Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.06.17. 22:07:11 / # 289209
Adamgyak, nem kellene már aludnod?:-)

csogu 2008.06.17. 17:15:48 / # 289188
Bazz, mennyibe kerülhetett ez a sok statiszta???
trubadur 2008.06.17. 17:10:38 / # 289187
avatar
Ja értem :-)))

csogu 2008.06.17. 17:07:43 / # 289186
Mit tehetett szegény, ha azt senki sem olvassa?:-)))
trubadur 2008.06.17. 16:58:11 / # 289185
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Kérdés Lila úrnak ? Ez akkó mire való (FÓRUM - MINDIG ÚJPEST,CSAK AZ ÚJPEST) Hmmm.......
vivameriva 2008.06.17. 14:35:24 / # 289181
avatar
Kobra bácsi itt kocog betolt néhány jó arcot!

vivameriva 2008.06.17. 14:33:41 / # 289180
avatar
a riónál bocs:)

vivameriva 2008.06.17. 14:32:06 / # 289179
avatar
Leszel-e ma ariónál Mallérosi Zebulonnál?

vivameriva 2008.06.17. 14:30:15 / # 289178
avatar
Látom résen vagy!
Joker 2008.06.17. 14:20:58 / # 289177
avatar
Mallérosi Zebulon ezt a két f..-t betolom sej haj.....
vivameriva 2008.06.17. 13:40:25 / # 289173
avatar
Anatóliai sárbaszó kutya!(Misi rióalul)

vivameriva 2008.06.17. 13:38:58 / # 289172
avatar
Bőrkígyó van a gatyámban sej haj ripityom!(Joe by rióalul)

lilazoli 2008.06.17. 12:57:14 / # 289175
avatar
Gáspár Károlynak ajánlom!!!!!!
lilazoli 2008.06.17. 12:55:18 / # 289174
avatar
123 éves az Újpesti Torna Egylet! Ez volt a hármas jelszó: „Egység, Épség, Egyetértés” Az Újpesti Torna Egylet (UTE) a magyar sportklubok közül a legnagyobb múltra tekinthet vissza, hiszen még a XIX. században alakult. 122 évvel ezelőtt, a nevezetes napon – 1885. június 16. – az alapító tagok az alábbi hármas jelszóval határozták meg az új sportklub értékrendjét: „Egység, Épség, Egyetértés”. Az Újpest FC a legrégebben alapított, megszakítás nélkül működő sportegyesület, az UTE labdarúgó-csapata.

Brekeke 1 2008.06.16. 23:25:48 / # 289165
avatar
Joo regggelit all :) Ki szabadult be :) A ver szagara megelenkult a topik ... ez jooo :)) Jegyek nalam kaphatok...

törölt felh. 2008.06.16. 18:05:35 / # 289163
avatar
Kezelő orvosom és gyógyszerészem azt mondta még vagy két hét és utána újra indulhat a bogdánin a Box edzés.
Nevem senki 2008.06.16. 17:48:10 / # 289162
avatar
Nem lesz rá szükség:-)), csak a kissrác beszabadul a netre, és a második mondata, hogy szeretné, ha nem szólnék hozzá mindenhez. A harmadik meg, hogy nem szereti a tudatlan embereket. Hogy ez hogy útálhatja magát:-)))))
trubadur 2008.06.16. 17:20:00 / # 289161
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Na végre, valami érdekes is történik már ezen a blogon :-))) Mondanám halkan, a Bogdánit bezárták,nem Nyári szünet betegség:-(( de a belvari fogad minden kedves nevezőt,itt viszont keményebb a KÓTA :-))) aszem..........

Nevem senki 2008.06.16. 13:47:36 / # 289152
avatar
Vegyél vissza az arcodból nagyfiam. Én vicceltem veled, de ha nem tudod értelmezni a neten használatos jelzéseket, akkor ne irogass, hanem az ép kezeddel vakargasd a tö...et, amíg tudod. Míg azt is el nem töri valaki!!!! És most nem mosolygok!!!
AdamGyak 2008.06.16. 07:16:51 / # 289144
avatar
travian
Oldalszám: 1757