| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| TOMLA | 2007.11.01. 11:53:25 / # 287826 |
|
Hi.
Nem tudtok aludani? Ilyen korán ennyien.Jut a fejembe: Trubadúr varrasd fel az arcodat.
Nomá!
|
| csogu | 2007.11.01. 11:35:46 / # 287825 |
|
Kasu, az embered első nap szépen megborították:-(
Előzmény: #287819 kasu 2007.11.01. 08:28:02 |
|
| cbtaxi | 2007.11.01. 09:26:40 / # 287824 |
|
Nos a szabály azt mondja:
az utolsó visszajelzés után kell közölni azt,ha a fuvar csekkes.
Ha a visszajelzés előtt,VÉLETLENÜL elkotyogta a kezelő,hogy csekkes....hát az baki,de nem a gkv-hibája!Ő csak élt a szabályzatban leírt jogával és visszaadta az utolsó visszajelzés előtt!
Kevés ember szereti és TISZTELI!!!! nálam jobban a Papit.
De ha így történt ahogy most leírtam,akkor nincs kétségem arról hogy elismeri:Tévedett!
Még 1X,nyomatékosítva: Ha így történt!!!!!!!!!!!
Előzmény: #287823 terminátor 2007.11.01. 09:11:18 |
| terminátor | 2007.11.01. 09:11:18 / # 287823 |
|
hali!
nem ismerem a kolegát,csak pont a saját fülemmel hallottam!
rőgtőn nekiestek majdnem a helyszinen kivégezték!:):)azért figyeltem fel rá!
majd meglátjuk vagy meghalljuk milesz:)
Előzmény: #287811 MCCCXCII 2007.10.31. 22:54:27 |
| MCCCXCII | 2007.11.01. 09:07:31 / # 287822 |
|
Kösz! Így már nem lesz rossz a napom.)))
Előzmény: #287821 cbtaxi 2007.11.01. 08:52:30 |
|
| cbtaxi | 2007.11.01. 08:52:30 / # 287821 |
|
Nem is volt fonal.
Kasu szerepel.:)))))))))
Előzmény: #287820 MCCCXCII 2007.11.01. 08:49:34 |
| MCCCXCII | 2007.11.01. 08:49:34 / # 287820 |
|
Most elvesztettem a fonalat.
Ki ugat, és ki huhog? (.-)))
|
|
| kasu | 2007.11.01. 08:28:02 / # 287819 |
|
Trubadur meg nem huuuuuhog!
|
| kasu | 2007.11.01. 08:26:03 / # 287818 |
|
Lacika nem ugat igaz!?!
|
| cbtaxi | 2007.11.01. 08:19:24 / # 287817 |
|
Ha én csak 26 éve,akkor nem ér?
Teee...vándormadár! :)))))))))
Előzmény: #287814 kasu 2007.11.01. 06:20:40 |
| trubadur | 2007.11.01. 07:55:47 / # 287816 |
|
Uhu...uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Előzmény: #287814 kasu 2007.11.01. 06:20:40 |
| Pires | 2007.11.01. 07:32:35 / # 287815 |
|
Te vén bagoly:)DDD
Előzmény: #287814 kasu 2007.11.01. 06:20:40 |
| kasu | 2007.11.01. 06:20:40 / # 287814 |
|
mi a bajotok minden cim egyforma meg kell csinálni! a rossz hozza a jót. a Papirol csak olyan beszéljen aki legalább 27 éve ismeri mint én!!!
|
| csili | 2007.11.01. 04:45:24 / # 287812 |
|
Amióta nem lehet parkolni a pénztártól 1 km-n belül, tagdíjfizetés után én is mindig visszaadom.
|
| MCCCXCII | 2007.10.31. 22:54:27 / # 287811 |
|
Ha ismered a kollégát, akkor ezt mond el neki, hogy egy hasonló esetben (2007.július hó 18-án du 13 óra körül), még csak nem is pontot, hanem csak pontocskát kapott az elkövető, mert visszaadta a címet.
Igaz 5 perccel vette fel, s arra hivatkozott, hogy azért adta vissza, mert nem jó 5-el, és nem azért mert igazolós. (?) Az is igaz, hogy utána időajánlattal sem jelentkezett rá.
De érdekes módon pár perccel később egy repteres már jó volt neki a környéken 15 perccel.
Ezért én is kíváncsi vagyok az ítéletre.
No meg arra, hogy mit értelmezünk utolsó visszajelzésnek.
Ezen már egyszer vitatkoztam valakivel, de úgy látszik ismét tisztázni kell ezt a fogalmat.
Előzmény: #287790 terminátor 2007.10.31. 13:54:39 |
|
| MCCCXCII | 2007.10.31. 22:40:53 / # 287809 |
|
A reptéri dagonyában.
De akkor még két óra járt érte, s a drosztot is el kellett hagyni.
Vagy ha nem ment el onnan, akkor a két óra alatt érkezők mind elé kerültek.
Ezt előadta háromszor egymást követő napokon.
A reptér kivételével nem is állt soha drosztra, de azóta utál minden drosztot. (.-))))
Előzmény: #287800 terminátor 2007.10.31. 14:39:27 |
|
| terminátor | 2007.10.31. 14:49:30 / # 287806 |
|
kőszi mindent szia
Előzmény: #287805 csogu 2007.10.31. 14:48:52 |
| csogu | 2007.10.31. 14:48:52 / # 287805 |
|
Sajnos előfordul, a droszton az ember kicsit lazábban adja elő:-))
Na én lépek, hali!:-)
Előzmény: #287804 terminátor 2007.10.31. 14:47:43 |
|
| terminátor | 2007.10.31. 14:47:43 / # 287804 |
|
ja voltak egy páran !
álltak a droszton mire sorra kerültek,utána nyomtak és állhattak hátra!
nem volt egy jo rendszer!
most is vannak egy páran akik utána nyomnak,csak most kiveszik őket!
Előzmény: #287803 csogu 2007.10.31. 14:45:19 |
| csogu | 2007.10.31. 14:45:19 / # 287803 |
|
Akkor szegény hamar kipontozta magát.
Előzmény: #287802 terminátor 2007.10.31. 14:44:42 |
|