Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.09.06. 00:17:22 / # 286721
avatar
Szabadonválasztott. :)
nyertes00 2007.09.05. 22:50:57 / # 286719
avatar
Ezt nem tudom, ennek utána kell járni.. :-DD És,ha igen, akkor mi lesz? Hilton szálló vagy valami laktanya? :-DDD
cbtaxi 2007.09.05. 22:05:12 / # 286718
avatar
Hmmm..gazdag?
nyertes00 2007.09.05. 21:06:17 / # 286717
avatar
Az lehet, de itt ebben az esetben nincs jelen rb! :-DD Milyen túszejtő az aki egy 5 csillagos szálloda elnöki lakosztályában tart fogva bárkit is??
etikás 2007.09.05. 18:11:09 / # 286716
avatar
Szerintem nincs az a ragasztó ami kitart ha rb van előtte:)
nyertes00 2007.09.05. 18:09:07 / # 286715
avatar
Csoguné lehet, hogy túszul ejtette, csak másképp... :-DDD
nyertes00 2007.09.05. 18:08:19 / # 286714
avatar
:-DDD Figyelj, ha elrabolják, lekötözik, leragasztják a száját, akkor nem tud rb inni és pizzát enni. Vagy rosszul tudom??
cbtaxi 2007.09.05. 17:44:40 / # 286713
avatar
??????????????
cbtaxi 2007.09.05. 17:32:53 / # 286712
avatar
A túszejtő nem "kényezteti" a fogvatartóját!!! Hanem fogyókúrára fogja, korlátozza a szabadságát..... :-DD Igen.És úgy hívják,hogy Csoguné! :-DDDDDDDD
etikás 2007.09.05. 17:30:40 / # 286711
avatar
Megnézném magamnak azt az embert aki csogút éheztetni tudja ;)
nyertes00 2007.09.05. 16:29:01 / # 286710
avatar
Lilazoli!! Szerintem te nem vagy tisztában a túszejtő dolgával. A túszejtő nem "kényezteti" a fogvatartóját!!! Hanem fogyókúrára fogja, korlátozza a szabadságát..... :-DD
lilazoli 2007.09.05. 16:19:35 / # 286709
avatar
Éppen azon gondolkodom ,hogy tőbbe kerűlnél"Rb,Pizza,stb" mint amit kaphatnék a gúnyádér! :-)
nyertes00 2007.09.05. 16:18:06 / # 286708
avatar
Azt azért megnézném :-DD De gyártanak egyáltalán akkorát??
csogu 2007.09.05. 16:08:41 / # 286707
Fura egy ízlésed van, meg elképzelésed a túszejtésről...gondold végig...engem ki váltana ki?:-)))
lilazoli 2007.09.05. 16:07:05 / # 286706
avatar
Majd jól túszul ejtelek ,azt tárgyalhatunk!:-))
csogu 2007.09.05. 16:03:20 / # 286705
Túsztárgyaló tetszik...ott nem az én bőröm viszem a vásárba:-))
lilazoli 2007.09.05. 16:01:52 / # 286704
avatar
Utolsó szó jogán !! Nem én kezdtem!! A "Faszfej" ok ,okozat" után tőrtént!!
lilazoli 2007.09.05. 15:52:27 / # 286703
avatar
Az őrdőg ügyvéde!! :-)
lilazoli 2007.09.05. 15:51:36 / # 286702
avatar
Túsztárgyaló,Szakszervezet,vagy tőmegoszlató pchiozsaru!
csogu 2007.09.05. 15:47:54 / # 286701
Na, ebben biztos vagyok, vhogy én is idegennek érzem magamtól a munkát...de most konkrétabban mire gondolsz?:-))
Oldalszám: 1757