| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.09.03. 15:38:16 / # 286552 |
|
Ma odafigyeltem a világításra, így nem lesz gond:-)
Előzmény: #286551 cbtaxi 2007.09.03. 15:33:01 |
|
| cbtaxi | 2007.09.03. 15:33:01 / # 286551 |
|
Most szólj,ha megint nem indul a betegágy,most itthon vok! :)))))))))))
Előzmény: #286548 csogu 2007.09.03. 14:57:39 |
| cbtaxi | 2007.09.03. 15:32:08 / # 286550 |
|
A Te vállad sokat elbír! :)))))))))))
Előzmény: #286548 csogu 2007.09.03. 14:57:39 |
| csogu | 2007.09.03. 14:57:39 / # 286548 |
|
Persze, célozgatok...verd rám ezt is:-DDDD
Előzmény: #286547 cbtaxi 2007.09.03. 14:51:20 |
|
| cbtaxi | 2007.09.03. 14:51:20 / # 286547 |
|
Ez most célzás volt a Zolira? :))))))))))))))))))))))))))))
Vannak helyzetek,amikor elborul az ember agya és ....................
Előzmény: #286546 csogu 2007.09.03. 14:40:00 |
| csogu | 2007.09.03. 14:40:00 / # 286546 |
|
Szerintetek ez normális volt? Nem tudom elhinni, hogy nincs tisztában tettének következményével.
Klikk ide!!!
Előzmény: #286545 lilazoli 2007.09.03. 13:59:05 |
|
| lilazoli | 2007.09.03. 13:59:05 / # 286545 |
|
Ok leesett!
Előzmény: #286543 csogu 2007.09.03. 13:57:21 |
| csogu | 2007.09.03. 13:57:35 / # 286544 |
|
Megdumáltuk:-))
Előzmény: #286540 R2D2 2007.09.03. 13:53:45 |
|
| csogu | 2007.09.03. 13:57:21 / # 286543 |
|
Tudod, ő az aki tegnap északon szerepelt:-)))
Előzmény: #286539 lilazoli 2007.09.03. 13:51:53 |
|
| lilazoli | 2007.09.03. 13:55:34 / # 286542 |
|
kapja be!!!!
Előzmény: #286540 R2D2 2007.09.03. 13:53:45 |
| R2D2 | 2007.09.03. 13:53:45 / # 286540 |
|
REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDD BULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: #286538 csogu 2007.09.03. 13:50:43 |
| lilazoli | 2007.09.03. 13:51:53 / # 286539 |
|
????????????????,,
Előzmény: #286538 csogu 2007.09.03. 13:50:43 |
| csogu | 2007.09.03. 13:50:43 / # 286538 |
|
A 698-as kollégához legyetek türelmesek:-)))
Különben meg hali nektek:-)
R2D2 köszi a tegnapit!!:-)))
|
|
| lilazoli | 2007.09.03. 13:48:09 / # 286510 |
|
73-an!
Előzmény: #286501 R2D2 2007.09.03. 13:47:10 |
| R2D2 | 2007.09.03. 13:47:10 / # 286501 |
|
Akkor jó! Hányan voltunk nyiregyen?
|
| lilazoli | 2007.09.03. 13:45:40 / # 286537 |
|
igen
Előzmény: #286536 R2D2 2007.09.03. 13:44:49 |
| R2D2 | 2007.09.03. 13:44:49 / # 286536 |
|
Azt tudod hogy aki a kapu felett áll a kerítés tetején az egy lengyel Legia ultra? Amúgy szasztok!
Előzmény: #286533 lilazoli 2007.09.03. 13:40:08 |
| lilazoli | 2007.09.03. 13:42:03 / # 286535 |
|
Igen!!!
Előzmény: #286534 cbtaxi 2007.09.03. 13:40:44 |
| cbtaxi | 2007.09.03. 13:40:44 / # 286534 |
|
Bazz! Akkor most 2 különböző esetről van szó?
Előzmény: #286523 lilazoli 2007.09.03. 13:19:45 |
| lilazoli | 2007.09.03. 13:40:08 / # 286533 |
|
|