Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2007.10.28. 14:59:21 / # 287682
avatar
Bocsi,de rád számitottam titokba !!! :-)
csogu 2007.10.28. 14:57:42 / # 287681
Hogy bazd meg....10 perc és kész lett volna a kajám...hááát ma éhgyomorral megyek ki. Na igen, ez egy olyan csapda volt, amibe biztos lehettél, hogy szépen belesétálok:-))
lilazoli 2007.10.28. 14:56:19 / # 287680
avatar
csogu 2007.10.28. 14:54:29 / # 287679
Mind1, csak se gyorsabb, se erősebb ne legyen amit kijelölsz:-)
lilazoli 2007.10.28. 14:53:38 / # 287678
avatar
A menűt én szabom meg nektek!
csogu 2007.10.28. 14:48:22 / # 287677
Oka?Időpont?Helyszín?
lilazoli 2007.10.28. 14:47:34 / # 287676
avatar
Mindenki a vendégem vacsira!!!

törölt felh. 2007.10.28. 11:07:31 / # 287673
avatar
Én ismertem a Janit jó ember volt.Kedden mütötték,csütörtökön még beszéltem vele.
csogu 2007.10.28. 05:28:11 / # 287671
ÓÓóóóóóóó bazzzz, dehogy nem.....most beugrott....3 hete még együtt voltunk fuvarba...
csogu 2007.10.28. 05:11:12 / # 287661
Nyugodjék békében! Nagyon ismerős a kód, de nem ugrik be mellé arc.

tomajer 2007.10.28. 01:30:55 / # 287670
Sajnálattal tudatjuk minden kollégával, hogy Németh János kollégánk, (Főtaxi 1434) hosszú, fájdalmas betegség következtében elhunyt.

trubadur 2007.10.27. 20:35:48 / # 287666
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Örülök neki,jó volt vele beszélgetni ? Majd keress meg telcsin.
csogu 2007.10.27. 18:33:37 / # 287668
Ti meg panaszkodtok, hogy ha 5 embert kell elvinni.... vegyetek példát erről:-))) Bár nem értem, elképzelni sem tudom, hogy ez miként sikerülhetett ennek a jóembernek...:-D

6ker 2007.10.27. 15:37:58 / # 287662
avatar
Erdekes, hogy egyes kis dolgokkal micsoda foglalkozas van,(Most nem 135-os, iszonyu szineknek drukkolo kollegat akarom le degradalni, tavol alljon tolem),de kerdem en, ha egy kollega segitseget ker a Rozsa u.-ba, oda ahova drosztrol is kuldi az embereket, akkor miert ugy mukodik, hogy 2 ember elindul, kiall a sorbol a nyugatinal, aztan mikor a Ferdinand hidon jarnak, kerem a nyugati elsot,masodikat??? Ilyenkor csend van, nincs etikas aki rakerdezne, ugyan mar kollegak, ures a droszt?? Mivan ha tortenetesen ugyan abba az utcaba jon a cim, 2-3 kapuval arrebb? Akkor megy a kollega es ott fog pihizni a tortenestol 40 meterre?Mert o cimet vett fel? De valoban, az a fontos, hogy estleg leesett a disztarcsa, vagy elloptak(elhagytam) a kockasort vagy neadjisten kestem 5 masodpercet.. Mert ha buntetni kell mindig elokerul valaki pillanatokon belul. Kerek egy A kategorias kombit, cement szallitashoz. Ilyen kijon a csovon. Persze, meg pakolni is segitek nyakkendoben stb.. Ezeket nem erzekelik? Vagy a 15 perces cimnel, ami nagy nehezen elmegy megeneklik a kollegat aki volt oly suket es elindult messzirol?Ott a feljelentot is buntetni kene, hogy ha mar arra volt energia, hogy arra menjen akkor miert nem a cimet vette fel? Utaserdek vagy mi. Befejezem mert elfogy a betu a klaviaturarol. ui: Trubadur, hivtalak is, beszeltem a sipolo hang utan..
cbtaxi 2007.10.27. 14:49:02 / # 287651
avatar
Művészfilm? így már érthető.Garantált a bruttó 300-400 fizető néző 2 hónap alatt.
csogu 2007.10.27. 14:22:35 / # 287646
Igazi Magyar film....értelmezhetetlen...
cbtaxi 2007.10.27. 14:20:57 / # 287645
avatar
Nem vesztesz semmit. Egy nagy szemét az egész!
nyertes00 2007.10.27. 13:59:09 / # 287640
avatar
kb 50 próbálkozás és eljutottam a feléig... Felmentem a videa-ra és ott sem megy...
cbtaxi 2007.10.27. 13:52:07 / # 287637
avatar
Persze.Én is benne lettem volna,akkoriban! (drágám ha olvasod,akkor még nem ismertük egymást)
csogu 2007.10.27. 13:51:55 / # 287636
Nálam végig futott.
Oldalszám: 1757