Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.09.08. 11:19:36 / # 286774
Tudom hova kell nézni, meg valóban a látásom még (kop-kop-kop) rendben van, és ne feledd, volt egy savkúrám, ahol minden lerakódás el lett távolítva a szemgolyómról:-)))
terminátor 2007.09.08. 09:48:57 / # 286773
avatar
halli! vagy ballábbal rugja el a labdát!:) ha elég ügyes!
MCCCXCII 2007.09.08. 09:43:22 / # 286772
Most kimegyek az utcára, majd hazaszaladok, és megnézem magam. (:-(((
MCCCXCII 2007.09.08. 09:16:30 / # 286771
Trubadur! Ezt a képet nézem, de nem értem. Hogyan kerül a labda oda, ahol most van? Csak úgy kerülhet oda, ha luftot rúgott az illető. Vagy a másik, ami jobb, hogy éppen elesik, s a labda éppen arra „járt”. (:-)) Nem bántásból írom, csak nem tudtam kihagyni. Albert idejében még volt foci is. Akkor még néztem is. Most már nem annyira.
attus 2007.09.08. 06:51:38 / # 286769
avatar
Hmmm,hmmm.... Nincs rossz szemed!:-))
csogu 2007.09.08. 06:20:38 / # 286768
Én kérem itthonról figyelem, hogy mennyien vannak a nyugati droszton:-))) KLIKK IDE!!! Elképzelem a jövőt, ami lényegében már a jelen:-)) Diszi: - Van valaki a nyugati droszton? Senki????Vigyázzatok, mert megnézem:-)))

csogu 2007.09.08. 05:59:19 / # 286767
Nem akarlak bántani, hiszen védett korban vagy:-))
csogu 2007.09.08. 05:58:17 / # 286766
Közben gondolkodtam azon amit este mondtál. Szóval: Azt mondta a diszi, hogy nyomj egyet...te nyomtál...na és erre kaptál 1 pontot. Mi ebben a hiba?:-)) Örülj hogy nem azt mondta, hogy nyomj kettőt:-))
csogu 2007.09.08. 05:56:53 / # 286765
...és utána ebből készítenének statisztikai adatot...na látod, pont ennyit is ér a statisztika:-)
lilazoli 2007.09.07. 18:38:26 / # 286762
avatar
Pozsony ??????
6ker 2007.09.07. 18:35:34 / # 286761
avatar
A legszebb az volt amikor a Magyar-Lengyelen okos módon be sétáltatok a lengyel riválisok közé. Mi páholyból néztük ahogy a dózsások meg a rendőrök fekszenek.
trubadur 2007.09.07. 18:25:51 / # 286760
avatar
na...

trubadur 2007.09.07. 18:24:48 / # 286759
avatar

trubadur 2007.09.07. 18:24:32 / # 286758
avatar

trubadur 2007.09.07. 18:24:23 / # 286757
avatar

trubadur 2007.09.07. 18:24:05 / # 286756
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Csak hogy el ne felejtsétek :-))

lilazoli 2007.09.07. 17:46:35 / # 286755
avatar

cbtaxi 2007.09.07. 17:30:11 / # 286754
avatar
Nem. Számítottam a riposztra,úgy hogy felvérteztem magam.De még így is meglehetősen visszafogott voltál,amit külön köszönök! :))
nyertes00 2007.09.07. 17:22:44 / # 286753
avatar
Miért??, Hát azért rabolnának el, hogy tanulmányozzák, hogy egy "átlag" ember együltő helyében mennyi pizzát tud megenni és mennyi rb-t meginni :-))) Hát ezért rabolnának el, szóval nem vagy biztonságban :-DD
A néma 2007.09.07. 17:05:02 / # 286752
avatar
Oldalszám: 1757