| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2007.10.28. 14:59:21 / # 287682 |
|
Bocsi,de rád számitottam titokba
!!! :-)
Előzmény: #287681 csogu 2007.10.28. 14:57:42 |
| csogu | 2007.10.28. 14:57:42 / # 287681 |
|
Hogy bazd meg....10 perc és kész lett volna a kajám...hááát ma éhgyomorral megyek ki.
Na igen, ez egy olyan csapda volt, amibe biztos lehettél, hogy szépen belesétálok:-))
Előzmény: #287680 lilazoli 2007.10.28. 14:56:19 |
|
| lilazoli | 2007.10.28. 14:56:19 / # 287680 |
|
Előzmény: #287679 csogu 2007.10.28. 14:54:29 |
| csogu | 2007.10.28. 14:54:29 / # 287679 |
|
Mind1, csak se gyorsabb, se erősebb ne legyen amit kijelölsz:-)
Előzmény: #287678 lilazoli 2007.10.28. 14:53:38 |
|
| lilazoli | 2007.10.28. 14:53:38 / # 287678 |
|
A menűt én szabom meg nektek!
Előzmény: #287677 csogu 2007.10.28. 14:48:22 |
| csogu | 2007.10.28. 14:48:22 / # 287677 |
|
Oka?Időpont?Helyszín?
Előzmény: #287676 lilazoli 2007.10.28. 14:47:34 |
|
| lilazoli | 2007.10.28. 14:47:34 / # 287676 |
|
Mindenki a vendégem vacsira!!!
|
| törölt felh. | 2007.10.28. 11:07:31 / # 287673 |
|
Én ismertem a Janit jó ember volt.Kedden mütötték,csütörtökön még beszéltem vele.
Előzmény: #287670 tomajer 2007.10.28. 01:30:55 |
| csogu | 2007.10.28. 05:28:11 / # 287671 |
|
ÓÓóóóóóóó bazzzz, dehogy nem.....most beugrott....3 hete még együtt voltunk fuvarba...
Előzmény: #287670 tomajer 2007.10.28. 01:30:55 |
|
| csogu | 2007.10.28. 05:11:12 / # 287661 |
|
Nyugodjék békében!
Nagyon ismerős a kód, de nem ugrik be mellé arc.
|
|
| tomajer | 2007.10.28. 01:30:55 / # 287670 |
|
Sajnálattal tudatjuk minden kollégával, hogy Németh János kollégánk, (Főtaxi 1434) hosszú, fájdalmas betegség következtében elhunyt.
|
|
| trubadur | 2007.10.27. 20:35:48 / # 287666 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Örülök neki,jó volt vele beszélgetni ?
Majd keress meg telcsin.
Előzmény: #287662 6ker 2007.10.27. 15:37:58 |
| csogu | 2007.10.27. 18:33:37 / # 287668 |
|
Ti meg panaszkodtok, hogy ha 5 embert kell elvinni.... vegyetek példát erről:-)))
Bár nem értem, elképzelni sem tudom, hogy ez miként sikerülhetett ennek a jóembernek...:-D
|
|
| 6ker | 2007.10.27. 15:37:58 / # 287662 |
|
Erdekes, hogy egyes kis dolgokkal micsoda foglalkozas van,(Most nem 135-os, iszonyu szineknek drukkolo kollegat akarom le degradalni, tavol alljon tolem),de kerdem en, ha egy kollega segitseget ker a Rozsa u.-ba, oda ahova drosztrol is kuldi az embereket, akkor miert ugy mukodik, hogy 2 ember elindul, kiall a sorbol a nyugatinal, aztan mikor a Ferdinand hidon jarnak, kerem a nyugati elsot,masodikat???
Ilyenkor csend van, nincs etikas aki rakerdezne, ugyan mar kollegak, ures a droszt??
Mivan ha tortenetesen ugyan abba az utcaba jon a cim, 2-3 kapuval arrebb? Akkor megy a kollega es ott fog pihizni a tortenestol 40 meterre?Mert o cimet vett fel?
De valoban, az a fontos, hogy estleg leesett a disztarcsa, vagy elloptak(elhagytam) a kockasort vagy neadjisten kestem 5 masodpercet..
Mert ha buntetni kell mindig elokerul valaki pillanatokon belul.
Kerek egy A kategorias kombit, cement szallitashoz. Ilyen kijon a csovon. Persze, meg pakolni is segitek nyakkendoben stb..
Ezeket nem erzekelik? Vagy a 15 perces cimnel, ami nagy nehezen elmegy megeneklik a kollegat aki volt oly suket es elindult messzirol?Ott a feljelentot is buntetni kene, hogy ha mar arra volt energia, hogy arra menjen akkor miert nem a cimet vette fel? Utaserdek vagy mi.
Befejezem mert elfogy a betu a klaviaturarol.
ui:
Trubadur, hivtalak is, beszeltem a sipolo hang utan..
Előzmény: #287623 cbtaxi 2007.10.27. 13:22:59 |
| cbtaxi | 2007.10.27. 14:49:02 / # 287651 |
|
Művészfilm? így már érthető.Garantált a bruttó 300-400 fizető néző 2 hónap alatt.
Előzmény: #287646 csogu 2007.10.27. 14:22:35 |
| csogu | 2007.10.27. 14:22:35 / # 287646 |
|
Igazi Magyar film....értelmezhetetlen...
Előzmény: #287645 cbtaxi 2007.10.27. 14:20:57 |
|
| cbtaxi | 2007.10.27. 14:20:57 / # 287645 |
|
Nem vesztesz semmit.
Egy nagy szemét az egész!
Előzmény: #287640 nyertes00 2007.10.27. 13:59:09 |
| nyertes00 | 2007.10.27. 13:59:09 / # 287640 |
|
kb 50 próbálkozás és eljutottam a feléig... Felmentem a videa-ra és ott sem megy...
Előzmény: #287636 csogu 2007.10.27. 13:51:55 |
| cbtaxi | 2007.10.27. 13:52:07 / # 287637 |
|
Persze.Én is benne lettem volna,akkoriban!
(drágám ha olvasod,akkor még nem ismertük egymást)
Előzmény: #287631 csogu 2007.10.27. 13:47:49 |
| csogu | 2007.10.27. 13:51:55 / # 287636 |
|
Nálam végig futott.
Előzmény: #287632 nyertes00 2007.10.27. 13:49:43 |
|