Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.08.25. 17:25:22 / # 286224
avatar
Felhívnálak!
törölt felh. 2007.08.25. 17:23:33 / # 286223
avatar
1. Nagyobb igazságtalanság nem legalizálja a kisebbet. 2. Amikor kellemetlen kérdés merül fel, Tomajernek épp úgy viccelődős kedve támad, mint neked.
csogu 2007.08.25. 16:59:08 / # 286222
Oké, igazad van! Zsolti ne nekem hozd, hanem cbtaxinak add majd oda kérlek...! Köszi!!:-D
csogu 2007.08.25. 16:58:13 / # 286221
Na látod. Akkor mi az igazságtalanabb? Előlem elvisz egy másik taxis egy fuvart, majd én is megyek fuvarba 5-10 perc elteltével....vagy...te fizetsz is még ezért...és még fuvarba sem mész!!!!? :-DD
cbtaxi 2007.08.25. 16:54:27 / # 286217
avatar
Jó,hogy említed! 5 Red Bull!!!! Fehér ember nem felejt! :))))))))))))))))))
törölt felh. 2007.08.25. 16:54:08 / # 286215
avatar
Na látod az a +5 is csak nekem fájt, Tomajernek meg kimondottan tetszett.
csogu 2007.08.25. 16:50:44 / # 286214
Erre akár mérget is vehetsz:-))) Nézd, itt jót tenni...háááát, ez egyenlő a lehetetlenel. Igyekezni kell rá, és már az is több, mint ami most van. Speciel nekem most tetszik ez a cég, ahol vagyok. A közvetlen kollégák elég jó fejek, a többivel meg nem tudok mit kezdeni. Igaz, Zsolti tartozik 5 Red Bullal, de nem vetem a szemére, nem vagyok olyan:-)) Ami viszont a lényeg. Abban tökéletesen igazad van, hoyg nem szabadna egymást ellenségnek tekinteni, viszont az meg lehetetlen a mai helyzetben, hogy az ember az érdekei miatt ne lépjen fel. Eltaposnak, hoyg észre sem veszed, azt lehet +5ezreket fizetgetni, hoyg más jót kaszáljon egy-egy rendezvényen:-)))
törölt felh. 2007.08.25. 16:44:25 / # 286213
avatar
Lehet, hogy nem ti vagytok a rosszak... de a jók se. :-)
csogu 2007.08.25. 16:26:22 / # 286211
Letettem a hajam, de aztán visszavettem, mert úgy még előnytelenebbül nézek ki:-))) Wanek, hidegzuhany, az szokott segíteni:-) Háááááááát tényleg nem érted amit írtam? Nehogy már neked kelljen magyaráznom, hogy mi az az élc:-)) Bontsuk ketté az írásod, mert az egyiktől jobban kikészültem mint a másiktól... Nemkar esete. Egy szűk sáv van ott. Ezek a kötsög főtaxisok is megszeretnének élni...tudom bűn. Hova mennek? Ahol meló van. Hogy miért állt egymás mellett két főtaxis is, azt nem tudom, fogalmam sincs, nem tudhatom. Van akinek még nálam is kevesebb esze van, nem tehetek róla. Nemkar, nem fér el. A kockás autójában ott ül az utas, és szeretne haladni. Nemkar ól a kocsijában és nem mozdul, mert neki rendelése van, különben is, mit áll itt két kockás, azt basztassa a másik kolléga. Az első autó általában ellenőri, etikás, őt kerülgetni kell, ami eléggé nem okos dolog, de a helyi adottságok mást nem tehetnek lehetővé. Speciális helyzet 4 makacs kollégával. Nehogy már ezen most kiakadjunk. A két kos esete a hídon. A másik fele, a kamara. Wanek, ne idegelj. Neked az a gyanúd, hogy most MI(!!!) olyant akarunk odatolni, akinek majd ott jó lesz és mi majd szívunk tovább?? Hallo, az nem zavar, hogy te a múltról beszélsz??? Ez már megtörtént, mi ez ellen szeretnénk tenni!!!..csak tudnám mi a fenének...sokkal egyszerűbb lenni odamenni pár drosztra, 1-2-3 droidot felrugni és élni mint pár ismerősöm. Az egyik nem akar kamarát, az egyik nem akar változást, meg most telefonom sem tudom elérni, mert pár ezer kilométerre van búvárkodni a családjával: TAXIZÁSBÓL!!!! Nehogy már még mi legyünk a rosszak...
