| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| törölt felh. | 2008.07.04. 17:15:56 / # 289305 |
|
Khmmmmmmm
Végül is igaz de 1 napos előhívást Ő válalt elöször.By Várszegi.G
Előzmény: #289296 tomajer 2008.07.03. 08:01:53 |
| rosszqtya | 2008.07.03. 21:42:21 / # 289304 |
|
jobb ha hozzászox tala a cég batyusokkal!
eddig bármikor jártam kint a bebekben 1-2 főtaxis mindig akkor szereltetett... ennyire nyiltan és mennyiségben még nem találkoztam más cégeknél ezzel
Előzmény: #289266 2008.06.25. 22:09:47 |
| jano13 | 2008.07.03. 21:35:20 / # 289303 |
|
Mizu?Ezek után ö is a cégnél fog dolgozni???????????????????????
Előzmény: #289264 lilazoli 2008.06.25. 19:31:23 |
| cbtaxi | 2008.07.03. 20:56:33 / # 289302 |
|
Előzmény: #289300 AdamGyak 2008.07.03. 20:26:26 |
| cbtaxi | 2008.07.03. 20:50:01 / # 289301 |
|
Értem a célzást!
Talán majd jövőre! ( hacsak nem viszik ki még messzebb )
Előzmény: #289299 tomajer 2008.07.03. 19:41:05 |
| AdamGyak | 2008.07.03. 20:26:26 / # 289300 |
|
Dodi a végén rájönnek milyen jó főtaxisnak lenni :))
Előzmény: #289298 cbtaxi 2008.07.03. 17:39:28 |
| tomajer | 2008.07.03. 19:41:05 / # 289299 |
|
Hogyne lenne?!?
Ezeken pl. te nem vagy rajta:-(
Előzmény: #289297 cbtaxi 2008.07.03. 17:35:04 |
|
| cbtaxi | 2008.07.03. 17:39:28 / # 289298 |
|
Például :))
|
| cbtaxi | 2008.07.03. 17:35:04 / # 289297 |
|
Rakd fel a tavalyiakat.
Sok külömbség nem nagyon van.....
Előzmény: #289296 tomajer 2008.07.03. 08:01:53 |
| tomajer | 2008.07.03. 08:01:53 / # 289296 |
|
Türelem, türelem!
Azok még feldolgozás alatt vannak.
Az OFOTÉRT-ban sem kaptad meg azonnal!:-)
Előzmény: #289295 Nevem senki 2008.07.03. 05:33:24 |
|
| Nevem senki | 2008.07.03. 05:33:24 / # 289295 |
|
Az általunk küldött képek, kurva jók!!!
Nem találtam hibát bennük, igaz a képeket sem:-)))
Előzmény: #289290 tomajer 2008.07.01. 17:15:57 |
| bemondó | 2008.07.02. 08:31:16 / # 289294 |
|
Megtettem:))
Előzmény: #289293 tomajer 2008.07.02. 07:56:42 |
| tomajer | 2008.07.02. 07:56:42 / # 289293 |
|
Erről a témáról, a "drasztikus tarifaemelésesben" komoly vita van.
Szvsz. ott fejtsd ki a véleményed:-)))
Előzmény: #289292 bemondó 2008.07.02. 07:36:24 |
|
| bemondó | 2008.07.02. 07:36:24 / # 289292 |
|
Ez a mostani szavazás "hülyeség", mert a jogszabályok potosan meghatározzák, hogy mennyit dolgozhatsz naponta, hetente. Más kérdés, mennyire veszed komolyan.
A tachográf ennek csak az ellenőrzésére szolgál(na).
Persze ahogy ismerem a kollégákat, ahogy bevezetnék, rá egy hétre már megjelenne a tachográf "kütyü":))))
|
| AdamGyak | 2008.07.01. 20:22:11 / # 289291 |
|
"De ne legyünk telhetetlenek, a kaja jó volt, és mivel Csogu barátunk "sajnos" nem járt arra, még jutott is mindenkinek:-)"
Ez egy tízpontos mondat :)
Előzmény: #289290 tomajer 2008.07.01. 17:15:57 |
| tomajer | 2008.07.01. 17:15:57 / # 289290 |
|
TAXISNAP 2008 Csepel
Aki nem volt ott annak azért, aki ott volt, annak meg azért érdemes megnéznie!:-)
|
|
| tomajer | 2008.06.29. 10:26:25 / # 289284 |
|
|
|
| törölt felh. | 2008.06.29. 09:49:25 / # 289283 |
|
Legalább egy csoportban van a Fradival:-)))
Bogdáni kedvelem,meg osztán ott is lakom....hijjj
Srácok úgy nézz ki nemsokára jövök.Úgyhogy a kocsikat lemosni ingeket felvenni és a stopert bámúlni.
Előzmény: #289276 trubadur 2008.06.28. 17:41:27 |
| utolsó senki | 2008.06.28. 20:33:00 / # 289282 |
|
Az újpestire is nagy szükség van,a 4 óra alatt akár 3 címet is mond rá!
(a világtalanok meg ott sírnak,hogy már 1,5 órája ülnek,és nem mondott semmit-a Cila söröző meg 15tel ment el...)
Előzmény: #289278 6ker 2008.06.28. 14:23:54 |
| trubadur | 2008.06.28. 17:41:27 / # 289276 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Nem vagy tudatlan,kedvelem a belvarit, meg osztán ott is lakom....Hejjj
De a Bogdánira nem megyek,mert az csak II.osztály,aki onnét felkerül az már Ok.:-)))
Előzmény: #289270 2008.06.26. 09:04:38 |