| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.10.03. 02:04:39 / # 287084 |
|
Meg különben is, mi egy CSapatot alkotunk itt a cégnél, pontosabban egy nagy CSalád vagyunk...szóval Sanya, neked kampecoltak:-)))
Előzmény: #287083 csogu 2007.10.03. 02:02:39 |
|
| csogu | 2007.10.03. 02:02:39 / # 287083 |
|
Lehet benne valami, mert lassan a CSaládtagok is feleszmélnek és akkor annyi szegény Sanyinak.
Egész pontosan, akkor neki Sanyi:-)))
Előzmény: #287076 cbtaxi 2007.10.02. 20:10:08 |
|
| tomajer | 2007.10.03. 00:29:11 / # 287082 |
|
|
|
| cbtaxi | 2007.10.02. 20:10:08 / # 287076 |
|
Szerintem minél előbb rendezzük le ezt a kajáltatás dolgot,mielőtt annyi potyaleső nem lesz,hogy rámegy a következő havi tagdíjad!
:)))
Előzmény: #287065 Nevem senki 2007.10.02. 12:29:43 |
| világtaLAN | 2007.10.02. 15:45:51 / # 287080 |
|
1.Csaba 2.Csogu 3.Cbtaxi 4.Csicsa 5.Csernai A. 6.Csernai G. :)
Előzmény: #287079 lilazoli 2007.10.02. 14:52:07 |
| lilazoli | 2007.10.02. 14:52:07 / # 287079 |
|
1.Csaba 2.Csogu 3.Cbtaxi 4.Csicsa
Előzmény: #287072 Nevem senki 2007.10.01. 20:14:57 |
| Nevem senki | 2007.10.02. 12:29:43 / # 287065 |
|
Így legyen ötösöm a lottón:-)))
Esküszöm, hogy oda akartam írni, hogy Cattus, ne is próbálkozz:-))))))))))
Előzmény: #287062 attus 2007.10.02. 06:08:18 |
| cbtaxi | 2007.10.02. 07:09:01 / # 287063 |
|
Barátom...nekem már lassan piros hangfal járna! :)))))))))
|
| attus | 2007.10.02. 06:08:18 / # 287062 |
|
Cattus vagyok, jöhetek?:-)
|
| Nevem senki | 2007.10.02. 00:28:40 / # 287061 |
|
Neked nem kell ilyen manipulatív eszközökkel meghívatnod magad:-)))
|
| OLW | 2007.10.02. 00:14:49 / # 287074 |
|
diszkrimináció...
Előzmény: #287072 Nevem senki 2007.10.01. 20:14:57 |
| Nevem senki | 2007.10.01. 20:14:57 / # 287072 |
|
Itt lehet még feliratkozni:-))
1. Csaba
2. Csogu
3. Cbtaxi
4.
5.
6.
7.
8.
.
.
.
.
Ja és most látom a tendenciát. Csak "c" betűs nevek jelentkezhetnek.......
|
| Nevem senki | 2007.10.01. 20:11:52 / # 287071 |
|
Erre a hétre tied a piros hanszóró:-)))
Előzmény: #287058 cbtaxi 2007.10.01. 17:00:45 |
| cbtaxi | 2007.10.01. 19:17:23 / # 287069 |
|
Tényleg..hát én is ott voltam és én is mértem.
Dupla sajtburger,nagykrumpli,majonéz,forró csoki,epres shake. hmmm...:)))
Előzmény: #287049 Nevem senki 2007.10.01. 12:42:23 |
| Rocktaxi | 2007.10.01. 18:56:16 / # 287068 |
|
Itt is virágzik a korrupció? :-))
Előzmény: #287059 csogu 2007.10.01. 17:58:28 |
|
| csogu | 2007.10.01. 17:58:28 / # 287059 |
|
Vétkemet jóváteendő- vendégem vagy az általad megjelölt napon kávéra, palacsintára a zuglói bádogbárban, vagy ahol akarod:-)
Sanyi!
Ezt az esetet én is láttam, én is mértelek, és én is borzasztóan felháborodtam, annyira, hogy szinte vigasztalhatatlan vagyok...
Mondom szinte!!! Szóval azért lehet próbálkozni...hátha sikerül:-)))
Előzmény: #287049 Nevem senki 2007.10.01. 12:42:23 |
|
| cbtaxi | 2007.10.01. 17:00:45 / # 287058 |
|
Azért azt megnéztem volna,ahogy a tanúval bajlódik a szerv!
-Látta a verekedést?
-Jjaa.
-Ki kezdte?
-Senki.
-Na jó,de mégis ki ütött kit?
-Hát senki,senkit!
-Megsérült valaki?
-Senki.
-Hogy az a..........................
|
| utolsó senki | 2007.10.01. 14:53:16 / # 287054 |
|
igen
Előzmény: #287053 lilazoli 2007.10.01. 14:14:06 |
| lilazoli | 2007.10.01. 14:14:06 / # 287053 |
|
acapulcó??
|
| utolsó senki | 2007.10.01. 13:30:25 / # 287043 |
|
Utána hazahozhatnál!
Előzmény: #287041 lilazoli 2007.10.01. 13:25:00 |