| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2007.10.27. 12:07:21 / # 287593 |
|
Ha te valóban etikás vagy(ennél a cégnél),akkor jó lesz elmenned a nyelvrák vizsgálatra...esetleg a sz@rt is lepucolják róla!
Előzmény: #287582 etikás 2007.10.27. 11:58:05 |
| csogu | 2007.10.27. 12:07:02 / # 287592 |
|
Mert összekeverted a címet a Szent László - Szegedi sarokra rendelni szokó nagyon kedves utassal:-))
|
|
| csogu | 2007.10.27. 12:05:36 / # 287590 |
|
Nézd, nem mindig tudok válogatni, mert Murphy törvénye, hogy amikor a benzinmutató lankad, akkor jön egy hosszabb fuvar és utána örülök, ha eljutok egy kútig…ha az Shell, akkor Shell:-)))
Különben nekem meg a Mogyoródi úton a JET kút jött be mostanában…vagyis azzal repeszt a kocsim rendesen!
|
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 12:05:04 / # 287589 |
|
Sajnos én nem mérhetlek,mivel a pinochet indokolatlanul,etikátlanul,magyarázat nélkül leváltott az időmérő státusomból!(amúgy 2-3 doboz jó vesztegetési alap lett volna)
Hozzátenném,a csávó kb. 300 métert futott utánam,én szépen 1.be gurultam,majd közöltem vele(mikor hagytam,hogy utólérjen),hogy egy ronda zöld KIA jön érte...erre felsikoltott,szerencsére a központi zár jól működött,és Te is megérkeztél...
Amúgy nekem 1.50 volt a cím-szerinted miért nem nyomtam?
Előzmény: #287579 csogu 2007.10.27. 11:55:41 |
| etikás | 2007.10.27. 12:03:37 / # 287587 |
|
Csak vádaskodsz, példát említs!
Előzmény: #287585 cbtaxi 2007.10.27. 12:02:35 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.27. 12:03:10 / # 287586 |
|
A shell-re is terjeszd ki a bojkottott!!
Pribékek ő is!
Előzmény: #287584 csogu 2007.10.27. 12:01:42 |
| cbtaxi | 2007.10.27. 12:02:35 / # 287585 |
|
Ezt a viccelődünk topicba,légyszi!
20 év Főtaxis tapasztalat után,ezt itt ne,ha kérhetlek!
Vagy legalább is ne akkor ha én itt vagyok,mert megnevettetsz!
Regényt írhatnék a "kéz kezet mos","holló a hollónak" stb szitukból,etikás fronton!
Nem baráti,rokoni kapcsolatok döntenek?
Hagyjuk a témát,csak lejáratod magad!
Előzmény: #287582 etikás 2007.10.27. 11:58:05 |
| csogu | 2007.10.27. 12:01:42 / # 287584 |
|
Ne is emlegesd a benzint. Uraim, én mostantól bojkottálom az Irinyi József utcában található benzinkutat, ami a Petőfi híd felé található!
15 litert szoktam mostanában tankolni….hiába na, felvitte az Isten a dolgom:-D…és egy ekkora mennyiséggel általában 155-165 km-et tudok megtenni.
Már amikor beszálltam a kocsiba, akkor feltűnt, hogy vhogy nem úgy áll a mutató, ahoyg szokott ilyenkor, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget. Amikor viszont 110 km megtétele után alig értem el a kútig, akkor igen csúnya szavak fogalmazódtak meg bennem.
|
|
| etikás | 2007.10.27. 11:58:05 / # 287582 |
|
Szerencsére hozzáértők döntik el, hogy ki legyen benne a bizottságban és nem baráti kapcsolatok beépítéséről szól a dolog.
|
| cbtaxi | 2007.10.27. 11:57:43 / # 287581 |
|
A tapasztalat a múltból az,hogy sajna sokan!
Kellő lobbizással,a földig lógó nyelvü csicskások segítségével a múltban is volt már rá példa.
Ha meg "valakire" nem érkezik elég szavazat,akkor meg egy kis manipuláció és máris megmarad a régi status quo.
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.27. 11:56:49 / # 287580 |
|
Mert nem volt annyi benzined...
Azért nem nyomtad 3-al..
Bocsesz.
:D
Előzmény: #287579 csogu 2007.10.27. 11:55:41 |
| csogu | 2007.10.27. 11:55:41 / # 287579 |
|
Komolyan meglepődtem, hogy megmértél. Na nem a mérés miatt, mert tudom, hogy nem (csak) a letiltás lehetősége motivált, hanem hogy akkor hetekig szívhatnád a vérem, hanem azért lepett meg, mert tudod, hogy kb. honnan dolgozom és még a feltételezés is sértett, hogy azt hiszed, hogy azzal az erőművel, ami alattam tombol, amikor begyújtok a 24 szelepes 284 lóerős autómnak, nem érek oda időben….nem is értem, hogy miért nem nyomtam 3 perccel:-)))
Viszont az utasom jól megfutattad:-))
|
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 11:51:01 / # 287578 |
|
Igen,csak vannak olyan ostobák,akik visszaélnek azzal,hogy-szerintük-ők az übermenschek.
(ebből az etikai bandából az itt dolgozók szavazatai alapján szerinted hányan maradnának "kiválasztottak"?)
Előzmény: #287570 etikás 2007.10.27. 11:44:41 |
| csogu | 2007.10.27. 11:49:05 / # 287575 |
|
Erre van egy vicc:-)
Az anyuka talál a fia szobájában egy szado-mazó újságot, amit kétségbeesve mutat meg az apának, mire az apa:
- Szerintem ne verjük meg.
:-DDDDD
Előzmény: #287571 cbtaxi 2007.10.27. 11:44:48 |
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 11:47:01 / # 287573 |
|
Haggyad mán Ricsi,főleg ha tudná,hogy a Szegedi-Tatai sarok 4 percesre 4.38al értél oda...
(jössz 2 R.B.lal,hogy nem mondtam el senkinek-mármint magamnak-sem!)
Előzmény: #287566 csogu 2007.10.27. 11:42:50 |
| cbtaxi | 2007.10.27. 11:45:26 / # 287572 |
|
VASKALAPOS!!!
Előzmény: #287570 etikás 2007.10.27. 11:44:41 |
| cbtaxi | 2007.10.27. 11:44:48 / # 287571 |
|
Igen????? Én szeretem a fájdalmat.
CSOGUT AZ EB ÉLÉRE!!!!!!!!!!!!!!
Üss még szivi....üss!!
Előzmény: #287546 csogu 2007.10.27. 11:39:44 |
| etikás | 2007.10.27. 11:44:41 / # 287570 |
|
Az etikai szabályzat adott, a betartatása nem minősül túlkapásnak.
Előzmény: #287566 csogu 2007.10.27. 11:42:50 |
| utolsó senki | 2007.10.27. 11:44:09 / # 287569 |
|
Az lehet,de általában a közkatonák rúgják tökön a főbunkókat!
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.27. 11:43:51 / # 287568 |
|
Pribékek!!!!
:((
Előzmény: #287566 csogu 2007.10.27. 11:42:50 |