Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
terminátor 2007.10.31. 14:44:42 / # 287802
avatar
aha akkor még tiltották tudod a drosztrol is aki utána nyomott!
csogu 2007.10.31. 14:43:21 / # 287801
Ő nappalos, én éjszakás, plusz én még szerintem akkor nem ennél a cégnél boldogítottam az utasokat:-)
terminátor 2007.10.31. 14:39:27 / # 287800
avatar
ő az a papi amikor bejőtt a kodkapus renszer és nem tudom melyik droszton állt de nem talált bele a kapuba!? tőbbszőr is?
terminátor 2007.10.31. 14:37:19 / # 287799
avatar
énis ugy gondoltam:)
csogu 2007.10.31. 14:36:54 / # 287798
:-DDDDDDDDDDD Ezt megadom:-))
Nevem senki 2007.10.31. 14:36:25 / # 287797
avatar
Egyszer én is tévedtem!! Azt hittem, hogy nincs igazam, de igazam volt!!!!!!!! DDDDDDDDDDD
terminátor 2007.10.31. 14:30:29 / # 287796
avatar
mindenki hibázhat:) még énis:):):)
csogu 2007.10.31. 14:29:18 / # 287795
Hmmmm. Papi hibázott volna, nem olyan típus. Na majd megtudjuk az általánosból.
terminátor 2007.10.31. 14:25:07 / # 287794
avatar
az kemény mert két nap nem megválthatot adott! és akkor ezt kedd este hallani fogjuk a csővőn? én még csak 8 éve vagyok főtaxis,nem nagyon ismerem az etikásokat nem voltam még berendelve soha! a 30-as volt azt mondták neki papi te biztos ismered én csak a szemléken szoktam bejárni nem vagyok egy nagy bejáros tipus!:) a 50es lajost azért ismerem meg egy két droszt ellenőrt:)
csogu 2007.10.31. 14:21:05 / # 287793
A dupláját annak, amit kiosztott.
terminátor 2007.10.31. 14:19:56 / # 287792
avatar
na akkor erre kiváncsi lennék, mert én hallotam hogy az utolsó vissza igazolás előtt monta a diszi hogy igazolos!és erre adta vissza a kolega! egyébként énis ugy gondolom ahogy te ! és ilyenkor mit kap az etikás? mert kértek vissza halgatást is!
csogu 2007.10.31. 14:01:49 / # 287791
Na, ez csak az ÉN véleményem. Úgy jött le ez általánosba, hogy az utolsó visszaigazolás után közlik velünk, hogy a fuvar csekkes, és ha visszaadod, akkor nyiff-nyaff, kampecolás van neked. De ilyen már egyszer történt, amit te most elmondtál. Vagyis, a fuvarbeolvasó hibázott, és az utolsó visszaigazolás előtt mondta a kollégának, hog ycsekkes lesz, erre a kolléga kért egy pontot...mit volt, mit tenni, kapott egy pontot és a cím újra feldobásra került. Amennyiben (!!!) az utolsó visszaigazolás előtt adta vissza a kolléga a címet, akkor függetlenül attól, hogy csekkes, vagy nem csekkes, simán egy pont jár érte...és a Lajost ismerve, nagy gázban van az az etikás, aki berendelte a kollégát:-)) De figyelj, ez csak az én okoskodásom, semmi több. De majd jön Lilazoli, mert ő azért ezt jobban nyesi.
terminátor 2007.10.31. 13:54:39 / # 287790
avatar
ha már igy belejőttünk!:) tegnap berendeltek 1 kolegát mert vissza adot egy igazolos fuvart,ő 1 pontér szerette volna mert az utolsó vissza igazolás előtt tette meg ezt ! az etikás 2nap nem megválthatot adott neki mert vissza adta!ő fellebezet ezért lett berendelve !! most akkor kinek lesssz igaza?

Fox 2007.10.31. 13:30:29 / # 287788
avatar
Maximum bemondják a kodókat, Általános olvasnék: A 10xx fáradjon be a központba telefon számla tartozása van" stb.. :)
csogu 2007.10.31. 13:28:44 / # 287787
A jó úttörő, ahol tud segít:-))
Nevem senki 2007.10.31. 13:28:25 / # 287786
avatar
Még vmi. A számlázás egyéni, így nem lesz mindenki letiltva, ha egy okostojás nem fizeti be a számlát, mint más flottáknál:-)))
terminátor 2007.10.31. 13:23:49 / # 287785
avatar
kőszi mindent:)
Fox 2007.10.31. 13:22:06 / # 287784
avatar
Nálunk ilyen flottatelefon évek óta van, és én mindenkinek csak ajánlatni tudom.. egyszer az hogy mennyi pénzt megspórolsz havonta, másrészről pedig legalább „munka” közbe folyamatosan a telefonon lóghatsz :)
csogu 2007.10.31. 13:20:15 / # 287783
Na ha jól tudom, akkor 4 db-ot!
csogu 2007.10.31. 13:19:57 / # 287782
Még csak az előjegyzések folynak, de szinte mindenki igényli...kinek ne lenne ez jó? A többi kérdésedre nem tudom a hiteles választ, de bent tuti felhomályosítanak:-)
Oldalszám: 1757