| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.09.08. 11:19:36 / # 286774 |
|
Tudom hova kell nézni, meg valóban a látásom még (kop-kop-kop) rendben van, és ne feledd, volt egy savkúrám, ahol minden lerakódás el lett távolítva a szemgolyómról:-)))
Előzmény: #286769 attus 2007.09.08. 06:51:38 |
|
| terminátor | 2007.09.08. 09:48:57 / # 286773 |
|
halli!
vagy ballábbal rugja el a labdát!:)
ha elég ügyes!
Előzmény: #286771 MCCCXCII 2007.09.08. 09:16:30 |
| MCCCXCII | 2007.09.08. 09:43:22 / # 286772 |
|
Most kimegyek az utcára, majd hazaszaladok, és megnézem magam. (:-(((
Előzmény: #286768 csogu 2007.09.08. 06:20:38 |
|
| MCCCXCII | 2007.09.08. 09:16:30 / # 286771 |
|
Trubadur!
Ezt a képet nézem, de nem értem.
Hogyan kerül a labda oda, ahol most van?
Csak úgy kerülhet oda, ha luftot rúgott az illető.
Vagy a másik, ami jobb, hogy éppen elesik, s a labda éppen arra „járt”. (:-))
Nem bántásból írom, csak nem tudtam kihagyni.
Albert idejében még volt foci is. Akkor még néztem is. Most már nem annyira.
Előzmény: #286760 trubadur 2007.09.07. 18:25:51 |
|
| attus | 2007.09.08. 06:51:38 / # 286769 |
|
Hmmm,hmmm....
Nincs rossz szemed!:-))
Előzmény: #286768 csogu 2007.09.08. 06:20:38 |
| csogu | 2007.09.08. 06:20:38 / # 286768 |
|
Én kérem itthonról figyelem, hogy mennyien vannak a nyugati droszton:-)))
KLIKK IDE!!!
Elképzelem a jövőt, ami lényegében már a jelen:-))
Diszi:
- Van valaki a nyugati droszton? Senki????Vigyázzatok, mert megnézem:-)))
|
|
| csogu | 2007.09.08. 05:59:19 / # 286767 |
|
Nem akarlak bántani, hiszen védett korban vagy:-))
Előzmény: #286754 cbtaxi 2007.09.07. 17:30:11 |
|
| csogu | 2007.09.08. 05:58:17 / # 286766 |
|
Közben gondolkodtam azon amit este mondtál.
Szóval:
Azt mondta a diszi, hogy nyomj egyet...te nyomtál...na és erre kaptál 1 pontot. Mi ebben a hiba?:-)) Örülj hogy nem azt mondta, hogy nyomj kettőt:-))
Előzmény: #286752 A néma 2007.09.07. 17:05:02 |
|
| csogu | 2007.09.08. 05:56:53 / # 286765 |
|
...és utána ebből készítenének statisztikai adatot...na látod, pont ennyit is ér a statisztika:-)
Előzmény: #286753 nyertes00 2007.09.07. 17:22:44 |
|
| lilazoli | 2007.09.07. 18:38:26 / # 286762 |
|
Pozsony ??????
Előzmény: #286761 6ker 2007.09.07. 18:35:34 |
| 6ker | 2007.09.07. 18:35:34 / # 286761 |
|
A legszebb az volt amikor a Magyar-Lengyelen okos módon be sétáltatok a lengyel riválisok közé.
Mi páholyból néztük ahogy a dózsások meg a rendőrök fekszenek.
Előzmény: #286743 R2D2 2007.09.07. 14:47:37 |
| trubadur | 2007.09.07. 18:25:51 / # 286760 |
|
na...
|
| trubadur | 2007.09.07. 18:24:48 / # 286759 |
|
|
| trubadur | 2007.09.07. 18:24:32 / # 286758 |
|
|
| trubadur | 2007.09.07. 18:24:23 / # 286757 |
|
|
| trubadur | 2007.09.07. 18:24:05 / # 286756 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Csak hogy el ne felejtsétek :-))
|
| lilazoli | 2007.09.07. 17:46:35 / # 286755 |
|
|
| cbtaxi | 2007.09.07. 17:30:11 / # 286754 |
|
Nem.
Számítottam a riposztra,úgy hogy felvérteztem magam.De még így is meglehetősen visszafogott voltál,amit külön köszönök! :))
Előzmény: #286751 csogu 2007.09.07. 16:40:09 |
| nyertes00 | 2007.09.07. 17:22:44 / # 286753 |
|
Miért??, Hát azért rabolnának el, hogy tanulmányozzák, hogy egy "átlag" ember együltő helyében mennyi pizzát tud megenni és mennyi rb-t meginni :-))) Hát ezért rabolnának el, szóval nem vagy biztonságban :-DD
Előzmény: #286749 csogu 2007.09.07. 16:32:15 |
| A néma | 2007.09.07. 17:05:02 / # 286752 |
|
Előzmény: #286745 csogu 2007.09.07. 16:16:24 |