Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2007.08.16. 11:21:49 / # 285567
avatar
Jancsika maximum !
törölt felh. 2007.08.16. 11:08:13 / # 285566
avatar
Csak szép sorjában. -Nem nyalizzzzzzzzok. -Nem kell retegni csak az etikai szabályzatott betartani.(jó példa erre a xy kolléga,4perccel vette az egyik zsiros kanyart és 8:42-vel sikerült is ezt teljesítennie és még csodálkozott rajta,hogy borul). -IQ? Végül is a SZKT versenyt sem nyertem és a Techikumban a bizonyítványomban is csak tesiből volt 4-es szám. -Ha bajod van a Trubadurral akkor létszi ne engem használj pajzsnak. -Nem kávézok.
utolsó senki 2007.08.16. 10:59:20 / # 285565
avatar
JWT,már sokadxor mondom,NE NYALIZZ!!! Elérted azt,hogy normális munkatársak RETTEGNEK címet felvenni Óbudán,mivel Te-ha kell,ha nem-tiltogatod Őket. Etikás úgysem lehetsz,mivel-szerintem,de nem biztos-van 1 fix IQ-d.(kb100 alatt) Lécccccci,léccccci,ne nyalizz!!! A trubadur meg igenis vegye magára a kritikákat,ha etikást cinkelnek.Nagyon sok igazság van benne! kávészünet:tudod,lebuktál...
törölt felh. 2007.08.16. 10:32:21 / # 285564
avatar
Nekem még müködik a Jancsi így szeretek este otthon lenni:-)))
Nevem senki 2007.08.16. 10:25:21 / # 285563
avatar
Hát ez az! Ti nappalosok egy kicsit fordítva éltek, mint a normális emberek:-))) Ki látott már olyat, hogy nappal dolgozni????
törölt felh. 2007.08.16. 10:23:01 / # 285562
avatar
Reggel? Én már ki pörögtem magamat így bejöttem dolgozni:-)))
törölt felh. 2007.08.16. 10:21:48 / # 285561
avatar
Trubadur mivel fogalmam sem nincsen ki a Cbtaxi így azt sem tudhatom milyen a viszonyod vele. Én azt tudom,hogy sokszor fordultam hozzád a kérdéseimmel és te mindig készségesen és kimerítöen válaszoltál rá. De amikor lekiabáltad a hajamat a fejemről azt én betudom annak,hogy rossz napod volt.Mert alapjában véve én korekt embernek ismerlek téged. Ui:Ez nem nyalizás. Uui:Persze azért ha véletlenül Óbudán veszel fel címet a stopert beélesítem:-)))
Nevem senki 2007.08.16. 10:18:45 / # 285560
avatar
Jó reggelt:-))
Nevem senki 2007.08.16. 10:17:49 / # 285559
avatar
Te ismered az Öcsémet?
törölt felh. 2007.08.16. 10:17:27 / # 285558
avatar
Ha esetleg még így sem tudná ki a Csogu.Akkor mond meg neki,hogy pocakos és egy kezében Red Bull a másikban pedig pizza szokott lenni:-)))
csogu 2007.08.16. 10:15:01 / # 285557
Mondd meg kérlek neki, hogy én nem vagyok fent au iwiwen, de itt megtalál. Ha nem emlékezne rám, akkor mondd meg neki, hogy én vagyok.
Nevem senki 2007.08.16. 10:11:47 / # 285556
avatar
aborza@broadpark.no Nagyon köszönöm a segítséget.
utolsó senki 2007.08.16. 09:57:32 / # 285554
avatar
Címe? Vagy esetleg találkozzunk este a parkolóban?
Nevem senki 2007.08.16. 09:47:31 / # 285552
avatar
Igen, az Öcsémnek kellene elküldeni, aki Norvégiában él és szeretné a régi ismerősöket megtalálni.
utolsó senki 2007.08.16. 09:10:59 / # 285550
avatar
Szépségverseny győztese:

utolsó senki 2007.08.16. 08:54:15 / # 285549
avatar
Nekem van,érdekel?
Nevem senki 2007.08.16. 08:45:54 / # 285548
avatar
De jó, hogy itt vagy! Meg van még a meghívód? /IWIW/
MCCCXCII 2007.08.16. 08:29:37 / # 285547
Az ismerősömnek is tetszettek a lányok.

trubadur 2007.08.16. 05:18:48 / # 285546
avatar
:-))))DDDD
törölt felh. 2007.08.15. 21:11:58 / # 285545
avatar
Zoli én honnan tudjam azt,hogy a 1040 hogyan tekint a Cbtaxira???
Oldalszám: 1757