Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.09.03. 15:38:16 / # 286552
Ma odafigyeltem a világításra, így nem lesz gond:-)
cbtaxi 2007.09.03. 15:33:01 / # 286551
avatar
Most szólj,ha megint nem indul a betegágy,most itthon vok! :)))))))))))
cbtaxi 2007.09.03. 15:32:08 / # 286550
avatar
A Te vállad sokat elbír! :)))))))))))
csogu 2007.09.03. 14:57:39 / # 286548
Persze, célozgatok...verd rám ezt is:-DDDD
cbtaxi 2007.09.03. 14:51:20 / # 286547
avatar
Ez most célzás volt a Zolira? :)))))))))))))))))))))))))))) Vannak helyzetek,amikor elborul az ember agya és ....................
csogu 2007.09.03. 14:40:00 / # 286546
Szerintetek ez normális volt? Nem tudom elhinni, hogy nincs tisztában tettének következményével. Klikk ide!!!
lilazoli 2007.09.03. 13:59:05 / # 286545
avatar
Ok leesett!
csogu 2007.09.03. 13:57:35 / # 286544
Megdumáltuk:-))
csogu 2007.09.03. 13:57:21 / # 286543
Tudod, ő az aki tegnap északon szerepelt:-)))
lilazoli 2007.09.03. 13:55:34 / # 286542
avatar
kapja be!!!!
R2D2 2007.09.03. 13:53:45 / # 286540
avatar
REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDD BULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!
lilazoli 2007.09.03. 13:51:53 / # 286539
avatar
????????????????,,
csogu 2007.09.03. 13:50:43 / # 286538
A 698-as kollégához legyetek türelmesek:-))) Különben meg hali nektek:-) R2D2 köszi a tegnapit!!:-)))

lilazoli 2007.09.03. 13:48:09 / # 286510
avatar
73-an!
R2D2 2007.09.03. 13:47:10 / # 286501
avatar
Akkor jó! Hányan voltunk nyiregyen?

lilazoli 2007.09.03. 13:45:40 / # 286537
avatar
igen
R2D2 2007.09.03. 13:44:49 / # 286536
avatar
Azt tudod hogy aki a kapu felett áll a kerítés tetején az egy lengyel Legia ultra? Amúgy szasztok!
lilazoli 2007.09.03. 13:42:03 / # 286535
avatar
Igen!!!
cbtaxi 2007.09.03. 13:40:44 / # 286534
avatar
Bazz! Akkor most 2 különböző esetről van szó?
lilazoli 2007.09.03. 13:40:08 / # 286533
avatar
Oldalszám: 1757