Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Prohi 2008.07.08. 17:01:00 / # 289331
avatar
Vagy megkérdezte, hogy van-e érettségije? :)
Bbetyár 2008.07.08. 17:00:00 / # 289330
mi történt? valaki fellációra szólította fel és nem tette meg?
yófej 2008.07.08. 16:56:31 / # 289329
avatar
A "kolléga" nem árdrágításért,hanem egy etnikai kisebbséghez tartozó etikás súlyosan verbális bántalmazááért,valamint utasítás megtagadásáért-többszöri(!!!)etikai tárgyalás után-lett eltávolítva.
Akos1758 2008.07.08. 10:19:34 / # 289325
avatar
Nah, ez itt a lényeg, gyerekek!

Akos1758 2008.07.08. 10:17:29 / # 289324
avatar
Van ott több is, még nappal is :P Az pedig, hogy Te mennyire dolgozol kényelmesen mindketten tudjuk, hogy nem az időmérőn múlik! Csak ne vigyenek a reptérre :P
AdamGyak 2008.07.08. 07:03:49 / # 289323
avatar
Mint keresztúri én ezt elutasítom :-) !
888 2008.07.08. 04:46:35 / # 289322
avatar
Az se rossz! Akkor is, abban a helyzetben áttudok menni az Andrássyn bármelyik helyes kereszteződésen.
csogu 2008.07.08. 04:22:43 / # 289321
Én jobbat tudok...elindulnak az M1-esen, azt addig futnak, amíg el nem fáradnak:-))
csogu 2008.07.08. 04:21:46 / # 289320
Tudtam hogy erre a szóra kiugrik a nyúl a bokorból:-)))
888 2008.07.08. 04:05:38 / # 289319
avatar
Figyúúúúúúúúúúú......!!!!!!!!!!! A futók vonalára is találtam egy útvonalat. Gyülekeznenek a Kucorgónál, aztán haladnának beljebb az elágazásig, majd balra Ferihegyi út, Reptérre vezető út, Vecsés, Űllő, Szolnok, B.csaba, Kevermes, Arad,..., azt addigra jól kifutják magukat, és minket nem hátráltatnának. Naaa,. Mit szólsz hozzá?
mimóza 2008.07.08. 04:04:11 / # 289318
avatar
Egészséges állampolgár.Az milyen?
csogu 2008.07.08. 02:59:59 / # 289317
Nem kell vele foglalkozni gyerekek...engem legalább annyira idegesít, amikor a futók miatt zárják le a fél várost. Ezeket legalább meglehetett dobálni...a futóknál már sokkal hevesebb kritika érné az egészséges állampolgárt:-))
888 2008.07.08. 02:29:44 / # 289316
avatar
Találtam egy pici hírecskét. Asszongya: "A rendőrség példamutató módon védelmezte a békés felvonulókat az erőszakos szélsőjobboldali támadásoktól, jelesre vizsgázott az emberek jogainak védelméből és a demokratikus szólás- és gyülekezési szabadság biztosításából - közölte a melegfelvonulást szervező Szivárvány Misszió Alapítvány." Na, most, úgy elgondokodom, hogy a baloldaliak vonultak-e fel az Andrássyn középen, és a jobboldaliak a két szervízúton, azt hajrá!! De mi van akkor ha mindkét oldalon, van vegyes társaság? Már nem hőfokra értem, hanem pártállásra. Akkor a balos hetero dobálhatja a balos meleget, a jobbos pedig a jobbost? Vagy kiválasztják az ellentábor híveit? Bekiabál az egyik: -Hé komám jobbos vagy? -Nem! Azt zsupsz, megy a tojás ezerrel, mert én jobbos vagyok. Vica verza fordítva. Tényleg az újságírói szakma csúcsa, hogy valaki eldönti hogy ki a meleg, és ki nem, pártállásra vonatkozólag. De tényleg, azért megkérdem tőletek: Miért pont a legforgalmasabb kerszteződéseket, és utakat kell választani, ilyen semmire sem jó felvonulásoknak? Erzsébet tér -Hősök tere viszonylata 2,5 km! Ekkora táv, a város bármely külső kerületeiben van. Miért nem ott vonulnak? Az eredmény ugyanaz! A kutyát sem érdekli, de legalább nem okoznak nekünk annyi bosszúságot, és a kedves utasoknak, hogy egy napon keresztűl, csak Budát érintve tudjak Pest egyik utcájából a másikba menni.-:))
tomajer 2008.07.07. 21:37:03 / # 289315
És még nem etikás? :-))) Nem számít itt semmi! Az a hülye, aki tisztességesen próbál dolgozni.:-(
törölt felh. 2008.07.07. 17:50:22 / # 289314
avatar
Q érdekes dolgot láttam. Kollégát akit kirúgtak bizonyított árdrágítás miatt tavaly. Idén ismét körünkben üdvözölhetünk a RIÓ és a szigeti társaságban. Végül is a pénz beszél. Na addig is RÓKA rege RÓKA.