törölt felh. 2007.08.25. 16:16:54 / # 286210
avatar
Nem igazán értem, hogy miről írsz a konkrét esettel kapcsolatban, nekem fogalmam sincs, hogy Nemkar volt-e fixtarifáért tüntetni vagy se, belép-e a kamarába, vagy se. A kollegiális bánásmód ETTŐL FÜGGETLENÜL megilleti. Egyébként épp ő az, akivel más topikban szinte sosem értek egyet, de ettől még eszembe se jutna megtagadni mint kollégát. Szvsz sok ide nem illő dolgot összehordtál. Amúgy pont a kamarával kapcsolatban van egy olyan érzésem, hogy sunyi haszonévezők valakiket előre akarnak tolni, hogy nekik jó legyen.
cbtaxi 2007.08.25. 16:07:28 / # 286209
avatar
Detto!
csogu 2007.08.25. 15:51:15 / # 286207
Ment válasz.
cbtaxi 2007.08.25. 15:39:54 / # 286206
avatar
Mostmár én is nyűgős vok,elhiszed? Elolvastad,ugye?
csogu 2007.08.25. 15:39:39 / # 286205
De van, de még mennyire is van. Mert mit érdemel az áruló? A sunyi haszonélvező, aki másokat lök előre, csakhogy neki jó legyen?? Hááát még ez is túl jó és sok egyeseknek. Kíváncsi vagyok, hogy most hány vállalkozó lép be a kamarába....na aztán nekem 1 év mólva, vagy kettő...de maximum 3, amikor már majd céges-céges ellen fog menni, ne panaszkodjon, hogy a Bolond Csogu még ezen is viccöl, mert igen...én viccölni fogok ... és nevetni, jóóóóóóóóóó hangosan:-)))
csogu 2007.08.25. 15:34:03 / # 286204
Nézd, beteg vagyok, nyűgös és még nem ebédeltem:-)))
csogu 2007.08.25. 15:32:55 / # 286203
Drága barátom azért, mert elfáradtam benne. Értelmetlen szélmalomharc. Na, picit belemélyedek, mert nem szeretném, ha azok lennének negatívan feltüntetve, akik elől dolgoznak. Szituációs gyakorlat: Slágeren elfogy az autó. A szerződésünk kötelez(!!!) arra minket, hogy hátul is legyen autó, ha tetszik, ha nem. Gondolom eddig tisztasor. - Van autótok odaát? – kérdezem. - Van. Küldjek? - Igen. 2 db-ot. Oké, küldöm. Majd 5 perc csend. - Jön az autó? Itt fogom az utast. - Pillanat, vita van. Nem tud kiállni a harmadik autó, az első kettő meg nem akar átmenni. - Én értem, de kérlek küldj autót, mert mindenki aki számít az itt botorkál a környékemen, én meg fogom az utast. - Jó, jó küldöm. - Csogu! - Igen?! - Küldöm az XY kollégát, bár nagyon ideges. - Majd elmúlik neki, ha megtudja hova megy. - Ok, rendben. Eltelik 5 perc. - Keresném a sziget1-t. – kissé már zaklatott a hangom. - Mondjad. - Hol a taxi?? - Nem tudom. Nem ért oda? - Nem. - Mi is volt a kódja? - Honnan a francból tudnám??? Az utasok szétidegelnek már itt mellettem. Angolok és veszekednek, hogy vigyem el én őket. - Jó küldök egy másikat. - Kérlek ne szenvedj vele, küld az elsőt, mert hülyét kapok. - Ok, küldöm. Közben az Angoljaim elsétálnak. Jön a kolléga. - Hol vannak az utasok? - Elmentek. - @+’!+’! @+++!/”+= szórakoztok itt velem. Kivárom a sorom, azt ide küldtök a nagy semmire. Na majd én bemegyek és jelentem ezt a Miklósnak. - Drága kedves édes egyetlen cukormázas kollégám, tőle oda mész ahova akarsz, de ha itt továbbra is üvöltözni fogsz, akkor megfoglak fenyíteni. Általában ez szokott hatni és csend lesz. A szép szóra csak hangosabbak (tudom, próbáltam). Ezt persze végig nézi az egész biztonsági szolgálat. - Csogu!!!!!! – keres a Mendi. - Mondjad. - A biztonsági szolgálat jelentette, hogy gond volt a Slágeren utasokkal. Mi történt? - Nem kaptak időben autót és ezt nehezményezték. - Picit figyeljetek jobban oda kérlek, és ha lehet, ne elölről kérd át az autót, mert abból nekünk lesz csak gond. - Jó, majd jobban figyelek….. Cbtaxi, sorolhatnám, 4 napig írhatnám a sztorikat. Szerencsére kezd egy