Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
roby 2007.08.27. 03:40:01 / # 286247
avatar
Azért elég gusztustalan kezd lenni amit egy-két nagyfejü,köbunko főtaxis müvel a rionál a romkertnél és a szigeten.Az egy dolog,hogy cég logóval álcázva lehuzzák a külföldieket gusztustalanul,de hogy még saját cégtársaikat is szivatják az már nem semmi.Hová züllött ez a cég,hogy pár izomagyu rendeszkedik mindenhol??És az a sok tagdijfizető birka miért türi,hogy csak a gagyi kanyarokat viheti?

cbtaxi 2007.08.27. 02:43:11 / # 286239
avatar
Úgy látom mindenki feszült egy kissé! Na csak,hogy megnyugodjatok,itt egy kis feszültségoldó. Figyelem! A következő szemlére,KÖTELEZŐ megtanulni kívülről!!!!!!! Tessék jó hangosan hallgatni,hogy a körülöttetek lévők is lenyugodjanak! Relax-Nyugizene :))

csogu 2007.08.26. 22:56:12 / # 286285
Nyugi, ne idegeskedj, én rendezem a sorsod…azt majd ráérsz utána idegeskedni:-DD
csogu 2007.08.26. 22:55:19 / # 286284
Háááát nem tudom, de vhogy elég bizarrnak tűnik így első hallásra…:-) Elképzelem, amint ülök egy csoportterápián. - Csogu, oszd meg kérlek a többiekkel, hogy te miként szoktál kikapcsolódni, elérni a tökéletes nyugalmi állapotot. - A Terminátort nézegetem, élőben. Szerinted?:-))
cbtaxi 2007.08.26. 19:09:30 / # 286283
avatar
Látom már, nagy verésnek leszel kisgazdája!!!! :)
terminátor 2007.08.26. 19:09:14 / # 286282
avatar
nem olvasni kell engem,hanem nézni:)az a nyugtató:)irni nem tudok,ugy mint te:) most hogy jol be pizzáztam meg is nyugodtam teljesen:)
világtaLAN 2007.08.26. 18:20:39 / # 286280
avatar
Ezt azé befejezhetnétek.... A meccsen így Csaba, úgy Zoli, itt meg aprítjátok egymást. Szép kis csapat. Vegyétek már észre, hogy ez nem az a fórum, ahol vélt vagy valós sérelmeket ki kellene tárgyalni. Mondjuk holnap az oázisban meccs előtt pár sör mellett. Zoli! A cib-bankról pont Neked nem kéne... Csaba! A szigetről az elmúlt másfél évben nem kevés pénzt lapátoltál haza. Ellenőr is voltál, csakhát.... Ennyi. /a Papát a 1047-es tiltotta le, a 1017-es jelzésére. Sztem elég lett volna egy sárgalap./
csogu 2007.08.26. 18:14:44 / # 286279
olyan megnyugtató vagyok:) Ez jóóóóó:-DDDD Majd akkor nem Tibeti zenét fogok hallgatni, hanem a te írásaid olvsom:-)))
csogu 2007.08.26. 18:12:11 / # 286278
Ne tudd meg, hogy mit győzködöm, hogy feddje fel magát, mert semmi romboló hatása sincs ha IRL is tudjátok ki ő. Igaz, fél a támadásoktól, mert elég erős az URH-ja, meg nem igazán arról híres, hogy olcsó János lenne:-)))…na meg a címekre is elég szűken ér oda, de istenem, mit tegyünk, ő is csak Lőrinci gyerek:-)))
csogu 2007.08.26. 18:06:11 / # 286277
Így igaz, meg kell tanulni egymással, és egymás mellett élni.
nyertes00 2007.08.26. 18:04:32 / # 286276
avatar
Szaisztok! 1 hét pihi az adrián, milyen szép is volt, míg a keresztgyerek beteg nem lett :( .. Ahogy visszaolvastam az irásokat, hát zajlik itthon az élet rendesen....

terminátor 2007.08.26. 17:50:55 / # 286275
avatar
az ember mindig tanul!:) elmentem kerekezni,most jőttem vissza rendeltem két pizzát! az nyugtat meg feltőltődőm a jövő hétre:):):)
trubadur 2007.08.26. 17:38:20 / # 286274
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Megyünk háttttt!!!! Előtte hívlak asssszzzeeemmm.
lilazoli 2007.08.26. 17:01:01 / # 286273
avatar
Tibi!! Megyűnk este ????
admissarius 2007.08.26. 16:44:22 / # 286272
avatar
igen mondhatom, hogy rend van. nálunk inkább olyan gondd van mint a palinál :), hogy a kollégák nem viszik a címeket.
lilazoli 2007.08.26. 16:22:16 / # 286271
avatar
Megint tanultam valamit!!
terminátor 2007.08.26. 16:19:07 / # 286270
avatar
lehet hogy a kisugárzásom ! olyan megnyugtató vagyok:)
terminátor 2007.08.26. 16:18:24 / # 286269
avatar
nem tudom! de a 14év alat se utas panasz se kolegális atrocitás nem volt! pedig szeretek a jo helyeken lenni jo időben:)
lilazoli 2007.08.26. 16:13:25 / # 286268
avatar
Ezt ,hogy csinálod?????????
terminátor 2007.08.26. 16:09:10 / # 286267
avatar
hali! engem nem szokott atrocitás érni sehol! ugy kell kezelni a dolgokat!:) még a maszekokkal sem ! ugyis lassan bezárnak a nyitott helyek!! addig meg nyugalom:)

Oldalszám: 1757