Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.10.29. 10:22:07 / # 287693
avatar
Istenem.....nehéz Veletek. A film cime: A specialista.
csogu 2007.10.29. 10:17:36 / # 287692
Rocky III
cbtaxi 2007.10.29. 10:11:54 / # 287691
avatar
Pancser! James Woods,Sylvester Stallone Ha ennyiből se megy................

Bao, a FŐNÖK! 2007.10.29. 10:10:26 / # 287719
avatar
Csogu Stone??
cbtaxi 2007.10.29. 10:05:15 / # 287687
avatar
Segítek: Sharon Stone

Bao, a FŐNÖK! 2007.10.29. 10:02:31 / # 287690
avatar
Vagy Csogu a belvárosban... ?

cbtaxi 2007.10.29. 09:52:02 / # 287718
avatar
Hüüüjeee!!!! :)))))))))))))))))))))
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.29. 09:42:23 / # 287717
avatar
Beethoven párizsban c. filmből.
cbtaxi 2007.10.29. 09:39:49 / # 287716
avatar
Na ez csak Neked! "te vagy a mester én a karmester" Melyik fílmből van???????????
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.29. 09:37:15 / # 287715
avatar
Na jól van,nekem jó haverom! A többit lerendezheted vele a nyugati droszton éjszaka! Ha mered!! :(
cbtaxi 2007.10.29. 09:35:52 / # 287714
avatar
Amatőr az a "MESTER"! :))))
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.29. 09:23:17 / # 287713
avatar
Ne ítéld meg a MESTERT!
cbtaxi 2007.10.29. 09:20:34 / # 287712
avatar
Most mé is??? :))))
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.29. 09:11:52 / # 287711
avatar
Gonosz ,csúf cbtaxi!!!
nyertes00 2007.10.29. 09:01:28 / # 287710
avatar
Tehetség vagy van vagy nincs :-)))
nyertes00 2007.10.29. 09:00:41 / # 287709
avatar
Azért átszakította a szalagkorlátot (mondjuk ehhez nem kell nagy tehetség) de ahhoz már igen, hogy kirepült a szévédőn. Ha csak ebbe gondolkodunk,akkor nem valószínű, hogy 50 km/h sebességgel ment...
cbtaxi 2007.10.29. 08:51:52 / # 287688
avatar
Ismerek valakit,aki szinte álló helyzetben is össze tudja töretni magát! (Váci u - Dózsa Gy.X :))))))))))

csogu 2007.10.29. 03:57:46 / # 287672
Igen, az embernek azonnal az villan be, hogy gyorsan…pedig nem is kell ehhez olyan nagy sebesség. Ami persze nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy ment, mint az állat:-)))

nyertes00 2007.10.28. 15:03:31 / # 287684
avatar
http://www.blikk.hu/Rovid_hir_index.php?cikk=80987 mennyivel mehetett???

csogu 2007.10.28. 15:00:23 / # 287683
Igen, ebben egy biztos pont vagyok:-)) Na léptem meló, hello:-)
Oldalszám: 1757