megszokott gárda összejönni a Slágeren. Érdekes, ezek a kollégák maguktól jönnek már át, nem vitáznak, nem balhéznak. Nagyon jól elvagyok velük. Ők is velem, mive érzik, látják, tapasztalják, hogy a tőlem telhető legjobbat akarom nekik…semmivel sem többet, mint amit én elvárnék fordítva. Felhívnak, vagy jönnek és már mondom is nekik, hogy érdemes, vagy nem érdemes maradni…jönni. Szóval kezd kialakulni köztünk egy együtt működés, aminek kifejezetten örülök. De voltam én a sziget egyen is. Na az ott kész káosz tud lenni. - Sziget1, keresem a sziget1-t. - Itt vagyok, mondd. - Szia Csogu, kérlek küldj át 2 autót. - Oké, küldöm. Séta a harmadik autóhoz. - Kollégám kérlek menj át a Slágerre, mert nincs odaát autó. - Miért engem küldesz, miért nem azt, aki most áll be a sorvégére? Hmmm…lényegében igaza van, hiszen az a kolléga még örülhet is, hiszen utolsóból első lesz. Séta hátra. - Szia, átmennél a Slágerre? - Persze. Kitolatok. - Ok. Látom elkezd tolat, erre jön 4 kolléga, és rááll. - Maradj – majd az utolsó kettőt küldöm. Séta…kérdés…oké megy…tolat..nem sikerül. - Csogu!!!! - Igen?! - Jönnek az autók, mert már utas is lenne.Pillanat-pillanat, mert fennforgás van. - Jó-jó csak küld őket. - Ok. Maradjatok, majd gyorsan elölről küldök, mert ez így nem fog menni. Vissza soreleje. Harmadik kolléga még mindig ugyanaz. - Figyelj, nem tudnak a fiúk kitolatni, mert mindig jön valaki. Kérlek menj át. - Jó, átmegyek, de ha nincs utas, akkor hétfőn az lesz az első dolgom, hogy bepanaszollak. - Rendben, menj csak – hogy száradna el az ilyen…gondolom magamban. - Csoguuuuu!!!!- Keres a Mendi. - Mondjad Attila! - A biztonsági szolgálat jelentette nekem, hogy nem volt a sziget1-en előbb ellenőr. Nem te vagy szolgálatban? - De-de, csak bent voltam a kisutcában és intézkedtem. - Megkérnélek arra, hogy ne sétálgassál, hanem kicsit jobban figyelj oda. - Rendben, odafigyelek. - Csoguuu – keresnek 20 perc elteltével. - Igen? - Kellene megint 2 autó, mert elfogytunk. - Oké. Séta a harmadik autóhoz. - Kollégám, megkérnélek, hogy menj át a Slágerre, ha nem akarsz menni, akkor sincs semmi gond, csak el kell hagyni a szigetet. Kolléga azonnal menni „akar”. Jaaahhh kérem, ha a normális szó, kérés, nem talál fogadtatásra, akkor mit tehetek. De hoyg válaszoljak a kérdésedre. Nem tudom véleményezni, hogy akkor-ott, amikor te ezt tapasztaltad, miért lett így megoldva, mert a variációk száma, ami ott tud lenni, számtalan. De egyet higgyél el kérlek. Senki nem akar a másikkal kicseszni, sem taxissal, sem mi ellenőrök egymással, mert ha én valakit habokra rendelek, vagy küldök, akkor azt a másik ellenőrnek kell hallgatnia. Sajnos nem mindig döntünk a legjobban, ez nem kizárt, de legalább igyekszünk. Itt minket még nem ért az a vád, hogy nyúljuk az utasokat, meg válogatunk, szóval viszonylagosan rend van, mááár amennyire rend lehet néha, amikor kiönt a sziget:-))) Jaaaa és majd elfelejtettem. Zsolti a legjobb ellenőr!!!:-))))
cbtaxi 2007.08.25. 15:30:24 / # 286202
avatar
"Zenikém"! Emil ment!!!!!!!!!
törölt felh. 2007.08.25. 15:17:45 / # 286201
avatar
Annak, hogy egy kollégával hiéna módjára viselkedtek, semmi köze 1. fixtarifás tuntetésnek 2. Trianonnan 3. Az eredendő bűnnek. Lehet védeni a védhetetlent, csak semmi értelme. Elviccelni meg még annyi se. Lehet, hogy humortalan vagyok, de semmi vicceset nem találtam az esetben.
R2D2 2007.08.25. 15:16:23 / # 286200
avatar
Azt a kutyafáját!:)))
cbtaxi 2007.08.25. 15:11:42 / # 286199
avatar
kiakadtál? :)))))))))))))))
Oldalszám: 1757