| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.10.29. 10:22:07 / # 287693 |
|
Istenem.....nehéz Veletek.
A film cime: A specialista.
Előzmény: #287692 csogu 2007.10.29. 10:17:36 |
| csogu | 2007.10.29. 10:17:36 / # 287692 |
|
Rocky III
Előzmény: #287691 cbtaxi 2007.10.29. 10:11:54 |
|
| cbtaxi | 2007.10.29. 10:11:54 / # 287691 |
|
Pancser! James Woods,Sylvester Stallone
Ha ennyiből se megy................
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.29. 10:10:26 / # 287719 |
|
Csogu Stone??
Előzmény: #287687 cbtaxi 2007.10.29. 10:05:15 |
| cbtaxi | 2007.10.29. 10:05:15 / # 287687 |
|
Segítek: Sharon Stone
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.29. 10:02:31 / # 287690 |
|
Vagy Csogu a belvárosban...
?
|
| cbtaxi | 2007.10.29. 09:52:02 / # 287718 |
|
Hüüüjeee!!!! :)))))))))))))))))))))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.29. 09:42:23 / # 287717 |
|
Beethoven párizsban c. filmből.
Előzmény: #287716 cbtaxi 2007.10.29. 09:39:49 |
| cbtaxi | 2007.10.29. 09:39:49 / # 287716 |
|
Na ez csak Neked!
"te vagy a mester én a karmester"
Melyik fílmből van???????????
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.29. 09:37:15 / # 287715 |
|
Na jól van,nekem jó haverom!
A többit lerendezheted vele a nyugati droszton éjszaka!
Ha mered!!
:(
Előzmény: #287714 cbtaxi 2007.10.29. 09:35:52 |
| cbtaxi | 2007.10.29. 09:35:52 / # 287714 |
|
Amatőr az a "MESTER"! :))))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.29. 09:23:17 / # 287713 |
|
Ne ítéld meg a MESTERT!
Előzmény: #287712 cbtaxi 2007.10.29. 09:20:34 |
| cbtaxi | 2007.10.29. 09:20:34 / # 287712 |
|
Most mé is??? :))))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.29. 09:11:52 / # 287711 |
|
Gonosz ,csúf cbtaxi!!!
Előzmény: #287688 cbtaxi 2007.10.29. 08:51:52 |
| nyertes00 | 2007.10.29. 09:01:28 / # 287710 |
|
Tehetség vagy van vagy nincs :-)))
Előzmény: #287688 cbtaxi 2007.10.29. 08:51:52 |
| nyertes00 | 2007.10.29. 09:00:41 / # 287709 |
|
Azért átszakította a szalagkorlátot (mondjuk ehhez nem kell nagy tehetség) de ahhoz már igen, hogy kirepült a szévédőn. Ha csak ebbe gondolkodunk,akkor nem valószínű, hogy 50 km/h sebességgel ment...
Előzmény: #287672 csogu 2007.10.29. 03:57:46 |
| cbtaxi | 2007.10.29. 08:51:52 / # 287688 |
|
Ismerek valakit,aki szinte álló helyzetben is össze tudja töretni magát!
(Váci u - Dózsa Gy.X :))))))))))
|
| csogu | 2007.10.29. 03:57:46 / # 287672 |
|
Igen, az embernek azonnal az villan be, hogy gyorsan…pedig nem is kell ehhez olyan nagy sebesség. Ami persze nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy ment, mint az állat:-)))
|
|
| nyertes00 | 2007.10.28. 15:03:31 / # 287684 |
|
http://www.blikk.hu/Rovid_hir_index.php?cikk=80987
mennyivel mehetett???
|
| csogu | 2007.10.28. 15:00:23 / # 287683 |
|
Igen, ebben egy biztos pont vagyok:-)) Na léptem meló, hello:-)
Előzmény: #287682 lilazoli 2007.10.28. 14:59:21 |
|