| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| detox | 2007.08.28. 01:05:14 / # 286330 |
|
csak gondolom.:)
Előzmény: #286329 admissarius 2007.08.28. 00:55:52 |
| admissarius | 2007.08.28. 00:55:52 / # 286329 |
|
hát ti tudjátok...
Előzmény: #286328 detox 2007.08.28. 00:46:43 |
| detox | 2007.08.28. 00:46:43 / # 286328 |
|
már rég tullépett rajta mindenki.ez olyan,mikor levernek cimröl egyböl mindenki batyus (:D)
puzzál egyet mikor utasod van és nézz szurosan a tükörbe,elnézést fog kérni. :)
Előzmény: #286327 admissarius 2007.08.28. 00:36:49 |
| admissarius | 2007.08.28. 00:36:49 / # 286327 |
|
de hát szerintem nem csitítani kéne hanem ellenérveket felhozni mert ha ez valóban igy van az nem túl jó a főtaxinak.
Előzmény: #286325 detox 2007.08.28. 00:26:32 |
| detox | 2007.08.28. 00:35:37 / # 286326 |
|
nincs kész.:)
megyek iszom egyet :)))
Előzmény: #286325 detox 2007.08.28. 00:26:32 |
| detox | 2007.08.28. 00:26:32 / # 286325 |
|
kész a lecke?
Előzmény: #286323 roby 2007.08.28. 00:25:16 |
| detox | 2007.08.28. 00:25:35 / # 286324 |
|
ja,a roby topictáársnak.mivel nem taxis.csak a feszültséget csinálja.gondolom tanulás után azon élvezkedik,hogy forumokon hergeli a népeket.na mindegy.
Előzmény: #286322 admissarius 2007.08.28. 00:19:13 |
| roby | 2007.08.28. 00:25:16 / # 286323 |
|
Persze,hogy kellemetlen téma, céglogó alatt lekaszálni,lerabolni a külföldi balekot.És akkor csodálkozunk,hogy az ilyen pünkösdi királyok miatt is,nem jönnek már ide a normális turisták.
Előzmény: #286322 admissarius 2007.08.28. 00:19:13 |
| admissarius | 2007.08.28. 00:19:13 / # 286322 |
|
miért csit? kellemetlen téma?
Előzmény: #286321 detox 2007.08.27. 23:50:23 |
| detox | 2007.08.27. 23:50:23 / # 286321 |
|
???????????csit!!!!!!!!!!
Előzmény: #286308 roby 2007.08.27. 12:52:09 |
| genyó | 2007.08.27. 19:11:18 / # 286319 |
|
Lilazoli!
Megkérlek az ízléstelen lila képeidet ne ide rakd, mert nem itt van a helye. Nyomtasd ki őket és keresd meg a lakásban a WC feliratú ajtót, amögött megtalálod a megfelelő helyet. Sőt ha rám hallgatsz, és jó sok kép összegyűlt a WC feliratot nyugodtan, átírhatod AZ ÉN ALBUMOM-ra.
Előzmény: #286318 trubadur 2007.08.27. 18:52:52 |
| trubadur | 2007.08.27. 18:52:52 / # 286318 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Na itt van,
Zöldelünk :-)
|
| roby | 2007.08.27. 16:25:15 / # 286317 |
|
Gondolom te is benne vagy a brancsba,hogy igy véded őket ,azokat akik saját kollegáikat is megnyulják még,ha etikások is.
Előzmény: #286314 lilazoli 2007.08.27. 15:57:41 |
| lilazoli | 2007.08.27. 16:19:27 / # 286316 |
|
Jwt !!! Ne Nyalizzzzzzz !Kérlek hozd vissza a recepteket!! Keress más barátokat! :-)))))
|
| lilazoli | 2007.08.27. 16:10:07 / # 286315 |
|
Hoppá!!!!!! :-)))))))))))))) :-P
Előzmény: #286291 cbtaxi 2007.08.27. 09:08:01 |
| lilazoli | 2007.08.27. 15:57:41 / # 286314 |
|
Ha Főtaxis vagy tudod ,hogy muxik! Ha nem akkor csak okos ,szeretnél lenni!!
Előzmény: #286308 roby 2007.08.27. 12:52:09 |
| lilazoli | 2007.08.27. 15:50:49 / # 286313 |
|
Énis az enyimet!
Előzmény: #286303 világtaLAN 2007.08.27. 11:53:57 |
| lilazoli | 2007.08.27. 15:50:06 / # 286312 |
|
Reqviem a 6 ker kollegámér!
Előzmény: #286307 6ker 2007.08.27. 12:40:26 |
| lilazoli | 2007.08.27. 15:48:42 / # 286311 |
|
Remélem 1 x miattad kap valaki 100 év bányát!!
Előzmény: #286308 roby 2007.08.27. 12:52:09 |
| utolsó senki | 2007.08.27. 15:13:20 / # 286310 |
|
Én is küldök a 6ker.nek 1et!
Előzmény: #286300 világtaLAN 2007.08.27. 11:32:19 |