| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2007.08.16. 11:21:49 / # 285567 |
|
Jancsika maximum !
Előzmény: #285564 2007.08.16. 10:32:21 |
| törölt felh. | 2007.08.16. 11:08:13 / # 285566 |
|
Csak szép sorjában.
-Nem nyalizzzzzzzzok.
-Nem kell retegni csak az etikai szabályzatott betartani.(jó példa erre a xy kolléga,4perccel vette az egyik zsiros kanyart és 8:42-vel sikerült is ezt teljesítennie és még csodálkozott rajta,hogy borul).
-IQ? Végül is a SZKT versenyt sem nyertem és a Techikumban a bizonyítványomban is csak tesiből volt 4-es szám.
-Ha bajod van a Trubadurral akkor létszi ne engem használj pajzsnak.
-Nem kávézok.
|
| utolsó senki | 2007.08.16. 10:59:20 / # 285565 |
|
JWT,már sokadxor mondom,NE NYALIZZ!!!
Elérted azt,hogy normális munkatársak RETTEGNEK címet felvenni Óbudán,mivel Te-ha kell,ha nem-tiltogatod Őket.
Etikás úgysem lehetsz,mivel-szerintem,de nem biztos-van 1 fix IQ-d.(kb100 alatt)
Lécccccci,léccccci,ne nyalizz!!!
A trubadur meg igenis vegye magára a kritikákat,ha etikást cinkelnek.Nagyon sok igazság van benne!
kávészünet:tudod,lebuktál...
Előzmény: #285561 2007.08.16. 10:21:48 |
| törölt felh. | 2007.08.16. 10:32:21 / # 285564 |
|
Nekem még müködik a Jancsi így szeretek este otthon lenni:-)))
Előzmény: #285563 Nevem senki 2007.08.16. 10:25:21 |
| Nevem senki | 2007.08.16. 10:25:21 / # 285563 |
|
Hát ez az! Ti nappalosok egy kicsit fordítva éltek, mint a normális emberek:-)))
Ki látott már olyat, hogy nappal dolgozni????
Előzmény: #285562 2007.08.16. 10:23:01 |
| törölt felh. | 2007.08.16. 10:23:01 / # 285562 |
|
Reggel?
Én már ki pörögtem magamat így bejöttem dolgozni:-)))
Előzmény: #285560 Nevem senki 2007.08.16. 10:18:45 |
| törölt felh. | 2007.08.16. 10:21:48 / # 285561 |
|
Trubadur mivel fogalmam sem nincsen ki a Cbtaxi így azt sem tudhatom milyen a viszonyod vele.
Én azt tudom,hogy sokszor fordultam hozzád a kérdéseimmel és te mindig készségesen és kimerítöen válaszoltál rá.
De amikor lekiabáltad a hajamat a fejemről azt én betudom annak,hogy rossz napod volt.Mert alapjában véve én korekt embernek ismerlek téged.
Ui:Ez nem nyalizás.
Uui:Persze azért ha véletlenül Óbudán veszel fel címet a stopert beélesítem:-)))
Előzmény: #285546 trubadur 2007.08.16. 05:18:48 |
| Nevem senki | 2007.08.16. 10:18:45 / # 285560 |
|
Jó reggelt:-))
Előzmény: #285558 2007.08.16. 10:17:27 |
| Nevem senki | 2007.08.16. 10:17:49 / # 285559 |
|
Te ismered az Öcsémet?
Előzmény: #285557 csogu 2007.08.16. 10:15:01 |
| törölt felh. | 2007.08.16. 10:17:27 / # 285558 |
|
Ha esetleg még így sem tudná ki a Csogu.Akkor mond meg neki,hogy pocakos és egy kezében Red Bull a másikban pedig pizza szokott lenni:-)))
Előzmény: #285557 csogu 2007.08.16. 10:15:01 |
| csogu | 2007.08.16. 10:15:01 / # 285557 |
|
Mondd meg kérlek neki, hogy én nem vagyok fent au iwiwen, de itt megtalál. Ha nem emlékezne rám, akkor mondd meg neki, hogy én vagyok.
Előzmény: #285552 Nevem senki 2007.08.16. 09:47:31 |
|
| Nevem senki | 2007.08.16. 10:11:47 / # 285556 |
|
aborza@broadpark.no
Nagyon köszönöm a segítséget.
|
| utolsó senki | 2007.08.16. 09:57:32 / # 285554 |
|
Címe?
Vagy esetleg találkozzunk este a parkolóban?
Előzmény: #285552 Nevem senki 2007.08.16. 09:47:31 |
| Nevem senki | 2007.08.16. 09:47:31 / # 285552 |
|
Igen, az Öcsémnek kellene elküldeni, aki Norvégiában él és szeretné a régi ismerősöket megtalálni.
|
| utolsó senki | 2007.08.16. 09:10:59 / # 285550 |
|
Szépségverseny győztese:
|
| utolsó senki | 2007.08.16. 08:54:15 / # 285549 |
|
Nekem van,érdekel?
Előzmény: #285548 Nevem senki 2007.08.16. 08:45:54 |
| Nevem senki | 2007.08.16. 08:45:54 / # 285548 |
|
De jó, hogy itt vagy!
Meg van még a meghívód? /IWIW/
Előzmény: #285547 MCCCXCII 2007.08.16. 08:29:37 |
| MCCCXCII | 2007.08.16. 08:29:37 / # 285547 |
|
Az ismerősömnek is tetszettek a lányok.
|
|
| trubadur | 2007.08.16. 05:18:48 / # 285546 |
|
:-))))DDDD
Előzmény: #285545 2007.08.15. 21:11:58 |
| törölt felh. | 2007.08.15. 21:11:58 / # 285545 |
|
Zoli én honnan tudjam azt,hogy a 1040 hogyan tekint a Cbtaxira???
Előzmény: #285519 lilazoli 2007.08.15. 10:14:28 |