| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2008.06.28. 17:27:20 / # 289183 |
|
Meg a Palotáit is !!!!!!
|
| cbtaxi | 2008.06.28. 15:20:05 / # 289281 |
|
mert olyan gyakran vagy a belben....:)))))))
Előzmény: #289280 TOMLA 2008.06.28. 14:41:12 |
| TOMLA | 2008.06.28. 14:41:12 / # 289280 |
|
Vígsziház. A pontosság kedvéért.
|
| TOMLA | 2008.06.28. 14:39:34 / # 289279 |
|
Jól beszélsz gyerek. No meg a vígszinhzat, osztán a többi maradhat.
Előzmény: #289278 6ker 2008.06.28. 14:23:54 |
| 6ker | 2008.06.28. 14:23:54 / # 289278 |
|
Szerintem pedig szüntessük be a nyugati drosztot:)
|
| MCCCXCII | 2008.06.27. 23:30:15 / # 289277 |
|
Szóval "hagyisok" lesznek.)))
Előzmény: #289275 AdamGyak 2008.06.26. 18:39:31 |
|
| AdamGyak | 2008.06.26. 18:39:31 / # 289275 |
|
A sofőr alatt alkalmazottat értek :)
Előzmény: #289271 MCCCXCII 2008.06.26. 09:59:22 |
| csogu | 2008.06.26. 13:36:20 / # 289274 |
|
Szerencsés:-)))
Előzmény: #289273 2008.06.26. 13:18:11 |
|
| törölt felh. | 2008.06.26. 13:18:11 / # 289273 |
|
Ricsi:)Emlékszel mikor kb két hete hétvégén ugy levertelek egy cimröl,hogy még nyelni se tudtál?:)Na ha tegnap te vertél le este 8körül akkor most nekem volt szerencsém:)Pedig már mentem volna haza:)
Előzmény: #289244 csogu 2008.06.26. 07:27:14 |
| törölt felh. | 2008.06.26. 13:17:00 / # 289272 |
|
Hidd el nem a nyomással van a baj:)
Előzmény: #289268 Nevem senki 2008.06.26. 05:38:32 |
| MCCCXCII | 2008.06.26. 09:59:22 / # 289271 |
|
Csak akkor érdekel, ha a tagdíj legalább 15%-al magasabb mint nálunk.
Akkor már megéri.:)))
Előzmény: #289263 AdamGyak 2008.06.25. 17:21:06 |
|
| törölt felh. | 2008.06.26. 09:04:38 / # 289270 |
|
Lehet én vagyok tudatlan de a 40-es kolléga szerintem inkább a V.-dikben szokott tutizni.(Vagy esetleg a Bogdánin).
Előzmény: #289266 2008.06.25. 22:09:47 |
| csogu | 2008.06.26. 07:27:14 / # 289244 |
|
Nem tudom, hogy elnézést kértem-e már azért, mert levertelek:-) HA nem, akkor bocsika:-)
|
|
| csogu | 2008.06.26. 07:26:30 / # 289269 |
|
Ricsi ma 12 pudert kaptam a 40es helyéröl
Kifizetted már neki a placdíjat??:-))
A lényeg, ne mindig ugyanattól a kódtól kapd a púdert:-)
Előzmény: #289266 2008.06.25. 22:09:47 |
|
| Nevem senki | 2008.06.26. 05:38:32 / # 289268 |
|
Taxizni tudni kell:-))))))))))))))
Előzmény: #289266 2008.06.25. 22:09:47 |
| Kempes | 2008.06.25. 22:42:28 / # 289267 |
|
Csak az a jó kis kábeltévé ne hiányozna!
Előzmény: #289266 2008.06.25. 22:09:47 |
| törölt felh. | 2008.06.25. 22:09:47 / # 289266 |
|
Szia mindenki.1-2 idömérö kedves kolléga igazán bejöhetne a 13 kerületbe NAPPAL,hogy végre kényelmesen tudjak dolgozni:)Csori gyerek tegnap felvett 7 percel egy cimet és 12:40-el ért oda:)14 nap és még váltani se tud mert most fizetett tagdijat.Bár ennek semmi köze nincs a 13 kerhez de nappal ott is csoda megy:)Ricsi ma 12 pudert kaptam a 40es helyéröl nappal:)komoly?:D
|
| AdamGyak | 2008.06.25. 20:44:56 / # 289265 |
|
Csak azt tudom mondani amit nekem mondott valaki, hogy nem tudom gratuláljak-e vagy sajnálkozzak :)
Előzmény: #289264 lilazoli 2008.06.25. 19:31:23 |
| lilazoli | 2008.06.25. 19:31:23 / # 289264 |
|
Ez jóóóóóóóóóóóó!! Anyám ma sikeres taxis vizsgát tett :(
|
| AdamGyak | 2008.06.25. 17:21:06 / # 289263 |
|
travel taxi! sofőröket keresnek... :)
Előzmény: #289259 vivameriva 2008.06.25. 13:49:29 |