Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.06.25. 14:54:38 / # 289262
Téged érdekelne, ha közben a kereskedő szépen fizetne neked?
bemondó 2008.06.25. 14:00:31 / # 289261
avatar
Jó-jó, de ha veszek egy tojást 20 Ft-ért és eladom 18-ért akkor ott valami nem stimm. ez is lehet tisztességtelen piaci magatartás. Aszem.
vivameriva 2008.06.25. 13:52:05 / # 289260
avatar
Kőrkérdés: Szerintetek beindul végre az a híres nyári taxiszezon?

vivameriva 2008.06.25. 13:49:29 / # 289259
avatar
Láttam én is,csak sevrolé lacsetti-kel melóznak,nem is tudom hogy lehet ez! De Csabának jó lesz nem?
tomajer 2008.06.25. 13:31:42 / # 289258
El se jutottunk odáig. Rájöttem, hogy nem célom neki reklámot csinálni. De úgy is mondhatjuk, hogy lusta dög vagyok, és úgy döntöttem: nem ér annyit, amennyi meló van vele:-)
csogu 2008.06.25. 11:37:45 / # 289257
Olyat mondott, hogy azt nem merted volna leírni? Vagy mi?
tomajer 2008.06.25. 07:22:39 / # 289256
Másik lelkes "érdekvédőnk", Fribék Csaba, is rájött, hogy jobb a taxisokból élni, mint a taxiból:-( Először akartam vele riportot csinálni, anno a témában, aztán rájöttem, hogy az az okosabb, ha nem beszélünk róla. Szvsz. továbbra is ez a megoldás. Hagyjuk őket, csendben éhendegleni!
csogu 2008.06.25. 07:09:35 / # 289255
Dörzsöli a kezét, hiszen nekik pont ez az érdekük, hogy verseny legyen...nem véletlenül versenyhivatal az elnevezésük.
bemondó 2008.06.25. 07:01:44 / # 289254
avatar
Láttam ma valamit....Valami fityfasz taxicég alakult, és 170Ft/km áron dolgoznak. Már tudom miért tart itt az ország. Ilyenkor a versenyhivatal?? Csak kérdezem.

krokkx 2008.06.23. 19:36:22 / # 289253
avatar
tényleg sajnálom mindig minden emberért kár Ő még annyira idős sem volt

csogu 2008.06.23. 19:34:24 / # 289252
Meg úgy hallottam, hogy szegény felesége 1 éve kapott agyvérzést...szóval összejött neki(k)..:-(
krokkx 2008.06.23. 19:28:31 / # 289251
avatar
köszi sajnálom ő is non-stopba nyomta...

csogu 2008.06.23. 19:15:13 / # 289250
Jött be a városba dolgozni a 31-es úton és közben infarktust kapott, majd lesodródott az útról…azt mondják nem a balesetben hunyt el, hanem a szíve vitte el…
csogu 2008.06.23. 19:10:09 / # 289249
Azt olvastam, de nem tudtam, hogy róla van szó....
krokkx 2008.06.23. 19:04:22 / # 289248
avatar
urh-án hallottam valamit fél füllel illetve olvsd el a búcsuzunk oldalt

csogu 2008.06.23. 18:46:40 / # 289247
Miért, történt vele valami?
krokkx 2008.06.23. 18:11:25 / # 289246
avatar
nem tudja valaki,hogy mi történt a 1988-as Ákossal?

AdamGyak 2008.06.22. 10:34:02 / # 289243
avatar
A főtaxi és a horvát válogatott titkos reklám szerződést kötött. Kérem a mezeket és a címert figyelni! http://hu.wikipedia.org/wiki/Horv%C3%A1t_labdar%C3%BAg%C3%B3-v%C3%A1logatott

nyertes00 2008.06.22. 09:41:58 / # 289242
avatar
Tudta kihez kell odamenni :-DD De erről kéne valami felvétel, hogy mi is röhöghessünk...
törölt felh. 2008.06.21. 18:14:13 / # 289239
avatar
Trubadur 1 kérdésem lenne: Neked van lila barátod ez szényen a Fradira nézve. "Romkertnél állunk Lila barátom meg én kettesben" Látszik mi,mármint az hogy gyógyúlgatók:-)))

Oldalszám: 1757