Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.10.03. 02:04:39 / # 287084
Meg különben is, mi egy CSapatot alkotunk itt a cégnél, pontosabban egy nagy CSalád vagyunk...szóval Sanya, neked kampecoltak:-)))
csogu 2007.10.03. 02:02:39 / # 287083
Lehet benne valami, mert lassan a CSaládtagok is feleszmélnek és akkor annyi szegény Sanyinak. Egész pontosan, akkor neki Sanyi:-)))
tomajer 2007.10.03. 00:29:11 / # 287082

cbtaxi 2007.10.02. 20:10:08 / # 287076
avatar
Szerintem minél előbb rendezzük le ezt a kajáltatás dolgot,mielőtt annyi potyaleső nem lesz,hogy rámegy a következő havi tagdíjad! :)))
világtaLAN 2007.10.02. 15:45:51 / # 287080
avatar
1.Csaba 2.Csogu 3.Cbtaxi 4.Csicsa 5.Csernai A. 6.Csernai G. :)
lilazoli 2007.10.02. 14:52:07 / # 287079
avatar
1.Csaba 2.Csogu 3.Cbtaxi 4.Csicsa
Nevem senki 2007.10.02. 12:29:43 / # 287065
avatar
Így legyen ötösöm a lottón:-))) Esküszöm, hogy oda akartam írni, hogy Cattus, ne is próbálkozz:-))))))))))
cbtaxi 2007.10.02. 07:09:01 / # 287063
avatar
Barátom...nekem már lassan piros hangfal járna! :)))))))))

attus 2007.10.02. 06:08:18 / # 287062
avatar
Cattus vagyok, jöhetek?:-)

Nevem senki 2007.10.02. 00:28:40 / # 287061
avatar
Neked nem kell ilyen manipulatív eszközökkel meghívatnod magad:-)))

OLW 2007.10.02. 00:14:49 / # 287074
avatar
diszkrimináció...
Nevem senki 2007.10.01. 20:14:57 / # 287072
avatar
Itt lehet még feliratkozni:-)) 1. Csaba 2. Csogu 3. Cbtaxi 4. 5. 6. 7. 8. . . . . Ja és most látom a tendenciát. Csak "c" betűs nevek jelentkezhetnek.......

Nevem senki 2007.10.01. 20:11:52 / # 287071
avatar
Erre a hétre tied a piros hanszóró:-)))
cbtaxi 2007.10.01. 19:17:23 / # 287069
avatar
Tényleg..hát én is ott voltam és én is mértem. Dupla sajtburger,nagykrumpli,majonéz,forró csoki,epres shake. hmmm...:)))
Rocktaxi 2007.10.01. 18:56:16 / # 287068
Itt is virágzik a korrupció? :-))
csogu 2007.10.01. 17:58:28 / # 287059
Vétkemet jóváteendő- vendégem vagy az általad megjelölt napon kávéra, palacsintára a zuglói bádogbárban, vagy ahol akarod:-) Sanyi! Ezt az esetet én is láttam, én is mértelek, és én is borzasztóan felháborodtam, annyira, hogy szinte vigasztalhatatlan vagyok... Mondom szinte!!! Szóval azért lehet próbálkozni...hátha sikerül:-)))
cbtaxi 2007.10.01. 17:00:45 / # 287058
avatar
Azért azt megnéztem volna,ahogy a tanúval bajlódik a szerv! -Látta a verekedést? -Jjaa. -Ki kezdte? -Senki. -Na jó,de mégis ki ütött kit? -Hát senki,senkit! -Megsérült valaki? -Senki. -Hogy az a..........................
utolsó senki 2007.10.01. 14:53:16 / # 287054
avatar
igen
lilazoli 2007.10.01. 14:14:06 / # 287053
avatar
acapulcó??
utolsó senki 2007.10.01. 13:30:25 / # 287043
avatar
Utána hazahozhatnál!
Oldalszám: 1757