| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.09.06. 00:17:22 / # 286721 |
|
Szabadonválasztott. :)
Előzmény: #286719 nyertes00 2007.09.05. 22:50:57 |
| nyertes00 | 2007.09.05. 22:50:57 / # 286719 |
|
Ezt nem tudom, ennek utána kell járni.. :-DD
És,ha igen, akkor mi lesz? Hilton szálló vagy valami laktanya? :-DDD
Előzmény: #286718 cbtaxi 2007.09.05. 22:05:12 |
| cbtaxi | 2007.09.05. 22:05:12 / # 286718 |
|
Hmmm..gazdag?
Előzmény: #286717 nyertes00 2007.09.05. 21:06:17 |
| nyertes00 | 2007.09.05. 21:06:17 / # 286717 |
|
Az lehet, de itt ebben az esetben nincs jelen rb! :-DD
Milyen túszejtő az aki egy 5 csillagos szálloda elnöki lakosztályában tart fogva bárkit is??
Előzmény: #286716 etikás 2007.09.05. 18:11:09 |
| etikás | 2007.09.05. 18:11:09 / # 286716 |
|
Szerintem nincs az a ragasztó ami kitart ha rb van előtte:)
Előzmény: #286714 nyertes00 2007.09.05. 18:08:19 |
| nyertes00 | 2007.09.05. 18:09:07 / # 286715 |
|
Csoguné lehet, hogy túszul ejtette, csak másképp... :-DDD
Előzmény: #286712 cbtaxi 2007.09.05. 17:32:53 |
| nyertes00 | 2007.09.05. 18:08:19 / # 286714 |
|
:-DDD Figyelj, ha elrabolják, lekötözik, leragasztják a száját, akkor nem tud rb inni és pizzát enni. Vagy rosszul tudom??
Előzmény: #286711 etikás 2007.09.05. 17:30:40 |
| cbtaxi | 2007.09.05. 17:44:40 / # 286713 |
|
??????????????
Előzmény: #286531 lilazoli 2007.09.03. 13:34:28 |
| cbtaxi | 2007.09.05. 17:32:53 / # 286712 |
|
A túszejtő nem "kényezteti" a fogvatartóját!!! Hanem fogyókúrára fogja, korlátozza a szabadságát..... :-DD
Igen.És úgy hívják,hogy Csoguné! :-DDDDDDDD
Előzmény: #286710 nyertes00 2007.09.05. 16:29:01 |
| etikás | 2007.09.05. 17:30:40 / # 286711 |
|
Megnézném magamnak azt az embert aki csogút éheztetni tudja ;)
Előzmény: #286710 nyertes00 2007.09.05. 16:29:01 |
| nyertes00 | 2007.09.05. 16:29:01 / # 286710 |
|
Lilazoli!! Szerintem te nem vagy tisztában a túszejtő dolgával. A túszejtő nem "kényezteti" a fogvatartóját!!! Hanem fogyókúrára fogja, korlátozza a szabadságát..... :-DD
Előzmény: #286709 lilazoli 2007.09.05. 16:19:35 |
| lilazoli | 2007.09.05. 16:19:35 / # 286709 |
|
Éppen azon gondolkodom ,hogy tőbbe kerűlnél"Rb,Pizza,stb" mint amit kaphatnék a gúnyádér! :-)
Előzmény: #286707 csogu 2007.09.05. 16:08:41 |
| nyertes00 | 2007.09.05. 16:18:06 / # 286708 |
|
Azt azért megnézném :-DD De gyártanak egyáltalán akkorát??
Előzmény: #286698 csogu 2007.09.05. 15:44:06 |
| csogu | 2007.09.05. 16:08:41 / # 286707 |
|
Fura egy ízlésed van, meg elképzelésed a túszejtésről...gondold végig...engem ki váltana ki?:-)))
Előzmény: #286706 lilazoli 2007.09.05. 16:07:05 |
|
| lilazoli | 2007.09.05. 16:07:05 / # 286706 |
|
Majd jól túszul ejtelek ,azt tárgyalhatunk!:-))
Előzmény: #286705 csogu 2007.09.05. 16:03:20 |
| csogu | 2007.09.05. 16:03:20 / # 286705 |
|
Túsztárgyaló tetszik...ott nem az én bőröm viszem a vásárba:-))
Előzmény: #286702 lilazoli 2007.09.05. 15:51:36 |
|
| lilazoli | 2007.09.05. 16:01:52 / # 286704 |
|
Utolsó szó jogán !! Nem én kezdtem!! A "Faszfej" ok ,okozat" után tőrtént!!
Előzmény: #286665 Rocktaxi 2007.09.05. 10:06:29 |
| lilazoli | 2007.09.05. 15:52:27 / # 286703 |
|
Az őrdőg ügyvéde!! :-)
Előzmény: #286702 lilazoli 2007.09.05. 15:51:36 |
| lilazoli | 2007.09.05. 15:51:36 / # 286702 |
|
Túsztárgyaló,Szakszervezet,vagy tőmegoszlató pchiozsaru!
Előzmény: #286701 csogu 2007.09.05. 15:47:54 |
| csogu | 2007.09.05. 15:47:54 / # 286701 |
|
Na, ebben biztos vagyok, vhogy én is idegennek érzem magamtól a munkát...de most konkrétabban mire gondolsz?:-))
Előzmény: #286700 lilazoli 2007.09.05. 15:47:06 |
|