Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
detox 2007.08.28. 01:05:14 / # 286330
avatar
csak gondolom.:)
admissarius 2007.08.28. 00:55:52 / # 286329
avatar
hát ti tudjátok...
detox 2007.08.28. 00:46:43 / # 286328
avatar
már rég tullépett rajta mindenki.ez olyan,mikor levernek cimröl egyböl mindenki batyus (:D) puzzál egyet mikor utasod van és nézz szurosan a tükörbe,elnézést fog kérni. :)
admissarius 2007.08.28. 00:36:49 / # 286327
avatar
de hát szerintem nem csitítani kéne hanem ellenérveket felhozni mert ha ez valóban igy van az nem túl jó a főtaxinak.
detox 2007.08.28. 00:35:37 / # 286326
avatar
nincs kész.:) megyek iszom egyet :)))
detox 2007.08.28. 00:26:32 / # 286325
avatar
kész a lecke?
detox 2007.08.28. 00:25:35 / # 286324
avatar
ja,a roby topictáársnak.mivel nem taxis.csak a feszültséget csinálja.gondolom tanulás után azon élvezkedik,hogy forumokon hergeli a népeket.na mindegy.
roby 2007.08.28. 00:25:16 / # 286323
avatar
Persze,hogy kellemetlen téma, céglogó alatt lekaszálni,lerabolni a külföldi balekot.És akkor csodálkozunk,hogy az ilyen pünkösdi királyok miatt is,nem jönnek már ide a normális turisták.
admissarius 2007.08.28. 00:19:13 / # 286322
avatar
miért csit? kellemetlen téma?
detox 2007.08.27. 23:50:23 / # 286321
avatar
???????????csit!!!!!!!!!!
genyó 2007.08.27. 19:11:18 / # 286319
avatar
Lilazoli! Megkérlek az ízléstelen lila képeidet ne ide rakd, mert nem itt van a helye. Nyomtasd ki őket és keresd meg a lakásban a WC feliratú ajtót, amögött megtalálod a megfelelő helyet. Sőt ha rám hallgatsz, és jó sok kép összegyűlt a WC feliratot nyugodtan, átírhatod AZ ÉN ALBUMOM-ra.
trubadur 2007.08.27. 18:52:52 / # 286318
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Na itt van, Zöldelünk :-)

roby 2007.08.27. 16:25:15 / # 286317
avatar
Gondolom te is benne vagy a brancsba,hogy igy véded őket ,azokat akik saját kollegáikat is megnyulják még,ha etikások is.
lilazoli 2007.08.27. 16:19:27 / # 286316
avatar
Jwt !!! Ne Nyalizzzzzzz !Kérlek hozd vissza a recepteket!! Keress más barátokat! :-)))))

lilazoli 2007.08.27. 16:10:07 / # 286315
avatar
Hoppá!!!!!! :-)))))))))))))) :-P
lilazoli 2007.08.27. 15:57:41 / # 286314
avatar
Ha Főtaxis vagy tudod ,hogy muxik! Ha nem akkor csak okos ,szeretnél lenni!!
lilazoli 2007.08.27. 15:50:49 / # 286313
avatar
Énis az enyimet!
lilazoli 2007.08.27. 15:50:06 / # 286312
avatar
Reqviem a 6 ker kollegámér!
lilazoli 2007.08.27. 15:48:42 / # 286311
avatar
Remélem 1 x miattad kap valaki 100 év bányát!!
utolsó senki 2007.08.27. 15:13:20 / # 286310
avatar
Én is küldök a 6ker.nek 1et!
Oldalszám: 1757