| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| terminátor | 2007.10.31. 13:19:02 / # 287781 |
|
meg max hányat vehetek?
|
| terminátor | 2007.10.31. 13:18:07 / # 287780 |
|
meg azt is hallottam hogy az én kodom a telefonszám vége!
igaz?
|
| terminátor | 2007.10.31. 13:16:30 / # 287779 |
|
ok kőszi és a számom átvihetem?
sok kolegának van már?
Előzmény: #287778 csogu 2007.10.31. 13:15:07 |
| csogu | 2007.10.31. 13:15:07 / # 287778 |
|
Szatírhoz kell bemenni. Havi 2500, de ez is lebeszélhető percenként 8 forinttal, de azzal, akinek ilyen van ingyen dumálhatsz minden időpontban.
Veszel az asszonynak egyet, azt hagy szóljon, meg a kollégákat is tudod fárasztani vele:-))
Menj be a Szatírhoz, ott kell előjegyezni!
Előzmény: #287777 terminátor 2007.10.31. 13:11:14 |
|
| terminátor | 2007.10.31. 13:11:14 / # 287777 |
|
hali!
kitudja milyen pannonos előfizut lehet a kőzpontba kőtni?
és milyen feltételekkel?
ugy hallotam előnyősek:)
|
| cbtaxi | 2007.10.31. 10:32:00 / # 287776 |
|
Nem érdekli,rá se bagózik a segítő válaszokra. :(((
Előzmény: #287767 6ker 2007.10.31. 00:17:39 |
| lilazoli | 2007.10.31. 09:06:11 / # 287775 |
|
A végére elfáradok......
Előzmény: #287774 lilazoli 2007.10.31. 09:05:25 |
| lilazoli | 2007.10.31. 09:05:25 / # 287774 |
|
Előzmény: #287773 lilazoli 2007.10.31. 09:04:42 |
| lilazoli | 2007.10.31. 09:04:42 / # 287773 |
|
Előzmény: #287772 lilazoli 2007.10.31. 09:03:11 |
| lilazoli | 2007.10.31. 09:03:11 / # 287772 |
|
Előzmény: #287771 lilazoli 2007.10.31. 09:02:32 |
| lilazoli | 2007.10.31. 09:02:32 / # 287771 |
|
Megint szűnet!! az elején jól birtam De.......
|
| lilazoli | 2007.10.31. 08:55:46 / # 287770 |
|
Hozzá "d" szólhatok?????? :-)
Előzmény: #287763 2007.10.30. 20:55:35 |
| 6ker | 2007.10.31. 00:17:39 / # 287767 |
|
Gödön van egy remek műfüves pálya.
Előzmény: #287761 lilazoli 2007.10.30. 14:36:02 |
| nightsky | 2007.10.30. 22:19:12 / # 287766 |
|
Nyugodj meg,ha vissza jönne az utcára bajba lennének egy páran.Amig eb.elnök volt utasitotta a kutyáit,hogy óránként kötelező vkit letiltani.Biztos megöregedett!
Előzmény: #287763 2007.10.30. 20:55:35 |
| MCCCXCII | 2007.10.30. 22:08:45 / # 287765 |
|
Ha idősebb leszel, te sem leszel oly vehemens.
(.-))))
Előzmény: #287763 2007.10.30. 20:55:35 |
|
| wolfy | 2007.10.30. 21:17:24 / # 287764 |
|
papucs :))
Előzmény: #287763 2007.10.30. 20:55:35 |
| törölt felh. | 2007.10.30. 20:55:35 / # 287763 |
|
Megígértem a kedvesemnek,hogy 1negyed évig nem írok. Pedig ok lett volna rá elég.
Amiért mégis írok:
Valamit elkezdtem magyarázni az egyik etikásnak az észak csatornán. Amit nem értet meg pedig 4¬*5* elmondtam neki amikor már elegem lett belőle,hogy véget szabjak e meddő dolognak és lezárjam azt mondtam neki: AGYILAG NEM VAGY A TOPON.
Ezért be lettem rendelve mára. Ahol reményeim szerint el szerettem volna magyarázni az etikás kollégának azt amit akkor nem értet meg.
NEM SIKERÜLT NEM ÉRTETTE MEG.
De mivel a „vérbíróság” ítélkezik és azzal a cselekedetemmel,hogy az okos kollégára azt mertem mondani hogy agyilag nem vagy a topon megsértetem az egész etikai bizotságot mert akárhányan is vannak ők egy személynek számítanak ezek szerint és ez kimerített az etikátlan magatartás fogalmát amiért azt nem tudom miért 2 nap nem megválthatott kaptam. Pedig tudtommal az egyik megváltaható.
Viszont történt odabent egy másik szitú is ami meglepett.
Van egy ember akivel én eddig nem sok kapcsolatban voltam.
Eddig mindig azt hallottam róla az utcán,hogy „vért iszik és taxisokat eszik reggelire”.
De én ennek az ellenkezőjét tapasztaltam mondhatni az egyetlen ember volta a szobában aki megértette mit is akarok mondani.
És egy jó pár tanáccsal is ellátott és nekem nemhogy gonosz embernek hanem igen csak segítőkész embernek tűnt. És a róla hallottakkal kapcsolatban pozitív véleményem alakult ki róla.
Ez az ember pedig a Révi Zoltán.
|
| cbtaxi | 2007.10.30. 14:52:08 / # 287762 |
|
Halassy Olivér Sportközpont. Újpest.
1043 Budapest, Pozsonyi u. 4/c. tel: 369-2118
Előzmény: #287761 lilazoli 2007.10.30. 14:36:02 |
| lilazoli | 2007.10.30. 14:36:02 / # 287761 |
|
Kispályás focira alkalmas tornatermet keresek ,novembertől-február végéig!!!!
|
| cbtaxi | 2007.10.30. 09:35:58 / # 287752 |
|
Vagyunk,csak élvezettel figyeltük,hogy társalox magaddal. :))))))))
Előzmény: #287721 kasu 2007.10.30. 04:50:23 |