| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2007.09.12. 19:14:40 / # 286896 |
|
Vasárnap személyesen is meggyőződhettünk róla,mekkora gólvágó a fiú!
Alakul a "Fekete Sereg"!!!!!
(de azért hajrá lilák)
Előzmény: #286895 világtaLAN 2007.09.12. 15:28:48 |
| világtaLAN | 2007.09.12. 15:28:48 / # 286895 |
|
Egyébként már el is dőlt a bajnoki cím, hiszen leigazoltuk a világ egyik legfélelmetesebb csatárát.
"Denis Dourandi pályafutása során eddig a Kohi Club de Moroua, a Mbamboutos de Mbouda, a Unisport de Bafang, a Sahel FC de Moroua, a német Greuther Fürth, a Sahel FC de Moroua és a portugál Olhanense együttesében szerepelt.
Az Újpest FC-hez komoly tervekkel érkezett, célja ugyan is, hogy visszaverekedje magát a kameruni válogatott keretébe."
Reszkessetek!!!:)))))))))))
|
| világtaLAN | 2007.09.12. 15:23:09 / # 286894 |
|
Értem én a szóviccet....
Viszont azt mondta a csankjani, hogy ez a csapat (fradi) még a bundesliga 2-ből is feljutna.
Most mit mondjak...valszeg a cseh kettőt nézte.:)
Előzmény: #286805 6ker 2007.09.09. 21:01:02 |
| trubadur | 2007.09.11. 19:48:09 / # 286873 |
|
Jól van holnapra hozom 50-et,majd a többit elboltolod
Előzmény: #286853 csogu 2007.09.11. 11:04:41 |
| cbtaxi | 2007.09.11. 11:52:44 / # 286858 |
|
Vegyél 50-t. 20-at átveszek.
Előzmény: #286853 csogu 2007.09.11. 11:04:41 |
| csogu | 2007.09.11. 11:04:41 / # 286853 |
|
Nem tudom milyen kiszerelésben van..
20-40-50
??? Hmmm???
Nekem olyan 30 db kellene igazából.
Előzmény: #286852 trubadur 2007.09.11. 11:03:42 |
|
| trubadur | 2007.09.11. 11:04:10 / # 286837 |
|
Jóreggelt szasztok !!!
|
| trubadur | 2007.09.11. 11:03:42 / # 286852 |
|
Figy mennyi CD kell,vagyis hány darab ???
Írd meg SMS -be
Előzmény: #286818 csogu 2007.09.10. 14:14:12 |
| cbtaxi | 2007.09.10. 14:26:17 / # 286822 |
|
Úgy-úgy..:-D
Előzmény: #286818 csogu 2007.09.10. 14:14:12 |
| csogu | 2007.09.10. 14:14:12 / # 286818 |
|
Én vagyok a hülye...minek dobok ilyen magas labdát!?:-))
Előzmény: #286811 cbtaxi 2007.09.10. 11:33:28 |
|
| cbtaxi | 2007.09.10. 11:33:28 / # 286811 |
|
"1,5 tonna halad épp át a lábán"
Ebből az autó súlya (szokás szerint üres tankkal)
1350 kg.
A többi a P O C A K !!!!!!!!!!!
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #286780 csogu 2007.09.08. 12:43:42 |
| trubadur | 2007.09.10. 01:30:12 / # 286804 |
|
Úgy ahogy (Vakerodd) Apám :-)))
|
| nyertes00 | 2007.09.09. 22:03:02 / # 286806 |
|
:-DDDDDD
Előzmény: #286805 6ker 2007.09.09. 21:01:02 |
| 6ker | 2007.09.09. 21:01:02 / # 286805 |
|
Kis kép, kis csapat
|
| utolsó senki | 2007.09.09. 18:25:33 / # 286803 |
|
|
| utolsó senki | 2007.09.09. 18:11:49 / # 286802 |
|
Hallom bátttyyyyyyaaaaaaaaaa nagy a baj:GÁZOLT A SZOLNOKI GYORS...
(azért szorgalmasan rakosgasd a zöldségeidet)
Előzmény: #286800 trubadur 2007.09.09. 16:16:43 |
| trubadur | 2007.09.09. 16:16:43 / # 286800 |
|
Ok ...rendben van,csak elfelejted azt elmondani hogy végig vontattalak a Budaörsi útig,mert hogy nem bírtam már nézni az utasaid szendvedését hogy küszködnek a Jármúved tologatásával :-)))
Előzmény: #286797 csogu 2007.09.09. 06:02:52 |
| lilazoli | 2007.09.09. 14:19:54 / # 286731 |
|
Kicsi kanál segits,hogy jól megegyek mindent!!
|
| lilazoli | 2007.09.09. 14:01:56 / # 286799 |
|
Rád száltak!! ?????
Előzmény: #286787 Ficsur 2007.09.08. 16:02:53 |
| csogu | 2007.09.09. 06:02:52 / # 286797 |
|
Trubadur, ha máskor elém jössz akkor kérlek kicsit gyorsabban menjünk, mert így nem tudtam felváltani 3-asba:-)))
|
|