Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
terminátor 2007.10.31. 13:19:02 / # 287781
avatar
meg max hányat vehetek?

terminátor 2007.10.31. 13:18:07 / # 287780
avatar
meg azt is hallottam hogy az én kodom a telefonszám vége! igaz?

terminátor 2007.10.31. 13:16:30 / # 287779
avatar
ok kőszi és a számom átvihetem? sok kolegának van már?
csogu 2007.10.31. 13:15:07 / # 287778
Szatírhoz kell bemenni. Havi 2500, de ez is lebeszélhető percenként 8 forinttal, de azzal, akinek ilyen van ingyen dumálhatsz minden időpontban. Veszel az asszonynak egyet, azt hagy szóljon, meg a kollégákat is tudod fárasztani vele:-)) Menj be a Szatírhoz, ott kell előjegyezni!
terminátor 2007.10.31. 13:11:14 / # 287777
avatar
hali! kitudja milyen pannonos előfizut lehet a kőzpontba kőtni? és milyen feltételekkel? ugy hallotam előnyősek:)

cbtaxi 2007.10.31. 10:32:00 / # 287776
avatar
Nem érdekli,rá se bagózik a segítő válaszokra. :(((
lilazoli 2007.10.31. 09:06:11 / # 287775
avatar
A végére elfáradok......
lilazoli 2007.10.31. 09:05:25 / # 287774
avatar
lilazoli 2007.10.31. 09:04:42 / # 287773
avatar
lilazoli 2007.10.31. 09:03:11 / # 287772
avatar
lilazoli 2007.10.31. 09:02:32 / # 287771
avatar
Megint szűnet!! az elején jól birtam De.......

lilazoli 2007.10.31. 08:55:46 / # 287770
avatar
Hozzá "d" szólhatok?????? :-)
6ker 2007.10.31. 00:17:39 / # 287767
avatar
Gödön van egy remek műfüves pálya.
nightsky 2007.10.30. 22:19:12 / # 287766
avatar
Nyugodj meg,ha vissza jönne az utcára bajba lennének egy páran.Amig eb.elnök volt utasitotta a kutyáit,hogy óránként kötelező vkit letiltani.Biztos megöregedett!
MCCCXCII 2007.10.30. 22:08:45 / # 287765
Ha idősebb leszel, te sem leszel oly vehemens. (.-))))
wolfy 2007.10.30. 21:17:24 / # 287764
avatar
papucs :))
törölt felh. 2007.10.30. 20:55:35 / # 287763
avatar
Megígértem a kedvesemnek,hogy 1negyed évig nem írok. Pedig ok lett volna rá elég. Amiért mégis írok: Valamit elkezdtem magyarázni az egyik etikásnak az észak csatornán. Amit nem értet meg pedig 4¬*5* elmondtam neki amikor már elegem lett belőle,hogy véget szabjak e meddő dolognak és lezárjam azt mondtam neki: AGYILAG NEM VAGY A TOPON. Ezért be lettem rendelve mára. Ahol reményeim szerint el szerettem volna magyarázni az etikás kollégának azt amit akkor nem értet meg. NEM SIKERÜLT NEM ÉRTETTE MEG. De mivel a „vérbíróság” ítélkezik és azzal a cselekedetemmel,hogy az okos kollégára azt mertem mondani hogy agyilag nem vagy a topon megsértetem az egész etikai bizotságot mert akárhányan is vannak ők egy személynek számítanak ezek szerint és ez kimerített az etikátlan magatartás fogalmát amiért azt nem tudom miért 2 nap nem megválthatott kaptam. Pedig tudtommal az egyik megváltaható. Viszont történt odabent egy másik szitú is ami meglepett. Van egy ember akivel én eddig nem sok kapcsolatban voltam. Eddig mindig azt hallottam róla az utcán,hogy „vért iszik és taxisokat eszik reggelire”. De én ennek az ellenkezőjét tapasztaltam mondhatni az egyetlen ember volta a szobában aki megértette mit is akarok mondani. És egy jó pár tanáccsal is ellátott és nekem nemhogy gonosz embernek hanem igen csak segítőkész embernek tűnt. És a róla hallottakkal kapcsolatban pozitív véleményem alakult ki róla. Ez az ember pedig a Révi Zoltán.

cbtaxi 2007.10.30. 14:52:08 / # 287762
avatar
Halassy Olivér Sportközpont. Újpest. 1043 Budapest, Pozsonyi u. 4/c. tel: 369-2118
lilazoli 2007.10.30. 14:36:02 / # 287761
avatar
Kispályás focira alkalmas tornatermet keresek ,novembertől-február végéig!!!!

cbtaxi 2007.10.30. 09:35:58 / # 287752
avatar
Vagyunk,csak élvezettel figyeltük,hogy társalox magaddal. :))))))))
Oldalszám: 1757