| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| terminátor | 2007.10.31. 14:44:42 / # 287802 |
|
aha akkor még tiltották tudod a drosztrol is aki utána nyomott!
Előzmény: #287801 csogu 2007.10.31. 14:43:21 |
| csogu | 2007.10.31. 14:43:21 / # 287801 |
|
Ő nappalos, én éjszakás, plusz én még szerintem akkor nem ennél a cégnél boldogítottam az utasokat:-)
Előzmény: #287800 terminátor 2007.10.31. 14:39:27 |
|
| terminátor | 2007.10.31. 14:39:27 / # 287800 |
|
ő az a papi amikor bejőtt a kodkapus renszer és nem tudom melyik droszton állt de nem talált bele a kapuba!?
tőbbszőr is?
Előzmény: #287795 csogu 2007.10.31. 14:29:18 |
| terminátor | 2007.10.31. 14:37:19 / # 287799 |
|
énis ugy gondoltam:)
Előzmény: #287797 Nevem senki 2007.10.31. 14:36:25 |
| csogu | 2007.10.31. 14:36:54 / # 287798 |
|
:-DDDDDDDDDDD
Ezt megadom:-))
Előzmény: #287797 Nevem senki 2007.10.31. 14:36:25 |
|
| Nevem senki | 2007.10.31. 14:36:25 / # 287797 |
|
Egyszer én is tévedtem!!
Azt hittem, hogy nincs igazam, de igazam volt!!!!!!!!
DDDDDDDDDDD
Előzmény: #287796 terminátor 2007.10.31. 14:30:29 |
| terminátor | 2007.10.31. 14:30:29 / # 287796 |
|
mindenki hibázhat:)
még énis:):):)
Előzmény: #287795 csogu 2007.10.31. 14:29:18 |
| csogu | 2007.10.31. 14:29:18 / # 287795 |
|
Hmmmm. Papi hibázott volna, nem olyan típus. Na majd megtudjuk az általánosból.
Előzmény: #287794 terminátor 2007.10.31. 14:25:07 |
|
| terminátor | 2007.10.31. 14:25:07 / # 287794 |
|
az kemény mert két nap nem megválthatot adott!
és akkor ezt kedd este hallani fogjuk a csővőn?
én még csak 8 éve vagyok főtaxis,nem nagyon ismerem az etikásokat nem voltam még berendelve soha!
a 30-as volt azt mondták neki papi te biztos ismered
én csak a szemléken szoktam bejárni nem vagyok egy nagy bejáros tipus!:)
a 50es lajost azért ismerem meg egy két droszt ellenőrt:)
Előzmény: #287793 csogu 2007.10.31. 14:21:05 |
| csogu | 2007.10.31. 14:21:05 / # 287793 |
|
A dupláját annak, amit kiosztott.
Előzmény: #287792 terminátor 2007.10.31. 14:19:56 |
|
| terminátor | 2007.10.31. 14:19:56 / # 287792 |
|
na akkor erre kiváncsi lennék, mert én hallotam hogy az utolsó vissza igazolás előtt monta a diszi hogy igazolos!és erre adta vissza a kolega!
egyébként énis ugy gondolom ahogy te !
és ilyenkor mit kap az etikás?
mert kértek vissza halgatást is!
Előzmény: #287791 csogu 2007.10.31. 14:01:49 |
| csogu | 2007.10.31. 14:01:49 / # 287791 |
|
Na, ez csak az ÉN véleményem.
Úgy jött le ez általánosba, hogy az utolsó visszaigazolás után közlik velünk, hogy a fuvar csekkes, és ha visszaadod, akkor nyiff-nyaff, kampecolás van neked.
De ilyen már egyszer történt, amit te most elmondtál.
Vagyis, a fuvarbeolvasó hibázott, és az utolsó visszaigazolás előtt mondta a kollégának, hog ycsekkes lesz, erre a kolléga kért egy pontot...mit volt, mit tenni, kapott egy pontot és a cím újra feldobásra került.
Amennyiben (!!!) az utolsó visszaigazolás előtt adta vissza a kolléga a címet, akkor függetlenül attól, hogy csekkes, vagy nem csekkes, simán egy pont jár érte...és a Lajost ismerve, nagy gázban van az az etikás, aki berendelte a kollégát:-))
De figyelj, ez csak az én okoskodásom, semmi több. De majd jön Lilazoli, mert ő azért ezt jobban nyesi.
Előzmény: #287790 terminátor 2007.10.31. 13:54:39 |
|
| terminátor | 2007.10.31. 13:54:39 / # 287790 |
|
ha már igy belejőttünk!:)
tegnap berendeltek 1 kolegát mert vissza adot egy igazolos fuvart,ő 1 pontér szerette volna mert az utolsó vissza igazolás előtt tette meg ezt !
az etikás 2nap nem megválthatot adott neki mert vissza adta!ő fellebezet ezért lett berendelve !!
most akkor kinek lesssz igaza?
|
| Fox | 2007.10.31. 13:30:29 / # 287788 |
|
Maximum bemondják a kodókat,
Általános olvasnék: A 10xx fáradjon be a központba telefon számla tartozása van" stb.. :)
Előzmény: #287786 Nevem senki 2007.10.31. 13:28:25 |
| csogu | 2007.10.31. 13:28:44 / # 287787 |
|
A jó úttörő, ahol tud segít:-))
Előzmény: #287785 terminátor 2007.10.31. 13:23:49 |
|
| Nevem senki | 2007.10.31. 13:28:25 / # 287786 |
|
Még vmi.
A számlázás egyéni, így nem lesz mindenki letiltva, ha egy okostojás nem fizeti be a számlát, mint más flottáknál:-)))
Előzmény: #287785 terminátor 2007.10.31. 13:23:49 |
| terminátor | 2007.10.31. 13:23:49 / # 287785 |
|
kőszi mindent:)
Előzmény: #287783 csogu 2007.10.31. 13:20:15 |
| Fox | 2007.10.31. 13:22:06 / # 287784 |
|
Nálunk ilyen flottatelefon évek óta van, és én mindenkinek csak ajánlatni tudom.. egyszer az hogy mennyi pénzt megspórolsz havonta, másrészről pedig legalább „munka” közbe folyamatosan a telefonon lóghatsz :)
Előzmény: #287782 csogu 2007.10.31. 13:19:57 |
| csogu | 2007.10.31. 13:20:15 / # 287783 |
|
Na ha jól tudom, akkor 4 db-ot!
Előzmény: #287781 terminátor 2007.10.31. 13:19:02 |
|
| csogu | 2007.10.31. 13:19:57 / # 287782 |
|
Még csak az előjegyzések folynak, de szinte mindenki igényli...kinek ne lenne ez jó?
A többi kérdésedre nem tudom a hiteles választ, de bent tuti felhomályosítanak:-)
Előzmény: #287780 terminátor 2007.10.31. 13:18:07 |
|