bemondó 2008.07.07. 16:00:26 / # 289313
avatar
Gondoltam, hogy te leszel az első!!:)) Csak ne lennék ilyen másnapos. Ez a coming out sokat kivesz az emberből:)
trubadur 2008.07.07. 14:38:15 / # 289312
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Nagybalhé vóttt, asszem az lehetett,jó piros mán a seggem :-))) Jó melót mindenkinek :-))) Lila néha vedd föl a telcsit !!!

cbtaxi 2008.07.07. 13:30:44 / # 289309
avatar
Ez undorító,szégyeld magad! Hogy voltál képes, éveken át megvezetni a barátaidat? Szóba sem állok veled többé! :))

bemondó 2008.07.07. 05:03:17 / # 289311
avatar
Tisztelt kollégák, barátaim, ismert és ismeretlen topiktársak! Hosszas vívódás, megannyi lelki gyötrődés, átbeszélgetett éjszaka után úgy döntöttem, elétek és a világ elé tárom azt, ami évtizedek óta nyomaszt, ami miatt nem érzem magam teljes embernek, ami miatt évek óta barátaim és szüleim is elfordultak tőlem, munkámban és a közszerepléseim során állandó hazudozásra, titkolózásra kényszerülve éltem titkos életem. Egészen eddig. Büszkén, de félve---látva az elmúlt napok eseményeit- bátran, de bizonytalanul beismerem: HETEROSZEXUÁLIS VAGYOK!!! Nyilván barátaimnak és közeli ismerőseimnek nem újdonság amit mondok. Óva intettek ettől--talán jogosan-- hiszen így újabb támadási felületet adok ellenségeimnek, és nyilván sokakban az eddigi szimpátia gyűlöletté alakul. Mindezt büszkén vállalom, hiszen így vagyok mostantól teljes ember, és hiszem, hogy nemi vonzalmam nem befolyásolja eddigi munkám megítélését. Tisztában vagyok azzal, hogy munkahelyemen majd összesúgnak mögöttem, az étteremben ujjal mutogatanak rám, és bizony gúnyos megjegyzések céltáblája leszek. Büszkén, felemelt fejjel vállalom, hogy sorstársaimmal együtt egy nehezebb, de őszinte, tiszta életet élhetek, minden nehézségével és gyötrelmével együtt. Remélem eljön az idő, hogy hetero sorstársaimmal büszkén végigvonulhatunk az Andrássy úton, nem dobálnak és gúnyolnak minket csuklyás fiatalok az IFA platón, és nem kerül 100 millióba a felvonulásunk. Arról nem is beszélve, hogy nem zúzzák össze-vissza egymást büszke rendőreink a mi védelmünk érdekében. Kedves hetero sorstársaim! Vállaljátok büszkén másságotokat, és hiszem, hogy eljön az idő, hogy a magyar médiában és a politikai közéletben megtaláljuk helyünket és feladatunkat, egy- a számunkra- szebb és boldogabb jövő reményében!!! A Jóisten áldjon meg benneteket!!

6ker 2008.07.04. 23:25:01 / # 289306
avatar
Jah, tele van batyusokkal. Meg drosztelsőkkel. Hagyjátok már ezt a mondókát. Nem egy nagy titok az sem, hogy nem kell 6km vezeték a kocsiba mint ahogy a legtöbb autoban van. Szar, törött kábelekkel...
Oldalszám: 1757