| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| roby | 2007.08.27. 03:40:01 / # 286247 |
|
Azért elég gusztustalan kezd lenni amit egy-két nagyfejü,köbunko főtaxis müvel a rionál a romkertnél és a szigeten.Az egy dolog,hogy cég logóval álcázva lehuzzák a külföldieket gusztustalanul,de hogy még saját cégtársaikat is szivatják az már nem semmi.Hová züllött ez a cég,hogy pár izomagyu rendeszkedik mindenhol??És az a sok tagdijfizető birka miért türi,hogy csak a gagyi kanyarokat viheti?
|
| cbtaxi | 2007.08.27. 02:43:11 / # 286239 |
|
Úgy látom mindenki feszült egy kissé!
Na csak,hogy megnyugodjatok,itt egy kis feszültségoldó.
Figyelem!
A következő szemlére,KÖTELEZŐ megtanulni kívülről!!!!!!!
Tessék jó hangosan hallgatni,hogy a körülöttetek lévők is lenyugodjanak!
Relax-Nyugizene :))
|
| csogu | 2007.08.26. 22:56:12 / # 286285 |
|
Nyugi, ne idegeskedj, én rendezem a sorsod…azt majd ráérsz utána idegeskedni:-DD
Előzmény: #286283 cbtaxi 2007.08.26. 19:09:30 |
|
| csogu | 2007.08.26. 22:55:19 / # 286284 |
|
Háááát nem tudom, de vhogy elég bizarrnak tűnik így első hallásra…:-)
Elképzelem, amint ülök egy csoportterápián.
- Csogu, oszd meg kérlek a többiekkel, hogy te miként szoktál kikapcsolódni, elérni a tökéletes nyugalmi állapotot.
- A Terminátort nézegetem, élőben.
Szerinted?:-))
Előzmény: #286282 terminátor 2007.08.26. 19:09:14 |
|
| cbtaxi | 2007.08.26. 19:09:30 / # 286283 |
|
Látom már, nagy verésnek leszel kisgazdája!!!!
:)
Előzmény: #286278 csogu 2007.08.26. 18:12:11 |
| terminátor | 2007.08.26. 19:09:14 / # 286282 |
|
nem olvasni kell engem,hanem nézni:)az a nyugtató:)irni nem tudok,ugy mint te:)
most hogy jol be pizzáztam meg is nyugodtam teljesen:)
Előzmény: #286279 csogu 2007.08.26. 18:14:44 |
| világtaLAN | 2007.08.26. 18:20:39 / # 286280 |
|
Ezt azé befejezhetnétek.... A meccsen így Csaba, úgy Zoli, itt meg aprítjátok egymást. Szép kis csapat. Vegyétek már észre, hogy ez nem az a fórum, ahol vélt vagy valós sérelmeket ki kellene tárgyalni. Mondjuk holnap az oázisban meccs előtt pár sör mellett.
Zoli!
A cib-bankról pont Neked nem kéne...
Csaba!
A szigetről az elmúlt másfél évben nem kevés pénzt lapátoltál haza. Ellenőr is voltál, csakhát....
Ennyi.
/a Papát a 1047-es tiltotta le, a 1017-es jelzésére. Sztem elég lett volna egy sárgalap./
Előzmény: #286263 lilazoli 2007.08.26. 15:36:43 |
| csogu | 2007.08.26. 18:14:44 / # 286279 |
|
olyan megnyugtató vagyok:)
Ez jóóóóó:-DDDD Majd akkor nem Tibeti zenét fogok hallgatni, hanem a te írásaid olvsom:-)))
Előzmény: #286270 terminátor 2007.08.26. 16:19:07 |
|
| csogu | 2007.08.26. 18:12:11 / # 286278 |
|
Ne tudd meg, hogy mit győzködöm, hogy feddje fel magát, mert semmi romboló hatása sincs ha IRL is tudjátok ki ő. Igaz, fél a támadásoktól, mert elég erős az URH-ja, meg nem igazán arról híres, hogy olcsó János lenne:-)))…na meg a címekre is elég szűken ér oda, de istenem, mit tegyünk, ő is csak Lőrinci gyerek:-)))
Előzmény: #286253 lilazoli 2007.08.26. 15:22:52 |
|
| csogu | 2007.08.26. 18:06:11 / # 286277 |
|
Így igaz, meg kell tanulni egymással, és egymás mellett élni.
Előzmény: #286255 cbtaxi 2007.08.26. 14:55:51 |
|
| nyertes00 | 2007.08.26. 18:04:32 / # 286276 |
|
Szaisztok!
1 hét pihi az adrián, milyen szép is volt, míg a keresztgyerek beteg nem lett :( ..
Ahogy visszaolvastam az irásokat, hát zajlik itthon az élet rendesen....
|
| terminátor | 2007.08.26. 17:50:55 / # 286275 |
|
az ember mindig tanul!:)
elmentem kerekezni,most jőttem vissza rendeltem két pizzát!
az nyugtat meg feltőltődőm a jövő hétre:):):)
Előzmény: #286271 lilazoli 2007.08.26. 16:22:16 |
| trubadur | 2007.08.26. 17:38:20 / # 286274 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Megyünk háttttt!!!!
Előtte hívlak asssszzzeeemmm.
Előzmény: #286273 lilazoli 2007.08.26. 17:01:01 |
| lilazoli | 2007.08.26. 17:01:01 / # 286273 |
|
Tibi!! Megyűnk este ????
Előzmény: #286271 lilazoli 2007.08.26. 16:22:16 |
| admissarius | 2007.08.26. 16:44:22 / # 286272 |
|
igen mondhatom, hogy rend van. nálunk inkább olyan gondd van mint a palinál :), hogy a kollégák nem viszik a címeket.
Előzmény: #286250 csogu 2007.08.26. 13:46:40 |
| lilazoli | 2007.08.26. 16:22:16 / # 286271 |
|
Megint tanultam valamit!!
Előzmény: #286270 terminátor 2007.08.26. 16:19:07 |
| terminátor | 2007.08.26. 16:19:07 / # 286270 |
|
lehet hogy a kisugárzásom !
olyan megnyugtató vagyok:)
Előzmény: #286268 lilazoli 2007.08.26. 16:13:25 |
| terminátor | 2007.08.26. 16:18:24 / # 286269 |
|
nem tudom!
de a 14év alat se utas panasz se kolegális atrocitás nem volt!
pedig szeretek a jo helyeken lenni jo időben:)
Előzmény: #286268 lilazoli 2007.08.26. 16:13:25 |
| lilazoli | 2007.08.26. 16:13:25 / # 286268 |
|
Ezt ,hogy csinálod?????????
Előzmény: #286267 terminátor 2007.08.26. 16:09:10 |
| terminátor | 2007.08.26. 16:09:10 / # 286267 |
|
hali!
engem nem szokott atrocitás érni sehol!
ugy kell kezelni a dolgokat!:)
még a maszekokkal sem !
ugyis lassan bezárnak a nyitott helyek!!
addig meg nyugalom:)
|