Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
roby 2007.08.27. 12:52:09 / # 286308
avatar
Nézz körül ezeken a helyeken,hogy milyen arcok állnak a treffen/mindig ugyanazok/és akkor rájössz,hogy mi is folyik ott.A rionál vannak föleg a főtaxi imáge-át növelő arcok a bejáratnál.Kigyurt,kopasz+1ooév köfejtő.És érdekes,hogy minden külföldi nyelvtudás nélkül ezek az alakok csak a külföldieket hajlandoak elvinni.Persze egy szót azért beszélnek angolosul,hogy görlsz.
6ker 2007.08.27. 12:40:26 / # 286307
avatar
Figy, mi egyenlőre be se mehetünk, úgyhogy az eredmény most mellékes.
6ker 2007.08.27. 12:36:08 / # 286306
avatar
Hozzál, úgy sincs mivel törölgetni a kocsit:)
világtaLAN 2007.08.27. 11:55:10 / # 286304
avatar
A 2 5 reálisabb:)
világtaLAN 2007.08.27. 11:53:57 / # 286303
avatar
Szerencsére nem kiköpött apja:) Ma én is viszem az enyémet.
lilazoli 2007.08.27. 11:43:47 / # 286302
avatar
Az űllöi-Kőnyves sarokról ,Vecsés 2 2 -be belefér?????????
lilazoli 2007.08.27. 11:42:23 / # 286301
avatar
Meg rá!!!!
világtaLAN 2007.08.27. 11:32:19 / # 286300
avatar
Ezt pedig 6.ker kollégának szeretettel:) Megvásárolható az uvb honlapján, de hozok egyet szívesen.

lilazoli 2007.08.27. 11:30:31 / # 286299
avatar
Én a korps,ra eskűszőm!!
világtaLAN 2007.08.27. 11:17:20 / # 286298
avatar
Viszont 15 éves az uvb.

világtaLAN 2007.08.27. 11:10:07 / # 286297
avatar
Ja, egyszer már elmesélted..
lilazoli 2007.08.27. 11:08:56 / # 286296
avatar
Akkor aztis tudod ,miért és kimiatt???
világtaLAN 2007.08.27. 10:48:37 / # 286295
avatar
Erről beszéltem...:DDD
lilazoli 2007.08.27. 10:00:21 / # 286294
avatar
Azt magyarázd meg ,ha ez igy van akkor tegnap a jet-be miért nem lehetett bejutni a Főtaxisoktol!
lilazoli 2007.08.27. 09:56:54 / # 286293
avatar
Megmondod ki Ő? :))))))))))))
lilazoli 2007.08.27. 09:54:16 / # 286292
avatar
Szerintem te ősszekeversz valakivel!! A cib-ről levagyok tiltva, de nem véletlenűl!!!
cbtaxi 2007.08.27. 09:08:01 / # 286291
avatar
Csitt! Pszt!!!!!!!!! :)))
csogu 2007.08.27. 09:02:52 / # 286290
Nem kell, te szerencsés:-)) Hallottam tegnap te vetted fel Isaszeget...35 perccel én is nyomtam volna! Szerencsés:-)
világtaLAN 2007.08.27. 09:01:57 / # 286289
avatar
Nevek? Kódok? Tények?
cbtaxi 2007.08.27. 08:28:16 / # 286288
avatar
Még jó hogy nem hálálkodni!
Oldalszám: 1757