Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
utolsó senki 2007.10.27. 12:07:21 / # 287593
avatar
Ha te valóban etikás vagy(ennél a cégnél),akkor jó lesz elmenned a nyelvrák vizsgálatra...esetleg a sz@rt is lepucolják róla!
csogu 2007.10.27. 12:07:02 / # 287592
Mert összekeverted a címet a Szent László - Szegedi sarokra rendelni szokó nagyon kedves utassal:-))
csogu 2007.10.27. 12:05:36 / # 287590
Nézd, nem mindig tudok válogatni, mert Murphy törvénye, hogy amikor a benzinmutató lankad, akkor jön egy hosszabb fuvar és utána örülök, ha eljutok egy kútig…ha az Shell, akkor Shell:-))) Különben nekem meg a Mogyoródi úton a JET kút jött be mostanában…vagyis azzal repeszt a kocsim rendesen!
utolsó senki 2007.10.27. 12:05:04 / # 287589
avatar
Sajnos én nem mérhetlek,mivel a pinochet indokolatlanul,etikátlanul,magyarázat nélkül leváltott az időmérő státusomból!(amúgy 2-3 doboz jó vesztegetési alap lett volna) Hozzátenném,a csávó kb. 300 métert futott utánam,én szépen 1.be gurultam,majd közöltem vele(mikor hagytam,hogy utólérjen),hogy egy ronda zöld KIA jön érte...erre felsikoltott,szerencsére a központi zár jól működött,és Te is megérkeztél... Amúgy nekem 1.50 volt a cím-szerinted miért nem nyomtam?
etikás 2007.10.27. 12:03:37 / # 287587
avatar
Csak vádaskodsz, példát említs!
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.27. 12:03:10 / # 287586
avatar
A shell-re is terjeszd ki a bojkottott!! Pribékek ő is!
cbtaxi 2007.10.27. 12:02:35 / # 287585
avatar
Ezt a viccelődünk topicba,légyszi! 20 év Főtaxis tapasztalat után,ezt itt ne,ha kérhetlek! Vagy legalább is ne akkor ha én itt vagyok,mert megnevettetsz! Regényt írhatnék a "kéz kezet mos","holló a hollónak" stb szitukból,etikás fronton! Nem baráti,rokoni kapcsolatok döntenek? Hagyjuk a témát,csak lejáratod magad!
csogu 2007.10.27. 12:01:42 / # 287584
Ne is emlegesd a benzint. Uraim, én mostantól bojkottálom az Irinyi József utcában található benzinkutat, ami a Petőfi híd felé található! 15 litert szoktam mostanában tankolni….hiába na, felvitte az Isten a dolgom:-D…és egy ekkora mennyiséggel általában 155-165 km-et tudok megtenni. Már amikor beszálltam a kocsiba, akkor feltűnt, hogy vhogy nem úgy áll a mutató, ahoyg szokott ilyenkor, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget. Amikor viszont 110 km megtétele után alig értem el a kútig, akkor igen csúnya szavak fogalmazódtak meg bennem.
etikás 2007.10.27. 11:58:05 / # 287582
avatar
Szerencsére hozzáértők döntik el, hogy ki legyen benne a bizottságban és nem baráti kapcsolatok beépítéséről szól a dolog.
cbtaxi 2007.10.27. 11:57:43 / # 287581
avatar
A tapasztalat a múltból az,hogy sajna sokan! Kellő lobbizással,a földig lógó nyelvü csicskások segítségével a múltban is volt már rá példa. Ha meg "valakire" nem érkezik elég szavazat,akkor meg egy kis manipuláció és máris megmarad a régi status quo.
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.27. 11:56:49 / # 287580
avatar
Mert nem volt annyi benzined... Azért nem nyomtad 3-al.. Bocsesz. :D
csogu 2007.10.27. 11:55:41 / # 287579
Komolyan meglepődtem, hogy megmértél. Na nem a mérés miatt, mert tudom, hogy nem (csak) a letiltás lehetősége motivált, hanem hogy akkor hetekig szívhatnád a vérem, hanem azért lepett meg, mert tudod, hogy kb. honnan dolgozom és még a feltételezés is sértett, hogy azt hiszed, hogy azzal az erőművel, ami alattam tombol, amikor begyújtok a 24 szelepes 284 lóerős autómnak, nem érek oda időben….nem is értem, hogy miért nem nyomtam 3 perccel:-))) Viszont az utasom jól megfutattad:-))
utolsó senki 2007.10.27. 11:51:01 / # 287578
avatar
Igen,csak vannak olyan ostobák,akik visszaélnek azzal,hogy-szerintük-ők az übermenschek. (ebből az etikai bandából az itt dolgozók szavazatai alapján szerinted hányan maradnának "kiválasztottak"?)
csogu 2007.10.27. 11:49:05 / # 287575
Erre van egy vicc:-) Az anyuka talál a fia szobájában egy szado-mazó újságot, amit kétségbeesve mutat meg az apának, mire az apa: - Szerintem ne verjük meg. :-DDDDD
utolsó senki 2007.10.27. 11:47:01 / # 287573
avatar
Haggyad mán Ricsi,főleg ha tudná,hogy a Szegedi-Tatai sarok 4 percesre 4.38al értél oda... (jössz 2 R.B.lal,hogy nem mondtam el senkinek-mármint magamnak-sem!)
cbtaxi 2007.10.27. 11:45:26 / # 287572
avatar
VASKALAPOS!!!
cbtaxi 2007.10.27. 11:44:48 / # 287571
avatar
Igen????? Én szeretem a fájdalmat. CSOGUT AZ EB ÉLÉRE!!!!!!!!!!!!!! Üss még szivi....üss!!
etikás 2007.10.27. 11:44:41 / # 287570
avatar
Az etikai szabályzat adott, a betartatása nem minősül túlkapásnak.
utolsó senki 2007.10.27. 11:44:09 / # 287569
avatar
Az lehet,de általában a közkatonák rúgják tökön a főbunkókat!
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.27. 11:43:51 / # 287568
avatar
Pribékek!!!! :((
Oldalszám: 1757