| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| kasu | 2007.10.30. 04:50:23 / # 287721 |
|
na jo ha nincs senki akkor én is megyek
|
| kasu | 2007.10.30. 04:47:28 / # 287753 |
|
vagy má megint magamba beszélek?
|
| kasu | 2007.10.30. 04:46:16 / # 287732 |
|
van itt valaki meghalt az aksim oszt most unatkozom!!
|
| lilazoli | 2007.10.29. 13:08:08 / # 287744 |
|
Mit is ????
Előzmény: #287741 csogu 2007.10.29. 13:05:15 |
| csogu | 2007.10.29. 13:05:15 / # 287741 |
|
Zoli, itt a Sanyi, most kérdezd meg!!
|
|
| csogu | 2007.10.29. 10:46:31 / # 287708 |
|
hmmm...én szeretném cbtaxit feltárni:-)))
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.29. 10:44:31 / # 287707 |
|
Majd ha végre felfeded magad,akkor hannibál lechter módra tárunk fel,jó?
Előzmény: #287706 cbtaxi 2007.10.29. 10:41:47 |
| cbtaxi | 2007.10.29. 10:41:47 / # 287706 |
|
Nocsak,tán nem asszociáltál?
Előzmény: #287705 csogu 2007.10.29. 10:40:48 |
| csogu | 2007.10.29. 10:40:48 / # 287705 |
|
Erről a pocakról majd még beszélünk!!!:-)))
Előzmény: #287703 cbtaxi 2007.10.29. 10:39:06 |
|
| cbtaxi | 2007.10.29. 10:40:43 / # 287704 |
|
Nna,tényleg leléptem,legyetek jók!
|
| cbtaxi | 2007.10.29. 10:39:06 / # 287703 |
|
Az "csak" Bérgyilkos, és Stallone mellett a Banderas a másik.
De lehet,hogy mégis a Pocak?
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.29. 10:37:00 / # 287702 |
|
A bérgyilkosok!!!
Csogu is az???
Előzmény: #287694 cbtaxi 2007.10.29. 10:23:14 |
| csogu | 2007.10.29. 10:36:47 / # 287701 |
|
...én is, megyek átviszem anyuékhoz az autóm:-))
Előzmény: #287700 cbtaxi 2007.10.29. 10:36:20 |
|
| cbtaxi | 2007.10.29. 10:36:20 / # 287700 |
|
Na léptem...dógom van.
Előzmény: #287699 csogu 2007.10.29. 10:35:33 |
| csogu | 2007.10.29. 10:35:33 / # 287699 |
|
Nem lenne szíved ezt tenni egy műalkotással...tudom, hiszen jóember vagy:-))
Előzmény: #287698 cbtaxi 2007.10.29. 10:34:39 |
|
| cbtaxi | 2007.10.29. 10:34:39 / # 287698 |
|
Közlemény
A 1014-es kollégának tudna vki kiadó kocsit pár napra?
Szegény mikor délután majd elindulna dolgozni,látja,hogy elvetemült valaki,kiszúr Vele és a 4 tükőr radiáljával!
Borzasztó,hogy milyen világban élünk. :((
|
| csogu | 2007.10.29. 10:31:02 / # 287697 |
|
Rocky III.
Tuti, rákerestem a neten.
Előzmény: #287696 cbtaxi 2007.10.29. 10:29:45 |
|
| cbtaxi | 2007.10.29. 10:29:45 / # 287696 |
|
Nem érdekel mit mondasz.
Sőt,azt se tudom ki vagy!
Előzmény: #287695 csogu 2007.10.29. 10:26:30 |
| csogu | 2007.10.29. 10:26:30 / # 287695 |
|
Ez nem a specialista...szerintem.
Előzmény: #287693 cbtaxi 2007.10.29. 10:22:07 |
|
| cbtaxi | 2007.10.29. 10:23:14 / # 287694 |
|
|