Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nyertes00 2007.10.27. 13:49:43 / # 287632
avatar
nálam max 20 másodpercig megy aztán kiakad...
csogu 2007.10.27. 13:47:49 / # 287631
Én olvastam a történetet...ez azért egy olyan eset, amiben a taxis is benne volt...részben.
cbtaxi 2007.10.27. 13:46:20 / # 287630
avatar
Hát...szegény Szúnyog,bekerült a történelembe. Pedig szívesen lemondott volna róla,ha van választása. :(
csogu 2007.10.27. 13:42:34 / # 287629
Nem, csak hozzátartozik a szakmánkhoz (sajnos), így idetettem.
cbtaxi 2007.10.27. 13:41:22 / # 287628
avatar
Muszály?
csogu 2007.10.27. 13:28:31 / # 287626

csogu 2007.10.27. 13:24:46 / # 287625
cbtaxi 2007.10.27. 13:22:59 / # 287623
avatar
Bocs,csak a gyerekért kellett mennem a suliba. Na szóval. Kezdő fórumozó vagy?Ezt a kőrt már megfutottuk itt egy párszor. Jössz itt nekem kivont karddal,mint egy grál lovag és megpróbálod megvédeni az Eb.renoméját? Tedd ha akarod,tiszteletben tartom az elhivatotságodat. De egyet ne feledj! Mondhatsz bármit-akárcsak én-,festheted hófehérre a feketét,a minősítés az utcán történik a többiek álltal. És jelenleg ez a minősítés......hát.. Szerintem tedd fel szavazásra,ha mered!
nyertes00 2007.10.27. 13:20:53 / # 287624
avatar

csogu 2007.10.27. 12:24:14 / # 287609
A Józsi sokat fejlődött! Bár még van mit:-))
utolsó senki 2007.10.27. 12:22:05 / # 287608
avatar
Esetleg lehetne alakítani vezetőséget is(mondjuk élen a 830)?
utolsó senki 2007.10.27. 12:20:54 / # 287607
avatar
Halló,etikás!!! Mi történt,rájöttél,hogy te is csak büdöset sz@rsz?

csogu 2007.10.27. 12:20:03 / # 287606
lehet szervezni a halláskárosodottakat a Nyugatiban! Nyugi, ott csupa ilyen profi van:-))
utolsó senki 2007.10.27. 12:18:36 / # 287605
avatar
A világtaLAN topictársra gondolsz? Hétfőn lehet visszakérdezni a nevet,címet,házszámot...lehet szervezni a halláskárosodottakat a Nyugatiban!
csogu 2007.10.27. 12:17:58 / # 287604
Na ez azért volt, mert az előző kollégát meg a sorompóig kergette:-DDDDDDDDD
utolsó senki 2007.10.27. 12:16:19 / # 287601
avatar
Az lehet,de utánam a sorompótól futott(miért nem oda rendelt?),és profi módon "húztam" magam után-odaért,kis gáz,futás,odaért,kis gáz-,miközben vadul füttyögött!
csogu 2007.10.27. 12:16:02 / # 287600
Csuda mikor lesz a csövön? Jaaa, és csak mondanám közösbe, hogy a R2D2 nem adta meg a Red Bullom, mert szerinte tegnap nem volt nagy balhé:-))) NEki 2 híd lezárása, az alsórakpart megbénítása, a forgalom akadályoztatása a Keletiig, nem nagy balhé:-)))

csogu 2007.10.27. 12:12:18 / # 287548
Elég lestrapált állapotban volt már, mert állítólag te voltál a második, aki után futott:-))))

csogu 2007.10.27. 12:11:19 / # 287595

utolsó senki 2007.10.27. 12:09:12 / # 287594
avatar
Ja,szerinted...addig az utasod fárasztottam...remélem jól jattolt!
Oldalszám: 1757