| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.06.17. 22:07:11 / # 289209 |
|
Adamgyak, nem kellene már aludnod?:-)
|
|
| csogu | 2008.06.17. 17:15:48 / # 289188 |
|
Bazz, mennyibe kerülhetett ez a sok statiszta???
Előzmény: #289187 trubadur 2008.06.17. 17:10:38 |
|
| trubadur | 2008.06.17. 17:10:38 / # 289187 |
|
Ja értem :-)))
|
| csogu | 2008.06.17. 17:07:43 / # 289186 |
|
Mit tehetett szegény, ha azt senki sem olvassa?:-)))
Előzmény: #289185 trubadur 2008.06.17. 16:58:11 |
|
| trubadur | 2008.06.17. 16:58:11 / # 289185 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Kérdés Lila úrnak ?
Ez akkó mire való (FÓRUM - MINDIG ÚJPEST,CSAK AZ ÚJPEST)
Hmmm.......
Előzmény: #289174 lilazoli 2008.06.17. 12:55:18 |
| vivameriva | 2008.06.17. 14:35:24 / # 289181 |
|
Kobra bácsi itt kocog betolt néhány jó arcot!
|
| vivameriva | 2008.06.17. 14:33:41 / # 289180 |
|
a riónál bocs:)
|
| vivameriva | 2008.06.17. 14:32:06 / # 289179 |
|
Leszel-e ma ariónál Mallérosi Zebulonnál?
|
| vivameriva | 2008.06.17. 14:30:15 / # 289178 |
|
Látom résen vagy!
Előzmény: #289177 Joker 2008.06.17. 14:20:58 |
| Joker | 2008.06.17. 14:20:58 / # 289177 |
|
Mallérosi Zebulon ezt a két f..-t betolom sej haj.....
Előzmény: #289173 vivameriva 2008.06.17. 13:40:25 |
| vivameriva | 2008.06.17. 13:40:25 / # 289173 |
|
Anatóliai sárbaszó kutya!(Misi rióalul)
|
| vivameriva | 2008.06.17. 13:38:58 / # 289172 |
|
Bőrkígyó van a gatyámban sej haj ripityom!(Joe by rióalul)
|
| lilazoli | 2008.06.17. 12:57:14 / # 289175 |
|
Gáspár Károlynak ajánlom!!!!!!
Előzmény: #289174 lilazoli 2008.06.17. 12:55:18 |
| lilazoli | 2008.06.17. 12:55:18 / # 289174 |
|
123 éves az Újpesti Torna Egylet!
Ez volt a hármas jelszó: „Egység, Épség, Egyetértés”
Az Újpesti Torna Egylet (UTE) a magyar sportklubok közül a legnagyobb múltra tekinthet vissza, hiszen még a XIX. században alakult. 122 évvel ezelőtt, a nevezetes napon – 1885. június 16. – az alapító tagok az alábbi hármas jelszóval határozták meg az új sportklub értékrendjét: „Egység, Épség, Egyetértés”.
Az Újpest FC a legrégebben alapított, megszakítás nélkül működő sportegyesület, az UTE labdarúgó-csapata.
|
| Brekeke 1 | 2008.06.16. 23:25:48 / # 289165 |
|
Joo regggelit all :)
Ki szabadult be :) A ver szagara megelenkult a topik ... ez jooo :)) Jegyek nalam kaphatok...
|
| törölt felh. | 2008.06.16. 18:05:35 / # 289163 |
|
Kezelő orvosom és gyógyszerészem azt mondta még vagy két hét és utána újra indulhat a bogdánin a Box edzés.
Előzmény: #289161 trubadur 2008.06.16. 17:20:00 |
| Nevem senki | 2008.06.16. 17:48:10 / # 289162 |
|
Nem lesz rá szükség:-)), csak a kissrác beszabadul a netre, és a második mondata, hogy szeretné, ha nem szólnék hozzá mindenhez.
A harmadik meg, hogy nem szereti a tudatlan embereket.
Hogy ez hogy útálhatja magát:-)))))
Előzmény: #289161 trubadur 2008.06.16. 17:20:00 |
| trubadur | 2008.06.16. 17:20:00 / # 289161 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Na végre, valami érdekes is történik már ezen a blogon :-)))
Mondanám halkan, a Bogdánit bezárták,nem Nyári szünet betegség:-(( de a belvari fogad minden kedves nevezőt,itt viszont keményebb a KÓTA :-))) aszem..........
|
| Nevem senki | 2008.06.16. 13:47:36 / # 289152 |
|
Vegyél vissza az arcodból nagyfiam. Én vicceltem veled, de ha nem tudod értelmezni a neten használatos jelzéseket, akkor ne irogass, hanem az ép kezeddel vakargasd a tö...et, amíg tudod.
Míg azt is el nem töri valaki!!!!
És most nem mosolygok!!!
Előzmény: #289135 jano13 2008.06.15. 12:46:03 |
| AdamGyak | 2008.06.16. 07:16:51 / # 289144 |
|
travian
Előzmény: #289143 csogu 2008.06.16. 06:46:37 |