Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
TOMLA 2007.11.01. 11:53:25 / # 287826
avatar
Hi. Nem tudtok aludani? Ilyen korán ennyien.Jut a fejembe: Trubadúr varrasd fel az arcodat. Nomá!

csogu 2007.11.01. 11:35:46 / # 287825
Kasu, az embered első nap szépen megborították:-(
cbtaxi 2007.11.01. 09:26:40 / # 287824
avatar
Nos a szabály azt mondja: az utolsó visszajelzés után kell közölni azt,ha a fuvar csekkes. Ha a visszajelzés előtt,VÉLETLENÜL elkotyogta a kezelő,hogy csekkes....hát az baki,de nem a gkv-hibája!Ő csak élt a szabályzatban leírt jogával és visszaadta az utolsó visszajelzés előtt! Kevés ember szereti és TISZTELI!!!! nálam jobban a Papit. De ha így történt ahogy most leírtam,akkor nincs kétségem arról hogy elismeri:Tévedett! Még 1X,nyomatékosítva: Ha így történt!!!!!!!!!!!
terminátor 2007.11.01. 09:11:18 / # 287823
avatar
hali! nem ismerem a kolegát,csak pont a saját fülemmel hallottam! rőgtőn nekiestek majdnem a helyszinen kivégezték!:):)azért figyeltem fel rá! majd meglátjuk vagy meghalljuk milesz:)
MCCCXCII 2007.11.01. 09:07:31 / # 287822
Kösz! Így már nem lesz rossz a napom.)))
cbtaxi 2007.11.01. 08:52:30 / # 287821
avatar
Nem is volt fonal. Kasu szerepel.:)))))))))
MCCCXCII 2007.11.01. 08:49:34 / # 287820
Most elvesztettem a fonalat. Ki ugat, és ki huhog? (.-)))

kasu 2007.11.01. 08:28:02 / # 287819
avatar
Trubadur meg nem huuuuuhog!

kasu 2007.11.01. 08:26:03 / # 287818
avatar
Lacika nem ugat igaz!?!

cbtaxi 2007.11.01. 08:19:24 / # 287817
avatar
Ha én csak 26 éve,akkor nem ér? Teee...vándormadár! :)))))))))
trubadur 2007.11.01. 07:55:47 / # 287816
avatar
Uhu...uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Pires 2007.11.01. 07:32:35 / # 287815
avatar
Te vén bagoly:)DDD
kasu 2007.11.01. 06:20:40 / # 287814
avatar
mi a bajotok minden cim egyforma meg kell csinálni! a rossz hozza a jót. a Papirol csak olyan beszéljen aki legalább 27 éve ismeri mint én!!!

csili 2007.11.01. 04:45:24 / # 287812
avatar
Amióta nem lehet parkolni a pénztártól 1 km-n belül, tagdíjfizetés után én is mindig visszaadom.

MCCCXCII 2007.10.31. 22:54:27 / # 287811
Ha ismered a kollégát, akkor ezt mond el neki, hogy egy hasonló esetben (2007.július hó 18-án du 13 óra körül), még csak nem is pontot, hanem csak pontocskát kapott az elkövető, mert visszaadta a címet. Igaz 5 perccel vette fel, s arra hivatkozott, hogy azért adta vissza, mert nem jó 5-el, és nem azért mert igazolós. (?) Az is igaz, hogy utána időajánlattal sem jelentkezett rá. De érdekes módon pár perccel később egy repteres már jó volt neki a környéken 15 perccel. Ezért én is kíváncsi vagyok az ítéletre. No meg arra, hogy mit értelmezünk utolsó visszajelzésnek. Ezen már egyszer vitatkoztam valakivel, de úgy látszik ismét tisztázni kell ezt a fogalmat.
MCCCXCII 2007.10.31. 22:40:53 / # 287809
A reptéri dagonyában. De akkor még két óra járt érte, s a drosztot is el kellett hagyni. Vagy ha nem ment el onnan, akkor a két óra alatt érkezők mind elé kerültek. Ezt előadta háromszor egymást követő napokon. A reptér kivételével nem is állt soha drosztra, de azóta utál minden drosztot. (.-))))
terminátor 2007.10.31. 14:49:30 / # 287806
avatar
kőszi mindent szia
csogu 2007.10.31. 14:48:52 / # 287805
Sajnos előfordul, a droszton az ember kicsit lazábban adja elő:-)) Na én lépek, hali!:-)
terminátor 2007.10.31. 14:47:43 / # 287804
avatar
ja voltak egy páran ! álltak a droszton mire sorra kerültek,utána nyomtak és állhattak hátra! nem volt egy jo rendszer! most is vannak egy páran akik utána nyomnak,csak most kiveszik őket!
csogu 2007.10.31. 14:45:19 / # 287803
Akkor szegény hamar kipontozta magát.
Oldalszám: 1757