| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.06.25. 14:54:38 / # 289262 |
|
Téged érdekelne, ha közben a kereskedő szépen fizetne neked?
Előzmény: #289261 bemondó 2008.06.25. 14:00:31 |
|
| bemondó | 2008.06.25. 14:00:31 / # 289261 |
|
Jó-jó, de ha veszek egy tojást 20 Ft-ért és eladom 18-ért akkor ott valami nem stimm.
ez is lehet tisztességtelen piaci magatartás. Aszem.
Előzmény: #289255 csogu 2008.06.25. 07:09:35 |
| vivameriva | 2008.06.25. 13:52:05 / # 289260 |
|
Kőrkérdés: Szerintetek beindul végre az a híres nyári taxiszezon?
|
| vivameriva | 2008.06.25. 13:49:29 / # 289259 |
|
Láttam én is,csak sevrolé lacsetti-kel melóznak,nem is tudom hogy lehet ez! De Csabának jó lesz nem?
Előzmény: #289254 bemondó 2008.06.25. 07:01:44 |
| tomajer | 2008.06.25. 13:31:42 / # 289258 |
|
El se jutottunk odáig.
Rájöttem, hogy nem célom neki reklámot csinálni.
De úgy is mondhatjuk, hogy lusta dög vagyok, és úgy döntöttem: nem ér annyit, amennyi meló van vele:-)
Előzmény: #289257 csogu 2008.06.25. 11:37:45 |
|
| csogu | 2008.06.25. 11:37:45 / # 289257 |
|
Olyat mondott, hogy azt nem merted volna leírni? Vagy mi?
Előzmény: #289256 tomajer 2008.06.25. 07:22:39 |
|
| tomajer | 2008.06.25. 07:22:39 / # 289256 |
|
Másik lelkes "érdekvédőnk", Fribék Csaba, is rájött, hogy jobb a taxisokból élni, mint a taxiból:-(
Először akartam vele riportot csinálni, anno a témában, aztán rájöttem, hogy az az okosabb, ha nem beszélünk róla.
Szvsz. továbbra is ez a megoldás. Hagyjuk őket, csendben éhendegleni!
Előzmény: #289254 bemondó 2008.06.25. 07:01:44 |
|
| csogu | 2008.06.25. 07:09:35 / # 289255 |
|
Dörzsöli a kezét, hiszen nekik pont ez az érdekük, hogy verseny legyen...nem véletlenül versenyhivatal az elnevezésük.
Előzmény: #289254 bemondó 2008.06.25. 07:01:44 |
|
| bemondó | 2008.06.25. 07:01:44 / # 289254 |
|
Láttam ma valamit....Valami fityfasz taxicég alakult, és 170Ft/km áron dolgoznak. Már tudom miért tart itt az ország. Ilyenkor a versenyhivatal??
Csak kérdezem.
|
| krokkx | 2008.06.23. 19:36:22 / # 289253 |
|
tényleg sajnálom mindig minden emberért kár Ő még annyira idős sem volt
|
| csogu | 2008.06.23. 19:34:24 / # 289252 |
|
Meg úgy hallottam, hogy szegény felesége 1 éve kapott agyvérzést...szóval összejött neki(k)..:-(
Előzmény: #289251 krokkx 2008.06.23. 19:28:31 |
|
| krokkx | 2008.06.23. 19:28:31 / # 289251 |
|
köszi sajnálom ő is non-stopba nyomta...
|
| csogu | 2008.06.23. 19:15:13 / # 289250 |
|
Jött be a városba dolgozni a 31-es úton és közben infarktust kapott, majd lesodródott az útról…azt mondják nem a balesetben hunyt el, hanem a szíve vitte el…
Előzmény: #289248 krokkx 2008.06.23. 19:04:22 |
|
| csogu | 2008.06.23. 19:10:09 / # 289249 |
|
Azt olvastam, de nem tudtam, hogy róla van szó....
Előzmény: #289248 krokkx 2008.06.23. 19:04:22 |
|
| krokkx | 2008.06.23. 19:04:22 / # 289248 |
|
urh-án hallottam valamit fél füllel illetve olvsd el a búcsuzunk oldalt
|
| csogu | 2008.06.23. 18:46:40 / # 289247 |
|
Miért, történt vele valami?
Előzmény: #289246 krokkx 2008.06.23. 18:11:25 |
|
| krokkx | 2008.06.23. 18:11:25 / # 289246 |
|
nem tudja valaki,hogy mi történt a 1988-as Ákossal?
|
| AdamGyak | 2008.06.22. 10:34:02 / # 289243 |
|
A főtaxi és a horvát válogatott titkos reklám szerződést kötött. Kérem a mezeket és a címert figyelni!
http://hu.wikipedia.org/wiki/Horv%C3%A1t_labdar%C3%BAg%C3%B3-v%C3%A1logatott
|
| nyertes00 | 2008.06.22. 09:41:58 / # 289242 |
|
Tudta kihez kell odamenni :-DD
De erről kéne valami felvétel, hogy mi is röhöghessünk...
Előzmény: #289241 trubadur 2008.06.21. 17:43:28 |
| törölt felh. | 2008.06.21. 18:14:13 / # 289239 |
|
Trubadur 1 kérdésem lenne:
Neked van lila barátod ez szényen a Fradira nézve.
"Romkertnél állunk Lila barátom meg én kettesben"
Látszik mi,mármint az hogy gyógyúlgatók:-)))
|