Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2008.07.04. 17:15:56 / # 289305
avatar
Khmmmmmmm Végül is igaz de 1 napos előhívást Ő válalt elöször.By Várszegi.G
rosszqtya 2008.07.03. 21:42:21 / # 289304
avatar
jobb ha hozzászox tala a cég batyusokkal! eddig bármikor jártam kint a bebekben 1-2 főtaxis mindig akkor szereltetett... ennyire nyiltan és mennyiségben még nem találkoztam más cégeknél ezzel
jano13 2008.07.03. 21:35:20 / # 289303
avatar
Mizu?Ezek után ö is a cégnél fog dolgozni???????????????????????
cbtaxi 2008.07.03. 20:56:33 / # 289302
avatar
cbtaxi 2008.07.03. 20:50:01 / # 289301
avatar
Értem a célzást! Talán majd jövőre! ( hacsak nem viszik ki még messzebb )
AdamGyak 2008.07.03. 20:26:26 / # 289300
avatar
Dodi a végén rájönnek milyen jó főtaxisnak lenni :))
tomajer 2008.07.03. 19:41:05 / # 289299
Hogyne lenne?!? Ezeken pl. te nem vagy rajta:-(
cbtaxi 2008.07.03. 17:39:28 / # 289298
avatar
Például :))

cbtaxi 2008.07.03. 17:35:04 / # 289297
avatar
Rakd fel a tavalyiakat. Sok külömbség nem nagyon van.....
tomajer 2008.07.03. 08:01:53 / # 289296
Türelem, türelem! Azok még feldolgozás alatt vannak. Az OFOTÉRT-ban sem kaptad meg azonnal!:-)
Nevem senki 2008.07.03. 05:33:24 / # 289295
avatar
Az általunk küldött képek, kurva jók!!! Nem találtam hibát bennük, igaz a képeket sem:-)))
bemondó 2008.07.02. 08:31:16 / # 289294
avatar
Megtettem:))
tomajer 2008.07.02. 07:56:42 / # 289293
Erről a témáról, a "drasztikus tarifaemelésesben" komoly vita van. Szvsz. ott fejtsd ki a véleményed:-)))
bemondó 2008.07.02. 07:36:24 / # 289292
avatar
Ez a mostani szavazás "hülyeség", mert a jogszabályok potosan meghatározzák, hogy mennyit dolgozhatsz naponta, hetente. Más kérdés, mennyire veszed komolyan. A tachográf ennek csak az ellenőrzésére szolgál(na). Persze ahogy ismerem a kollégákat, ahogy bevezetnék, rá egy hétre már megjelenne a tachográf "kütyü":))))

AdamGyak 2008.07.01. 20:22:11 / # 289291
avatar
"De ne legyünk telhetetlenek, a kaja jó volt, és mivel Csogu barátunk "sajnos" nem járt arra, még jutott is mindenkinek:-)" Ez egy tízpontos mondat :)
tomajer 2008.07.01. 17:15:57 / # 289290
TAXISNAP 2008 Csepel Aki nem volt ott annak azért, aki ott volt, annak meg azért érdemes megnéznie!:-)

tomajer 2008.06.29. 10:26:25 / # 289284

törölt felh. 2008.06.29. 09:49:25 / # 289283
avatar
Legalább egy csoportban van a Fradival:-))) Bogdáni kedvelem,meg osztán ott is lakom....hijjj Srácok úgy nézz ki nemsokára jövök.Úgyhogy a kocsikat lemosni ingeket felvenni és a stopert bámúlni.
utolsó senki 2008.06.28. 20:33:00 / # 289282
avatar
Az újpestire is nagy szükség van,a 4 óra alatt akár 3 címet is mond rá! (a világtalanok meg ott sírnak,hogy már 1,5 órája ülnek,és nem mondott semmit-a Cila söröző meg 15tel ment el...)
trubadur 2008.06.28. 17:41:27 / # 289276
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Nem vagy tudatlan,kedvelem a belvarit, meg osztán ott is lakom....Hejjj De a Bogdánira nem megyek,mert az csak II.osztály,aki onnét felkerül az már Ok.:-)))
Oldalszám: 1757