| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| terminátor | 2007.09.03. 13:34:58 / # 286532 |
|
ok:)
Előzmény: #286531 lilazoli 2007.09.03. 13:34:28 |
| lilazoli | 2007.09.03. 13:34:28 / # 286531 |
|
Igen ! Nemsokára kőzzé teszem!
Előzmény: #286529 terminátor 2007.09.03. 13:32:59 |
| lilazoli | 2007.09.03. 13:33:25 / # 286530 |
|
Az emil cimét árasszuk el !!!
|
| terminátor | 2007.09.03. 13:32:59 / # 286529 |
|
küldtem !átment?
Előzmény: #286528 lilazoli 2007.09.03. 13:28:22 |
| lilazoli | 2007.09.03. 13:28:22 / # 286528 |
|
kűgyedd bátya
Előzmény: #286527 terminátor 2007.09.03. 13:26:33 |
| terminátor | 2007.09.03. 13:26:33 / # 286527 |
|
hali!
Zoli elolvasod az emailt!?
Előzmény: #286523 lilazoli 2007.09.03. 13:19:45 |
| utolsó senki | 2007.09.03. 13:24:00 / # 286525 |
|
|
| utolsó senki | 2007.09.03. 13:23:24 / # 286524 |
|
Tegnap nagyon odavolt a csövön,mennyi zöldséget fog küldeni...de majd MI adunk neki!
Előzmény: #286518 lilazoli 2007.09.03. 13:15:00 |
| lilazoli | 2007.09.03. 13:19:45 / # 286523 |
|
Nem !! Én éppen aludtam a Nyiregyházi fieszta Fáradalmait!%! :-))))
Előzmény: #286521 cbtaxi 2007.09.03. 13:17:21 |
| lilazoli | 2007.09.03. 13:18:17 / # 286522 |
|
Nem ez a szégyen,de nem akarok bele menni ,mert sérteném eggyesek érdekeit!
Előzmény: #286520 cbtaxi 2007.09.03. 13:16:44 |
| cbtaxi | 2007.09.03. 13:17:21 / # 286521 |
|
Te mentél segíteni neki?
Előzmény: #286515 lilazoli 2007.09.03. 13:08:06 |
| cbtaxi | 2007.09.03. 13:16:44 / # 286520 |
|
Gondolom lefegyverezte egy találóskérdéssel! :-))
Előzmény: #286515 lilazoli 2007.09.03. 13:08:06 |
| lilazoli | 2007.09.03. 13:15:47 / # 286519 |
|
|
| lilazoli | 2007.09.03. 13:15:00 / # 286518 |
|
Kűldjek neki énis?????
|
| utolsó senki | 2007.09.03. 13:11:14 / # 286517 |
|
Soxeretettel trubadurnak!:
|
| lilazoli | 2007.09.03. 13:10:06 / # 286516 |
|
Akkor éppen nem ment a szekér "vasas 1-1,Felcsúton pedig csufos vereség az mk,ba" :-(((
Előzmény: #286514 cbtaxi 2007.09.03. 13:07:41 |
| lilazoli | 2007.09.03. 13:08:06 / # 286515 |
|
Ami biztos az Okoska nem hagyta,hogy az utasa kihasználja a testi adotságaiból létrejőtt hátrányát!!
Előzmény: #286509 cbtaxi 2007.09.03. 11:52:26 |
| cbtaxi | 2007.09.03. 13:07:41 / # 286514 |
|
Te rosszalkodtál?
Pedig végre nyert az Újpest!
Vagy az később volt?
Előzmény: #286513 lilazoli 2007.09.03. 13:04:53 |
| lilazoli | 2007.09.03. 13:04:53 / # 286513 |
|
Akkor az én kőznyugalmamat zavarták meg!!!!!
Előzmény: #286490 nyertes00 2007.09.03. 09:00:48 |
| cbtaxi | 2007.09.03. 11:52:26 / # 286509 |
|
Lássuk csak,mit tudunk eddig?
Bosnyák tér - 29.-e - Okoska - Zoli - egy "nemtikás" -oktatás - cipőtalp - kocsitörés
Majd csak összeáll a kép! :))))))))))))))))))))
Előzmény: #286504 csogu 2007.09.03. 11:17:23 |