Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2008.06.28. 17:27:20 / # 289183
avatar
Meg a Palotáit is !!!!!!

cbtaxi 2008.06.28. 15:20:05 / # 289281
avatar
mert olyan gyakran vagy a belben....:)))))))
TOMLA 2008.06.28. 14:41:12 / # 289280
avatar
Vígsziház. A pontosság kedvéért.

TOMLA 2008.06.28. 14:39:34 / # 289279
avatar
Jól beszélsz gyerek. No meg a vígszinhzat, osztán a többi maradhat.
6ker 2008.06.28. 14:23:54 / # 289278
avatar
Szerintem pedig szüntessük be a nyugati drosztot:)

MCCCXCII 2008.06.27. 23:30:15 / # 289277
Szóval "hagyisok" lesznek.)))
AdamGyak 2008.06.26. 18:39:31 / # 289275
avatar
A sofőr alatt alkalmazottat értek :)
csogu 2008.06.26. 13:36:20 / # 289274
Szerencsés:-)))
törölt felh. 2008.06.26. 13:18:11 / # 289273
avatar
Ricsi:)Emlékszel mikor kb két hete hétvégén ugy levertelek egy cimröl,hogy még nyelni se tudtál?:)Na ha tegnap te vertél le este 8körül akkor most nekem volt szerencsém:)Pedig már mentem volna haza:)
törölt felh. 2008.06.26. 13:17:00 / # 289272
avatar
Hidd el nem a nyomással van a baj:)
MCCCXCII 2008.06.26. 09:59:22 / # 289271
Csak akkor érdekel, ha a tagdíj legalább 15%-al magasabb mint nálunk. Akkor már megéri.:)))
törölt felh. 2008.06.26. 09:04:38 / # 289270
avatar
Lehet én vagyok tudatlan de a 40-es kolléga szerintem inkább a V.-dikben szokott tutizni.(Vagy esetleg a Bogdánin).
csogu 2008.06.26. 07:27:14 / # 289244
Nem tudom, hogy elnézést kértem-e már azért, mert levertelek:-) HA nem, akkor bocsika:-)

csogu 2008.06.26. 07:26:30 / # 289269
Ricsi ma 12 pudert kaptam a 40es helyéröl Kifizetted már neki a placdíjat??:-)) A lényeg, ne mindig ugyanattól a kódtól kapd a púdert:-)
Nevem senki 2008.06.26. 05:38:32 / # 289268
avatar
Taxizni tudni kell:-))))))))))))))
Kempes 2008.06.25. 22:42:28 / # 289267
avatar
Csak az a jó kis kábeltévé ne hiányozna!
törölt felh. 2008.06.25. 22:09:47 / # 289266
avatar
Szia mindenki.1-2 idömérö kedves kolléga igazán bejöhetne a 13 kerületbe NAPPAL,hogy végre kényelmesen tudjak dolgozni:)Csori gyerek tegnap felvett 7 percel egy cimet és 12:40-el ért oda:)14 nap és még váltani se tud mert most fizetett tagdijat.Bár ennek semmi köze nincs a 13 kerhez de nappal ott is csoda megy:)Ricsi ma 12 pudert kaptam a 40es helyéröl nappal:)komoly?:D

AdamGyak 2008.06.25. 20:44:56 / # 289265
avatar
Csak azt tudom mondani amit nekem mondott valaki, hogy nem tudom gratuláljak-e vagy sajnálkozzak :)
lilazoli 2008.06.25. 19:31:23 / # 289264
avatar
Ez jóóóóóóóóóóóó!! Anyám ma sikeres taxis vizsgát tett :(

AdamGyak 2008.06.25. 17:21:06 / # 289263
avatar
travel taxi! sofőröket keresnek... :)
Oldalszám: 1757