| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| nyertes00 | 2007.10.27. 13:49:43 / # 287632 |
|
nálam max 20 másodpercig megy aztán kiakad...
Előzmény: #287626 csogu 2007.10.27. 13:28:31 |
| csogu | 2007.10.27. 13:47:49 / # 287631 |
|
Én olvastam a történetet...ez azért egy olyan eset, amiben a taxis is benne volt...részben.
Előzmény: #287630 cbtaxi 2007.10.27. 13:46:20 |
|
| cbtaxi | 2007.10.27. 13:46:20 / # 287630 |
|
Hát...szegény Szúnyog,bekerült a történelembe.
Pedig szívesen lemondott volna róla,ha van választása. :(
Előzmény: #287629 csogu 2007.10.27. 13:42:34 |
| csogu | 2007.10.27. 13:42:34 / # 287629 |
|
Nem, csak hozzátartozik a szakmánkhoz (sajnos), így idetettem.
Előzmény: #287628 cbtaxi 2007.10.27. 13:41:22 |
|
| cbtaxi | 2007.10.27. 13:41:22 / # 287628 |
|
Muszály?
Előzmény: #287626 csogu 2007.10.27. 13:28:31 |
| csogu | 2007.10.27. 13:28:31 / # 287626 |
|
|
|
| csogu | 2007.10.27. 13:24:46 / # 287625 |
|
Előzmény: #287624 nyertes00 2007.10.27. 13:20:53 |
|
| cbtaxi | 2007.10.27. 13:22:59 / # 287623 |
|
Bocs,csak a gyerekért kellett mennem a suliba.
Na szóval.
Kezdő fórumozó vagy?Ezt a kőrt már megfutottuk itt egy párszor.
Jössz itt nekem kivont karddal,mint egy grál lovag és megpróbálod megvédeni az Eb.renoméját?
Tedd ha akarod,tiszteletben tartom az elhivatotságodat.
De egyet ne feledj!
Mondhatsz bármit-akárcsak én-,festheted hófehérre a feketét,a minősítés az utcán történik a többiek álltal.
És jelenleg ez a minősítés......hát..
Szerintem tedd fel szavazásra,ha mered!
Előzmény: #287587 etikás 2007.10.27. 12:03:37 |
| nyertes00 | 2007.10.27. 13:20:53 / # 287624 |
|
|
| csogu | 2007.10.27. 12:24:14 / # 287609 |
|
A Józsi sokat fejlődött! Bár még van mit:-))
|
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 12:22:05 / # 287608 |
|
Esetleg lehetne alakítani vezetőséget is(mondjuk élen a 830)?
Előzmény: #287606 csogu 2007.10.27. 12:20:03 |
| utolsó senki | 2007.10.27. 12:20:54 / # 287607 |
|
Halló,etikás!!!
Mi történt,rájöttél,hogy te is csak büdöset sz@rsz?
|
| csogu | 2007.10.27. 12:20:03 / # 287606 |
|
lehet szervezni a halláskárosodottakat a Nyugatiban!
Nyugi, ott csupa ilyen profi van:-))
|
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 12:18:36 / # 287605 |
|
A világtaLAN topictársra gondolsz?
Hétfőn lehet visszakérdezni a nevet,címet,házszámot...lehet szervezni a halláskárosodottakat a Nyugatiban!
Előzmény: #287600 csogu 2007.10.27. 12:16:02 |
| csogu | 2007.10.27. 12:17:58 / # 287604 |
|
Na ez azért volt, mert az előző kollégát meg a sorompóig kergette:-DDDDDDDDD
|
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 12:16:19 / # 287601 |
|
Az lehet,de utánam a sorompótól futott(miért nem oda rendelt?),és profi módon "húztam" magam után-odaért,kis gáz,futás,odaért,kis gáz-,miközben vadul füttyögött!
Előzmény: #287548 csogu 2007.10.27. 12:12:18 |
| csogu | 2007.10.27. 12:16:02 / # 287600 |
|
Csuda mikor lesz a csövön?
Jaaa, és csak mondanám közösbe, hogy a R2D2 nem adta meg a Red Bullom, mert szerinte tegnap nem volt nagy balhé:-)))
NEki 2 híd lezárása, az alsórakpart megbénítása, a forgalom akadályoztatása a Keletiig, nem nagy balhé:-)))
|
|
| csogu | 2007.10.27. 12:12:18 / # 287548 |
|
Elég lestrapált állapotban volt már, mert állítólag te voltál a második, aki után futott:-))))
|
|
| csogu | 2007.10.27. 12:11:19 / # 287595 |
|
|
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 12:09:12 / # 287594 |
|
Ja,szerinted...addig az utasod fárasztottam...remélem jól jattolt!
Előzmény: #287592 csogu 2007.10.27. 12:07:02 |