 06:41:43 / # 284274 |
|
Ez igaz ! Én megválogatom a barátaimat,a tőbbi a slepp!
Előzmény: #281575 kolbász 2008.03.20. 17:07:26 |
| lilazoli | 2008.03.21. 06:39:46 / # 284247 |
|
Én szájhős??Majd amikor szemtől szemben leszűnk ,és térdelsz a cipőmőn ,akkor vissza kérdezlek! Kőcsög kurva!!!
Előzmény: #281586 free 2008.03.20. 17:21:36 |
| csogu | 2008.03.21. 02:04:27 / # 284221 |
|
Semmi gond, biztos dolga akadt, vagy megint csajozni volt:-)
Előzmény: #282653 sziami 2008.03.20. 21:50:11 |
|
| csogu | 2008.03.21. 02:01:00 / # 284209 |
|
Ok:-)) Csak magamra vettem:-))
Tudod, a sebzett vad érzékenyebb:-)
Előzmény: #283083 MCCCXCII 2008.03.20. 23:09:47 |
|
| MCCCXCII | 2008.03.20. 23:09:47 / # 283083 |
|
Nem neked céloztam a mondatot. Csak pár napot kihagytam az olvasásban, és itt úgy szeretik az emberek egymást, hogy könnyek szöktek őzike barna szemeimbe. (:-(((
Előzmény: #281696 csogu 2008.03.20. 19:33:38 |
|
| sziami | 2008.03.20. 21:50:11 / # 282653 |
|
Jajj csogu!Folyamatban ám...csak kicsit lassan halad...:( "Forgalmi akadály" állt fel...tudod,a szokásos , unalmas vagy elkeserítő "forgalmi korlátozás"...:(
Előzmény: #281696 csogu 2008.03.20. 19:33:38 |
| csogu | 2008.03.20. 19:33:38 / # 281696 |
|
Érdekel, csak a videók összefűzése kicsit meghaladja a képességem...nem csak nekem, de holnap reggelre lett ígérve a megoldás és közben Ákostól még nem kaptam meg a képeket, miközben nyakig vagyok egy lakásfelújításban költözésben, miközben dolgoznom is kell még...
Előzmény: #281061 MCCCXCII 2008.03.20. 14:08:45 |
|
| free | 2008.03.20. 17:21:36 / # 281586 |
|
Azt sem tudod mi a barátság!!!!!!SZÁJHŐS!!!!!!
Előzmény: #281507 lilazoli 2008.03.20. 16:39:11 |
| kolbász | 2008.03.20. 17:07:26 / # 281575 |
|
Nem voltam a Te barátaid közt soha, hogy ez szerencse vagy nem, majd az idő eldönti, a barátaimat mindig én választottam, de sosem érdekből!
Előzmény: #281547 lilazoli 2008.03.20. 16:51:56 |
| lilazoli | 2008.03.20. 16:54:24 / # 281555 |
|
?????????????????????????,,
Előzmény: #281507 lilazoli 2008.03.20. 16:39:11 |
| lilazoli | 2008.03.20. 16:51:56 / # 281547 |
|
Akkoriban teis barátok kőzt voltál??
Előzmény: #281531 kolbász 2008.03.20. 16:50:24 |
| kolbász | 2008.03.20. 16:50:24 / # 281531 |
|
Én még az IKV-tól ismerem! Akkor is jártunk disznót vágni, csak nem Nyíregyházára!
Előzmény: #281523 lilazoli 2008.03.20. 16:44:34 |
| lilazoli | 2008.03.20. 16:46:02 / # 281529 |
|
A GM nem aszfaltozó!!
Előzmény: #281523 lilazoli 2008.03.20. 16:44:34 |
| lilazoli | 2008.03.20. 16:44:34 / # 281523 |
|
Igen a kőzértből!!
Előzmény: #281521 kolbász 2008.03.20. 16:42:02 |
| kolbász | 2008.03.20. 16:42:02 / # 281521 |
|
Ezt komolyan kérezted? vagy törzsvásárlód volt a közértben? Onnan a nagy "barátság"?
Előzmény: #281490 lilazoli 2008.03.20. 16:30:12 |
| lilazoli | 2008.03.20. 16:41:44 / # 281517 |
|
Ők is a barátaim!!!
Előzmény: #281484 kolbász 2008.03.20. 16:38:52 |
| lilazoli | 2008.03.20. 16:40:51 / # 281510 |
|
Cib bank!
Előzmény: #281495 free 2008.03.20. 16:34:51 |