| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| roby | 2007.08.27. 12:52:09 / # 286308 |
|
Nézz körül ezeken a helyeken,hogy milyen arcok állnak a treffen/mindig ugyanazok/és akkor rájössz,hogy mi is folyik ott.A rionál vannak föleg a főtaxi imáge-át növelő arcok a bejáratnál.Kigyurt,kopasz+1ooév köfejtő.És érdekes,hogy minden külföldi nyelvtudás nélkül ezek az alakok csak a külföldieket hajlandoak elvinni.Persze egy szót azért beszélnek angolosul,hogy görlsz.
Előzmény: #286289 világtaLAN 2007.08.27. 09:01:57 |
| 6ker | 2007.08.27. 12:40:26 / # 286307 |
|
Figy, mi egyenlőre be se mehetünk, úgyhogy az eredmény most mellékes.
Előzmény: #286302 lilazoli 2007.08.27. 11:43:47 |
| 6ker | 2007.08.27. 12:36:08 / # 286306 |
|
Hozzál, úgy sincs mivel törölgetni a kocsit:)
Előzmény: #286300 világtaLAN 2007.08.27. 11:32:19 |
| világtaLAN | 2007.08.27. 11:55:10 / # 286304 |
|
A 2 5 reálisabb:)
Előzmény: #286302 lilazoli 2007.08.27. 11:43:47 |
| világtaLAN | 2007.08.27. 11:53:57 / # 286303 |
|
Szerencsére nem kiköpött apja:)
Ma én is viszem az enyémet.
Előzmény: #286301 lilazoli 2007.08.27. 11:42:23 |
| lilazoli | 2007.08.27. 11:43:47 / # 286302 |
|
Az űllöi-Kőnyves sarokról ,Vecsés 2 2 -be belefér?????????
Előzmény: #286300 világtaLAN 2007.08.27. 11:32:19 |
| lilazoli | 2007.08.27. 11:42:23 / # 286301 |
|
Meg rá!!!!
Előzmény: #286299 lilazoli 2007.08.27. 11:30:31 |
| világtaLAN | 2007.08.27. 11:32:19 / # 286300 |
|
Ezt pedig 6.ker kollégának szeretettel:)
Megvásárolható az uvb honlapján, de hozok egyet szívesen.
|
| lilazoli | 2007.08.27. 11:30:31 / # 286299 |
|
Én a korps,ra eskűszőm!!
Előzmény: #286298 világtaLAN 2007.08.27. 11:17:20 |
| világtaLAN | 2007.08.27. 11:17:20 / # 286298 |
|
Viszont 15 éves az uvb.
|
| világtaLAN | 2007.08.27. 11:10:07 / # 286297 |
|
Ja, egyszer már elmesélted..
Előzmény: #286296 lilazoli 2007.08.27. 11:08:56 |
| lilazoli | 2007.08.27. 11:08:56 / # 286296 |
|
Akkor aztis tudod ,miért és kimiatt???
Előzmény: #286295 világtaLAN 2007.08.27. 10:48:37 |
| világtaLAN | 2007.08.27. 10:48:37 / # 286295 |
|
Erről beszéltem...:DDD
Előzmény: #286292 lilazoli 2007.08.27. 09:54:16 |
| lilazoli | 2007.08.27. 10:00:21 / # 286294 |
|
Azt magyarázd meg ,ha ez igy van akkor tegnap a jet-be miért nem lehetett bejutni a Főtaxisoktol!
Előzmény: #286247 roby 2007.08.27. 03:40:01 |
| lilazoli | 2007.08.27. 09:56:54 / # 286293 |
|
Megmondod ki Ő? :))))))))))))
Előzmény: #286285 csogu 2007.08.26. 22:56:12 |
| lilazoli | 2007.08.27. 09:54:16 / # 286292 |
|
Szerintem te ősszekeversz valakivel!! A cib-ről levagyok tiltva, de nem véletlenűl!!!
Előzmény: #286280 világtaLAN 2007.08.26. 18:20:39 |
| cbtaxi | 2007.08.27. 09:08:01 / # 286291 |
|
Csitt! Pszt!!!!!!!!! :)))
Előzmény: #286290 csogu 2007.08.27. 09:02:52 |
| csogu | 2007.08.27. 09:02:52 / # 286290 |
|
Nem kell, te szerencsés:-))
Hallottam tegnap te vetted fel Isaszeget...35 perccel én is nyomtam volna!
Szerencsés:-)
Előzmény: #286288 cbtaxi 2007.08.27. 08:28:16 |
|
| világtaLAN | 2007.08.27. 09:01:57 / # 286289 |
|
Nevek? Kódok? Tények?
Előzmény: #286247 roby 2007.08.27. 03:40:01 |
| cbtaxi | 2007.08.27. 08:28:16 / # 286288 |
|
Még jó hogy nem hálálkodni!
Előzmény: #286285 csogu 2007.08.26. 22:56:12 |