Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
utolsó senki 2007.09.12. 19:14:40 / # 286896
avatar
Vasárnap személyesen is meggyőződhettünk róla,mekkora gólvágó a fiú! Alakul a "Fekete Sereg"!!!!! (de azért hajrá lilák)
világtaLAN 2007.09.12. 15:28:48 / # 286895
avatar
Egyébként már el is dőlt a bajnoki cím, hiszen leigazoltuk a világ egyik legfélelmetesebb csatárát. "Denis Dourandi pályafutása során eddig a Kohi Club de Moroua, a Mbamboutos de Mbouda, a Unisport de Bafang, a Sahel FC de Moroua, a német Greuther Fürth, a Sahel FC de Moroua és a portugál Olhanense együttesében szerepelt. Az Újpest FC-hez komoly tervekkel érkezett, célja ugyan is, hogy visszaverekedje magát a kameruni válogatott keretébe." Reszkessetek!!!:)))))))))))

világtaLAN 2007.09.12. 15:23:09 / # 286894
avatar
Értem én a szóviccet.... Viszont azt mondta a csankjani, hogy ez a csapat (fradi) még a bundesliga 2-ből is feljutna. Most mit mondjak...valszeg a cseh kettőt nézte.:)
trubadur 2007.09.11. 19:48:09 / # 286873
avatar
Jól van holnapra hozom 50-et,majd a többit elboltolod
cbtaxi 2007.09.11. 11:52:44 / # 286858
avatar
Vegyél 50-t. 20-at átveszek.
csogu 2007.09.11. 11:04:41 / # 286853
Nem tudom milyen kiszerelésben van.. 20-40-50 ??? Hmmm??? Nekem olyan 30 db kellene igazából.
trubadur 2007.09.11. 11:04:10 / # 286837
avatar
Jóreggelt szasztok !!!

trubadur 2007.09.11. 11:03:42 / # 286852
avatar
Figy mennyi CD kell,vagyis hány darab ??? Írd meg SMS -be
cbtaxi 2007.09.10. 14:26:17 / # 286822
avatar
Úgy-úgy..:-D
csogu 2007.09.10. 14:14:12 / # 286818
Én vagyok a hülye...minek dobok ilyen magas labdát!?:-))
cbtaxi 2007.09.10. 11:33:28 / # 286811
avatar
"1,5 tonna halad épp át a lábán" Ebből az autó súlya (szokás szerint üres tankkal) 1350 kg. A többi a P O C A K !!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
trubadur 2007.09.10. 01:30:12 / # 286804
avatar
Úgy ahogy (Vakerodd) Apám :-)))

nyertes00 2007.09.09. 22:03:02 / # 286806
avatar
:-DDDDDD
6ker 2007.09.09. 21:01:02 / # 286805
avatar
Kis kép, kis csapat
utolsó senki 2007.09.09. 18:25:33 / # 286803
avatar

utolsó senki 2007.09.09. 18:11:49 / # 286802
avatar
Hallom bátttyyyyyyaaaaaaaaaa nagy a baj:GÁZOLT A SZOLNOKI GYORS... (azért szorgalmasan rakosgasd a zöldségeidet)
trubadur 2007.09.09. 16:16:43 / # 286800
avatar
Ok ...rendben van,csak elfelejted azt elmondani hogy végig vontattalak a Budaörsi útig,mert hogy nem bírtam már nézni az utasaid szendvedését hogy küszködnek a Jármúved tologatásával :-)))
lilazoli 2007.09.09. 14:19:54 / # 286731
avatar
Kicsi kanál segits,hogy jól megegyek mindent!!

lilazoli 2007.09.09. 14:01:56 / # 286799
avatar
Rád száltak!! ?????
csogu 2007.09.09. 06:02:52 / # 286797
Trubadur, ha máskor elém jössz akkor kérlek kicsit gyorsabban menjünk, mert így nem tudtam felváltani 3-asba:-)))

Oldalszám: 1757